Pielęgnacja Shiseido - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-19, 12:47   #1
Perełka7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1

Pielęgnacja Shiseido


Co myślicie o pielęgnacji marki SHISEIDO ?
Po ostatniej wizycie w perfumerii nabrałam chęci do zakupów,ale zanim to zrobię chciałabym znać opinie innych na ten temat .
Skóra sucha po 30-ce płytko unaczyniona - a może coś innego ?
Perełka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 19:58   #2
evamoni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 438
GG do evamoni
Dot.: Pielęgnacja Shiseido

Uzywalam w lecie serii Purenes. Mam 34 lata i cere mieszana. Na lato zarowno krem nawilzajacy jak i fluid matujacy okazaly sie rewelacyjne. Teraz w okresie zimowym przestawilam sie na konkretniejsza konsystencje The Skincare fluidu do cery normalnej.
Jest tez z tej serii fluid do cery suchej. Emulsja wchlania sie ladnie, zmiekcza i nawilza, ale pozostawia lekko blyszczaca powloke na twarzy. Zapach delikatny i ledwo wyczuwalny.
Kiedys mialam tez probke kremu do mycia twarzy z serii Benefiance- okazal sie cudowny, tonik i krem pod oczy takie sobie. Nie czulam abym byla jakos specjalnie pielegnowana.
http://www.shiseido.co.jp/g/benefiance/
Popros o probki w perfumerii.
Osobiscie jestem zachwycona Clarinsem Multi Activ Jour. Mam do cery mieszanej, ale wiem, ze jest tez i do suchej. Juz w samym zapachu mozna sie zakochac.
evamoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 21:24   #3
anialobo
Raczkowanie
 
Avatar anialobo
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 107
Dot.: Pielęgnacja Shiseido

Mieszkam w Londynie i na codzien mam do czynienia z najlepszymi markami,duzo experymentuje i sprawdzam,czy drozsze znaczy lepsze,wiec moge doradzic.
Wielu expertow uwaza,ze wlasnie japonskie marki,czyli min Shiseido sa najlepsze.Jak wiadomo japonskie kobiety charakteryzuje alabastrowa ,jednolita cera i te produkty dzialaja podobnie,sama nie stosowalam Shiseido,ale na pewno sprobuje jak mi zycia starczy.
Z troszeczke nizszej polki polecam Vichy,choc nie sa to takie tanie kosmetyki i wiele osob mowi nie.Ja jestem za kosmetykami ,ktore zostaly utworzone na bazie wody termalnej i uwazam ze sa swietne dla wrazliwej skory,a tym bardziej dla suchej.Polecilabym zakup calej serii Vichy,zeby dostrzec ich dzialanie.I tak np jesli masz cere sucha to unikalabym kosmetykow wymagajacych mycia twarzy woda.Vichy ma w swoim zestawie mleczka i toniki i w to bym sie zaopatrzyla,w aptece na pewno doradza odpowiedni rodzaj do cery.Ostatnio wyszlo Aqua serum,ktore doskonale nawilza i jest rowniez krem z tej serii.Po serum nawilazjacym mozna zastosowac krem na pierwsze zmarszczki,bo po 30stce powinno sie juz o tym pomyslec,takze takie polaczenie nawilzanie +zapobieganie na pewno bedzie dobre.
Clarins to rowniez dobra firma,jesli chodzi o nawilzanie,ale postaralabym sie najpierw o probki,bo to sa bardzo bogate kremy,i najwiecej klienteli jest w podeszlym wieku,to takie,ze tak powiem kremy z tradycja,jak dla mnie troszke za ciezkie,ale wiadomo kazda skora reaguje inaczej.
Jesli chodzi o cos bardziej naturalnego to polecam rowniez Thalgo,kosmetyki uzywane w salonach kosmetycznych.Jest swietny krem kolagenowy i cala seria ogolnie swietnie nawilza,a gdy jeszcze takie stosowanie Thalgo polaczy sie z wizyta u kosmetyczki i zastosowaniem ampulek w zaleznosci od potrzeb skory to jest to swietna inwestycja i oczywiscie sa kremy do cery naczynkowej w tej serii.
anialobo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:43.