help me - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-04-27, 13:15   #1
marika7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 15

help me


Drogie dziewczyny
ja róniez prosze o pomoc w wykreowaniu swojego wizerunku. Niestety moje umijetności w tej dziedzinie sa bardzo nikłe, stąd trez zdaję się na Was. Bardzo zalezy mi na Waszych radach. Z góry serdecznie dziekuję
marika7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-27, 13:21   #2
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: help me

Dawaj fotę kobieto, a dziewczyny Cie zrobią na bóstwo [img]icons/icon7.gif[/img]
Tylko najlepiej zbliżenie twarzy w naturalnym oswietleniu
cmoki [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-27, 13:28   #3
marika7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 15
Re: help me

Mam fotkę i to nawet taka o jaka prosisz, ale mam problem z jej wysłaniem. Jeszcze spróbuję, jesli sie nie uda to jutro z pracy, gdzie mam lepszego kompa. Pozdrowienia




palomino napisał(a):
> Dawaj fotę kobieto, a dziewczyny Cie zrobią na bóstwo [img]icons/icon7.gif[/img]
> Tylko najlepiej zbliżenie twarzy w naturalnym oswietleniu
> cmoki [img]icons/icon7.gif[/img]

palomino napisał(a):
> Dawaj fotę kobieto, a dziewczyny Cie zrobią na bóstwo [img]icons/icon7.gif[/img]
> Tylko najlepiej zbliżenie twarzy w naturalnym oswietleniu
> cmoki [img]icons/icon7.gif[/img]
marika7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-27, 13:31   #4
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: help me

To sprawdź jej rozmiar - to forum przyjmuje zdjęcia tylko do 120kb. Jeżeli jest większe to musisz zmniejszyć [img]icons/icon7.gif[/img]
cmoki [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-27, 14:53   #5
marika7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 15
moze się uda

oki może sie uda
marika7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-27, 15:03   #6
marika7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 15
Re: moze się uda

Oki udało sie. Teraz czekam na wszelkie możliwe wskazówki i rady. Licze na Wasze doświadczenia i umiejętności. Bardzo chciałabym cos zmienić w swoim wygladzie, aby wyglądać atrakcyjniej
marika7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-27, 16:29   #7
marika7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 15
nikt

nikt mi nic nie podpowie
marika7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-04-27, 16:34   #8
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Re: nikt

troche cierpliwosci [img]icons/icon12.gif[/img] jest niedziela, popoludnie, czas odpoczynku, rodzinnych obiadkow.. a od Twojego ostatniego postu nie minely nawet 2 godziny [img]icons/icon12.gif[/img]
Na pewno Twoja prosba nie pozostanie bez odpowiedzi.
Sama chetnie poszperam, ale dopiero gdy uporam sie z wlasna robota.
[img]icons/icon40.gif[/img]
xanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-27, 16:36   #9
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: a bo to nawet miesiąc trwa :P

Spoko, spoko, metamorfozy jak pewnie zauważyłaś trwają czasem nawt kilka tygodni, na mój post nikt nie odpowiadał tydzień? dwa? a może nawet miesiąc, ale w końcu...
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-28, 20:17   #10
marika7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 15
już nie moge się doczekać

już nie moge sie doczekać? Czy jestem takim beznadziejnym przypadkiem, że nikt nie chce spróbowac?
marika7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-29, 20:49   #11
marika7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 15
Re: już nie moge się doczekać

Dziewczyny czy juz naprawdę jestem takim beznadziejnym przypadkiem, że nie mozna się z tym nic zrobić??????????????????? ????????????????????????? ??????????????????
marika7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-04-29, 21:30   #12
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: moze się uda

Witaj Mariko [img]icons/icon7.gif[/img]
Sorrki za to opóźnienie, ale czasami trudno jest mi się ze wszystkim wyrobić.

Ale do rzeczy. Proponuję Ci zapuścić troszkę bardziej włoski, trochę inaczej je podetnij i układaj. Jest Ci ładnie w takiej fryzurce za uszkami, ale chyba warto teraz troszeczkę poeksperymentować.
Na takich włoskach bardzo ładnie wygląda balejaż na przykład na zdj.5 lub na ostatnim będzie dość prosty w realizacji [img]icons/icon7.gif[/img]

Masz śliczną cerę, bardzo ciekawe i nadające charakteru brwi [img]icons/icon7.gif[/img] Powinnaś wykorzystać te atuty. Delikatny podkład wyrówna wszelkie ewentualne niedoskonałości skóry. Podkreślaj oczka cieniami w kolorach: róże, łososiowy, koral, ametyst, lila a także brązy i beże jeśli lubisz. Nie powinny być one jednak w bardzo ciepłej tonacji. Raczej idź w kierunku chłodniejszych kolorów, ewentualnie dodawaj do makijażu delikatny akcent ciepłego cienia.
Możesz z powodzeniem używać cieni matowych jak i perłowych. Perłowych jednak nie używaj za wysoko tuż pod brwiami. Lepiej jedynie na ruchomej części powieki.

Świeżości doda Ci odrobina różu. Może być jaśniutko różowy lub w kolorze brzoskwiniowo-łososiowym.

Usta, jak lubisz. Może być błyszczyk, szminka. W wersji wieczorowej spokojnie możesz i powinnaś spróbować ciemniejszych kolorów satynowych szminek: wiśniowa czerwień, burgund...

Serdecznie pozdrawiam i dzięki za cierpliwość [img]icons/icon7.gif[/img]

AgaZ
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image3.jpg (44,6 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image6.jpg (26,9 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image11.jpg (48,2 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image17.jpg (45,3 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image10.jpg (26,6 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image6.jpg (30,4 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image1.jpg (35,0 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image2.jpg (29,8 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image1.jpg (37,8 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image5.jpg (43,1 KB, 0 załadowań)
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-29, 21:31   #13
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Re: help me

Czy ten kolor włosów jest naturalny?
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-29, 21:34   #14
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Re: moze się uda

Myślę,że byłoby Ci do twarzy we fryzurce nr 7.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-30, 11:27   #15
marika7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 15
Re: help me

Bardzo dziekuje za wszystkie rady. Co do koloru włosów to jest to moj naturalny kolor, delikatnie wzmocniony szamponem koloryzującym. Dodam, że moej włosy sa bardoz podatne, kręcą sie i wija z czym walczę za pomoca lokówki odwijając je do spodu. Ostatnio zaczełam się zastanawiać, czy nie zapuszczać, co myślicie o tym. Wiem, że fryzura jest bardzo waznym atutem kobiecej urody stąd tez tak sie rozpisuję. Aha mi najbardziej podoba mi się propozycja 6 i 7, tyle że ja mam raczej okrąłą twarz i co z tym fantem zrobić? A czy macie jakieś propozycję na dłuższe włosy do mojej twarzy?
Z góry dzięki
marika7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-30, 12:17   #16
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: help me

Droga Mariko właśnie wybierałam fryzury pod Twój typ budowy twarzy. Także na pewno będzie Ci dobrze w tych fryzurkach. Ważne są tu odpowiednie strzyżenie i styling.

Te fryzurki, które wybrałaś wiążą się jednak z obcięciem włosów, a je też uważam, że na początek powinnaś jednak je zapuszczać, zrobić delikatny balejaż i podciąć je na przykład tworząc asymetryczną postrzępioną grzywkę.

Pozdrowionka [img]icons/icon7.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-30, 22:44   #17
Biedronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 30
Re: moze się uda; fryzurka

Mam takie pytanko: jak uzyskać taki ehekt włosków jak na zdjeciu 3 albo 6 ?? tzn nie chodzi mi o samo cięcie, tylko o to jakie środki do stylizacji używać??
Moja fryzurka jest soć podobna do tej 3 ale niestety wygląda inaczej bo włosy sa poprostu puszyste a nie tak ładniutko jak tutaj ułożone.
Bardzo prosze o podpowiedz.
Wielka Bużka
[img]icons/icon7.gif[/img] Biedronka
Biedronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-05, 08:06   #18
marika7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 15
ciąg dalszy pytań

Dziewczyny, a jaki kolor pasemek czy balejażu. Agnieszko, a ja mam jeszcze jedno pytanie i prośbę do Ciebie. Podaj mi kilka przykładów takiej asymetrycznej grzywki jaką mi proponujesz. Aha czy w przypadku mojego gatunku włosów, które troche sie podkręcają i falują taka grzywka jest możliwa?
Z góry dzięki
marika7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-05, 09:06   #19
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: ciąg dalszy pytań

Jeszcze poszukam Mariko takich grzyweczek, ale mniej więcej może to być jak na zdjęciu 7, przede wszystkim przy takich niepokornych włoskach jak Twoje muszą to być niezbyt długie pazurki, z jednaj strony na przykład trochę dłuższe i pocieniowane stopniowo - w kierunku środka czoła trochę krótsze.

Balejaż jak na zdj. 7 i 8 Będzie dyskretny, a bardzo optycznie zwiększy objętość włosków. Nie możesz dać zbyt dużego kontrastu do balejażu. Dodaj nieco jaśniejszą miedź, i ton dwa jaśniejszy chłodny brąz.

Pozdrowionka [img]icons/icon7.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-05-05, 09:29   #20
margereta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 75
GG do margereta
Re: ciąg dalszy pytań

Alez z Ciebie ladna dziewczyna! Nie to co ja (kompleks [img]icons/icon10.gif[/img])
Ja sie na tym za bardzo nie znam, ale wedlug mojego skromnego zdania to Twoj kolorek wlosow jest OK! Ale jak tak luknelam na zdjatka Agusi, to ona to jest genialnos! Jak to miloosio ze jest tu z nami [img]icons/icon12.gif[/img] Pozdroofka
Margeretka [img]icons/icon10.gif[/img]
margereta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-05, 11:47   #21
marika7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 15
dziękuję

Agnieszko dziękuję za rady i czekam na zdjęcia. Nie wiem czy zdecyduję się na balejaż juz teraz, bo przede mna ważny dzień w życiu - ślub i boje sie eksperymentować. Na pewno po tym wydarzeniu zrobię sobie balejaż. Agnieszko, a do mojej twarzy jaka fryzurka slubna bedzie najlepsza? Dodam, że chciałabym cos skromnego.
Margaretko dziękuję za komplemnty. Mam troszke inne zdanie, ale miło sie komus podobać. Dzięki
Pozdrowienia
Marika
marika7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-05, 21:05   #22
marika7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 15
Re: dziękuję

Przypomian sie i prosze o jeszcze o fryzurki ślubne. Z góry dziękuję za cierpliwośc i wyrozumiałość
Marika
marika7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-06, 11:28   #23
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
AgaZ do Buni :)

Margaretko niestety nie znalazłam żadnych fryzurek ślubnych na włoski takiej długości [img]icons/icon9.gif[/img]

Może Babcia cos wyszpera, ona jest specjalistką w tej dziedzinie [img]icons/icon35.gif[/img]

Pozdrowionka [img]icons/icon7.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-06, 12:29   #24
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: ciąg dalszy pytań

Droga Mariko [img]icons/icon7.gif[/img]
Znalazłam jeszcze jadno zdjęcie z grzyweczką, która doda Ci dużo uroku [img]icons/icon7.gif[/img]
Przy dłuższych włoskach stopniowo się wydłuża takie kosmyki po boku twarzy [img]icons/icon7.gif[/img] Oczywiście efekt nie będzie identyczny jak na zdjęciu, ale chodzi przede wszystkim o tę asymetrię.

Pozdrowionka [img]icons/icon7.gif[/img]

AgaZ
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image21.jpg (129,5 KB, 2 załadowań)
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-06, 13:47   #25
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: ciąg dalszy pytań

Witaj Mariko, mam dla Ciebie kilka propozycji. Masz tej długości długości włosy, ze fryzjerka juz może się z nimi pobawić. Nie wiem, czego dokladnie oczekujesz, więc przygotowalam różne propozycje, które można zrobić z Twoich obecnych włosków [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img] ja najbardziej widziałabym Cię w tych na 4 focie... i kilka propozycji na po ślubie [img]icons/icon12.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-06, 18:24   #26
marika7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 15
Re: ciąg dalszy pytań

Dziewczyny jesteście kochane. Bardzo serdecznie Wam dziekuję. Dzis juz wiem, że ślub bedzie 4 października, a do tego czasu moje włoski troszke podrosną. W tym momencie juz daję rady spiąć klamrą małego kucyka. Myślałam o koku, może stworzonym z treski. Nie wiem czy dobrze będzie mi w takim koku na karku czy raczej na górze. Pewnie dla wyszczuplenia twarzy lepiej upiąć go wyżej. Nie mam koncepcji sukienki, wiem tylko że chce, żeby była skromna i raczej biała z trenem. Welon jeśli juz to pod kokiem , bo wysoko przypięty wogóle mi się nie podoba.
Jeszcze raz dziękuję za wszytskie rady jeśli komuś nasunie się jeszcze jakiś pomysł jak mnie uczesać w tym najważniejszym dniu to będę szczęśliwa. Aha jak radzicie ulizać się czy wypuścic parę kosmyków z przodu?
Pozdrawiam
marika7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-06, 20:00   #27
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: ciąg dalszy pytań

Droga Mariko [img]icons/icon7.gif[/img]
Najlepiej będzie jak dwa trzy tygodnie przed slubem zrobisz nam łądne zdjęcie z rozpuszczonymi włoskami. Wtedy będzie juz dużo łatwiej coś doradzić [img]icons/icon7.gif[/img] Do października jeszcze ogrom czasu i jak mogę, to proszę spróbuj sobie teraz fryzurkę z grzyweczką. W razie czego do października podrośnie na tyle, że da się ją ładnie spiąć [img]icons/icon7.gif[/img]

Pozdrowionka [img]icons/icon7.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-07, 07:52   #28
marika7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 15
Re: ciąg dalszy pytań

Dziekuję Agnieszko. Przepraszam, że tak zawracam Wam głowę, ale pewnie jak kazda kobietka, chce być śliczną panna młoda. Stąd tez moje wczesniejsze rozeznania i szok, bo zdecydowałam sie w tym tygodniu i jeszcze nie ochłonęłam z wrażen i emocji.
Przed ślubem jeszcze Was pomeczę. Dzieki
Pozdrawiam
marika7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:39.