zmiana... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-05-05, 16:00   #1
Promykk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 9

zmiana...


Tylu dziewczynom już pomogłyście, to może i ze mną da się coś zrobć... [img]icons/icon10.gif[/img] Jak zapewne niejedna z forumowiczek sama nie wiem czego chcę, może coś zaproponujecie? [img]icons/1pomocy.gif[/img]

- mam 17 lat
- oczy ciemne (piwno-brązowe)
- cera raczej mieszano-normalna [img]icons/icon7.gif[/img] , jasna
- włosy obecnie za ramiona, pomiędzy ciemnym blondem, a jasną szatynką
- w zeszłe wakacje farbowane na blond, ale to chyba nie mój kolor
- naturalnie kręcone, choć po farbach zaczęły się prostować [img]icons/icon22.gif[/img]

Większość zdjęć robiona była w zeszłym roku, niektóre starsze - ale aż tak dużo się nie zmieniłam [img]icons/icon7.gif[/img]
Zastanawiam się, w jakich kolorach byłoby mi dobrze, zarówno przy wykonywaniu makijażu (cienie, róż itp.), jak i wyboru stroju. Co można zrobić z włosami, które są niepodatne na układanie? Lepiej poczekać, aż same odrosną i zachować ten kolor, naturalny (pierwsze zdjęcie kolor zmieniony tylko o ton), czy jakoś ufarbować, a jeśli tak to na jak?

Jak do tej pory dwa razy miałam do czynienia z wizażystkami tak "na żywo", i za każdym razem inna kombinacja kolorów - raz (cienie) zielonkawe-ciemne, raz takie "świetlisto-różowe (jaśniutkie, ale raczej delikatne na codzień). I sama już nie wiem, jakie kolory są "moje" [img]icons/tongue.gif[/img]

Troszkę się tego uzbierało, ale co tam [img]icons/icon12.gif[/img]

Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg k1.jpg (8,9 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg k.jpg (16,6 KB, 7 załadowań)
Promykk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-05, 16:03   #2
Promykk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 9
zdjęcia

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja150.jpg (81,9 KB, 6 załadowań)
Promykk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-05, 16:05   #3
Promykk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 9
zdjęcia

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pl200.jpg (52,5 KB, 7 załadowań)
Promykk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-05, 16:08   #4
Promykk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 9
Re: zmiana...

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ławkaa150.jpg (114,7 KB, 7 załadowań)
Promykk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-05, 17:51   #5
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Re: zmiana...

ja stawiam na jasny roz i beze
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-05, 22:37   #6
noa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 165
Re: zmiana...

Promyczku tak na szybko, bo padam po całym dniu pracy.

Nie rozjaśniaj!
Na początek proponuję oswoić się z myślą o troszku podcieciu włosów tak, aby się grzecznie skręciły i napuszyły.

A stylizację na łobuziarską kokietkę już mam w głowie, ale opisze w środę lub jutro po nocy bo teraz odpływam w niebyt senny.
noa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-06, 09:44   #7
Promykk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 9
Re: zmiana...

Hej Noa!

Dzięki za odzew, i czekam niecierpliwie [img]icons/icon10.gif[/img]

Pozdrawiam
Promykk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-05-06, 13:26   #8
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: zmiana...

Witaj Promyku [img]icons/icon7.gif[/img]
Nie powinnaś moim zdaniem za bardzo eksperymentować z kolorem włosów. Twój naturalny jest bardzo ładny [img]icons/icon7.gif[/img]
Co do kolorów cieni, to ja raczej proponowałbym teraz żywsze kolorki. Jesteś młodziutka i takie kolory ślicznie podkreślą twoją świeżość.
Możesz spokojnie pobawić się chłodnym różem, lila, brzoskwiniowym różem, fioletem. Ważne, żeby te kolory nie były zbyt jasne ani zbyt ostre.
Dodawaj też odrobinę koloru na policzkach. Proponuję jaśniutki chłodny róż, albo nieco cieplejszy morelowy róz.
Błyszczyk na usta.
Poszalej tez troszkę z fryzurkami. Masz takie super włoski, które daja ogromne mozliwości. Wplataj w nie tasiemki, rzemyki, kwiatki. Podpinaj fantazyjnie, asymetrycznie, zwijaj w ruloniki...

A na lato koniecznie jakiś kobiecy kapelusik [img]icons/icon7.gif[/img]

Pozdrowionka [img]icons/icon7.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-06, 19:35   #9
Promykk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 9
Re: zmiana...

Agnieszko!

Ja, jak zwykle pozwolę sobie trochę pomarudzić [img]icons/icon7.gif[/img]
Kolorek moich włosów jest jakiś taki be, wypłowiały... A, z fantazyjnymi fryzurkami (tasiemki, ruloniki, kwiatki itp.) też będzie trudno - straciłam wenę twórczą, i ani jeden "pomyślik" nie przychodzi mi do głowy [img]icons/icon10.gif[/img]

Miałabym do Ciebie, a także reszty dziewczyn jeszcze jedną prośbę - wymyślcie dla mnie jakąś fryzurkę, i makijaż takie na "po lekcjach". Jeśli to nie problem, prosiłabym także o wsparcie pomysłów rysunkami/zdjęciami [img]icons/icon10.gif[/img]

Pozdrawiam,
Kasia
Promykk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-14, 17:31   #10
noa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 165
Re: zmiana...

Cześć Promyku!
Wystawiłam Twoją cierpliwość na nielada próbę, ale już jestem, do usług...
Oto moje prpozycje dotyczące stylu ciuszkowego, który by podkreślał Twą urodę
Pozdrwiam [img]icons/icon7.gif[/img]
Noa
noa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-14, 17:33   #11
noa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 165
Re: zmiana...

i jeszcze...
noa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-05-14, 17:56   #12
noa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 165
Re: zmiana...

Z tym że to trzecie zdjęcie minus koszmarne buty - kto jest odpowiedzialny za takie ogumienie piosenkarki?, pytam kto??
Polecam stylizację na uroczą łobuzicę tzn. trochę militarnie ( bojówki), trochę slodko ( różowy t- shirt)
Jeśli jeans to ożywiony czerwienią, pomarańczem - nie bój się łączyć stylów! Do spranych spodni załuż delikatna kwiecistą bluzkę, do spódniczki podkoszulek i parciany pasek....
Zakazane banalne bluzeczki koszulowe ze spódniczkami, czarnymi spodniami - szkoda nie podkreślać Twojej orginalnej urody.

I słuchaj się szefowej tzn. Agi Z. bo taki zestaw kolorków + cudeńka we włosach = gęsto ściele się zezwłok męski.

Fryzurka:
Proponuję tylko skrócić ( nie ma co trzymać na głowie zniszczonych farbowaniem - nic tak nie psuje image'u) włosy tak by sięgały lekko poniżej brody ( by jeszcze można było je podpiąć klamrą) + stosować kosmetyki do kręconych by odzyskały dawną sprężynkowatość.

To że kolor zrobił sie myszowaty - to normalne po farbowaniu, jeśli będziesz o nie dbała wróci dawna barwa a słońce zrobi delikany balejaż.

Co do ozdób - wystarczy wejść do sklepu spinkowego żeby coś wykombinoiwać - wybieraj spineczki słodkie ( motylki. kokardki ) lub o indiańskim rodowodzie.

Makijaż na po lekcjach:

*pomarańczowy cień ( np. melon z serii Luminelle Yves Rocher'a) położony na górną powiekę i jej załamanie
*brązowa kredka wzdłuż dolnej powieki
* słodki róż na policzki( na tzw. pućki powstające przy uśmiechu)
*złocisty błyszczyk ( miele d'ore, orange tonic - effet 3d Bourjois)
* twarz muśnięta brązującym pudrem
* czarny tusz
Dziewczęco, egzotycznie, sexy [img]icons/icon7.gif[/img]
Noa
noa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-14, 21:37   #13
Ninah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 205
Re: zmiana...

fajne te ciuszki z ostatniego zdjęcia,ale na takich obcasach ja już zapomniałam jak się chodzi [img]icons/icon10.gif[/img] kiedyś to co innego... a ty Promyczku jesteś z deczka podobna do naszej lejki albo jak mam jakieś zwidki [img]icons/icon41.gif[/img] [img]icons/icon12.gif[/img] fajna z Ciebie dziewczyna [img]icons/icon7.gif[/img] ja za bardzo Ci nie pomogłam ,ale nie znam się za bardzo na tych klockach [img]icons/icon9.gif[/img]
Ninah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-15, 16:09   #14
Promykk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 9
Re: zmiana...

[img]icons/icon40.gif[/img] Ninah

[img]icons/icon10.gif[/img] mnie także najbardziej do gustu przypadł ostatni komplecik. Ale takie buciki tj. obcasiki dopiero przede mną. Na razie jestem na etapie rozglądania się za jakimiś wygodnymi nie-randkowymi [img]icons/icon12.gif[/img]

Lejke znam jak dotąd tylko z postów, wygląd nie jest mi niestety znany [img]icons/icon21.gif[/img] Za to z profilu wiem, że jesteśmy w podobnym wieku - zawsze byłam ciekawska... [img]icons/icon7.gif[/img]
Pozdrawiam
Promykk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-15, 16:39   #15
Promykk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 9
Re: zmiana...

Noa!

A żebyś wiedziała, że to była nieładna próba [img]icons/icon22.gif[/img] Byłam bardzo zaskoczona [img]icons/icon24.gif[/img] że jeszcze ktoś sobie o mnie przypomniał [img]icons/icon7.gif[/img]

Rady z ciuszkami i makijażami powoli zacznę wprowadzać w życie, ale z fryzurką (skróceniem) poczekam do wakacji - w razie gdyby niespodziewanie się skręciły lub rozkręciły zdążą troszkę odrosnąć do września - ja się do nich przyzwyczaję [img]icons/icon7.gif[/img]. A w dzieciństwie miałam króciutkie włosy, takie przed brodę, i wtedy najczęstszą fryzurką moją była tzw. "bombka" - chyba wiesz o co mi chodzi [img]icons/icon12.gif[/img] Ale to było za czasów, kiedy miałam proste włoski. A i dobra wiadomość, z moich obliczeń wynika że za około rok pozbędę się tego nieszczęsnego blondu [img]icons/icon25.gif[/img]

Pozdrawiam cieplutko [img]icons/tongue.gif[/img]
Promykk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-16, 16:28   #16
Kira01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 103
Re: zmiana...

Wrr,jak mozna wkleić dla propozycji ubioru Paschalską?!!!Nigdy sie tak Promyczku nie ubieraj!!Strój Kai to tandeta,kicz i brak smaku!Reszta zestawów jest przeciętna...

P.S.
To tylko moje nadzwyczaj szczere zdanie
Kira01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-16, 16:35   #17
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: zmiana...

bałam się to napisać, ale mi też do gustu nie przypadł strój a'la Britney, który przywdziała Kaja Paschalska.

primo: dlatego, że nie podoba mi się generalnie; secundo: bo Promyczka widzę w zupełnie innym stylu.. dziewczęco-romantycznym [Ania z Zielonego Wzgórza] [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-16, 16:41   #18
Pysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 95
Re: zmiana...

Kira01 napisał(a):
> Wrr,jak mozna wkleić dla propozycji ubioru Paschalską?!!!Nigdy sie tak Promyczku nie ubieraj!!Strój Kai to tandeta,kicz i brak smaku!Reszta zestawów jest przeciętna...

1.Uważam, że to bez podstawna krytyka, i zamiast tego może Ty byś coś zaproponowała. Moje zdanie jest takie, że łatwiej oceniać co ktoś zrobi, niż samemu się wysilić, a akurat skrytykowana przez Ciebie Noa jest naszą specjalistką od metamorfoz [img]icons/icon12.gif[/img] i myślę, że nie doradzała by czegoś co jest kiczem.

> P.S.
> To tylko moje nadzwyczaj szczere zdanie

2. Szczerym się jest albo nie jest, nie trzeba o tym mówić, tylko to udowodnić...

Z góry ostrzegam - dzisiaj jest jeden z tych czepialskich dni [img]icons/icon12.gif[/img]
Pysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-16, 17:27   #19
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: zmiana...

Kira01 napisał(a):
> Wrr,jak mozna wkleić dla propozycji ubioru Paschalską?!!!Nigdy sie tak Promyczku nie ubieraj!!Strój Kai to tandeta,kicz i brak smaku!Reszta zestawów jest przeciętna...
>
> P.S.
> To tylko moje nadzwyczaj szczere zdanie

A co Ty zaproponujesz?

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-05-16, 19:41   #20
noa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 165
Re: zmiana...

Cześć!
Ale afera!
Pierwszy raz widzę żeby ktoś komuś na wizażu tak "pojechał", ale w sumie nie musi tu być towarzystwo wzajemnej adoracji [img]icons/icon12.gif[/img]

Poza tym, moim skromnym, ludzie mogą się ubierać jak chcą, i doradzać jak chcą, bo jakby wszyscy wyglądali trendi jak dziewczęta z włoskiego vogue to...Byłoby strasznie nudno.

Myślę image Sz.P Britney i naszej rodzimej - Kaji P. ma wielu ojców a oni już wiedza co czynią - bo te przeciętne dzieweczki bez efekciarskiej oprawy przeszłyby niezauważone.

Fakt, że Promyczek ze słoneczną urodą, nie ma powodu takich britnejowych sztuczek stosować!

Poza tym czasem w inecie bardzo trudno znaleźć odpowiednie zdjęcia, dlatego wolę opisywać. Czasem na zdjęciu widać jedynie zarys pomysłu, albo tylko kolor, albo tylko połaczenie ( np. u nieszczęsnej Kaji czerwony t-shirt + jeansy + rózowy pasek) - ale , na litość, nikt przecież nie ubierze sie dosłownie tak jak mu jedna z samozwańczych stylistek nakaże!

Na pewno nie ma tu wyroczni( a ja nią już na pewno nie jestem!) a metamorfozianki i tak zrobią jak chcą.
A jak ktoś chce się ze mną zmierzyć [img]icons/icon31.gif[/img] w samo południe to niech zaproponuje cosik

Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
Noa
noa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-16, 23:29   #21
Kira01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 103
Re: zmiana...

He he,makijaż zaproponowalaś całkiem fajny)Dziewczynie będzie pasował,ale strój Paschalskiej jest beznadziejny(bez obrazy)Pozatym uwazam,że strój typu Britney dodaje wizualnej głupoty)
Kira01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-17, 07:53   #22
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Re: zmiana...

czy paschalska ma tam napisane 'bitch'?bo bardzo do niej pasuje
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-17, 12:55   #23
Promykk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 9
Re: zmiana...

Jej ale głupio się czuję, że to wszystko przeze mnie [img]icons/icon9.gif[/img] Wydaje mi się, że Noa miała dobre chęci - doradziła mi w wyborze kolorków makijażu, parę wskazówek dotyczących fryzury, i strój... Gdyby osóbką przedstawioną na nieszczęsnym zdjęciu nie była Paschalska pewnie nie byłoby afery, a przecież chodziło o "ideę" - nie jestem jeszcze staruszką więc powinnam ubierać się dziewczęco, nie stroniąc od żywych kolorków - notabene czerwony kolor bardzo mi odpowiada. Nikt nie kazał identycznie się ubierać, to była tylko podpowiedź... [img]icons/icon7.gif[/img]

Kira01 - szczerość zawsze ceniłam, więc nie zmieniaj się. Może tylko w troszkę delikatniejszy sposób następnym razem [img]icons/icon12.gif[/img]

Sarenko - masz rację, bardziej gustuję w sukienkach, ale przecież w powyższych zdjęciach też jest ich parę, a żeby nie być monotonnym trzeba czasami i spodenki założyć... [img]icons/icon7.gif[/img]

Pysiu - widać żeś w bojowym nastroju [img]icons/icon7.gif[/img] Ale ze stwierdzeniami Twymi się zgadzam...

Dla Babci pozdrowienia [img]icons/icon12.gif[/img]

Estella - nie dolewaj oliwy do ognia [img]icons/icon12.gif[/img]

NOA! Ja w pokojowych zamiarach [img]icons/icon10.gif[/img] Naprawdę głupio się czuję. Wiem, że chciałaś dobrze, a wyszło jak wyszło. [img]icons/1roza.gif[/img] dla Ciebie za nieprzyjemności jakie spotkały Cię z mojego powodu.

Dziewczyny! Nie kłóćcie się już, jest śliczny dzionek szkoda zawracać sobie głowę drobiazgami. Mam nadzieję, że nie kojarzycie mnie ze złem wszelakim, i będę mogła tu czasami popisywać bez złych skojarzeń z Waszej strony [img]icons/icon7.gif[/img]

Pozdrawiam Was wszystkie,
Promyczek [img]icons/1cmok.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]
Promykk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-17, 13:27   #24
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: zmiana...

Promyczku [img]icons/1cmok.gif[/img], niech Ci nie będzie głupio, bo nic się nie stało [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img] Z przyjemnością powitamy Cię częściej [img]icons/1ehem.gif[/img]

Noa, brawa za reakcję [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img] wszystkim i miłego dzionka [img]icons/icon10.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-18, 09:53   #25
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: zmiana...

Noa napisał(a):
> Cześć!
> Ale afera!
> Pierwszy raz widzę żeby ktoś komuś na wizażu tak "pojechał", ale w sumie nie musi tu być towarzystwo wzajemnej adoracji [img]icons/icon12.gif[/img]
no właśnie. nie musi. nie musimy zgadzać się co do merytoryki, ale froma przekazu jest bardzo wazna. ja mam nadzieję nikogo nie uraziłam [img]icons/icon9.gif[/img]
>
> Poza tym, moim skromnym, ludzie mogą się ubierać jak chcą, i doradzać jak chcą, bo jakby wszyscy wyglądali trendi jak dziewczęta z włoskiego vogue to...Byłoby strasznie nudno.
jasne, ja mam uraz do stylu a'la Kaja z powodu, iż w moim 16-piętrowym bloku mieszka wiele nastolatek i 98% z nich ubiera się w ten sposób
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-18, 18:30   #26
noa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 165
Re: zmiana...

Cześć!
Czyli już po krótkim spięciu, ufff! i podajemy łapki na zgodę [img]icons/icon7.gif[/img]

Nie wiem jak wy, ale ja mam wybuchowy temperament i czasem zwyczajnie się wściekam a wtedy tylko cienka czerwona linia...

Nie czuję sie urażona a za uwagi dziekuję [img]icons/icon7.gif[/img]

Ale również dziękuję Pysi za prawdziwą lwicową obronę - jestem wzruszona.

Babcia Rządzi! - podlizuję się, he he

Promyczku, Ty chyba żartujesz? - chyba nie masz zamiaru przejmować się tym że jakieś kobitki się posprzeczały o ciuchy Kaji P.?! [img]icons/1calus.gif[/img]


I wogule.

Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
Noa
noa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:28.