Ryzyko związane z rozwojem relacji - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-08-10, 12:24   #1
Kubik6566
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 50

Ryzyko związane z rozwojem relacji


Witam serdecznie, dziewczyny piszę do Was z prośbą o poradę, ponieważ mam mętlik w głowie.

Spotykam się od niecałych 2 miesięcy z dziewczyną i mam kłopot związany z tym, czy powinienem to dalej ciągnąć czy dać sobie spokój.

Dziewczyna jest zainteresowana, wspólnie spędzamy fajnie czas, natomiast moje wątpliwości co do sensu dalszej relacji wynikają z następujących rzeczy:

- dziewczyna ma 32 lata i nigdy nie była w żadnym związku (bo nie spotykała tego jedynego)
- ma bardzo lekkie podejście do seksu
- ma bardzo dużo kolegów
- była w relacjach typu friends with benefits
- utrzymuje kontakt praktycznie z każdym swoim "niedoszłym", z każdym partnerem seksualnym, zarówno online jak i na żywo
- po zakończeniu relacji z jakimś facetem, bardzo szybko jest już kolejnej a w przeciągu ostatnich 3 lat jest to już chyba 7 albo 8.

Gdy rozmawiałem z bliskimi znajomymi na ten temat, generalnie opinie były -> RUN!

Chciałbym poznać Wasze opinie na ten temat. Nie wiem po prostu czy nie tracę czasu, mógłbym się spotykać przecież z innymi, ale mam pracę, swoje hobby i spotykanie się z nią i z innymi byłoby super trudne do ogarnięcia gdy doba ma tylko 24 godziny.
Kubik6566 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-10, 12:34   #2
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Ryzyko związane z rozwojem relacji

Seks, seks, seks, zazdrość...
Boisz się, że będzie Cię zdradzać, tak? Może spytaj, jak podchodzi do związku jeśli spotka "tego jedynego" (w sumie nie wiesz, czy ona chce z Tobą wejść w związek; czujesz że jesteś dla niej "tym jedynym"? ) Czy nie będzie miała problemu z wyłącznością (o ile taki typ związku ustalicie).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-10, 12:38   #3
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Ryzyko związane z rozwojem relacji

Oceniasz ją i na dodatek negatywnie. To co napisałeś nie ma wpływu na jakość relacji. Ja też miałam dużo fwb, czy to znaczy, że zdradzam mojego partnera?

Jeśli nie pasuje Ci jej przeszłość i masz zamiar ją oceniać, to rzeczywiście bezsensu taka relacja.
Nie warto żyć w strachu, który sam w sobie rodzisz.

Ja np w życiu nie chciałabym wejść w związek z facetem, który tak o mnie myśli. Może jej to powiedz, może ona tez by nie chciała.


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-10, 12:45   #4
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 263
Dot.: Ryzyko związane z rozwojem relacji

No przecież wiadomo, że powinna być nieskalaną i jednocześnie wyuzdaną dziewicą.

Nie chciałabym być z kimś kto tak o mnie myśli, sama również byłam w relacjach fwb, utrzymuję kontakt w moimi byłymi partnerami i nigdy żadnego z nich nie zdradziłam...
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-10, 12:49   #5
Kubik6566
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 50
Dot.: Ryzyko związane z rozwojem relacji

Nie wiem czemu piszecie coś o zdradzie, gdzie ja coś takiego napisałem, albo sugerowałem. Ja się po prostu zastanawiam czy ona jest zdolna do zbudowania trwałej relacji. Tak głośno myślę, jeżeli przyjąć hipotetycznie, że ona funkcjonuje na tym rynku relacji damsko męskich od 15 czy 20 roku życia i przez blisko 20 lat nie udało się jej zbudować żadnej dłużej relacji (bo nie spotkała tego jedynego) to się zwyczajnie zastanawiam co jest bardziej prawdopodobne, to że ma takiego ogromnego pecha czy może po prostu tacy faceci spełniający jej wymagania nie istnieją lub istnieją albo z jakiś powodów nie są nią zainteresowani.
Kubik6566 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-10, 12:50   #6
alexandraaa09
Raczkowanie
 
Avatar alexandraaa09
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 270
Dot.: Ryzyko związane z rozwojem relacji

Ja bym z taka osoba się nie chciała spotykać
alexandraaa09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-10, 13:24   #7
road_rage
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 1 115
Dot.: Ryzyko związane z rozwojem relacji

Nigdy nie była w związku - ok, to może budzić zastrzeżenia co to tego czy potrafi albo czy chce budować trwałe związki.

Ale cała reszta wymienionych punktów o czym ma świadczyć?
road_rage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-08-10, 13:29   #8
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Ryzyko związane z rozwojem relacji

Jak to zadnej relacji? Przecież fwb to relacja. Dziwne byloby gdyby w tym wieku nigdy nie była na randce, albo rzeczywiście w zadnej relacji, ale tak nie jest.

Z reszta nawet nie wiesz, czy kiedyś nie chciała być, ale nie wypaliło.

Poza tym bez przesady, to słaby wyznacznik - a czy jest w stanie zbudować trwała relacje? A ktoś kto miał 10 związków w 10 lat, Twoim zdaniem jest? XD


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-10, 13:44   #9
Kubik6566
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 50
Dot.: Ryzyko związane z rozwojem relacji

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Poza tym bez przesady, to słaby wyznacznik - a czy jest w stanie zbudować trwała relacje? A ktoś kto miał 10 związków w 10 lat, Twoim zdaniem jest? XD

Sent from my iPhone using Tapatalk
A pojęcia nie mam, po to założyłem ten temat żeby się dowiedzieć.
Kubik6566 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-10, 13:44   #10
Krystal_26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 131
Dot.: Ryzyko związane z rozwojem relacji

Też bym nie chciała się spotykać z taką osobą, za luźne podejście do seksu 🤷 I męczyło by mnie, gdyby mój facet ciągle musiał się otaczać wianuszkiem innych przyjaciółek albo zabierał ciągle jeszcze jakieś inne koleżanki na spotkania. Rozmawiałeś w ogóle z tą dziewczyną, czy ona by chciała być w związku na wyłączność, czy widzi was jako parę ? Ona może w ogóle nie być czymś takim zainteresowana a ty niepotrzebnie rozkminiasz.
Krystal_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-10, 13:47   #11
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Ryzyko związane z rozwojem relacji

Cytat:
Napisane przez Kubik6566 Pokaż wiadomość
A pojęcia nie mam, po to założyłem ten temat żeby się dowiedzieć.

Ale tutaj tez nie znajdziesz na to odpowiedzi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-08-10, 13:55   #12
road_rage
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 1 115
Dot.: Ryzyko związane z rozwojem relacji

W takim razie chcesz się z tego wątku dowiedzieć czy ta dziewczyna będzie chciała z tobą stworzyć trwały związek na twoich zasadach? Tego się dowiesz tylko od niej samej.
Czy może chcesz wiedzieć co inni myślą o osobach takich-jak-ona?
road_rage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-10, 14:20   #13
Kubik6566
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 50
Dot.: Ryzyko związane z rozwojem relacji

Cytat:
Napisane przez road_rage Pokaż wiadomość
W takim razie chcesz się z tego wątku dowiedzieć czy ta dziewczyna będzie chciała z tobą stworzyć trwały związek na twoich zasadach? Tego się dowiesz tylko od niej samej.
Czy może chcesz wiedzieć co inni myślą o osobach takich-jak-ona?
Chciałbym się dowiedzieć czy Ty, gdybyś się spotykała z mężczyzną, który:

- ma 32 lata i nigdy nie był w żadnym związku (bo nie spotykał tej jedynej)
- ma bardzo lekkie podejście do seksu
- ma bardzo dużo koleżanek
- był w relacjach typu friends with benefits
- utrzymuje kontakt praktycznie z każdą swoją "niedoszłą", z każdą partnerką seksualną, zarówno online jak i na żywo
- po zakończeniu relacji z jakąś kobietą, bardzo szybko jest już kolejnej a w przeciągu ostatnich 3 lat jest to już chyba 7 albo 8.

miałabyś jakieś wątpliwości co do sensu dalszej relacji z tym mężczyzną?
Czy gdyby Ci zaproponował związek na wyłączność to byś się zgodziła?
Czy mężczyzna, z którym byś się spotykała odznaczał się takimi zachowaniami budziłby w Tobie jakieś wątpliwości co do umiejętności bądź chęci bycia w stałym związku?
Czy sama poruszyłabyś temat bycia w związku z tym mężczyzną czy czekała na jego ruch?
Czy patrząc na te punkty widziałabyś go w roli Ojca Twoich dzieci, jeżeli byś chciała je mieć?

Prosiłbym również o odpowiedź użytkowniczkę @chwast

Edytowane przez Kubik6566
Czas edycji: 2022-08-10 o 14:23
Kubik6566 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-10, 14:27   #14
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Ryzyko związane z rozwojem relacji

Cytat:
Napisane przez Kubik6566 Pokaż wiadomość
Chciałbym się dowiedzieć czy Ty, gdybyś się spotykała z mężczyzną, który:

- ma 32 lata i nigdy nie był w żadnym związku (bo nie spotykał tej jedynej)
- ma bardzo lekkie podejście do seksu
- ma bardzo dużo koleżanek
- był w relacjach typu friends with benefits
- utrzymuje kontakt praktycznie z każdą swoją "niedoszłą", z każdą partnerką seksualną, zarówno online jak i na żywo
- po zakończeniu relacji z jakąś kobietą, bardzo szybko jest już kolejnej a w przeciągu ostatnich 3 lat jest to już chyba 7 albo 8.

miałabyś jakieś wątpliwości co do sensu dalszej relacji z tym mężczyzną?
Czy gdyby Ci zaproponował związek na wyłączność to byś się zgodziła?
Czy mężczyzna, z którym byś się spotykała odznaczał się takimi zachowaniami budziłby w Tobie jakieś wątpliwości co do umiejętności bądź chęci bycia w stałym związku?
Czy sama poruszyłabyś temat bycia w związku z tym mężczyzną czy czekała na jego ruch?
Czy patrząc na te punkty widziałabyś go w roli Ojca Twoich dzieci, jeżeli byś chciała je mieć?

Prosiłbym również o odpowiedź użytkowniczkę @chwast

Ciężko mi odpowiedzieć, bo to tylko fakty, a na osobę składa się wiecej rzeczy.
Jesli facet byłby super, to nie wiem czemu miałabym się z nim nie wiązać. Jedyne co to ten kontakt z byłymi, ale to by mi przeszkadzało zawsze i bez względu na resztę.

Jesli z kolei wyczulabym, ze facet nie traktuje mnie serio i będzie jakimś podrywaczem czy coś no to nie chciałabym


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-10, 14:29   #15
Magmag0194
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 1 750
Dot.: Ryzyko związane z rozwojem relacji

Cytat:
Napisane przez Kubik6566 Pokaż wiadomość
Chciałbym się dowiedzieć czy Ty, gdybyś się spotykała z mężczyzną, który:

- ma 32 lata i nigdy nie był w żadnym związku (bo nie spotykał tej jedynej)
- ma bardzo lekkie podejście do seksu
- ma bardzo dużo koleżanek
- był w relacjach typu friends with benefits
- utrzymuje kontakt praktycznie z każdą swoją "niedoszłą", z każdą partnerką seksualną, zarówno online jak i na żywo
- po zakończeniu relacji z jakąś kobietą, bardzo szybko jest już kolejnej a w przeciągu ostatnich 3 lat jest to już chyba 7 albo 8.

miałabyś jakieś wątpliwości co do sensu dalszej relacji z tym mężczyzną?
Czy gdyby Ci zaproponował związek na wyłączność to byś się zgodziła?
Czy mężczyzna, z którym byś się spotykała odznaczał się takimi zachowaniami budziłby w Tobie jakieś wątpliwości co do umiejętności bądź chęci bycia w stałym związku?
Czy sama poruszyłabyś temat bycia w związku z tym mężczyzną czy czekała na jego ruch?
Czy patrząc na te punkty widziałabyś go w roli Ojca Twoich dzieci, jeżeli byś chciała je mieć?

Prosiłbym również o odpowiedź użytkowniczkę @chwast
Mnie by zaniepokoił jedynie brak stałej relacji przez tyle lat. Jednak w związku człwoiek uczy się być, nabywa pewnych preferencji i wiedzy o samym sobie. Nie chciałabym być w tej materii świnką doświadczalną

Co do spraw seksu to po sobie widze że nie ma żadnego związku między niewiernością a luźnym podejściem gdy sie jest wolnym.
Magmag0194 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-10, 14:30   #16
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: Ryzyko związane z rozwojem relacji

Dla mnie to są same red flagi. Ja bym się na to nie pisała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-10, 14:37   #17
Aelora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1 287
Dot.: Ryzyko związane z rozwojem relacji

Jeśli na tym etapie masz wątpliwości to warto przemyśleć czy patrzycie podobnie na temat relacji, macie zbliżone wartości itp., żebyście za jakiś czas nie zaczęli wypominać sobie przeszłości (i teraźniejszości, skoro ona kontynuuje znajomości z byłymi). Generalnie fajnie gdy spotykają się ludzie z podobnymi doświadczeniami. Sama pewnie dość ostrożnie podchodziłabym do partnera który skakał z kwiatka na kwiatek a teraz szuka stabilizacji
Aelora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-10, 14:40   #18
road_rage
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 1 115
Dot.: Ryzyko związane z rozwojem relacji

Nie rozumiem po co ci takie informacje do podjęcia własnej decyzji. Nic ci po tym, że obcy ludzie powiedzą co by zrobili, bo inni niekoniecznie szukają u partnera takich samych cech jak ty albo takiego typu związku jak ty

Mnie na przykład z całej twojej listy odrzuca tylko to uzasadnienie braku związku, czyli brak tego jedynego(tej jedynej?). Na pewno drążyłabym co facet uważa za tą jedyną, jakie warunki musi spełniać i dlaczego wierzy w taki koncept.

Edytowane przez road_rage
Czas edycji: 2022-08-10 o 14:42
road_rage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-10, 14:41   #19
Andziullka666
Zadomowienie
 
Avatar Andziullka666
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 271
Dot.: Ryzyko związane z rozwojem relacji

Cytat:
Napisane przez Magmag0194 Pokaż wiadomość
Mnie by zaniepokoił jedynie brak stałej relacji przez tyle lat. Jednak w związku człwoiek uczy się być, nabywa pewnych preferencji i wiedzy o samym sobie. Nie chciałabym być w tej materii świnką doświadczalną

Co do spraw seksu to po sobie widze że nie ma żadnego związku między niewiernością a luźnym podejściem gdy sie jest wolnym.
Z luźnym podejściem do seksu i fwb nie mam problemu bo sama nie muszę być związku by uprawiać seks i fwb też miałam. Poza tym przeszłość to przeszłość, sprawa zamknięta. Natomiast wianuszek koleżanek, a tym bardziej byłych partnerek seksualnych bym nie zdzierżyła. Z własnego doświadczenia wiem że prędzej czy później dochodzi do krzywych akcji i kwasów.
__________________
01.02.2016 66kg






13.08.2016
Andziullka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-08-10, 15:03   #20
93c415117c97e4de5dd6a9da4f68eac238056681_62f82d1ce6160
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 1 085
Dot.: Ryzyko związane z rozwojem relacji

W dzisiejszych czasach brak doświadczenia jest gorszy niż 100 FWB w roku
93c415117c97e4de5dd6a9da4f68eac238056681_62f82d1ce6160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-10, 15:04   #21
Kubik6566
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 50
Dot.: Ryzyko związane z rozwojem relacji

Cytat:
Napisane przez road_rage Pokaż wiadomość
Nie rozumiem po co ci takie informacje do podjęcia własnej decyzji. Nic ci po tym, że obcy ludzie powiedzą co by zrobili, bo inni niekoniecznie szukają u partnera takich samych cech jak ty albo takiego typu związku jak ty

Mnie na przykład z całej twojej listy odrzuca tylko to uzasadnienie braku związku, czyli brak tego jedynego(tej jedynej?). Na pewno drążyłabym co facet uważa za tą jedyną, jakie warunki musi spełniać i dlaczego wierzy w taki koncept.
Ponieważ decyzje podejmuje się w oparciu o własne odczucia, doświadczenia swoje i innych, opinie itd. Na końcu i tak pozostaje suwerenna decyzja, natomiast jakieś punkty bazowe trzeba mieć, aby podjąć jak najlepszą decyzję. Bazowanie tylko na własnych odczuciach jest nie wystarczające, dlatego zapytałem o radę innych.

Pytałem o tego jedynego. Powiedziała, że po prostu nie czuła tego co chciałaby czuć. Że to "coś" jest albo nie ma i trudno to jej wyjaśnić.

Odniosła się także do ostatnich 3 swoich partnerów. Jeden nie bo dopiero po pół roku (nie byli w związku) zorientowała się, że gość jest "za spokojny" i ją to nudziło.

Poprzedni nie chciał być z nią w związku.
Wcześniejszy nie uprawiał żadnego sportu i tą ja odraziło a ona ćwiczy na siłowni. Też zauważyła po blisko pół roku.
Kubik6566 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-10, 15:15   #22
Aelora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1 287
Dot.: Ryzyko związane z rozwojem relacji

Wygląda na kobietę która dość szybko się nudzi (po pół roku zauważyła że partner nie uprawia żadnego sportu?), może dlatego jej przeszłość wygląda jak wygląda
Aelora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-10, 15:18   #23
93c415117c97e4de5dd6a9da4f68eac238056681_62f82d1ce6160
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 1 085
Dot.: Ryzyko związane z rozwojem relacji

Cytat:
Napisane przez Kubik6566 Pokaż wiadomość
Odniosła się także do ostatnich 3 swoich partnerów. Jeden nie bo dopiero po pół roku (nie byli w związku) zorientowała się, że gość jest "za spokojny" i ją to nudziło.

Poprzedni nie chciał być z nią w związku.
Wcześniejszy nie uprawiał żadnego sportu i tą ja odraziło a ona ćwiczy na siłowni. Też zauważyła po blisko pół roku.
Spostrzegawcza dziołcha.
93c415117c97e4de5dd6a9da4f68eac238056681_62f82d1ce6160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-10, 15:18   #24
Kubik6566
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 50
Dot.: Ryzyko związane z rozwojem relacji

Cytat:
Napisane przez Aelora Pokaż wiadomość
Wygląda na kobietę która dość szybko się nudzi (po pół roku zauważyła że partner nie uprawia żadnego sportu?), może dlatego jej przeszłość wygląda jak wygląda
Dlatego cały czas piszę o tym ryzyku związanym z jej umiejętnościami czy chęciami stworzenia stałej relacji a co chwile padają tu jakieś teksty o korelacji między FWB a zdradach, gdzie nigdzie o tym nie wspomniałem...
Kubik6566 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-10, 15:37   #25
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 063
Dot.: Ryzyko związane z rozwojem relacji

Skoro ona nie umie sama sobie odpowiedzieć na to pytanie, dlaczego jest, jak jest a jest naprawdę sporo, to najpewniej odpowiedz znajdziesz w jej domu.
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-10, 15:39   #26
road_rage
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 1 115
Dot.: Ryzyko związane z rozwojem relacji

Cytat:
Napisane przez Kubik6566 Pokaż wiadomość
Ponieważ decyzje podejmuje się w oparciu o własne odczucia, doświadczenia swoje i innych, opinie itd. Na końcu i tak pozostaje suwerenna decyzja, natomiast jakieś punkty bazowe trzeba mieć, aby podjąć jak najlepszą decyzję. Bazowanie tylko na własnych odczuciach jest nie wystarczające, dlatego zapytałem o radę innych.

Pytałem o tego jedynego. Powiedziała, że po prostu nie czuła tego co chciałaby czuć. Że to "coś" jest albo nie ma i trudno to jej wyjaśnić.

Odniosła się także do ostatnich 3 swoich partnerów. Jeden nie bo dopiero po pół roku (nie byli w związku) zorientowała się, że gość jest "za spokojny" i ją to nudziło.

Poprzedni nie chciał być z nią w związku.
Wcześniejszy nie uprawiał żadnego sportu i tą ja odraziło a ona ćwiczy na siłowni. Też zauważyła po blisko pół roku.
Cóż, dziwi mnie, że takie przypadkowe opinie innych uważasz za swój punkt bazowy. Opinie mogłyby mieć znaczenie tylko wtedy gdybyś wiedział, że wypowiadające się osoby mają takie same cele w związku jak ty, a tego nie wiesz.


Zastanawia mnie czy twój dylemat ma sens. Może też już jesteś zdyskwalifikowany jako osoba do związku, tylko jeszcze o tym nie wiesz.


Cytat:
Napisane przez Kubik6566 Pokaż wiadomość
Dlatego cały czas piszę o tym ryzyku związanym z jej umiejętnościami czy chęciami stworzenia stałej relacji a co chwile padają tu jakieś teksty o korelacji między FWB a zdradach, gdzie nigdzie o tym nie wspomniałem...
Korelacja FWB z umiejętnością stworzenia stałego związku również nie istnieje, a jednak o tym piszesz jako o wadzie tej dziewczyny.
road_rage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-10, 15:50   #27
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: Ryzyko związane z rozwojem relacji

Cytat:
Napisane przez road_rage Pokaż wiadomość
Cóż, dziwi mnie, że takie przypadkowe opinie innych uważasz za swój punkt bazowy. Opinie mogłyby mieć znaczenie tylko wtedy gdybyś wiedział, że wypowiadające się osoby mają takie same cele w związku jak ty, a tego nie wiesz.


Zastanawia mnie czy twój dylemat ma sens. Może też już jesteś zdyskwalifikowany jako osoba do związku, tylko jeszcze o tym nie wiesz.


Korelacja FWB z umiejętnością stworzenia stałego związku również nie istnieje, a jednak o tym piszesz jako o wadzie tej dziewczyny.
A skąd wiesz że nie istnieje? Niektórzy uzależniają się od tego typu relacji i później ciężko im zaakceptować że związek to nie tylko mile chwile i sex. Różnie bywa dlatego zapewne autor się nas tym zastanawia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-10, 15:56   #28
Kubik6566
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 50
Dot.: Ryzyko związane z rozwojem relacji

Cytat:
Napisane przez road_rage Pokaż wiadomość
Cóż, dziwi mnie, że takie przypadkowe opinie innych uważasz za swój punkt bazowy. Opinie mogłyby mieć znaczenie tylko wtedy gdybyś wiedział, że wypowiadające się osoby mają takie same cele w związku jak ty, a tego nie wiesz.


Zastanawia mnie czy twój dylemat ma sens. Może też już jesteś zdyskwalifikowany jako osoba do związku, tylko jeszcze o tym nie wiesz.


Korelacja FWB z umiejętnością stworzenia stałego związku również nie istnieje, a jednak o tym piszesz jako o wadzie tej dziewczyny.
Korelacja FWB z umiejętnością stworzenia i utrzymania stałego związku oczywiście, że istnieje. Wszystko zależy od tego dlaczego ktoś wchodzi w takie układy. A sama pewnie zgodzisz się, że nie wszyscy tylko dla przyjemności.
Kubik6566 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-10, 15:57   #29
minttee
Zadomowienie
 
Avatar minttee
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 102
Dot.: Ryzyko związane z rozwojem relacji

[1=f4dc90dff2e2b615c19266a 8122ebdaa1aaf3285_639bb50 290b9a;89313674]Dla mnie to są same red flagi. Ja bym się na to nie pisała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Jak wyżej. Też bym nie chciała się z taką osobą wiązać
minttee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-10, 16:00   #30
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7 306
Dot.: Ryzyko związane z rozwojem relacji

Treść usunięta

Edytowane przez 43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Czas edycji: 2023-11-27 o 09:38
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-15 19:37:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:41.