Labioplastyka - warto? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-07-25, 10:04   #1
Zaczarowanaplaza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 18

Labioplastyka - warto?


Czy któreś z was zdecydowały się na ten zabieg? Gdzie go najlepiej wykonać, czy blizny są bardzo widoczne? Ile czasu zajmuje rekonwalescencja??

Bardzo chciałabym się zdecydowac na labioplastykę, ale mam wrażenie ze nie jest to aż tak popularny zabieg i nie mogę znaleźć konkretnych odpowiedzi i opinii na ten temat.
Zaczarowanaplaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-12, 21:58   #2
MAJ76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 14
Dot.: Labioplastyka - warto?

Cytat:
Napisane przez Zaczarowanaplaza Pokaż wiadomość
Czy któreś z was zdecydowały się na ten zabieg? Gdzie go najlepiej wykonać, czy blizny są bardzo widoczne? Ile czasu zajmuje rekonwalescencja??

Bardzo chciałabym się zdecydowac na labioplastykę, ale mam wrażenie ze nie jest to aż tak popularny zabieg i nie mogę znaleźć konkretnych odpowiedzi i opinii na ten temat.

Jest forum Beauty w Polsce i tam temat jest szeroko opisany, w prawo w lewo i innych kierunkach Polecam. Stamtąd czerpałam wiedzę, opinię, wybrałam lekarza etc
MAJ76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-28, 12:14   #3
malajakdiabli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-05
Wiadomości: 1
Dot.: Labioplastyka - warto?

Wejdź na youtube i obejrzyj sobie : Labioplastyka - wszystko, co warto wiedzieć! https://www.youtube.com/watch?v=ncTTCy7p7jw

To obszerny wywiad z dr.Barwijukiem, obecnie najlepszym chirurgiem plastycznym w tego typu zabiegach.
malajakdiabli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-29, 11:37   #4
MAJ76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 14
Dot.: Labioplastyka - warto?

Robiłam w 2009 u Tomasza Kasprzyka w Krakowie (w tamtym czasie tylko on wzbudził moje zaufanie).
Aczkolwiek ja robiłam w dużej mierze z powodu tego, jak mnie pozszywano po porodzie. Funkcjonować się nie dało
Więc dr Kasprzyk poprawił cięcie po tamtym, dociągnął wargi i ogólnie poskładał mi tyłek do kupy.
Rekonwalescencja była szybka, bezproblemowa. Chyba około 2-3 dni musiała polegiwać, żeby nie nadwyrężać tamtych okolic. Blizn nie ma żadnych za wyjątkiem tej "krzywdy", którą do porodu mi zrobiono na porodówce.
Te prawie 15 lat temu wszystkie informacje wzięłam z ogromnego forum Beauty w Polsce. Tam był duży wątek poświęcony temu zagadnieniu. Polecam
MAJ76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-05-29 11:37:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:56.