Problem z makijażem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-27, 00:51   #1
animka007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 46
GG do animka007

Problem z makijażem


Witam wszystkich
zawsze kiedy miałam problem kosmetyczny, wizaż mi pomagał, więc i tym razem pokładam w nim nadzieje..
Mój problem jest mianowicie taki:
mam bardzo bladą cerę, ze skłonnością do zaczerwień.
mam jasne włosy- nie blond, ale jasny złoty brąz.
mam jasne zielono niebieskie oczy
..i jasną oprawę oczu.
a, i jeszcze opadające powieki, to już w ogóle kosmos.

Problem mam więc taki, że nie mam zielonego pojęcia jakich kolorów cieni używać żeby podkreślić te oczy, owszem, czytałam wiele o tym jakie kolory pasują do oczu zielonych, jakie do niebieskich, szukałam filmików na YT z makijażem który by może pasował dla mnie, ale wszystkie dziewczyny albo mają ciemne oczy, albo ciemną ich oprawę, a na moich jak dotąd nie sprawdza sie żaden, zielenie, błękity brązy róże no jakie tylko można podać, to sie jakoś nie komponują z tą moją dziwną buzią..
i generalnie to te oczy są nie duże, nie małe, ale giną w twarzy. do tego usta w odcieniu różu o tyle dziwnym, że jakoś nie moge znaleźć żadnego odcienia szminki który by do mnie pasował, a i usta są jakieś takie że sie każda szminka gromadzi w takich załamaniach co są na ustach.
do tego te dziwne włosy które kompletnie mnie "rozmywają"

ja już naprawde nie wiem, chciałabym kiedyś, żeby wzieła mnie w obroty jedna z takich pań co to w np. w Sephorze maluje klientki, żebym wiedziała, czy się mnie wogóle DA pomalować.

a, i podkreślanie oczy kreską eylinerem czy kredką, nie działa, bo przez te opadające powieki i tak nic nie widać, i wszystko jest załamane. myślałam zeby sobie kupić jakiś krem mocno liftingujący, i ciapać tylko na te powieki, myślicie że to coś może da ?
z góry dziękuje za wszelkie rady dotyczące makijażu, byłabym wdzięczna również za podawanie konkretnych nazw, firm, numerów etc.

pozdrawiam
__________________
...:::Ja odliczam Minuty i Dni:::...

...
animka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 20:50   #2
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Problem z makijażem

Cytat:
Napisane przez animka007 Pokaż wiadomość
ja już naprawde nie wiem, chciałabym kiedyś, żeby wzieła mnie w obroty jedna z takich pań co to w np. w Sephorze maluje klientki, żebym wiedziała, czy się mnie wogóle DA pomalować.
I to jest najlepszy pomysł. Jak będzie Cię widziała najlepiej dobierze i makijaż i kosmetyki. Malują jeszcze w Douglasie i Macu, a może warto również poszukać w gabinetach kosmetycznych osoby, która zajmuje się malowaniem klientek.
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 21:13   #3
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Problem z makijażem

Znam ból opadających powiek, bez tuszu na rzęsach nie wychodzę z domu bo strasznie wtedy wyglądam a wytuszowane rzęsy otwierają optycznie oczy.
Jeśli dobrze mi się wydaje, to jesteś typem urody Wiosną. W internecie jest wiele stron z charakterystyką typów urody i przy nich kolorów w makijażach.
http://www.youtube.com/watch?v=9ocko...eature=related
znalazlam filmik blondynki z makijażem dla opadających powiek, mam nadzieje że choć troche pomoże
__________________
Po prostu Gośka
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 08:50   #4
animka007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 46
GG do animka007
Dot.: Problem z makijażem

czy na takie malowanie w sklepie trzeba się umówić ? ;p
problem w tym, że w mojej okolicy nie ma żadnego takiego sklepu jak Mac, Sephora czy Duglas.. zostaje mi tylko szukać zdjęć z moim typem urody... kurcze zawsze pod górke
__________________
...:::Ja odliczam Minuty i Dni:::...

...
animka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 16:09   #5
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Problem z makijażem

no wiec tak, primo jesli masz sklonnosc do zaczerwienien to dobry podklad, na przyklad rimmel lasting finish. Kolory pasuja prawie wszystkie,ja mam mocno zielone oczy i uzywam zielonych,niebieskich,bra zowych,szaro-czarnych, bladorozowych,czerwieni,z lotych,no wszystkie kolory teczy,ale najlepiej wygladaja fioletowe mocno wytuszuj rzesy,to optycznie otworzy oko. a kolor ust nie ma znacenia,szminka i tak ma go przykryc,wiec jakikolwiek by nie byl pasuja rozne szminki od nude,po roze,czerwienie,pomarancz e,fuksje itd. skarbnica pomyslow makijazowych jest forum Moje makijaze, tam wiele jest dziewcyzn zielonookich i ladnie sie maluja
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 19:27   #6
kongobongo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 33
Dot.: Problem z makijażem

animko007

Twój opis pasuje idealnie do mnie dlatego też podzielę się z Tobą moimi sekretami malowania oczu:P ja bardzo lubię cienie sensique. Bardzo często kupuje potrójne cienie, bo wtedy ładnie można skomponować makijaż (kupuję szczególnie wszelkie odcienie brązu ażdo pięknego złota). Używam też brązowej kredki. Makijaż jest dzięki temu nie zbyt wyzywający i idealny na codzienne wyjścia maluje kredką od połowy powieki kreskę blisko linii rzęs przeciągając ją poza powiekę i lekko podkręcając. Tak samo czynię na ,,dole" oka Cały sekret jest w tym, że oko w wewnętrznej stronie ma być pomalowane jaśniejszym kolorem a od zewnętrznej strony ciemniejszym mocno też podkręcam rzęsy, aby mniej były widoczne te ,,opadające powieki"


Pozdrawiaaaaaaaam
kongobongo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:47.