Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s³odyczowe produkty, które nas rozczarowa³y - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Hobby > Kuchnia - moje gotowanie

Notka

Kuchnia - moje gotowanie Forum dla osób, które kochaj± gotowaæ. W kuchnia - moje gotowanie dzielimy siê wiedz± jak przyrz±dziæ najlepsze na ¶wiecie potrawy, ciasta i desery.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2019-04-01, 02:38   #61
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomo¶ci: 59 407
Dot.: Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s³odyczowe produkty, które nas rozczarow

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Poka¿ wiadomo¶æ
Przyznajê siê do bycia fank± zup Vifon, a ich Pho to dla mnie ulubiona baza do mojego bieda-ramenu na szybko. Wyrzucam saszetkê z t³uszczem (wolê swoj± oliwê z oliwek), dodajê ulubione sk³adniki (marynowany ró¿owy imbir, natkê pietruszki itd.), wbijam ¿ó³tko, 5-10 minut pod przykryciem i gotowe.

Oryginalne koreañskie zupki b³yskawiczne mnie rozczarowa³y - nie ten makaron. Natomiast je¿eli kto¶ chce mieæ przygodê ¿ycia, to "polecam" koreañsk± zupkê b³yskawiczn±, na której narysowano koguta trzymaj±ce bombê - super ostra. Jad³a j± w 3 podej¶ciach, ostatecznie rozcieñczon± pó³ litrem mleka, jak nie wiêcej i nadal a¿ pot po mnie ¶cieka³.

Chodzi o to "cudo": https://www.ceneo.pl/55109415;pla?se..._wcB#tab=click

Tak¿e je¿eli macie w rodzinie jakiego¶ chojraka, który zarzeka siê, ¿e zje ka¿d± ostro¶æ, albo ci±gle narzeka, ¿e co¶ jest za ma³o ostre, to kupcie mu t± zupkê.
Wlasnie z uwagi na dosc powszechna ostrosc nie lubie koreanskiej kuchni.

Pho uwielbiam, kuchnia wietnamska i tajska to moje ulubione smaki Azji.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-04-07, 12:15   #62
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 6 203
Dot.: Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s³odyczowe produkty, które nas rozczarow

£owicz 100% extra g³adki. Nie dla mnie. O ile wersje zwyk³± 100% bardzo lubiê i tylko te d¿emy kupujê tak te g³adkie s± dla mnie okropne.
Philadelphia Milka- jako¶ tak nie do koñca dla mnie. Pierwsze dwie kanapki z tym jad³am na si³ê. /kolejne podej¶cie by³o ju¿ du¿o lepsze, ale to nie jest co¶, co mog³abym okre¶liæ jako "lubiê",serek posmakow³ za¶ mojej mamie, podobnie zreszt± jak" ichniejsza" " czekolada" do picia-dla mnie wielkie fuj, mama zachwycona- co szczegolnie mnie dziwi, bo nie lubi s³odyczy
bleuclair jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-04-07, 12:39   #63
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomo¶ci: 59 407
Dot.: Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s³odyczowe produkty, które nas rozczarow

Cytat:
Napisane przez bleuclair Poka¿ wiadomo¶æ
£owicz 100% extra g³adki. Nie dla mnie. O ile wersje zwyk³± 100% bardzo lubiê i tylko te d¿emy kupujê tak te g³adkie s± dla mnie okropne.
Philadelphia Milka- jako¶ tak nie do koñca dla mnie. Pierwsze dwie kanapki z tym jad³am na si³ê. /kolejne podej¶cie by³o ju¿ du¿o lepsze, ale to nie jest co¶, co mog³abym okre¶liæ jako "lubiê",serek posmakow³ za¶ mojej mamie, podobnie zreszt± jak" ichniejsza" " czekolada" do picia-dla mnie wielkie fuj, mama zachwycona- co szczegolnie mnie dziwi, bo nie lubi s³odyczy
Mnie Philadelphia Milka smakowala nawet, bo niby slodka, ale jednak jest w niej ten smak kremowego serka, ktory daje te rzeskosc i obniza ogolna slodycz.
Dla mnie z kolei np. Nutella jest nie do przelkniecia, bo to ulep slodki straszny.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-04-15, 10:21   #64
Midziak
Rozeznanie
 
Avatar Midziak
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomo¶ci: 849
Dot.: Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s³odyczowe produkty, które nas rozczarow

Philadephia Milka jest fajna, bo z jednej strony me ten serkowy posmak, z drugiej smakuje bardziej jak czekolada deserowa niz typowa milka.
Midziak jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-04-15, 14:26   #65
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomo¶ci: 59 407
Dot.: Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s³odyczowe produkty, które nas rozczarow

Cytat:
Napisane przez Midziak Poka¿ wiadomo¶æ
Philadephia Milka jest fajna, bo z jednej strony me ten serkowy posmak, z drugiej smakuje bardziej jak czekolada deserowa niz typowa milka.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-04-15, 14:50   #66
ridley92
Raczkowanie
 
Avatar ridley92
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomo¶ci: 249
Dot.: Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s³odyczowe produkty, które nas rozczarow

Cytat:
Napisane przez Midziak Poka¿ wiadomo¶æ
Philadephia Milka jest fajna, bo z jednej strony me ten serkowy posmak, z drugiej smakuje bardziej jak czekolada deserowa niz typowa milka.
To chyba sprawdze, zwlaszcza ze jest teraz w Biedrze
ridley92 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-04-16, 13:03   #67
missVivi
Raczkowanie
 
Avatar missVivi
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomo¶ci: 287
Dot.: Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s³odyczowe produkty, które nas rozczarow

Burrito z Lidla. Spodziewalam sie czegos na kszta³t wrapa, dostalam ogromny placek ze ¶ladow± ilo¶ci± farszu.
missVivi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2019-04-17, 14:24   #68
Pinky_bee
Raczkowanie
 
Avatar Pinky_bee
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomo¶ci: 262
Dot.: Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s³odyczowe produkty, które nas rozczarow

£ososiowe brzuszki z Lidla. Z ca³ego opakowania nawet nie po³owa zawiera³a cokolwiek co mo¿na uznaæ za mieso. Ja wiem ,ze brzuszki to nie jest wysokiej klasy ryba, ale dotychczas gdy kupowalam je na wage w sklepach to byly ok.
Pinky_bee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-04-18, 12:14   #69
Shady_Lady
Raczkowanie
 
Avatar Shady_Lady
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomo¶ci: 384
Dot.: Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s³odyczowe produkty, które nas rozczarow

Cytat:
Napisane przez Midziak Poka¿ wiadomo¶æ
Philadephia Milka jest fajna, bo z jednej strony me ten serkowy posmak, z drugiej smakuje bardziej jak czekolada deserowa niz typowa milka.
Dokladnie, od wczoraj wcinam kanapki tylko z ni±
Shady_Lady jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-04-18, 13:52   #70
Midziak
Rozeznanie
 
Avatar Midziak
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomo¶ci: 849
Dot.: Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s³odyczowe produkty, które nas rozczarow

Twistosy Texas Grill. Nie jadlam ich wieki, ale po wczorajszym skuszeniu siê mam wra¿enie ¿e te robione przez Star s± o wiele s³abiej doprawione.
Midziak jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-04-19, 13:25   #71
Organa
Raczkowanie
 
Avatar Organa
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomo¶ci: 285
Dot.: Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s³odyczowe produkty, które nas rozczarow

Berlinki. Nigdy nie rozumialam ich fenomenu a od kiedy zmienily formule staly sie strasznie malo soczyste i jakby gumiaste.

Edytowane przez Organa
Czas edycji: 2019-04-19 o 14:20
Organa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-20, 08:21   #72
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomo¶ci: 20 853
Dot.: Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s³odyczowe produkty, które nas rozczarow

Cytat:
Napisane przez Organa Poka¿ wiadomo¶æ
Berlinki. Nigdy nie rozumialam ich fenomenu a od kiedy zmienily formule staly sie strasznie malo soczyste i jakby gumiaste.
One generalnie maj± chyba nie za du¿o miêsa, prawda? W sensie jest na rynku kilka innych, du¿o lepszych parówek.
__________________
¯egnaj Wiza¿ Forum. Tyle lat za nami. Witaj ¯ycie po Wiza¿u (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-04-24, 14:28   #73
ciasteczkowa_panna
Raczkowanie
 
Avatar ciasteczkowa_panna
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomo¶ci: 180
Dot.: Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s³odyczowe produkty, które nas rozczarow

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Poka¿ wiadomo¶æ
One generalnie maj± chyba nie za du¿o miêsa, prawda? W sensie jest na rynku kilka innych, du¿o lepszych parówek.
Wed³ug wujka google 71% miêsa. Czyli na pewno s± gorsze, ale na pewno s± te¿ lepsze
ciasteczkowa_panna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-04-25, 13:54   #74
Cecebula
Przyczajenie
 
Avatar Cecebula
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomo¶ci: 23
Dot.: Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s³odyczowe produkty, które nas rozczarow

Pizze od Guseppe. Juz pomijajac fakt, ze mrozona pizza nigdy nie zastapi normalnej to szczerze nienawidze tych wszystkich mro¿onek na grubym cie¶cie. A jak jeszcze mowimy to takich typowych no-nameowych pizzach z marketów (najczêsciej sprzedawane w kwadratach XXL) to juz w ogole bleh i nie wiem jak mozna to w ogole nazywac pizz±.
Cecebula jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-04-25, 17:13   #75
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomo¶ci: 19 804
Dot.: Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s³odyczowe produkty, które nas rozczarow

Cytat:
Napisane przez ciasteczkowa_panna Poka¿ wiadomo¶æ
Wed³ug wujka google 71% miêsa. Czyli na pewno s± gorsze, ale na pewno s± te¿ lepsze
Kupi³am "Krakuski z szynki" i polecia³am do lodówki sprawdziæ, czy zawieraj± miêso. I jest! 90%.
I am Rock jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-04-26, 08:07   #76
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 1 998
Dot.: Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s³odyczowe produkty, które nas rozczarow

Cytat:
Napisane przez I am Rock Poka¿ wiadomo¶æ
Kupi³am "Krakuski z szynki" i polecia³am do lodówki sprawdziæ, czy zawieraj± miêso. I jest! 90%.
To to ju¿ s± takie na wypasie .
mdusia123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-04-26, 10:49   #77
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomo¶ci: 20 853
Dot.: Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s³odyczowe produkty, które nas rozczarow

Cytat:
Napisane przez Cecebula Poka¿ wiadomo¶æ
Pizze od Guseppe. Juz pomijajac fakt, ze mrozona pizza nigdy nie zastapi normalnej to szczerze nienawidze tych wszystkich mro¿onek na grubym cie¶cie. A jak jeszcze mowimy to takich typowych no-nameowych pizzach z marketów (najczêsciej sprzedawane w kwadratach XXL) to juz w ogole bleh i nie wiem jak mozna to w ogole nazywac pizz±.
Rigga jest du¿o lepsza (jak na mro¿onkê oczywi¶cie) od Giuseppe, a sporo tañsza.

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Cytat:
Napisane przez I am Rock Poka¿ wiadomo¶æ
Kupi³am "Krakuski z szynki" i polecia³am do lodówki sprawdziæ, czy zawieraj± miêso. I jest! 90%.
Ostatnio kupi³am 95% - Tarczyñski. A najczê¶ciej kupujê z Soko³owa - 93%.

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Cytat:
Napisane przez ciasteczkowa_panna Poka¿ wiadomo¶æ
Wed³ug wujka google 71% miêsa. Czyli na pewno s± gorsze, ale na pewno s± te¿ lepsze
O tym, ¿e s± gorsze, ni¿ 71% to wolê nawet nie my¶leæ. Nigdy nie biorê parówek, które maj± poni¿ej 90% miêsa.
__________________
¯egnaj Wiza¿ Forum. Tyle lat za nami. Witaj ¯ycie po Wiza¿u (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-04-26, 13:12   #78
Lapis_Lazuli
Rozeznanie
 
Avatar Lapis_Lazuli
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomo¶ci: 929
Dot.: Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s³odyczowe produkty, które nas rozczarow

Cytat:
Napisane przez Cecebula Poka¿ wiadomo¶æ
Pizze od Guseppe. Juz pomijajac fakt, ze mrozona pizza nigdy nie zastapi normalnej to szczerze nienawidze tych wszystkich mro¿onek na grubym cie¶cie. A jak jeszcze mowimy to takich typowych no-nameowych pizzach z marketów (najczêsciej sprzedawane w kwadratach XXL) to juz w ogole bleh i nie wiem jak mozna to w ogole nazywac pizz±.
O jeny, podpisujê siê. Co mnie wkurza tym bardziej ze moj chlopak zawze kupi wlasnie tak± najtansz± kwadratow± pizze do ogladania filmu i sie oburza ze nie jem
Lapis_Lazuli jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-04-26, 15:16   #79
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomo¶ci: 20 853
Dot.: Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s³odyczowe produkty, które nas rozczarow

Cytat:
Napisane przez Lapis_Lazuli Poka¿ wiadomo¶æ
O jeny, podpisujê siê. Co mnie wkurza tym bardziej ze moj chlopak zawze kupi wlasnie tak± najtansz± kwadratow± pizze do ogladania filmu i sie oburza ze nie jem
Na to powinien byæ jaki¶ paragraf.


Z rzeczy, które my¶la³am, ¿e smakuj± inaczej (podkre¶lam, ¿e moja wina, a nie produktu, bo pewnie ma swoich zwolenników) i siê rozczarowa³am: sos miêtowy do miês. Wywali³am w koñcu dwa opakowania - kupiony w Lidlu jaki¶ czas temu w jakiej¶ wyprzeda¿y. Próbowa³am kilka razy co¶ z tym robiæ, ale nie, jednak nie moje klimaty.


Ostatnio te¿ praktycznie wszystkie klasyczne chipsy mnie odrzucaj±. Przerzuci³am siê na "chlebki" i chrupki w stylu cheetos.
__________________
¯egnaj Wiza¿ Forum. Tyle lat za nami. Witaj ¯ycie po Wiza¿u (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2019-04-27 o 08:31
Ellen_Ripley jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-28, 07:48   #80
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomo¶ci: 59 407
Dot.: Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s³odyczowe produkty, które nas rozczarow

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Poka¿ wiadomo¶æ
Na to powinien byæ jaki¶ paragraf.



Ostatnio te¿ praktycznie wszystkie klasyczne chipsy mnie odrzucaj±. Przerzuci³am siê na "chlebki" i chrupki w stylu cheetos.
Zgadzam sie co do tanich mrozonek, wlasciwie to do wszystkich mrozonek. Nawet jesli nie smakuja calkowicie obrzydliwie, to i tak mnie po nich boli brzuch, wiec nie jadam takich cudow.

Cheetosy uwielbiam, a chipsy moga dla mnie nie istniec.
Prazynki jeszcze bardzo lubie.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-04-29, 13:58   #81
Vaszqa
Przyczajenie
 
Avatar Vaszqa
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s³odyczowe produkty, które nas rozczarow

Z chipsów to w sumie tylko nachosy z dipem, ewentualnie twistosy texas grill. Zwyklych chipsow ziemniaczanych to juz ze cztery lata nie jadlam :P
Vaszqa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-05-01, 19:03   #82
inezina
Rozeznanie
 
Avatar inezina
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomo¶ci: 779
Dot.: Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s³odyczowe produkty, które nas rozczarow

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Poka¿ wiadomo¶æ
Zgadzam sie co do tanich mrozonek, wlasciwie to do wszystkich mrozonek. Nawet jesli nie smakuja calkowicie obrzydliwie, to i tak mnie po nich boli brzuch, wiec nie jadam takich cudow.

Cheetosy uwielbiam, a chipsy moga dla mnie nie istniec.
Prazynki jeszcze bardzo lubie.
Dla mnie s³odycze mog± nie istnieæ. Za to chipsy to moja s³abo¶æ bardzo lubiê te¿ paluszki z sezonem ale tylko z Lubelli.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
inezina jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-05-02, 03:15   #83
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomo¶ci: 59 407
Dot.: Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s³odyczowe produkty, które nas rozczarow

Cytat:
Napisane przez inezina Poka¿ wiadomo¶æ
Dla mnie s³odycze mog± nie istnieæ. Za to chipsy to moja s³abo¶æ bardzo lubiê te¿ paluszki z sezonem ale tylko z Lubelli.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Nigdy nie rozumialam fenomenu paluszkow
Nie lubie slonego, i nawet z makiem czy sezamem sa dla mnie za slone.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-05-02, 06:09   #84
inezina
Rozeznanie
 
Avatar inezina
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomo¶ci: 779
Dot.: Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s³odyczowe produkty, które nas rozczarow

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Poka¿ wiadomo¶æ
Nigdy nie rozumialam fenomenu paluszkow
Nie lubie slonego, i nawet z makiem czy sezamem sa dla mnie za slone.
Ja lubiê tylko z sezamem z Lubelli. Inne s± albo za s³one albo za bardzo przypieczone.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
inezina jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-05-02, 08:43   #85
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomo¶ci: 59 407
Dot.: Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s³odyczowe produkty, które nas rozczarow

Cytat:
Napisane przez inezina Poka¿ wiadomo¶æ
Ja lubiê tylko z sezamem z Lubelli. Inne s± albo za s³one albo za bardzo przypieczone.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Z uwagi na slonosc i twardosc nienawidze precli.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-05-15, 13:21   #86
Pani_Owcza
Raczkowanie
 
Avatar Pani_Owcza
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomo¶ci: 64
Dot.: Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s³odyczowe produkty, które nas rozczarow

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Poka¿ wiadomo¶æ

Oryginalne koreañskie zupki b³yskawiczne mnie rozczarowa³y - nie ten makaron. Natomiast je¿eli kto¶ chce mieæ przygodê ¿ycia, to "polecam" koreañsk± zupkê b³yskawiczn±, na której narysowano koguta trzymaj±ce bombê - super ostra. Jad³a j± w 3 podej¶ciach, ostatecznie rozcieñczon± pó³ litrem mleka, jak nie wiêcej i nadal a¿ pot po mnie ¶cieka³.

Chodzi o to "cudo": https://www.ceneo.pl/55109415;pla?se..._wcB#tab=click


Tak¿e je¿eli macie w rodzinie jakiego¶ chojraka, który zarzeka siê, ¿e zje ka¿d± ostro¶æ, albo ci±gle narzeka, ¿e co¶ jest za ma³o ostre, to kupcie mu t± zupkê.
Serce mówi "spróbuj", w±troba "chyba cie pogiê³o" :P
Pani_Owcza jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-05-15, 13:50   #87
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomo¶ci: 19 804
Dot.: Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s³odyczowe produkty, które nas rozczarow

Muszê wypróbowaæ tê koreañsk± zupkê, je¶li tylko napotkam. Lubiê rzeczy wypalaj±ce trzewia.
I am Rock jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-05-15, 14:12   #88
Woomy
Raczkowanie
 
Avatar Woomy
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomo¶ci: 38
Dot.: Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s³odyczowe produkty, które nas rozczarow

Z ostrych zupek chinskich s± te¿ takie koreanskie pakowane w du¿e, czerwone folie (chyba z owocami morza) plus te w tych wielkich bialych, plastikowych miskach. Pamietam, ¿e tych drugich nie dalam rady zjesc.
Woomy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-05-16, 13:39   #89
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 7 505
Dot.: Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s³odyczowe produkty, które nas rozczarow

- Cola zero. I ligth. I life. I wszystkie inne z zamiennikami cukru.
- Wszystko z oferty ¶niadaniowej w McD. Same obrzyGliwo¶ci
- surimi - paluszki krabowe. Ani to ¶winka, ani morska.
- owoce szaron/kaki. Gdy nie do koñca dojrza³e - cierpkie, ¿e twarz wykrêca. Gdy dojrza³e - smakuj± jak miks pomidora i gruszki.
- zielone herbaty smakowe
- berlinki (lub inne parówki) smakowe - fujstwo
- botwinka i ch³odnik z niej
- wszelkie koktajle na bazie jogurtu/kefiru/¶mietany/zsiadlego mleka przyprawione cebulk±, szczypiorem, koprem
__________________
Kpiê i o drogê nie pytam.
linaya jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-05-16, 13:46   #90
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomo¶ci: 20 853
Dot.: Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s³odyczowe produkty, które nas rozczarow

Cytat:
Napisane przez linaya Poka¿ wiadomo¶æ
(...)
- Wszystko z oferty ¶niadaniowej w McD. Same obrzyGliwo¶ci
- surimi - paluszki krabowe. Ani to ¶winka, ani morska.
(...)
- berlinki (lub inne parówki) smakowe - fujstwo
(...)
Jak wy¿ej. Szczególnie oferta ¶niadaniowa maca.
__________________
¯egnaj Wiza¿ Forum. Tyle lat za nami. Witaj ¯ycie po Wiza¿u (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Kuchnia - moje gotowanie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2021-11-12 11:35:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:00.