Pyszna (?) kuchnia BEZGLUTENOWA - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Kuchnia - moje gotowanie

Notka

Kuchnia - moje gotowanie Forum dla osób, które kochają gotować. W kuchnia - moje gotowanie dzielimy się wiedzą jak przyrządzić najlepsze na świecie potrawy, ciasta i desery.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-01-25, 10:43   #1
Akacja123456
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 87

Pyszna (?) kuchnia BEZGLUTENOWA


Dziewczyny, ostatnio potwierdzily sie moje obawy dot. celiakii i szczerze mowiac jestem przerazona.


W sumie to myslalam, ze ja nawet nie spozywam duzo glutenu. Chleb jem rzadko, makaron 1x w tygodniu, ale odkad zaczelam sprawdzac opakowania chociazby sosu salatkowego, mixu przypraw, wszedzie jest gluten.

Jestem tez wege i odkad uslyszalam diagnoze to jednak czuje sie baardzo ograniczona w kuchni.

Znacie jakies fajne blogi, konta na yt z zarciem wege&bezglutenowym?
a moze same macie jakies super przepisy dla osoby z dwiema lewymi rekoma w kuchni ?


Jesli macie jakies sugestie lub rady, to bardzo prosze
Akacja123456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-26, 06:34   #2
kaktuska16
Raczkowanie
 
Avatar kaktuska16
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 386
Dot.: Pyszna (?) kuchnia BEZGLUTENOWA

Mogę jedynie polecić kuchnię prostą jak budowa cepa, która łatwo pozwoli Ci gotować bez ukrytego glutenu, oczywiście pod warunkiem wykorzystania bezglutenowego makaronu, odpowiednich płatków owsianych, mieszanki mąk ryżowej, kukurydzianej, ziemniaczanej , ciecierzycowej, jaglanej.
Zalinkować nie mogę bo ochrona antyspamowa ale wpisz w yt healthyomnomnom , jest też blog i sklep z jadłospisami.
kaktuska16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-26, 09:26   #3
paziiiak
Raczkowanie
 
Avatar paziiiak
 
Zarejestrowany: 2022-01
Lokalizacja: Ulnowo
Wiadomości: 169
Dot.: Pyszna (?) kuchnia BEZGLUTENOWA

Cytat:
Napisane przez kaktuska16 Pokaż wiadomość
Mogę jedynie polecić kuchnię prostą jak budowa cepa, która łatwo pozwoli Ci gotować bez ukrytego glutenu, oczywiście pod warunkiem wykorzystania bezglutenowego makaronu, odpowiednich płatków owsianych, mieszanki mąk ryżowej, kukurydzianej, ziemniaczanej , ciecierzycowej, jaglanej.
Zalinkować nie mogę bo ochrona antyspamowa ale wpisz w yt healthyomnomnom , jest też blog i sklep z jadłospisami.
Aż chyba sprawdzę, bo znam tylko kilka przepisów i trochę brakuje mi pomysłów, a co chwile gości u mnie siostra, która glutenu jeść nie może...
__________________
Doświadczenie młodości jest cenniejsze niż srebro...
paziiiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kuchnia - moje gotowanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-26 10:26:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:11.