Puder mozaika Vipera... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-04-09, 09:38   #1
kinia;)
Raczkowanie
 
Avatar kinia;)
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 81

Puder mozaika Vipera...


czy mogę nakładac ten puder bezpośrednio na twarz bez uzycia kremu i podkładu? A może lepszy jest MaxFactor Creme Puff? Który kupić do cery "chyba" mieszanej?
kinia;) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-09, 10:30   #2
Basia_K
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 198
Re: Puder mozaika Vipera...

A co to znaczy "chyba mieszana"? czy sucha+normalna, sucha + tłusta, normalna + tłusta? Jeśli masz np. błyszczacy nosek i czoło, a policzki normalne lub suche (ja tak mam) to polecałabym Ci CremePuff. Miałam oba pudry o których piszesz, i po viperze szybko błyszczy sie nos i czoło, bo ona ma takie drobinki rożświetlające, co przy tłustych partiach twarzy nie jest zbyt dobre. Jeśli zależy Ci na matowaniu i przykryciu lepiej CremePuff, a jak rozświetleniu tylko i delikatnym kolorku to może być Vipera. Oba smiało możesz używać bez podkładu, zwłaszcza CremePuff,bo on jest bardziej kryjący, ale dlaczego bez kremu? Leciutki krem nawilżający nie obciąży Ci buzi, szybko się wchłonie, a skóra będzie lepiej się "czuła". Ja prawie nigdy nie używam podkładu, ale kremik zawsze. Dla każdego wieku znajdzie się odpowiedni krem.
Pozdrawiam!
Basia_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-09, 10:46   #3
kinia;)
Raczkowanie
 
Avatar kinia;)
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 81
Re: Puder mozaika Vipera...

Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź Chodziło mi o to że nie wiem czy mam cerę mieszaną czy raczej tłustą, ale chyba mieszaną. Czytałam różne opinie na KW na temat kremów do twarzy i niestety nie znalazłam odpowiedniego, dlatego mam problem z dobraniem kremu :/ Mam tez problem z dobraniem koloru pudru, czy ten Creme Puff ma jakis kolorek neutralny? z gory dziękuję, pozdrafffiam
kinia;) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-09, 12:54   #4
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Puder mozaika Vipera...

mozaika Vipery ma w sobie takie drobinki, które świecą. Creme Puff nie ma drobinek.

moim zdaniem mozaika nadaje się na szczególne okazje - na wyjście, na spacer-randkę, ale nie do pracy czy do szkoły.

ewentualnie można upudrować sobie twarz innym pudrem a mozaiką rozświetlić wybrane partie. te drobinki są malutkie i subtelne.. ale wydaje mi się, że do pracy czy szkoły zbyt teatralne
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-09, 15:39   #5
Basia_K
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 198
Re: Puder mozaika Vipera...

Jeśli chodzi o kolory CremePuff, to musisz sama przetestować w sklepie. Jeśli masz jasna cerę, to nie polecam transparentnego, wbrew nazwie jest dosyć ciemny. Ja używałam nr. chyba 81, Truly Fair, dosyć jasny, ale na każdej twarzy ten sam puder inaczej wygląda. Max factor prawie zawsze ma testery, popróbuj, tylko przy dziennym świetle
Basia_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 10:38   #6
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 506
Dot.: Puder mozaika Vipera...

chciałabym kupić sobie maikę z Vipery, tą jaśniejszą. Chciałabym stosować ją jako rozświetlacz na miejsca nad kości policzkowe, nad brwiami, na nos i czoło. Zalezy mi na naturalnym efekcie, aby po prostu konturować twarz. Czy ten puder się do tego nadaje?
__________________
Always Fighter
britnay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:04.