Inglot cz. III - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-20, 16:56   #31
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Silvia91 Pokaż wiadomość
Melduje sie i ja ostatnio z fazy na cienie Inglota ( chociaz i tak mam zamiar dokupic jeszcze parenascie sztuk ) przeszlam na faze ich lakierow i musze powiedziec , ze sa naprawde dobre, chociaz nie wszystkie, poki co najslabiej trzymal mi 360 z tej kolekcji hawajskiej, odprysnal na drugi dzien, niby niewiele, ale jednak. Ponadto myslalam, ze bedzie mniej zarowiasty, a jednak na paznokciach wychodzi jak oczo☠☠☠ny roz Mimo to i tak jest fajowy Kolory maja obledne, poluje na parenascie, szkoda ze kosztuja 20 zl, a nie polowe taniej



Jejku jejku jakie to maja wyjsc, ja nic nie wiem napisz prosze wszystko co wiesz

Jeszcze w poprzednim wątku ktoś rzucił zdjęciem Tutaj klik jest pełen podgląd tych wiosenno-letnich nowości gdzieś na jakiejś stronie jakaś dziewczyna z PL napisała że są one już w salonach dostępne
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 17:24   #32
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Silvia91 Pokaż wiadomość



Jejku jejku jakie to maja wyjsc, ja nic nie wiem napisz prosze wszystko co wiesz
Nie chcę skłamac, ale chyba w poprzednim wątku ktoś pokazał zdjęcia tych satynek

Witam i ja
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 20:19   #33
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Nie chcę skłamac, ale chyba w poprzednim wątku ktoś pokazał zdjęcia tych satynek

Witam i ja
Bo były, były Muszę przyznać że obśliniam laptopa za każdym razem jak oglądam tą zapowiedź, bo baaaaaardzo ciekawi mnie satyna w wydaniu Inglota
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 22:34   #34
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Inglot cz. III

Jakie piękne te satynki
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 17:21   #35
Silvia91
Rozeznanie
 
Avatar Silvia91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 955
Dot.: Inglot cz. III

Dzieki, znalazłam no ciekawe ciekawe jak sie bedzie prezentowalo to nowe wykonczenie. Kolorki tez niczego sobie
__________________
You can't win this game. Follow the rules. Play the game. Be happy.
Silvia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 13:59   #36
aniaarch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 105
Dot.: Inglot cz. III

Witam i ja! odnośnie tych satynowych cieni to słyszałam, że wyszła nowa kolekcja, ale nie wiedziałam że będą też takie 'piękniste" kolorowe kredki któraś na pewno będzie moja...buehehe ...dobrze dla mojego portfela, że satynowe cienie są na razie jako rainbow, bo rainbow'y do mnie nie przemawiają jakoś, no chyba że to wykończenie będzie obłędne to będę Wam tu płakać, że nie wypuścili takich kolorów w formie normalnych wkładów
btw. czy cienie z kolekcji Noble nie były czasem z wykończeniem satynowym czy coś mi się pomieszało?
aniaarch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 14:30   #37
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez aniaarch Pokaż wiadomość
Witam i ja! odnośnie tych satynowych cieni to słyszałam, że wyszła nowa kolekcja, ale nie wiedziałam że będą też takie 'piękniste" kolorowe kredki któraś na pewno będzie moja...buehehe ...dobrze dla mojego portfela, że satynowe cienie są na razie jako rainbow, bo rainbow'y do mnie nie przemawiają jakoś, no chyba że to wykończenie będzie obłędne to będę Wam tu płakać, że nie wypuścili takich kolorów w formie normalnych wkładów
btw. czy cienie z kolekcji Noble nie były czasem z wykończeniem satynowym czy coś mi się pomieszało?
Wiesz, teraz sprawdziłam Noble bo mam wszystkie i niestety nie ma pod nimi informacji jakie to jest wykończenie, jedynie wytłoczone numerki. Ale one były opisywane jako unowocześnione AMC bo choć są perłowe to mają w sobie jeszcze mikro drobinki, które są bardziej rozproszone i w zasadzie widoczne tylko w sztucznym świetle. Chociaż mi tam one i tak pasują na całkowicie metaliczne coś jak pierwsze sleeki.

Dlatego kosmicznie się ślinię do tych satynowych

Edytowane przez katharsis
Czas edycji: 2013-05-22 o 14:31
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-22, 17:53   #38
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez aniaarch Pokaż wiadomość
btw. czy cienie z kolekcji Noble nie były czasem z wykończeniem satynowym czy coś mi się pomieszało?

Noble są metaliczne
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 19:34   #39
aniaarch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 105
Dot.: Inglot cz. III

dzięki za info w takim razie przy następnej wizycie satynowe wykończenie do oblookania jest
aniaarch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 07:31   #40
Mrs Mysza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 426
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
Jeszcze w poprzednim wątku ktoś rzucił zdjęciem Tutaj klik jest pełen podgląd tych wiosenno-letnich nowości gdzieś na jakiejś stronie jakaś dziewczyna z PL napisała że są one już w salonach dostępne
Satynowe cienie a ja przegapiłam A takie ładniutkie, tylko słoczy chyba jeszcze nigdzie nie ma (albo nie umiem znaleźć...). Trzeba się będzie wybrać do Inglota pooglądać chociaż i pomacać
Mrs Mysza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 07:55   #41
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Mrs Mysza Pokaż wiadomość
Satynowe cienie a ja przegapiłam A takie ładniutkie, tylko słoczy chyba jeszcze nigdzie nie ma (albo nie umiem znaleźć...). Trzeba się będzie wybrać do Inglota pooglądać chociaż i pomacać
Ja też wciąż szukam i chyba jeszcze nikt się nie pofatygował żeby to zrobić jak będziesz w Inglocie zrób im zdjęcie albo opisz później tutaj co i jak z nimi
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-23, 09:17   #42
Mrs Mysza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 426
Dot.: Inglot cz. III

ok, chociaż zanim ja się tam wybiorę to sporo czasu może minąć, mam nie po drodze trochę
Mrs Mysza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 12:32   #43
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 202
Dot.: Inglot cz. III

Dziewczyny czy cień nr 330 jest bardzo blady?
susse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 13:04   #44
aneta1o1o
Rozeznanie
 
Avatar aneta1o1o
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: lubelskie.
Wiadomości: 508
Dot.: Inglot cz. III

nooo dziewczynki. nie przeszłam dziś obojętnie obok wysepki INGLOTA
DS 498 AMC 123 M372 M 348 :d jak by któraś chciała swatcha to z chęcią pomogę plus w mojej małej kolekcji DS 467 P406 M329 M358 M 321 te drugie to zakup sprzed 2miesięcy a zostało już tylko jedno wolne miejsce ;/
aneta1o1o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 22:10   #45
Clarity
Zadomowienie
 
Avatar Clarity
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 265
Dot.: Inglot cz. III

Dziewczyny, nie wiecie czy w Inglocie jest jeszcze (bo wydaje mi się, że kiedyś był) dostępny rozpuszczalnik do lakierów do paznokci? W jakiej cenie?
__________________
Clarity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 22:46   #46
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Inglot cz. III

jest jeszcze, kupowałam ze 3 miesiące temu i dałam za niego nie więcej niż 15 zł. Dokładnie nie pamiętam.
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-25, 09:17   #47
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 202
Dot.: Inglot cz. III

Na jakiej zasadzie działa słynny lakier wybielajacy?


Wyslane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum
susse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-25, 16:22   #48
Iwona_50
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 57
Dot.: Inglot cz. III

Witam to mój pierwszy post w inglotowym temacie. Lubię ich kosmetyki do makijażu, i jak przeczytałam o satynowych cieniach to oczywiście musiałam je "zdegustować " i oczywiście musiałam coś kupić i tak capnęłam dwa wkłady Rainbow nr 131 i 132. Takie kolorki na lato- śliczne, świeże. Dobrze napigmentowane, satynowe ( bez drobinek)- kolory delikatne, pastelowe . Nie wiem jak będą się prezentowały na oku, bo próbowałam tylko na łapce, ale nie ścierają się łatwo to i na powiece powinny trzymać się dobrze . Przy okazji kupiłam jeszcze błyszczyk nr 89, lakier do paznokci "oddychający" ( jakaś nowość ) nr 684 i eyeliner crayon 203 ( fiolet) - na taki zestaw (produkt do ust, kredka do oczu, lakier/odżywka do paznokci) było 20 % zniżki no to się skusiłam .
Jutro zrobię makijaż tymi satynkmi to podzielę się wrażeniami z " oka"

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

No i nie wytrzymałam. Teraz mam jedno oko w brzoskwiniach, drugie w różach . Iiiiii- cienie są piękne na oku, co chwilę latam do lusterka i podziwiam . Polecam na wiosenno -letni makijaż. Kolory pięknie przechodzą jeden w drugi, pod łuk brwiowy można nałożyć jasny matowy cień, aby zrównoważyć efekt satyny. Bardzo mi się podobają nowe nabytki
Iwona_50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-25, 17:32   #49
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Iwona_50 Pokaż wiadomość
Witam to mój pierwszy post w inglotowym temacie. Lubię ich kosmetyki do makijażu, i jak przeczytałam o satynowych cieniach to oczywiście musiałam je "zdegustować " i oczywiście musiałam coś kupić i tak capnęłam dwa wkłady Rainbow nr 131 i 132. Takie kolorki na lato- śliczne, świeże. Dobrze napigmentowane, satynowe ( bez drobinek)- kolory delikatne, pastelowe . Nie wiem jak będą się prezentowały na oku, bo próbowałam tylko na łapce, ale nie ścierają się łatwo to i na powiece powinny trzymać się dobrze . Przy okazji kupiłam jeszcze błyszczyk nr 89, lakier do paznokci "oddychający" ( jakaś nowość ) nr 684 i eyeliner crayon 203 ( fiolet) - na taki zestaw (produkt do ust, kredka do oczu, lakier/odżywka do paznokci) było 20 % zniżki no to się skusiłam .
Jutro zrobię makijaż tymi satynkmi to podzielę się wrażeniami z " oka"

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

No i nie wytrzymałam. Teraz mam jedno oko w brzoskwiniach, drugie w różach . Iiiiii- cienie są piękne na oku, co chwilę latam do lusterka i podziwiam . Polecam na wiosenno -letni makijaż. Kolory pięknie przechodzą jeden w drugi, pod łuk brwiowy można nałożyć jasny matowy cień, aby zrównoważyć efekt satyny. Bardzo mi się podobają nowe nabytki
Słocze byś pokazała bo jedyne satynowe cienie to te z maca a jestem ciekawa satyny w przypadku Inglota bo to kompletna nowość
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-25, 18:16   #50
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez susse Pokaż wiadomość
Na jakiej zasadzie działa słynny lakier wybielajacy?


Wyslane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum
Ma taki specyficzny mleczno -białawy kolor - on nie wybiela płytki na serio,tylko optycznie (zresztą wlaśnie tak się nazywa, optycznie wybielający)
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-whitener.html
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-25, 18:44   #51
Iwona_50
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 57
Dot.: Inglot cz. III

katharsis- spróbuję jutro zrobić fotki w świetle dziennym . Moim zdaniem cienie te są naprawdę warte uwagi. Trochę się osypują przy aplikacji, ale chyba zapominałam z emocji otrzepywać pędzelek, jednak bardzo łatwo dają się usunąć bez śladu spod oczu.

Edytowane przez Iwona_50
Czas edycji: 2013-05-25 o 18:48
Iwona_50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-25, 19:40   #52
Iwona_50
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 57
Dot.: Inglot cz. III

Spróbuję wstawić zdjęcie - to moje pierwsze na forum.
Taka szybka próba makijażu cieniami w tonacji różowej (132). Fotka nie oddaje całej urody cieni.

makijaz.jpg
Iwona_50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-25, 19:44   #53
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 202
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Ma taki specyficzny mleczno -białawy kolor - on nie wybiela płytki na serio,tylko optycznie (zresztą wlaśnie tak się nazywa, optycznie wybielający)
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-whitener.html
Dziekuje

Cytat:
Napisane przez Iwona_50 Pokaż wiadomość
Spróbuję wstawić zdjęcie - to moje pierwsze na forum.
Taka szybka próba makijażu cieniami w tonacji różowej (132). Fotka nie oddaje całej urody cieni.

Załącznik 5263209
Fajnie wygladaja

Masz piekne brwi


Wyslano z aplikacji mobilnej Wizaz Forum

Edytowane przez susse
Czas edycji: 2013-05-25 o 19:45
susse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-25, 20:05   #54
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Iwona_50 Pokaż wiadomość
katharsis- spróbuję jutro zrobić fotki w świetle dziennym . Moim zdaniem cienie te są naprawdę warte uwagi. Trochę się osypują przy aplikacji, ale chyba zapominałam z emocji otrzepywać pędzelek, jednak bardzo łatwo dają się usunąć bez śladu spod oczu.
Czekam jeszcze na słocze, ale po tym jak wyglądają na powiece śmiało stwierdzam że ta satyna jest chyba taka sama jak w macu. No nic, będę musiała posłać siostrę w PL po wszystkie te nowe cienie Strasznie mi się podobają, mam nadzieję że wprowadzą również satyny do cieni z normalnej nie rainbow kolekcji
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-25, 20:11   #55
luboczka
Raczkowanie
 
Avatar luboczka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: stund
Wiadomości: 312
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez susse Pokaż wiadomość
Na jakiej zasadzie działa słynny lakier wybielajacy?


Wyslane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum

witaj,
ja osobiście bardzo go lubię i często do niego wracam, co jakiś czas zakupuję nową buteleczkę

ale wiem, że niektóre dziewczyny narzekały, że daje taki "trupi" efekt, bo kolor na paznokciach wpada w fiolet
luboczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-26, 15:48   #56
aniaarch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 105
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
Czekam jeszcze na słocze, ale po tym jak wyglądają na powiece śmiało stwierdzam że ta satyna jest chyba taka sama jak w macu. No nic, będę musiała posłać siostrę w PL po wszystkie te nowe cienie Strasznie mi się podobają, mam nadzieję że wprowadzą również satyny do cieni z normalnej nie rainbow kolekcji
o tak! jestem za! nie urzekły mnie cienie rainbow, ale te satynowe zapowiadają się bardzo ciekawie z tego co widać to na powiece dają efekt takiej wiosenno-letniej świeżości. Chyba że to zasługa tych różowych odcieni. Tak czy owak wyglądają bardzo ładnie i mogliby następną kolekcję wprowadzić jako satynowe ale normalne, a nie rainbow
PS. Jeżeli ktoś z Inglota to czyta to mam nadzieję, że jakoś na Was wpłyniemy
aniaarch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 10:32   #57
aneta1o1o
Rozeznanie
 
Avatar aneta1o1o
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: lubelskie.
Wiadomości: 508
Dot.: Inglot cz. III

kurcze. a ja najbardziej ubolewam nad wycofaniem okrągłych wkładów. ale i tak w kwadraty zainwestuje mimo tego i tak.
pamiętacie w 2 wątku mój pierwszy post że chce kilka cieni? ktoś mi zaraz odpowiedział, że zaraz się uzależnię. i proszę stało się ;P
aj wizażanki jak Wy to robicie. teraz tak o tych satynkach mówicie, że aż mnie kusi....
aneta1o1o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 16:24   #58
aniaarch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 105
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez aneta1o1o Pokaż wiadomość
kurcze. a ja najbardziej ubolewam nad wycofaniem okrągłych wkładów. ale i tak w kwadraty zainwestuje mimo tego i tak.
pamiętacie w 2 wątku mój pierwszy post że chce kilka cieni? ktoś mi zaraz odpowiedział, że zaraz się uzależnię. i proszę stało się ;P
aj wizażanki jak Wy to robicie. teraz tak o tych satynkach mówicie, że aż mnie kusi....
To chyba byłam ja ... i też ubolewam nad wycofaniem okrągłych wkładów ...i też się uzależniłam od Inglota, a niemały wkład w moje uzależnienie miało właśnie to forum ileż mamy wspólnego ze sobą

Edytowane przez aniaarch
Czas edycji: 2013-06-08 o 13:00
aniaarch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 17:27   #59
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Iwona_50 Pokaż wiadomość
Spróbuję wstawić zdjęcie - to moje pierwsze na forum.
Taka szybka próba makijażu cieniami w tonacji różowej (132). Fotka nie oddaje całej urody cieni.

Załącznik 5263209
Opiszesz dokładnie, co gdzie położyłaś na powiece? Piękny makijaż .
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 18:09   #60
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Iwona_50 Pokaż wiadomość
Spróbuję wstawić zdjęcie - to moje pierwsze na forum.
Taka szybka próba makijażu cieniami w tonacji różowej (132). Fotka nie oddaje całej urody cieni.

Załącznik 5263209
Fajniutkie delikatne, mi niestety takie kolory nie pasują.

Dziś przyszła do mnie enta buteleczka mojej ukochanej inglotowej czerwieni(924)
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-20 09:49:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:40.