Powrót do starego koloru... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-28, 22:11   #1
bzstyler
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1
Exclamation

Powrót do starego koloru...


Witam.
Miałam długie włosy - jasny blond - nidgdy nie farbowane. Od jakiegoś czasu miałam ochotę zmienić kolor. I właśnie dzisiaj użyłam po raz pierwszy użyłam szamponu koloryzującego palette (jasny brąz)...
i zdałam sobie sprawę, że to był błąd.
Co mam zrobić żeby odzyskać swój kolor? Jakie są szanse na zmycie tego szamponu??? Myję włosy codziennie. Kiedy będę mogła spróbować je rozjaśnić innym szamponem??? a może farbą???

POMOCY!!!

Elka
bzstyler jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 22:23   #2
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: Powrót do starego koloru...

szczerze powiem ci ze z szmponetkami Palette to jest cieżko, ja po pół roku mialam jeszcze kolor na głowie i jak sie przyjrzeć to widoczne były odrosty, z reszta tutaj na Wizażu szmaponetki Palette nie cieszą sie dobrą opinią. Sama zobaczysz w jakim tempie farba będzie sie zmywała, jeśli zauważysz że kolor już sie nie zmienia, to wtedy mozesz pomyśleć o zmianie koloru, ale nie rób juz wiecej tego za pomocą tych szamponetek
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 22:26   #3
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: Powrót do starego koloru...

Nie chcę Cie straszyć, ale Palette to chyba najbardziej wżerająca sie farba we włosy. Minie zapewne bardzo dużo czasu, zanim się wypłucze (ale na pewno nie do końca).
Co do rozjaśniania - farbą farby nie rozjaśnisz! Możliwe to jest tylko przez odbarwienie włosów dekoloryzatorem, a nestepnie ufarbowanie na wybrany kolor (w Twoim wypadku byłby to kolor jak najbardziej zblizony do naturalnego). Najlepiej zrobić to u fryzjera, tym bardziej, że nie masz doświadczenia w farbowaniu - mogłabyś tylko zniszczyć włosy.
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 08:17   #4
monia166
Raczkowanie
 
Avatar monia166
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 136
Dot.: Powrót do starego koloru...

nie rob nic nazrazie poczekaj jezeli to szamponektka to powinna sie zmyc po jakims czasie, poczekaj nie rob nic lepiej kup sobie szampon pzreciwłupiezowy dziewczyny gadaly ze to pomaga ale nie wiem pozdrawiam

Edytowane przez annfas
Czas edycji: 2006-04-29 o 09:17
monia166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 10:50   #5
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Powrót do starego koloru...

Niestety takie szamponetki nie zmywają się tak szybko jak pisze na opakowaniu fakt,że zmywa się ale i tak na włosach zostaje kolor, który raczej nie zejdzie. O szamponach przeciwłupiezowych też slyszałam, że niby po nich szybciej kolor schodzi, ale sama nigdy nie próbowałam tego Może odczekaj troche i zrób kolor zbliżony do naturalnego, ale nie takimi szamponetkami czy szamponami. Zawsze możesz zrobić jakieś pasemka u fryzjera i wtedy te ciemniejsze po szamponetce "zgubią się" Pozdrawiam
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:57.