"Rolnik szuka żony" - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-10-12, 14:04   #4561
Iska00
Zadomowienie
 
Avatar Iska00
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Tyle czynników ma tutaj wpływ, że nie ma co porównywać. Jedno jest pewne - na wsi wielkiej kariery naukowej i zawodowej nie zrobisz, a jak masz zwierzęta to nie wyjedziesz na dwutygodniowy urlop. Jednym to odpowiada, innym nie.
Zależy co dla kogo jest karierą zawodową.
W miastach więcej osób wykonuje zwykłe prace (niezbyt dobrze płatne) niż robi jakieś wielkie kariery.

O kasjerce w supermarkecie, ekspedientce czy recepcjonistce nie powiedziałabym, że robi karierę zawodową.

Potwierdzam, że współczesnej żonie rolnika żyje się lepiej niż przeciętnej kobiecie z miasta. ;-)

Edytowane przez Iska00
Czas edycji: 2016-10-12 o 14:06
Iska00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-12, 14:37   #4562
agatrop
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 21
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Witam Panie po przymusowym urlopie. Wypocząłem, czuję się świetnie, obejrzałem kolejne odcinki RSŻ i... w dalszym ciągu nie rozumiem, co Wy, moje drogie, macie do zarzucenia Zbigniewowi?
Fajny, ZDROWY chłop, któremu być może brakuje trochę do szarmancji sensu stricte, co sam przyznał na randce z Irenką.
Gdyby Irenka nie miała na niego ochoty, to nie założyłaby takiej sukienki z cyckami na wierzchu, na randkę. Widać, że jedno i drugie potrzebuje czegoś więcej poza prawieniem komplementów, widać, że on chce i ona już też, więc nie rozumiem pierdzielenia niektórych panien na tym forum, że Zbigniew to erotoman.
Póki mu staje, to Irenka może mieć z tego same tylko korzyści. I tak ten świat jest skonstruowany i tak działa, że chłop patrzy na babę od dołu do góry i większości z nich (kobiet) sprawia to przyjemność.
Jeżeli się mylę, to moje czterdzieści lat życia poszło na marne...

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
Myślicie że żona rolnika Bardowskiego Grzegorza - Ania zasuwa w polu? Wątpie
Myślę, że sprząta, pierze, gotuje i dziećmi się opiekuje.
I taki jest porządek rzeczy, i tak powinno to wyglądać, nie tylko na wsi.
Ja mieszkam w wojewódzkim mieście i taki właśnie mamy model rodziny. Koleżanki i szwagierki mojej żony do tej pory nie mogą się z tym pogodzić, że jak to? nie pracuje? mężowi skarpetki pierze? Moja luba się tylko uśmiecha, bo wie, że to wszystko z zazdrości.

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

Cytat:
Napisane przez vikinng Pokaż wiadomość
Monika - ta kobieta będzie sama dalej. Wybierze pewnie Tomasza, ale ja nie wróżę temu przyszłości. Ona jest aspołeczna, nie potrafi rozmawiać z ludźmi, jest pracoholiczką i chyba ma zbytnie wymagania wobec partnera, chciała by chyba parobka, który dodatkowo potrafił by gotować, urodził dziecko i jeszcze był przystojnym biznesmenem. Jak dla mnie kobitka zostanie starą panną, ewentualnie w akcie desperacji zrobi sobie dziecko z jakimś kompletnym frajerem.
A Monisia, tak jak piszesz, starą panną zostanie. I to będzie najgorszy typ starej panny, czyli taka, która nic od siebie nie daje, a do tego ma zbyt wysokie mniemanie o sobie.
Anka z drugiej edycji, to był inny poziom, dwie klasy wyżej! To była kobieta! Nie dość, że piękna i seksowna, to jeszcze elokwentna. Monisia przy niej, to kopciuszek.
agatrop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-12, 15:20   #4563
45ulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 130
Dot.: "Rolnik szuka żony"

cyt. Myślę, że sprząta, pierze, gotuje i dziećmi się opiekuje.
I taki jest porządek rzeczy, i tak powinno to wyglądać, nie tylko na wsi.
Ja mieszkam w wojewódzkim mieście i taki właśnie mamy model rodziny. Koleżanki i szwagierki mojej żony do tej pory nie mogą się z tym pogodzić, że jak to? nie pracuje? mężowi skarpetki pierze? Moja luba się tylko uśmiecha, bo wie, że to wszystko z zazdrości.
No nie wytrzymam. Nie wyobrażam sobie, żebym miała poświęcić swoje jedno życie na pranie gaci mężowi. Czy osoba to pisząca, to prowokator, czy niespełna rozumu?
45ulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-12, 16:07   #4564
agatrop
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 21
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Cytat:
Napisane przez 45ulka Pokaż wiadomość
No nie wytrzymam. Nie wyobrażam sobie, żebym miała poświęcić swoje jedno życie na pranie gaci mężowi. Czy osoba to pisząca, to prowokator, czy niespełna rozumu?
Dziecko moje drogie, zbuntowane, posłuchaj.
Pranie skarpetek i gaci, to taka przenośnia. Wyobraź sobie, że już w tych czasach są pralki automatyczne, które zrobią to za ciebie, bidulko.
Gotowanie dla męża w dobrze zaprojektowanej kuchni, z dostępem do większości różnorakich składników, również może być przyjemnością.
Zmywanie, to też nie tyle przenośnia, co praca nad włożeniem talerzy do zmywarki. Głupia kobita wrzuci wszystko jak leci, a mądra wysili się i poukłada.
Opiekowanie się własnymi dziećmi, to też nie jest tak straszne, jak ci się wydaje. Zawsze można oddać dziecko do żłoba, albo poprosić dziadków, nie? Po co se karierę niszczyć?

Ale już codzienne i cotygodniowe zakupy, wyjazdy zimą do ciepłych krajów i pół lata spędzonego na działce rekreacyjnej na wsi, na łonie natury, to tego byś nie odmówiła, prawda?
A se pracuj i się spełniaj gdzie chcesz, kobito. Ja nie rolnik, który szuka żony, chociaż ciebie odrzuciłbym po pierwszej rozmowie.
agatrop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-12, 16:21   #4565
201703061429
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 423
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Błagam Was tym razem odpuśćmy sobie jakakolwiek dyskusję bo ostatnio to się ciagło przez kilka stron.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201703061429 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-12, 17:08   #4566
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3 527
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Cytat:
Napisane przez agatrop Pokaż wiadomość
Gdyby Irenka nie miała na niego ochoty, to nie założyłaby takiej sukienki z cyckami na wierzchu, na randkę.
akurat co do sukienki to mogę się zgodzic, bo jeśli idzie się na randkę z takim facetem jak Zbyszek i ubiera taką sukienkę z takim wycięciem to nie ma się co dziwić że on sie w ten biust patrzy

a co do tego że wieś to rezygnacja z kariery, no cóż nie każdy ma ochotę żeby karierę robić i nie każdy się do tego nadaje. jak ktoś ma do wyboru kiepską pracę której na dodatek nie lubi, bez perspektyw na coś lepszego albo gospodarstwo przynoszące dużą kasę, gdzie wszystko robią pracownicy a właściciele doglądają ewentualnie coś tam czasem zrobią, to nic dziwnego że porzuca "karierę". myślę też że jak ktoś ma na co dzień pracowników to poza sezonem gdzie nie trzeba już tak wszystkiego doglądać, to nawet mając zwierzęta może wyjechać na urlop a zwierzętami zajmą się pracownicy. no i nie zawsze gospodarstwo oznacza koniec pracy zawodowej, może być też i tak że on dogląda gospodarstwo a ona pracuje zawodowo
stesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-12, 17:11   #4567
agatrop
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 21
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Cytat:
Napisane przez kori12 Pokaż wiadomość
Błagam Was tym razem odpuśćmy sobie jakakolwiek dyskusję bo ostatnio to się ciagło przez kilka stron.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dyskusję ze mną?
A co ja teraz takiego napisałem, co się w Twoich kanonach pojmowania świata nie mieści?
agatrop jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-12, 17:15   #4568
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Cytat:
Napisane przez kori12 Pokaż wiadomość
Błagam Was tym razem odpuśćmy sobie jakakolwiek dyskusję bo ostatnio to się ciagło przez kilka stron.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo bym o to prosiła
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-12, 17:22   #4569
agatrop
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 21
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Cytat:
Napisane przez stesia Pokaż wiadomość
a co do tego że wieś to rezygnacja z kariery, no cóż nie każdy ma ochotę żeby karierę robić i nie każdy się do tego nadaje. jak ktoś ma do wyboru kiepską pracę której na dodatek nie lubi, bez perspektyw na coś lepszego albo gospodarstwo przynoszące dużą kasę, gdzie wszystko robią pracownicy a właściciele doglądają ewentualnie coś tam czasem zrobią, to nic dziwnego że porzuca "karierę".
Otóż to właśnie!
Połowa z połowy wizażanek unosi się niepotrzebnie, że z tymi wieśniakami żyć nie idzie, ale połowa połowy tamtej połowy, udaje świętoâ˜☠â˜☠â˜☠liwe panienki, a prawda jest taka, że gdyby kazali im prać, sprzątać i gotować za nieosiągalne do tej pory pieniądze i przywileje, to większość - z tej ćwiartki, która została, by się na to zgodziła.
No cóż, nie oszukujmy się.

Edytowane przez Dorotti666
Czas edycji: 2016-10-12 o 17:26 Powód: usunięcie treści
agatrop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-12, 17:49   #4570
miz_kej
Raczkowanie
 
Avatar miz_kej
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Cztery mile za Warszawą
Wiadomości: 256
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Dołączam się do próśb i błagam NIE KARMCIE TROLLA!
Wypowiadająca się tu osoba jest znanym forumowym frustratem i mitomanem, który wraca jak bumerang i zalewa forum coraz to zabawniejszymi mądrościami.
------------
Wracając do meritum, to czy orientujecie się ile odcinków zostało do końca 3 serii?
miz_kej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-12, 17:51   #4571
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Nie dla każdego w życiu liczą się tylko pieniądze. I nie każdemu tylko o ich zdobywanie chodzi w "robieniu kariery". Są też inne rzeczy takie jak spełnianie się w tym co się robi, cieszenie się ze spotykania codziennie ludzi, których się lubi w pracy. Praca potrafi napędzać, dawać mnóstwo satysfakcji i radości.
Także agatrop nie mierz wszystkich swoją miarą. Nie wiem czy pracowałeś kiedyś w jakimś Ipsosie lub innym GFK Polonia, że tak "świetnie" się orientujesz we wszelkich statystykach, zwłaszcza tych dotyczących kobiet z tego co widzę, ale naprawdę lepiej zweryfikuj swój światopogląd we współczesnym świecie, bo pleciesz zwyczajne brednie, jesteś tendencyjny i przede wszystkim strasznie generalizujesz, a to światłym jednostkom nie przystoi a za taką się chyba uważasz nieprawdaż?


Ooo, przepraszam miz_kej zobaczyłam Twojego posta dopiero jak skończyłam swojego. Już nie będę pobudzać dyskusji <głupek>
__________________



Edytowane przez grewana
Czas edycji: 2016-10-12 o 17:53
grewana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-13, 08:47   #4572
Natalia1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14
Dot.: "Rolnik szuka żony"

pójść na bogate gospodarstwo nie równa się wygodne życie.
jak trafi się skąpy rolnik to nawet na waciki trzeba wyciągać od niego pieniądze
A jak nie ma się własnych pieniędzy to jest kicha
Natalia1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 09:11   #4573
miz_kej
Raczkowanie
 
Avatar miz_kej
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Cztery mile za Warszawą
Wiadomości: 256
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Cytat:
Napisane przez grewana Pokaż wiadomość
Ooo, przepraszam miz_kej zobaczyłam Twojego posta dopiero jak skończyłam swojego. Już nie będę pobudzać dyskusji <głupek>
Też dałam się kiedyś sprowokować

Cytat:
Napisane przez Natalia1983 Pokaż wiadomość
pójść na bogate gospodarstwo nie równa się wygodne życie.
jak trafi się skąpy rolnik to nawet na waciki trzeba wyciągać od niego pieniądze
A jak nie ma się własnych pieniędzy to jest kicha
I pójście do pracy w mieście też nie równa się wygodne życie. A jak się trafi mąż leń to i trzeba go utrzymywać z własnej pensji. A trafiają się też tacy, co nie zarobią, a przepiją. To jest myślenie zero-jedynkowe. A życie ma mnóstwo odcieni szarości.
miz_kej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 09:50   #4574
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: "Rolnik szuka żony"

nie mogę znaleźć w internecie tej kurzej fermy Irenki
i info ile lat mają Lucja, Irenka, Bogusia
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 12:11   #4575
wredek
Zadomowienie
 
Avatar wredek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z krainy kredek
Wiadomości: 1 985
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
nie mogę znaleźć w internecie tej kurzej fermy Irenki
Fermy? Ona pewnie kilka kur koło domu trzyma i tyle
__________________
'Nic tak nie irytuje ludzi, którzy chcą ci obrzydzić życie, jak to, że zachowujesz się, jak gdybyś tego nie zauważał.'
wredek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 13:03   #4576
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Cytat:
Napisane przez wredek Pokaż wiadomość
Fermy? Ona pewnie kilka kur koło domu trzyma i tyle
Chyba ma 200 kur niosek :-D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 14:43   #4577
miz_kej
Raczkowanie
 
Avatar miz_kej
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Cztery mile za Warszawą
Wiadomości: 256
Dot.: "Rolnik szuka żony"

W tej edycji chyba nie podają wieku kandydatów, a przynajmniej większości. W sumie nie kojarzę jak było w poprzednich.
Co do prób wystalkowania hodowli 200 kur niosek, to uczczę to wymownym milczeniem
miz_kej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 07:52   #4578
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Cytat:
Napisane przez miz_kej Pokaż wiadomość
W tej edycji chyba nie podają wieku kandydatów, a przynajmniej większości. W sumie nie kojarzę jak było w poprzednich.
Co do prób wystalkowania hodowli 200 kur niosek, to uczczę to wymownym milczeniem
szukanie info to stalking?
jestem ciekawa ile ma lat, dokładniej interesuje mnie to czy jest starsza czy młodsza od Zbigniewa i o ile
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 09:09   #4579
miz_kej
Raczkowanie
 
Avatar miz_kej
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Cztery mile za Warszawą
Wiadomości: 256
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
szukanie info to stalking?
jestem ciekawa ile ma lat, dokładniej interesuje mnie to czy jest starsza czy młodsza od Zbigniewa i o ile
To było z przymrużeniem oka, nie obrażaj się
Na pewno jest młodsza od Zbigniewa, wszak sam stwierdził, że dla niego priorytetem jest wiek
Swoją drogą, to ciekawe dlaczego przestali podawać wiek kandydatów.
miz_kej jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-14, 09:27   #4580
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Mi się wydaje że jak są gadające głowy to w pierwszym ujęciu jest wiek rolnika a później już nie. A dla kandydatów nie podają nigdy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 10:30   #4581
miz_kej
Raczkowanie
 
Avatar miz_kej
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Cztery mile za Warszawą
Wiadomości: 256
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Mi się wydaje że jak są gadające głowy to w pierwszym ujęciu jest wiek rolnika a później już nie. A dla kandydatów nie podają nigdy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem czy podawali w podpisach w telewizji, ale bardziej chodzi mi o opisy kandydatek/ów.
Przykład z poprzedniej edycji:
http://www.se.pl/rozrywka/teleshow/r...ia_681546.html
albo
http://www.se.pl/rozrywka/gwiazdy/ro...ia_680754.html
Wszyscy kandydaci mają podany wiek.
W tej edycji tylko ci młodsi i to też nie wszyscy (np.http://rolnik-szuka-zony.pl/category...datki-szymona/, http://rolnik-szuka-zony.pl/category/kandydaci-moniki/).
Natomiast z kandydatek Marka i Zbigniewa nie znamy wieku niemal żadnej: (http://rolnik-szuka-zony.pl/category/kandydatki-marka/, http://rolnik-szuka-zony.pl/category...tki-zbigniewa/ ).

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
szukanie info to stalking?
jestem ciekawa ile ma lat, dokładniej interesuje mnie to czy jest starsza czy młodsza od Zbigniewa i o ile
Chyba jednak mogę zaspokoić Twoją ciekawość, bo na innym forum ktoś podobno wystalkował Irenę na nk i ma 49-50 lat
miz_kej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 11:51   #4582
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Cytat:
Napisane przez miz_kej Pokaż wiadomość
Nie wiem czy podawali w podpisach w telewizji, ale bardziej chodzi mi o opisy kandydatek/ów.
Przykład z poprzedniej edycji:
http://www.se.pl/rozrywka/teleshow/r...ia_681546.html
albo
http://www.se.pl/rozrywka/gwiazdy/ro...ia_680754.html
Wszyscy kandydaci mają podany wiek.
W tej edycji tylko ci młodsi i to też nie wszyscy (np.http://rolnik-szuka-zony.pl/category...datki-szymona/, http://rolnik-szuka-zony.pl/category/kandydaci-moniki/).
Natomiast z kandydatek Marka i Zbigniewa nie znamy wieku niemal żadnej: (http://rolnik-szuka-zony.pl/category/kandydatki-marka/, http://rolnik-szuka-zony.pl/category...tki-zbigniewa/ ).

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------



Chyba jednak mogę zaspokoić Twoją ciekawość, bo na innym forum ktoś podobno wystalkował Irenę na nk i ma 49-50 lat
No to już wiem czemu Dawid jako pierwszy odpadł. Jest 5 lat młodszy od Moniki.

Dla mnie Irena starzej wygląda.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 14:30   #4583
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Witam Udzielałam się przy okazji poprzednich edycji to zaniedbałam. Ale podczytywałam Was,trochę poczytałam spojlery,bo sama jestem dopiero po 3 odcinku Rolnika
Zbyszek wydawał mi się na początku bardzo sympatyczny i nawet trochę szkoda mi go było,ale na rozmowach z kandydatkami wypadł słabo. Nie bardzo wiedział o czym z nimi rozmawiać. Żal mi było tej blondynki Krysi,którą odrzucił na początku. Wydawała mi się najbardziej odpowiednia dla niego.
Szymon mnie przeraża. I te jego gadki podczas rozmowy z jedną z kandydatek,że "kobiety mają wrodzone sprzątanie i gotowanie" I jeszcze to przepytywanie z fragmentów Biblii
Żal mi,że odpadł Dominik od Moniki . Tak pięknie później jej życzył wszystkiego dobrego
Nie podobają mi się wybory Łukasza. Odrzucił fajne dziewczyny,a zostawił trzy trzpiotki
Co do Marka i afery z Beatą - gdzieś tu pisaliście,że w którymś z odcinków był list czytany przez Beatę. Jestem po trzecim odcinku i tego nie ma... Faktycznie wycięli.
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 15:20   #4584
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Cytat:
Napisane przez miz_kej Pokaż wiadomość
Dlatego napisałam o produkcji roślinnej. Ale zwierzęta też nie wykluczają urlopów, ponieważ na polskich wsiach gospodarstwa są nadal często rodzinne lub rodzina mieszka po sąsiedzku.
Kariera zawodowa i naukowa nie jest nieodzownym elementem życia. A zdarza się często, że zanim młodzi całkowicie przejmą gospodarstwo od rodziców, kobieta może sobie pracować zawodowo do woli, jeśli chce. Ba, ma dużo lepiej niż w mieście, bo nie musi martwić się o opiekunkę/żłobek/przedszkole, gotowanie, prowadzenie domu. To są realia, z którymi spotykam się dość często wśród znajomych i ich rodzin.
Ja znam raczej takie gospodarstwa, w których brak dwóch par rąk do pracy bardzo dezorganizuje prace, więc wciąż uważam, że to zależy od wielu rzeczy, że gospodarstwo gospodarstwu nierówne. Na jednym kobieta żyje jak pączek w maśle, na innym wykonuje brudne prace od świtu do wieczora.
Dlatego napisałam, że jednym to odpowiada, innym nie.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 15:50   #4585
wredek
Zadomowienie
 
Avatar wredek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z krainy kredek
Wiadomości: 1 985
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Co do Marka i afery z Beatą - gdzieś tu pisaliście,że w którymś z odcinków był list czytany przez Beatę. Jestem po trzecim odcinku i tego nie ma... Faktycznie wycięli.
http://vod.tvp.pl/26760293/odc-1iii - od około 30 minuty
__________________
'Nic tak nie irytuje ludzi, którzy chcą ci obrzydzić życie, jak to, że zachowujesz się, jak gdybyś tego nie zauważał.'
wredek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 20:36   #4586
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Cytat:
Napisane przez miz_kej Pokaż wiadomość
Chyba jednak mogę zaspokoić Twoją ciekawość, bo na innym forum ktoś podobno wystalkował Irenę na nk i ma 49-50 lat
Serio? Wyglada na starsza w takim razie
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 20:46   #4587
Emilia1210
nowa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 15
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Serio? Wyglada na starsza w takim razie
Moim zdaniem wygląda akurat na tyle, ile ma.
A Beata ma 38 albo 39 - gdzieś to wyczytałam. (Teraz, po obejrzeniu reportażu, nie wiem, czy to prawda. Pierwszy ślub [kościelny] brała 1995 roku. Czy przed wprowadzeniem konkordatu granica wieku, od którego można wychodzić za mąż, nie była wyższa?)

O reszcie kandydatek nie wiem.

Edytowane przez Emilia1210
Czas edycji: 2016-10-14 o 20:51
Emilia1210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 21:40   #4588
201706081317
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 982
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Ja byłam lekko zszokowana komentarzem Ani co do Łukasza - że jest nijaki. Mówimy że program jest reżyserowany, ale ile tego wina ona mogła wypić, żeby powiedzieć takie coś przed kamerami? Niestety, trochę się zawiodłam na niej, zwłaszcza jak też sobie szeptały z Agnieszką przeciwko Patrycji. Która była notabene tak pokazana (reżyser pchał Anię do Łukasza ciągle), że się mocno zdziwiłam,gdy zobaczyłam w zapowiedzi ich pocałunek. Ale sprawia wrażenie bardzo sympatycznej.
Marek w sumie po staremu, jak to Marek. Syf, bród, brakuje tylko ubóstwa. Jego syn mnie jakoś przeraża, tak mu źle z oczu patrzy. Ania garnęła się na początku, ale teraz widzę, że zrezygnowała już i chce skończyć przygodę z Markiem. Kasia od samego początku nie wiedziała, czemu ją zaprosił do siebie.
Monika szuka przede wszystkim parobka. Jasne, że program polega w dużej części na tym, by też popracować na gospodarstwie, ale no litości. Cały dzień prac a wieczorem partyjka w chińczyka? Ona jest tak spięta, zamknięta. Nie mówiąc o tym, że wygląda fatalnie, tak jak ktoś napisał naprawdę do prac przy gospodarstwie jest lepiej ubrana niż na tych randkach.
Szymon zdobył moją sympatię, wydaje się fajny. I wydaje mi się, że tylko Ula ma szansę dać sobie radę z teściową. Reszta jest za młoda.
No i rodzyneczek Zbysio. Irenka wysyła sprzeczne sygnały. Niby nie jest jakoś szaleńczo zainteresowana a tu z cyckami idzie na randkę. To jest jasne jak słońce, że pokazuje się tylko w telewizji. Można dyskutować o stanie jej uzębienia, ale widać, że to elegancka babka, o kilka lvlów wyżej niż Zbysio. Natomiast Bogusia... Czy ona stanika nie miała czy co na tej huśtawce? I ta jej namiętność... jakoś nie chce mi się wierzyć, że kobieta w jej wieku, a ma na pewno z 60 lat, jeszcze czuje jakieś namiętności łóżkowe po menopauzie. Jej zachowanie jest straszne.
201706081317 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 22:35   #4589
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Cytat:
Napisane przez Emilia1210 Pokaż wiadomość
A Beata ma 38 albo 39 - gdzieś to wyczytałam. (Teraz, po obejrzeniu reportażu, nie wiem, czy to prawda. Pierwszy ślub [kościelny] brała 1995 roku. Czy przed wprowadzeniem konkordatu granica wieku, od którego można wychodzić za mąż, nie była wyższa?)
Wygląda na dobrze po 40tce, tak bardziej pod 50tkę już. No ale cóż, vultus animi index.

Cytat:
Napisane przez niebieska_meta Pokaż wiadomość
I ta jej namiętność... jakoś nie chce mi się wierzyć, że kobieta w jej wieku, a ma na pewno z 60 lat, jeszcze czuje jakieś namiętności łóżkowe po menopauzie. Jej zachowanie jest straszne.
To uwierz, bo to nic niezwykłego wbrew temu co myślą młodzi
Straszne to jest zachowanie tego starego capa Zbigniewa. Brak taktu, kultury, prostak i burak. Obleśny na maksa.

Edytowane przez dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Czas edycji: 2016-10-14 o 22:45
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 22:37   #4590
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: "Rolnik szuka żony"

Cytat:
Napisane przez niebieska_meta Pokaż wiadomość
jakoś nie chce mi się wierzyć, że kobieta w jej wieku, a ma na pewno z 60 lat, jeszcze czuje jakieś namiętności łóżkowe po menopauzie. Jej zachowanie jest straszne.
Kochana, nie dyskryminujmy kobiet po 60., każdy ma prawo czuć tyle namiętności, ile chce! Ale w 100% się zgadzam: jej zachowanie było straszne, nie powinna szeptać Zbyszkowi o tej namiętności, bo zszokowała tym chyba pół Polski :P Trzeba mieć do siebie trochę więcej szacunku.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-17 14:35:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:36.