Snooker - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-10-18, 17:58   #1
immoral_c
Raczkowanie
 
Avatar immoral_c
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 35

Snooker


Nie znalazłam wątku w tym temacie, więc zaczynam.

Czy jest tu ktoś jeszcze kto ogląda snookera? Szukam bratniej duszy
__________________
LIFE BY BEA
immoral_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-20, 11:25   #2
wredek
Zadomowienie
 
Avatar wredek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z krainy kredek
Wiadomości: 1 985
Dot.: Snooker

Cytat:
Napisane przez immoral_c Pokaż wiadomość
Nie znalazłam wątku w tym temacie, więc zaczynam.

Czy jest tu ktoś jeszcze kto ogląda snookera? Szukam bratniej duszy
Hej Ja oglądam od około 8 lat. Kiedyś oglądałam wszystkie transmitowane turnieje, dzisiaj już trochę mniej, bo czasu brak. Byłam kiedyś na Gdynia Open i widziałam kilku snookerzystów na żywo (stałam obok Marka Selby'ego ). W przyszłości chciałabym zrobić kurs na sędziego snookerowego, to takie moje małe marzenie... A największe to zobaczyć O'Sullivana na żywo
A Ty komu kibicujesz?
Temat o snookerze, z tego co pamiętam, kiedyś był.
Pozdrawiam
__________________
'Nic tak nie irytuje ludzi, którzy chcą ci obrzydzić życie, jak to, że zachowujesz się, jak gdybyś tego nie zauważał.'
wredek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-20, 11:53   #3
immoral_c
Raczkowanie
 
Avatar immoral_c
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 35
Dot.: Snooker

Och, jak Ci zazdroszczę tego Marka! Nie wiem czy bym nie zemdlała Szkoda, że nie ma już nic w Polsce

Ale myślę nad skoczeniem kiedyś do Niemiec na jakiś turniej a na razie to oglądam w TV, zwykle wszystkie mecze gdzie gra Selby i w miarę możliwości lubię pooglądać O'Sullivana czy Williamsa. Oczywiście w tym sezonie staram się śledzić jak idzie jedynemu Polakowi, ale na razie średnio jest co oglądać

Wczoraj za to był całkiem ciekawy mecz z O'są i młodym Chińczykiem, gdzie Ronnie mocno sfaulował czerwoną kijem (po wbiciu czerwonej z przyrządu, przesunął czerwone kijem) i w ogóle tego nie poczuł, Chińczyk nie widział, Pani sędzia też nie widziała - wszyscy dowiedzieli się dopiero po meczu...
__________________
LIFE BY BEA
immoral_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-20, 12:56   #4
wredek
Zadomowienie
 
Avatar wredek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z krainy kredek
Wiadomości: 1 985
Dot.: Snooker

Cytat:
Napisane przez immoral_c Pokaż wiadomość
Och, jak Ci zazdroszczę tego Marka! Nie wiem czy bym nie zemdlała Szkoda, że nie ma już nic w Polsce

Ale myślę nad skoczeniem kiedyś do Niemiec na jakiś turniej a na razie to oglądam w TV, zwykle wszystkie mecze gdzie gra Selby i w miarę możliwości lubię pooglądać O'Sullivana czy Williamsa. Oczywiście w tym sezonie staram się śledzić jak idzie jedynemu Polakowi, ale na razie średnio jest co oglądać

Wczoraj za to był całkiem ciekawy mecz z O'są i młodym Chińczykiem, gdzie Ronnie mocno sfaulował czerwoną kijem (po wbiciu czerwonej z przyrządu, przesunął czerwone kijem) i w ogóle tego nie poczuł, Chińczyk nie widział, Pani sędzia też nie widziała - wszyscy dowiedzieli się dopiero po meczu...
O, a pamiętasz może w którym frejmie był ten faul? Chętnie obejrzę sobie na yt, bo niestety nie mam teraz czasu oglądać tych mniejszych turniejów i czekam na UK Championship

A grałaś może na żywo? Mnie kusi żeby kiedyś spróbować, ale słyszałam, że jest mega ciężko...
__________________
'Nic tak nie irytuje ludzi, którzy chcą ci obrzydzić życie, jak to, że zachowujesz się, jak gdybyś tego nie zauważał.'
wredek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-20, 13:37   #5
immoral_c
Raczkowanie
 
Avatar immoral_c
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 35
Dot.: Snooker

Jak się nie mylę to frejm nr 6, mecz z Luo Honghao.

Na żywo w snookera nie grałam, bo raz że mam raczej daleko do jakiegoś stołu, a dwa że ledwo w bilarda coś trafiam, więc tam to nawet nie mam podejścia
Czasem jak się z mężem nudzimy to gramy w snookera na necie, na flyordie
__________________
LIFE BY BEA
immoral_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-21, 09:59   #6
Junebug
Rozeznanie
 
Avatar Junebug
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 522
Dot.: Snooker

Hej! Ja też byłam fanem snookera. Zaczęło się to z 10 lat temu. Zamiast uczyć się do matury to oglądałam Eurosport. Teraz to mam niewiele czasu, a jak mam czas to nie grają Wtedy zawsze kibicowałam Ali Carterowi, Hendry'emu za Ronnim nie przepadałam. Zasady gry tak miałam wyuczone, że i bez kursu mogłam sędziować he, he.;-)
__________________
"Frankly, my dear, I don't give a damn."
Junebug jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-21, 12:12   #7
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Snooker

Lubię oglądać snookera ale jednak granie wygrywa. Jeżeli macie możliwość bardzo polecam po prostu grać, wtedy oglądanie trochę traci
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-21, 18:06   #8
immoral_c
Raczkowanie
 
Avatar immoral_c
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 35
Dot.: Snooker

Cytat:
Napisane przez Junebug Pokaż wiadomość
Hej! Ja też byłam fanem snookera. Zaczęło się to z 10 lat temu. Zamiast uczyć się do matury to oglądałam Eurosport. Teraz to mam niewiele czasu, a jak mam czas to nie grają Wtedy zawsze kibicowałam Ali Carterowi, Hendry'emu za Ronnim nie przepadałam. Zasady gry tak miałam wyuczone, że i bez kursu mogłam sędziować he, he.;-)
Ja za Ronniem też nie przepadam, czytałam jego biografię (autobiografię), ale dalej nie mogę się do niego przekonać. Mimo to lubię czasem zerknąć jak gra, chociaż wczoraj kibicowałam Markowi Davisowi.

Cytat:
Napisane przez Popcorn_Lady
Lubię oglądać snookera ale jednak granie wygrywa. Jeżeli macie możliwość bardzo polecam po prostu grać, wtedy oglądanie trochę traci
Oglądanie nigdy nie straci, póki Selby będzie w tv, a nie przy moim stole
a tak poważnie to chciałabym kiedyś chociaż spróbować, muszę czegoś poszukać w wolnej chwili
__________________
LIFE BY BEA
immoral_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-22, 10:58   #9
wredek
Zadomowienie
 
Avatar wredek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z krainy kredek
Wiadomości: 1 985
Dot.: Snooker

A dla mnie niezmiennie od lat Ronnie jest mistrzem Nie ma w moich oczach lepszego snookerzysty. Kibicowałam mu bardzo, gdy miał gorszy czas i odpadał w prawie każdym turnieju w pierwszej rundzie. Podziwiam go za to, że udało mu się z tego podnieść i zwyciężył podczas MŚ 2012, a później obronił tytuł

Z kolei zupełnie nie trafia do mnie Selby, choć wiem, że ma ogromną rzeszę zwolenników

Cytat:
Napisane przez immoral_c Pokaż wiadomość
Jak się nie mylę to frejm nr 6, mecz z Luo Honghao.

Na żywo w snookera nie grałam, bo raz że mam raczej daleko do jakiegoś stołu, a dwa że ledwo w bilarda coś trafiam, więc tam to nawet nie mam podejścia
Czasem jak się z mężem nudzimy to gramy w snookera na necie, na flyordie
Dzięki, obejrzałam W sumie dobrze, że nie wszedł do finału, bo pewnie byłaby niezręczna sytuacja czy zasłużenie W internecie też gram w snooka, ale na gamedesire.com

Miłego dnia
__________________
'Nic tak nie irytuje ludzi, którzy chcą ci obrzydzić życie, jak to, że zachowujesz się, jak gdybyś tego nie zauważał.'
wredek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-22, 20:55   #10
immoral_c
Raczkowanie
 
Avatar immoral_c
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 35
Dot.: Snooker

Cytat:
Napisane przez wredek Pokaż wiadomość
Dzięki, obejrzałam W sumie dobrze, że nie wszedł do finału, bo pewnie byłaby niezręczna sytuacja czy zasłużenie
Finał był całkiem ciekawy, ale nie wygrał mój faworyt. Teraz czekam już na kolejny turniej. Tym razem znowu Chiny, więc czasem na mecze trzeba wstawać z rana
__________________
LIFE BY BEA
immoral_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-22 21:55:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:22.