No dobra, pora na rocznik 82 - część II - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-01, 15:13   #841
bini6
Wtajemniczenie
 
Avatar bini6
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 513
Dot.: No dobra, pora na rocznik 82 - część II

Hej dziewczyny

Karolina trzymam kciuki za egzamin

Jesli chodzi o siatkówkę to ja jestem kompletna wariatka ale mysle ze fajnie miec jakas pasje w zyciu juz siedze jak na szpilkach bo niedziela juz blisko i bedziemy z tż kibicowac na żywo nie pamietam czy pokazywalam wam fotki z tamtego roku skleroza to ten wiek dam najwyzej usune
__________________
Z nikim nie jest mi tak zwyczajnie jak z tobą i to właśnie jest wyjątkowe



Edytowane przez bini6
Czas edycji: 2012-06-04 o 20:23
bini6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 17:27   #842
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: No dobra, pora na rocznik 82 - część II

Cytat:
Napisane przez bini6 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Karolina trzymam kciuki za egzamin

Jesli chodzi o siatkówkę to ja jestem kompletna wariatka ale mysle ze fajnie miec jakas pasje w zyciu juz siedze jak na szpilkach bo niedziela juz blisko i bedziemy z tż kibicowac na żywo nie pamietam czy pokazywalam wam fotki z tamtego roku skleroza to ten wiek dam najwyzej usune
A tak pamietam z zeszlego roku widac ze swietnie sie bawiliscie . Mam nadzieje ze w tym roku bedzie rownie ciekawie!

A nie, ja kurs mam codziennie to dopiero poczatek. Egzamin pewnie we wrzesniu. Nie wiem dokladnie. Dlatego ze pierwszego dnia sprawdzili moj poziom i chyba nie musze zdawac pierwszego egzaminu-nie jestem pewna. Jedynie w srode wczesniej skonczylismy.
Z angielskim po tylu latach z Tz'em swobodnie sie porozumiewam tak ze nawet nie zastanawiam sie nad niczym . A jak mam cos opowiedziec po francusku to mam wrazenie ze mi mozg paruje od intensywnego przetwarzania informacji w celu znalezienie odpowiedniego czasu, osoby czasownika i rodzajnika do rzeczownika . A i tak po drodze jeszcze zrobie kilka bledow... No ale staram sie rozmawiac ile moge
No i boje sie tez ze angielski sie gdzies na boku zawieruszy (bo mowia ze jesli sie jeden jezyk szlifuje to drugi sie zapomina) a tego bym nie chciala .

Oj ciesze sie ze jest weekend
Bini baw sie dobrze na meczu!
Agison a Ty jakie plany?
Sybilla pewnie odpoczywa z dziecmi?
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-04, 20:02   #843
bini6
Wtajemniczenie
 
Avatar bini6
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 513
Dot.: No dobra, pora na rocznik 82 - część II

Hej dziewczyny juz po meczu bylo super jak zawsze dopiero w nocy bylismy w domu teraz mamy marzenie jechac za dwa lata na mistrzostwa swiata w siatkowce do Katowic pozyjemy zobaczymy

Karolina ja do jezykow wogole nie mam glowy wiec podziwiam naprawdę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00138.jpg (233,1 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00152.jpg (142,4 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0105.jpg (134,9 KB, 9 załadowań)
__________________
Z nikim nie jest mi tak zwyczajnie jak z tobą i to właśnie jest wyjątkowe



Edytowane przez bini6
Czas edycji: 2012-06-05 o 10:57
bini6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 22:14   #844
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: No dobra, pora na rocznik 82 - część II

Cytat:
Napisane przez bini6 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny juz po meczu bylo super jak zawsze dopiero w nocy bylismy w domu teraz mamy marzenie jechac za dwa lata na mistrzostwa swiata w siatkowce do Katowic pozyjemy zobaczymy

Karolina ja do jezykow wogole nie mam glowy wiec podziwiam naprawdę
O rany Bini to prawdziwa z Ciebie fanka ze dalas sie tak pomalowac . Widac ze swietnie sie bawiliscie ! Ja niestety nie sledze wydarzen sportowych ale pierwszy piatkowy mecz ogladalam. Zmusilam nawet Tz zeby wrocil wczesniej z pracy .
A ja caly tydzien znowu jestem sama Tz znowu na szkoleniu daleko daleko i na dodatek bez zasiegu. Wiec nawet dzwonic nie moze
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 15:18   #845
bini6
Wtajemniczenie
 
Avatar bini6
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 513
Dot.: No dobra, pora na rocznik 82 - część II

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
O rany Bini to prawdziwa z Ciebie fanka ze dalas sie tak pomalowac . Widac ze swietnie sie bawiliscie ! Ja niestety nie sledze wydarzen sportowych ale pierwszy piatkowy mecz ogladalam. Zmusilam nawet Tz zeby wrocil wczesniej z pracy .
A ja caly tydzien znowu jestem sama Tz znowu na szkoleniu daleko daleko i na dodatek bez zasiegu. Wiec nawet dzwonic nie moze
To ja przytulam ciebie mocno i a kiedy wraca ?

Tz mnie tak pomalowal bo jakbym miala za to zaplacic to bym fortune stracila bawilismy sie super na szczescie Polska wygrala ale juz pod koniec meczu spac mi sie chcialo i tylek mnie bolal bo siedzielismy od 15:00 - 23:30 masakra
__________________
Z nikim nie jest mi tak zwyczajnie jak z tobą i to właśnie jest wyjątkowe


bini6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 11:56   #846
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: No dobra, pora na rocznik 82 - część II

hej hej Laski, pamiętacie mnie jeszcze?
melduję że jestem już po obronie, więc wreszcie mogę wrócić do świata żywych ... czyli na wizaż między innymi
co tam u Was?
oglądałyście Euro?

bini, Ty pewnie oglądałaś naszych siatkarzy, bo wiem że w ostatnich dniach "popełnili" jakiś sukces, ale ze wstydem przyznam że nie wiem jaki

Karolina jak tam dalsza część kursu?

Sybillla, i co w końcu z kotkiem?
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 12:00   #847
sybillla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 112
Dot.: No dobra, pora na rocznik 82 - część II

kotka nie ma został zamieniony na kreację do ziemi :d

ale niestety u mnie dzieciaki chore... rozłożyło ich strasznie ja od środy do wczoraj byłam na L4 dziś mężuś... oboje antybiotyki gorączka i jakieś wypryski w buzi...
sybillla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-10, 12:30   #848
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: No dobra, pora na rocznik 82 - część II

Cytat:
Napisane przez sybillla Pokaż wiadomość
kotka nie ma został zamieniony na kreację do ziemi :d

ale niestety u mnie dzieciaki chore... rozłożyło ich strasznie ja od środy do wczoraj byłam na L4 dziś mężuś... oboje antybiotyki gorączka i jakieś wypryski w buzi...
na kreację do ziemi, powiadasz dzieci to mają fantazję

to bardzo niefajnie, współczuję ... wypryski w buzi a lekarz powiedział co to może być?? w każdym razie życzę dużo zdrówka dzieciakom, i żeby jak najszybciej przeszło im to choróbsko
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 12:43   #849
sybillla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 112
Dot.: No dobra, pora na rocznik 82 - część II

prawdopodobnie wirus bostoński cokowilek to za dziadostwo...
sybillla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 13:13   #850
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: No dobra, pora na rocznik 82 - część II

pierwsze słyszę, ale trzymam kciuki żeby szybko poszedł precz ...
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 09:41   #851
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: No dobra, pora na rocznik 82 - część II

Czesc Jestescie? Jak Wam wakacje minely?
Dawno nie rozmawialysmy.
Sybilla zdrowi juz wszyscy
Agison za obrone
Bini jak sie masz?
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-01, 10:44   #852
sybillla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 112
Dot.: No dobra, pora na rocznik 82 - część II

czesc i czołem u mnie już zdrowi

a jak wy świetujecie OKRĄGŁE urodziny ja do grudnia mam czas sie zastanowić
sybillla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 10:50   #853
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: No dobra, pora na rocznik 82 - część II

witam
moje wakacje bardzo udane, po obronie postanowiłam porządnie się zrelaxować i odpocząć, zobaczyć to i owo, i chyba się udało ... a jak Twoje, Karolina? odwiedziłaś jakieś ciekawe miejsca? no i jak kurs?
Sybilla, Twój synio to już chyba duży chłop, co nie?

bini, a czy Ty nie jesteś już zamężna, hę?

ja też mam czas do grudnia ... ale nie wiem czy będę świętować te urodziny, wypieram je ze świadomości, właśnie ze względu na tę okrągłość
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 11:05   #854
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: No dobra, pora na rocznik 82 - część II

Cytat:
Napisane przez sybillla Pokaż wiadomość
czesc i czołem u mnie już zdrowi

a jak wy świetujecie OKRĄGŁE urodziny ja do grudnia mam czas sie zastanowić
A fakt, moje byly pol roku temu swietowalismy z rodzina Tz'a.

Sybillla co planujesz? Jakies duze party czy w rodzinnym gronie?

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
witam
moje wakacje bardzo udane, po obronie postanowiłam porządnie się zrelaxować i odpocząć, zobaczyć to i owo, i chyba się udało ... a jak Twoje, Karolina? odwiedziłaś jakieś ciekawe miejsca? no i jak kurs?
Sybilla, Twój synio to już chyba duży chłop, co nie?

bini, a czy Ty nie jesteś już zamężna, hę?

ja też mam czas do grudnia ... ale nie wiem czy będę świętować te urodziny, wypieram je ze świadomości, właśnie ze względu na tę okrągłość
U mnie byla siostra, potem pojechalam do Polski a potem z Tz pojechalismy do slonca bo u mnie w tym roku to prawie wcale nie bylo . Zreszta teraz jest okropnie wilgotno i zimno.
Kurs dobrze mowie troche, porozumiem sie i wiecej rozumiem ale swobodnej konwercasji jeszcze nie umiem przeprowadzic. Sporo musze sie naprodukowac zeby znienacka zapytana odpowiedziec komus na pytanie Ale juz sie jakos porozumiewam to najwazniejsze...

Czyli jestem chyba najstarsza tutaj. Ech tam po 30 to juz tylko z gorki . Zartuje oczywiscie... Nie zauwazylam wiekszej roznicy .

Nio wlasnie Bini to chyba w przyszlym roku slub???
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 11:17   #855
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: No dobra, pora na rocznik 82 - część II

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
U mnie byla siostra, potem pojechalam do Polski a potem z Tz pojechalismy do slonca bo u mnie w tym roku to prawie wcale nie bylo . Zreszta teraz jest okropnie wilgotno i zimno.
Kurs dobrze mowie troche, porozumiem sie i wiecej rozumiem ale swobodnej konwercasji jeszcze nie umiem przeprowadzic. Sporo musze sie naprodukowac zeby znienacka zapytana odpowiedziec komus na pytanie Ale juz sie jakos porozumiewam to najwazniejsze...

Czyli jestem chyba najstarsza tutaj. Ech tam po 30 to juz tylko z gorki . Zartuje oczywiscie... Nie zauwazylam wiekszej roznicy .

Nio wlasnie Bini to chyba w przyszlym roku slub???
u mnie też lato było kiepskie w tym roku ... a upalne dni to były może ze dwa też więc pojechałam do słońca, konkretnie do Chorwacji i spotkała mnie niespodzianka - słońca było mało, aura raczej chłodna i pochmurna - szok ja to zawsze mam "szczęście" może w przyszłym roku ... i przemierzyłam jeszcze kawałek Niemiec na rowerze, i o dziwo tu już było lepiej, ech

qrczę, to ten francuski chyba jest niełatwy, co?

podobno życie zaczyna się po 30stce check it out
tzn. ja na pewno nie będę się czuła jakoś inaczej, ale świadomość przekroczenia tej magicznej granicy mnie nie zachwyca może przesadzam, ech...

bini, no właśnie, to kiedy??
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 11:46   #856
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: No dobra, pora na rocznik 82 - część II

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
u mnie też lato było kiepskie w tym roku ... a upalne dni to były może ze dwa też więc pojechałam do słońca, konkretnie do Chorwacji i spotkała mnie niespodzianka - słońca było mało, aura raczej chłodna i pochmurna - szok ja to zawsze mam "szczęście" może w przyszłym roku ... i przemierzyłam jeszcze kawałek Niemiec na rowerze, i o dziwo tu już było lepiej, ech

qrczę, to ten francuski chyba jest niełatwy, co?

podobno życie zaczyna się po 30stce check it out
tzn. ja na pewno nie będę się czuła jakoś inaczej, ale świadomość przekroczenia tej magicznej granicy mnie nie zachwyca może przesadzam, ech...

bini, no właśnie, to kiedy??
O Chrwacja zawsze chcialam zobaczyc ale nie mialam okazji. Szkoda ze pogoda nie dopisala. No i Niemcy rowerem (nie balas sie?) to mialas ciekawe wakacje . Moze jakies zdjecia . My bylismy w Hiszpani oczywiscie zaraz po tych wielkich pozarach w tym samym miescie ale wycieczka sie udala. I pogoda byla ladna Ale szczerze mowiac to juz 4 dnia chcielismy do domu...
A teraz mam wolne do czwartku. Dzis ide ogladac mieszkanie bo chcialabym zmienic. To jest ladna ale cos jest nie tak z wilgoscia. I caly czas marzne. Nie grzeja jeszcze. Ja grzeje grzejnikiem ale mimo to zimno no i wilgoc sprawdzam i jest 68% wyczytalam ze to bardzo duzo . No ale zaczela sie u nas pora deszczowa i pada od tygodnia
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 12:00   #857
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: No dobra, pora na rocznik 82 - część II

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
O Chrwacja zawsze chcialam zobaczyc ale nie mialam okazji. Szkoda ze pogoda nie dopisala. No i Niemcy rowerem (nie balas sie?) to mialas ciekawe wakacje . Moze jakies zdjecia . My bylismy w Hiszpani oczywiscie zaraz po tych wielkich pozarach w tym samym miescie ale wycieczka sie udala. I pogoda byla ladna Ale szczerze mowiac to juz 4 dnia chcielismy do domu...
Chorwacja piękna, polecam, może nie było zbytnio okazji do plażowania (a chcialam wreszcie opalić moje śnieżnobiałe nogi), ale na pewno jest to raj dla wielbicieli zwiedzania i zabytków ... a ja uwielbiam mnóstwo pięknych średniowiecznych miasteczek, a ruiny nawet z czasów rzymskich się zachowaly ... naprawdę super, bylam pod mega wrażeniem
ja z kolei marzę o Hiszpanii i mam nadzieję że kiedyś zobaczę Portugalia też mi się marzy kiepsko trafiliście po tych pożarach, ale najważniejsze że wyc ieczka udana, a czemu już 4tego dnia chcieliście wracać? nie mów ze było tak gorąco?

to może uczciwa wymiana - fotki za fotki tu albo na fejsie, bo tam nie trzeba zmniejszać
a Niemcy, no nie balam się, bo miałam opiekuna tylko jednej nocy się balam, kiedy rozbiliśmy się na dziko, a naokoło namiotu buszowało COŚ, co wydawało straszne odgłosy boszeeee teraz się z tego śmieję, ale wtedy rzeczywiście bałam się jak szalona
Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
A teraz mam wolne do czwartku. Dzis ide ogladac mieszkanie bo chcialabym zmienic. To jest ladna ale cos jest nie tak z wilgoscia. I caly czas marzne. Nie grzeja jeszcze. Ja grzeje grzejnikiem ale mimo to zimno no i wilgoc sprawdzam i jest 68% wyczytalam ze to bardzo duzo . No ale zaczela sie u nas pora deszczowa i pada od tygodnia
jak w mieszkaniu wilgotno to bardziej się marznie, true u mnie też jest chłodno, ale od dziś rzekomo mają zacząć grzać ... czekam na to jak na zbawienie, bo jestem strasznym zmarzlakiem, a w pracy u mnie to w ogóle zimno jak w grobowcu tu też mieli zacząć grzać od dziś, ale grzejniki ciągle zimne

u nas nie pada, thx God, bo po wyprawie rowerowej w wakacje jeżdże sobie rowerem do pracy i chciałabym żeby pogoda sprzyjała jak najdłużej
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 23:39   #858
bini6
Wtajemniczenie
 
Avatar bini6
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 513
Dot.: No dobra, pora na rocznik 82 - część II

Hej dziewczyny co tam u was my mamy slub 6 lipca i juz sie denerwuje
__________________
Z nikim nie jest mi tak zwyczajnie jak z tobą i to właśnie jest wyjątkowe


bini6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 10:10   #859
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: No dobra, pora na rocznik 82 - część II

Cześć dziewczyny!
Nie odzywacie sie nic.
Bini ale trafiłam pewniezajeta ostatnimi przygotowaniami. Wszystko gotowe? Mam nadzieje ze wkleisz jakość zdjęcia choć na chwile. Trzymam mocno kciuki za ten ważny dzień!

Agison jesteś?
Sybillla jakie plany na wakacje?

Ja nareszcie zdałam moj egzamin tak długo oczekiwany B1 w piątek idziemy

Zaadoptowalismy z Tz małego pieska . Wiec teraz mam sporo pracy. Mały ma 5 miesięcy i jest cairn terrierem. Od razu go pokochalam chociaż czasem daje mi niezle w kość. Szczególnie jak zatrzyma sie na drodze i nie chce iść dAlej . Moj Tz rownież stracił dla niego głowę.

Aha i jeszcze musze sie Wam pochwalić ze nie palę od 5 miesięcy

Ciekawe czy Motylek podczytuje jeszcze wątek. Jeśli dobrze pamietam to była sunia Cavalier King Charles Spaniel?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (265,3 KB, 7 załadowań)

Edytowane przez KarolinaK
Czas edycji: 2013-06-27 o 17:14
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-28, 15:28   #860
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: No dobra, pora na rocznik 82 - część II

hej Karolina!! jestem, jestem Twój Piesio cuuuuuuudny!! nie dziwię się że straciliście dla niego głowę, jest przesłodki gratulacje

gratulacje także z powodu egzaminu i rzucenia palenia
ja popalam wciąż nie jestem co prawda nałogiem, ale rzucić to chyba już się nie uda

noooo Bini, rzeczywiście Twój wielki dzień się zbliża!! dołączam się do kciuków Karoliny i prośby o relację i fotki

ciekawe co tam u naszych po0zostałych dziewczyn? Sybillli dzieciaki to już pewnie na studia poszły, sesese

u mnie po staremu, praca i praca, i praca za tydzień zaczynam urlop, bo moimi zaległymi dniami urlopowymi można by obdzielić cały pułk ułanów więc nie ma wyjścia, trza iść
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 16:12   #861
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: No dobra, pora na rocznik 82 - część II

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
hej Karolina!! jestem, jestem Twój Piesio cuuuuuuudny!! nie dziwię się że straciliście dla niego głowę, jest przesłodki gratulacje

gratulacje także z powodu egzaminu i rzucenia palenia
ja popalam wciąż nie jestem co prawda nałogiem, ale rzucić to chyba już się nie uda

noooo Bini, rzeczywiście Twój wielki dzień się zbliża!! dołączam się do kciuków Karoliny i prośby o relację i fotki

ciekawe co tam u naszych po0zostałych dziewczyn? Sybillli dzieciaki to już pewnie na studia poszły, sesese

u mnie po staremu, praca i praca, i praca za tydzień zaczynam urlop, bo moimi zaległymi dniami urlopowymi można by obdzielić cały pułk ułanów więc nie ma wyjścia, trza iść
Agison i jakie plany na urlop? Ja to juz myslalam ze nigdy nie przestanę palić aż jednego dnia ... Tak poprostu bez wspomagaczy postanowiłam spróbować po raz pierwszy i tak wyszło 5miesiecy z czegojestem bardzo zadowolona. Bo palaczem byłam chyba nalogowym palilam codziennie. Nie paczkę ale po kilka. No a teraz to juz duma nie pozwoli mi zapalić. Strasznie bym sie na sobie zawiodła gdybym zapaliła. A tego nie chce. No i oczywiście moj Tz który nigdy nie palil jest ogromnym wsparciem

Moj Tz urlop jak zwykle we wrześniu... Wiec na razie spędzamy czas z Cookie'm tak nazywa sie nasz towarzysz. Ale 2 sierpnia znowu sie przeprowadzamy ale niedaleko .
Agison jaka macie pogode? Moja siostra właśnie pojechała do Gdańska na kilka dni z cała rodzina .
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 12:26   #862
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: No dobra, pora na rocznik 82 - część II

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Agison i jakie plany na urlop? Ja to juz myslalam ze nigdy nie przestanę palić aż jednego dnia ... Tak poprostu bez wspomagaczy postanowiłam spróbować po raz pierwszy i tak wyszło 5miesiecy z czegojestem bardzo zadowolona. Bo palaczem byłam chyba nalogowym palilam codziennie. Nie paczkę ale po kilka. No a teraz to juz duma nie pozwoli mi zapalić. Strasznie bym sie na sobie zawiodła gdybym zapaliła. A tego nie chce. No i oczywiście moj Tz który nigdy nie palil jest ogromnym wsparciem
brawo, ale masz silną wolę po 5 miesiącach zdecydowanie nie możesz się złamać, wierzę w Ciebie ja też niewiele palę - kilka, np. 2-3 dziennie, czasem wcale, czasem pół paczki ale mnie papieros odstresowuje i ciężko mi go sobie odmówić, z drugiej strony dla zdrowia i ładnej cery należałoby wreszcie ... dylemat Twój TŻ nigdy nawet nie spróbowal czy nie zasmakowały mu? mój popala tak jak i ja, więc zero motywacji nawet czasem sam mnie na fajkę wyciąga
Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Moj Tz urlop jak zwykle we wrześniu... Wiec na razie spędzamy czas z Cookie'm tak nazywa sie nasz towarzysz. Ale 2 sierpnia znowu sie przeprowadzamy ale niedaleko .
Agison jaka macie pogode? Moja siostra właśnie pojechała do Gdańska na kilka dni z cała rodzina .
oj, wrzesień to jeszcze dlugo i pogoda średnia a dokąd planujecie się wybrać? czy teraz z pieskiem raczej nie będziecie podróżować?
Cookie, ale fajnie, pasuje do niego świetny jest, ale Ci go zazdroszczę, w 100% pozytywnie ofkors też bym chciała psa, no ale czasu ciągle brak ...
pewnie wszystko masz pogryzione, co?

w Gda pogoda niestety nieszczególna pochmurno i bez upałów, ledwie 20 stopni, trzymam kciuki żeby się poprawiła, nie bezinteresownie zresztą ale i tak Twoja siostra dobrze wybrała moment, kilka dni temu mieliśmy ulewę i byl prawdziwy armagedon - pół miasta pod wodą, potopione samochody, totalny paraliż komunikacyjny, co najmniej jakby potop był

znów przeprowadzka? nie mów że z mieszkaniem znów było coś nie tak?

a ja ruszam na wschód w przyszlym tyg na 2 tyg na Ukrainę, krym itd, a na początku sierpnia planujemy objechać z TŻtem Estonię na rowerach, nie mogę się doczekać ciekawe tylko jaka będzie pogoda, w Estonii też raczej nie można liczyć na upały
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 10:38   #863
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: No dobra, pora na rocznik 82 - część II

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
brawo, ale masz silną wolę po 5 miesiącach zdecydowanie nie możesz się złamać, wierzę w Ciebie ja też niewiele palę - kilka, np. 2-3 dziennie, czasem wcale, czasem pół paczki ale mnie papieros odstresowuje i ciężko mi go sobie odmówić, z drugiej strony dla zdrowia i ładnej cery należałoby wreszcie ... dylemat Twój TŻ nigdy nawet nie spróbowal czy nie zasmakowały mu? mój popala tak jak i ja, więc zero motywacji nawet czasem sam mnie na fajkę wyciąga
oj, wrzesień to jeszcze dlugo i pogoda średnia a dokąd planujecie się wybrać? czy teraz z pieskiem raczej nie będziecie podróżować?
Cookie, ale fajnie, pasuje do niego świetny jest, ale Ci go zazdroszczę, w 100% pozytywnie ofkors też bym chciała psa, no ale czasu ciągle brak ...
pewnie wszystko masz pogryzione, co?

w Gda pogoda niestety nieszczególna pochmurno i bez upałów, ledwie 20 stopni, trzymam kciuki żeby się poprawiła, nie bezinteresownie zresztą ale i tak Twoja siostra dobrze wybrała moment, kilka dni temu mieliśmy ulewę i byl prawdziwy armagedon - pół miasta pod wodą, potopione samochody, totalny paraliż komunikacyjny, co najmniej jakby potop był

znów przeprowadzka? nie mów że z mieszkaniem znów było coś nie tak?

a ja ruszam na wschód w przyszlym tyg na 2 tyg na Ukrainę, krym itd, a na początku sierpnia planujemy objechać z TŻtem Estonię na rowerach, nie mogę się doczekać ciekawe tylko jaka będzie pogoda, w Estonii też raczej nie można liczyć na upały
Tz zapalił moze jednego w życiu ale nigdy ze mną

Cookie gryzl jedynie przez pierwsze dwa tygodnie. Ale wtedy byłam z nim non stop w domu wiec bardzo szybko załapal co mu wolno a co nie . Teraz jest bardzo grzeczny w domu. Nie broi wcale. Bo dostaje dzienna dawkę spacerów . I nic nie zniszczył. Jedynie obskubal mi delikatnie bambusowe pudełko. Ale meble nie maja żadnych znaków. Zreszta juz od początku nauczyliśmy go spać w swoim transporterku. Płakał jedynie pierwszej nocy teraz wieczorem sam juz idzie sie położyć na swoje miejsce. I nawet jak wychodzę po zakupy to go juz nie zamykam tylko biega wolno po domu. Nawet dwa tygodnie temu polozylam moj biały wyprany dywan no i nadal jest biały.
O psie marzyłam zawsze ale ciezko było sie zdecydować ze względu na prace Tz'a. Teraz sie bardzo cieszę ze go nareszcie mamy. Co sobotę mamy szkolenia z nim. W grupie jest 7 innych psów rożnych ras ale w tym samym wieku. Uwielbiam patrzeć jak sie bawią. Cookie jest najmniejszy wszystkie pozostałe sa dużo większych gabarytow. Cookie jest bardzo przyjaźnie nastawiony do całego swiata. Wszystkim rano chciałby powiedzieć dzień dobry. A jak słyszy dzieci to piszczy bo chce sie bawić.
A szczekanie- szczeknal tak naprawdę jedynie kilka razy. I zwykle po to zeby mu sięgnąć po zabawkę która wpadła za daleko pod mebel. Poza tym nigdy nie szczeka ... Jeszcze.

Na rowerach do Estoni. O rany to dopiero wycieczka to musicie przejechać przez Litwę i Lotwe chyba??? Raz tak jechałam ale autem oczywiście . No to wakacje prawdziwie sportowe. Będę Wam kibicować!
A Ukraine chciałabym zobaczyć. Życzę Wam udanych wakacji!
A przeprowadzka do domu z malutkim ogrodkiem. Okazało sie E Tz jeszcze chwile jest zmuszony tutaj posiedzieć -co nie bardzo mu pasuje wiec zdecydowaliśmy ze będzie lepiej w wolno stojącym domu. No i dla Cookie'go na świeżym powietrzu. Co mnie cieszy rownież no i pakowanie mnie zajmie na chwile
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 09:39   #864
sybillla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 112
Dot.: No dobra, pora na rocznik 82 - część II

hop hop jestem i ja

fajnie że sie nam wątek odnowił u mnie wszystko ok PRACY MNÓSTWO ale to chyba dobrze....

dzieciaki teraz trochę chorują ale poza tym ok

i nie nie poszły jeszcze na studia
sybillla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-14, 12:40   #865
bini6
Wtajemniczenie
 
Avatar bini6
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 513
Dot.: No dobra, pora na rocznik 82 - część II

My juz tydzien po ślubie ale ten czas leci bylo fajnie tak sie balam przysiegi ze zaczne sie smiac ale wszystko wyszlo super w domu sie poryczalam w czasie blogoslawieństwa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_49021.jpg (91,8 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_49511.jpg (116,8 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_49601.jpg (127,8 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1005731_602865833079296_1147192811_n.jpg (93,8 KB, 10 załadowań)
__________________
Z nikim nie jest mi tak zwyczajnie jak z tobą i to właśnie jest wyjątkowe


bini6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-21, 09:23   #866
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: No dobra, pora na rocznik 82 - część II

Cytat:
Napisane przez bini6 Pokaż wiadomość
My juz tydzien po ślubie ale ten czas leci bylo fajnie tak sie balam przysiegi ze zaczne sie smiac ale wszystko wyszlo super w domu sie poryczalam w czasie blogoslawieństwa
Bińi przeslicznie razem wygladaliscie. Gratuluje Wam i życzę samych najwspanialszych chwil.
Jak sie czujesz jako żona to teraz jakaś podróż poslubna pewnie sie szykuje . Zdradzisz nam plany?
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-21, 17:32   #867
bini6
Wtajemniczenie
 
Avatar bini6
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 513
Dot.: No dobra, pora na rocznik 82 - część II

Hej wpada tu jeszcze ktoś?
__________________
Z nikim nie jest mi tak zwyczajnie jak z tobą i to właśnie jest wyjątkowe


bini6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-07-21 17:32:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:00.