Kerastase Age Recharge Mask - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-28, 11:49   #1
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856

Kerastase Age Recharge Mask


Mam pytanie do osób ktore stosowały tę maseczke- czy nakłąda sie ja po kazdym myciu czy raz w tygodniu jak standardowa maske? Mam wersje do cienkich włosow ale mimo to na drugi dzien i wlasciwie juz po kilku godzinach sa ciezkie, normalnie sa takie bardzo sypkie i maja łądna objetosc a po tej masce jakos smetnie zwisają- mam proste włosy. Najdziwniejsze jest to ze zaraz po wysuszeniu sa bardzo lekkie , swieze i sypkie ale po kilku godzinach traca objetosc i nieładnie wygladają Po kazdej innej maseczce na drugi dzien nadal sie swieze. Co do efektów to jestem zadowolona bo wlosy sa ladnie nawilzone i lsniace ale co z tego skoro pozniej nie wygladaja atrakcyjnie, narazie zastosowalam ja dopiero 2 razy ale juz za pierwszym razem efekt był identyczny, staram sie bardzo długo ja spłukiwac i trzymac tak jak karze producent 5 minut i mimo to obciąza wlosy
A wy jakie macie z nia doswiadczenia?
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 12:51   #2
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Dot.: Kerastase Age Recharge Mask

Ja mam tą maske i bardzo sobie ją chwalę. Stosuje po kazdym myciu - co 2 -3 dzień. Na wlosy i skórę głowy Na szczęście mam duże opakowanie Też mam bardzo cienkie wlosy, ale ta maska wcale mi ich nie obciąża, są jędrne i sypkie do następnego mycia. Może dlatego, że uzywam też szamponu z tej seri? W ogole po tym szamponie i masce włoski wreszcie przestały mi sie przetłuszczac i mogłam wrocic do mycia co 2-3 dni, bo przez ostatnie 2 lata musialam myć codziennie... Co więcej, moje włosy po tej masce i szamponie zaczęły roznąć jak szalone na zasadzie "zgęstnienia" - mam przy głowie aureolkę nowych, krótkich włosków, aż ciężko się uczesać ale bardzo sie cieszę
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 13:24   #3
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: Kerastase Age Recharge Mask

Ank@ to mnie zaskoczylas ze nakładasz tez na skóre głowy - a skad wiesz ze tak trzeba nakładac? Chyba tez dokupie sobie ten szampon - narazie myje Loreal Sensi Balance bo on jest taki neutralny wiec nadaje sie do kazdej maski czy odzywki, a nakładasz cos jeszcze oprócz tej maseczki po zmyciu? moze przez to mam obciazone ze potem po wyschnieciu nakładalam jeszcze serum Fekkai- ono jest niby lekkie ale moze przy tej maseczce zbedne i to w połaczeniu z maska mi je obciaza- bo w sumie nkładam je od polowy długosci i to wlasnie ta polowa jest taka smetnie cięzka hmm teraz wypróbuje solo
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 13:43   #4
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Dot.: Kerastase Age Recharge Mask

Z tym nakładaniem na skórę poradziła mi znajoma fryzjerka, podobno Age Recharge ma w sobie costam co fajnie działa na cebulki. Nie znam się kompletnie na skladach, ale stwierdziłam, że spróbuje i akurat u mnie się sprawdziło...
Ja nakładam jeszcze Goldwella nawilżającego na same końcówki (jak serum ), bo z końcowkami niestety maska nie daje sobie rady...
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 14:00   #5
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: Kerastase Age Recharge Mask

A co masz za preparat Goldwella? jestem ciekawa bo skoro masz równiez cienkie wlosy to moze i dla mnie by sie nadawal bo wiekszosc obciaza wlosy niestety - zwlaszcza ze ja mam delikatne i długie wiec konce lubia sie platac
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-29, 10:04   #6
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Dot.: Kerastase Age Recharge Mask

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=6406

Dokładnie to mam. Dla mnie jest rewelacja, ale widziałam że niektóre recenzentki twierdziły, że obciąża. Może to kwestia sposobu użycia - ja traktuję go jak serum na końcówki i tylko tak aplikuje, (nigdy na całe włosy). Mam go juz półtora miesiąca i jest jeszcze ponad połowa opakowania pełna
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-29, 11:58   #7
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: Kerastase Age Recharge Mask

Dziękuje , przy najbiższych zakupach pewnie sie zaopatrze w ten specyfik Musze wypróbowac jeszcze ta maseczke w wersji solo bez nakladania pozniej zadnego preparatu oraz z kapiela Age Recharge- a jesli nadal wlosy beda takie smetne to pewnie sie jej pozbede a mam az 500 ml szkoda bo myslalam ze to bedzie wrescie maseczka która bedzie mi odpowiadac bo w koncu jest do cenkich włosow
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-29, 14:09   #8
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Dot.: Kerastase Age Recharge Mask

Powodzenia KENZO,
W razie czego zawsze mamy targowisko, pewnie wiele chętnych by sie na tą maskę znalazło
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-29, 15:13   #9
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: Kerastase Age Recharge Mask

Dzisiaj po umyciu nałozylam maseczke Shea Butter na włosy i na skóre głowy błotko , po spłukaniu na konce poleciał fluid Bonacure Repeir Rescue i zostawilam wlosy do wyschniecia naturalnego- efekt jest swietny, wlosy żywe, sypkie, gładkie i lsniace - czyli jednak ta maska Kerastase im szkodzi
A czy mozliwe jest to ze tak działa poniewaz nie uzywam jej z kapiela Age Recharge? uzywalas moze kiedys jej samej?
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 11:48   #10
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Kerastase Age Recharge Mask

dziewczyny dziwi mnie troche fakt ze na allegro jest dostepna za 40zl maska age recharge w malej pojemnosci 150ml. Podroba?http://allegro.pl/item636822827_wypr..._recharge.html
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:00.