Najmodniejsze kolory-wiosna 2011 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-19, 10:28   #31
Agulinka18
Raczkowanie
 
Avatar Agulinka18
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 59
Dot.: Najmodniejsze kolory-wiosna 2011

Cytat:
Napisane przez Cherokee Rose Pokaż wiadomość
Inglot nr 965 http://www.inglotcosmetics.com/965.g.../product/13417

w rzeczywistości są niemalże identyczne (sama używam), na zdjęciach jest drobna różnica pomiędzy nimi, ale to raczej kwestia światła
Dziękuję ślicznie
Agulinka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 10:31   #32
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Najmodniejsze kolory-wiosna 2011

ieee ładna mięta nie jest zła. Ale to kwestia gustu, dla mnie okropne są wszelakie beże, taupe i greige (tak 90%) a są bardzo lubiane :P
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 10:45   #33
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Najmodniejsze kolory-wiosna 2011

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
ieee ładna mięta nie jest zła. Ale to kwestia gustu, dla mnie okropne są wszelakie beże, taupe i greige (tak 90%) a są bardzo lubiane :P

W końcu 'miętowy lakier' to dość szerokie pojęcie (i nie ma wiele wspólnego z miętą)

Po sprwadzeniu znaczenia słów taupe i greige stwierdzam, że są są bardzo fajne. Ale bardzo lubiane? Rzadko je widuję. Teraz bardzo często spotykam fiolet.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 10:48   #34
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Najmodniejsze kolory-wiosna 2011

no na taupe i greige była mega faza w zeszłym roku a ja nie lubię jakoś, wyglądają jak paznokcie zombie :P. A mięta ma tyyyyyyyyyyyyyle odcieni Nie jest to może mój ulubiony odcień, ale dobra mięta nie jest zła ;-)

a że nie widujesz, to akurat nic dziwnego bo w ogóle na ulicach mało pomalowanych paznokci u dłoni widać :\

Jak wiadomo kwestia gustu, ja tam olewam trendy ale jak ktoś lubi takie pastelki to czemu nie
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam



Edytowane przez sabbatha
Czas edycji: 2011-03-19 o 10:49
sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 11:00   #35
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Najmodniejsze kolory-wiosna 2011

Chociaż 'na żywo' widać mało pomalowanych paznokci, to jednak moda się odznacza, kiedy z tej małej ilości tak z 90% ma ten sam kolor. Tak było z miętą właśnie, niestety najczęście w odcieniu idącym w bardzo jasny niebeski - najgorszym :/

A trendy ja również olewam Mój ulubiony kolor lakieru to ciemna zieleń. Jeszcze ani razu nie widziałam u kogoś innego, więc chyba jest wybitnie niemodna.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 11:04   #36
zygzak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 314
Dot.: Najmodniejsze kolory-wiosna 2011

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;25821435]Chociaż 'na żywo' widać mało pomalowanych paznokci, to jednak moda się odznacza, kiedy z tej małej ilości tak z 90% ma ten sam kolor. Tak było z miętą właśnie, niestety najczęście w odcieniu idącym w bardzo jasny niebeski - najgorszym :/

A trendy ja również olewam Mój ulubiony kolor lakieru to ciemna zieleń. Jeszcze ani razu nie widziałam u kogoś innego, więc chyba jest wybitnie niemodna.[/QUOTE]


no to witam w klubie. mam ze 30 zieleni albo i wiecej i ani jednej mięty.
zygzak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 12:30   #37
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Najmodniejsze kolory-wiosna 2011

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;25821435]Chociaż 'na żywo' widać mało pomalowanych paznokci, to jednak moda się odznacza, kiedy z tej małej ilości tak z 90% ma ten sam kolor. Tak było z miętą właśnie, niestety najczęście w odcieniu idącym w bardzo jasny niebeski - najgorszym :/

A trendy ja również olewam Mój ulubiony kolor lakieru to ciemna zieleń. Jeszcze ani razu nie widziałam u kogoś innego, więc chyba jest wybitnie niemodna.[/QUOTE]

i do tego nielubiana, zielony lakier to najczesniej oznaczany na moim blogu jako okropny
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-19, 14:47   #38
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: Najmodniejsze kolory-wiosna 2011

Cytat:
Napisane przez karateczka000 Pokaż wiadomość
zgadzam się z Tobą, podobnie jest z jasnym różem albo kremową bielą, która do bladych dłoni nie wygląda tak efektownie, nie mówiąc już o tym, że wg mnie żarowiasto różowy i pomarańczowy świetnie wygląda do opalenizny, a z bladością prezentuje się kiczowato
I tu ja się nie zgodzę. Kremowy z moją bladością wygląda całkiem przyjemnie, a mocny róż i pomarańcz fantastycznie ją podbija, co dla mnie jest bardzo pożądane - ale co kto lubi, wiem że niektórym ciśnienie skacze na widok mojej bladości
No i są jeszcze kolory, które się może i lubi, ale się w nich strasznie wygląda... U mnie tak jest z większością pasteli, więc letnie trendy Chanel mnie nie z zasady nigdy porywają...


A wszelkie taupe i greige dla mnie są straszne, podobnie za burasami wszelkiej maści nie przepadam
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner

Edytowane przez Maqda
Czas edycji: 2011-03-19 o 14:49
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 14:49   #39
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Najmodniejsze kolory-wiosna 2011

duzo zalezy tez od dlugosci paznokci. imho im dluzsze tym gorzej wygladaja w pastelach, jakos tak krotsze moim zdaniem lepiej wygladaja.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 14:57   #40
karateczka000
Zakorzenienie
 
Avatar karateczka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: ~.~.~.~
Wiadomości: 6 683
Dot.: Najmodniejsze kolory-wiosna 2011

Cytat:
Napisane przez Maqda Pokaż wiadomość
I tu ja się nie zgodzę. Kremowy z moją bladością wygląda całkiem przyjemnie, a mocny róż i pomarańcz fantastycznie ją podbija, co dla mnie jest bardzo pożądane - ale co kto lubi, wiem że niektórym ciśnienie skacze na widok mojej bladości
No i są jeszcze kolory, które się może i lubi, ale się w nich strasznie wygląda... U mnie tak jest z większością pasteli, więc letnie trendy Chanel mnie nie z zasady nigdy porywają...


A wszelkie taupe i greige dla mnie są straszne, podobnie za burasami wszelkiej maści nie przepadam
nie mówię, że kremy i beże źle z bladością wyglądają- bo sama bym ich w takim wypadku nie nosiła , ale z ciepłą opalenizną wyglądają jeszcze lepiej

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
duzo zalezy tez od dlugosci paznokci. imho im dluzsze tym gorzej wygladaja w pastelach, jakos tak krotsze moim zdaniem lepiej wygladaja.
oj to prawda, długość tez duzo zmienia, moim zdaniem mocne kolory pasują do krótkich lekko na kwadrat spiłowanych paznokci, a beże i mleczne są piękne na klasycznych, długich
__________________
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~


karateczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 15:00   #41
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Najmodniejsze kolory-wiosna 2011

ja to w ogóle nie lubię za długich paznokci, więc jestem mało obiektywna Nieliczne mi się podobają, większość długich szponów wygląda dla mnie źle bo mało kto ma ładną płytkę do tego (a przede wszystkim ładny tunel paznokcia). Moje jak są bardzo długie są okropne i już nie zapuszczam nawet.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-19, 15:13   #42
karateczka000
Zakorzenienie
 
Avatar karateczka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: ~.~.~.~
Wiadomości: 6 683
Dot.: Najmodniejsze kolory-wiosna 2011

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
ja to w ogóle nie lubię za długich paznokci, więc jestem mało obiektywna Nieliczne mi się podobają, większość długich szponów wygląda dla mnie źle bo mało kto ma ładną płytkę do tego (a przede wszystkim ładny tunel paznokcia). Moje jak są bardzo długie są okropne i już nie zapuszczam nawet.
racja, mało które długie paznokcie wyglądają naprawdę dobrze, do tego potrzebna jest jak mówisz ładna, smukła płytka, z dobrą krzywą c

Wiecie może w jakiej firmy ofercie znajdę taki kolor, jasny mleczny, kryjący, podchodzący pod biel (mam już taki wchodzący w różowy beż i zależy mi na jaśniejszym) ostatnio był w h&m, ale nie byłam zdecydowana...

tzn. chodzi mi konkretnie kolor jak najbardziej zbliżony do tego z 2 zdjęcia:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg beigenails.jpg (56,4 KB, 118 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg poundcake11.jpg (19,3 KB, 180 załadowań)
__________________
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~



Edytowane przez karateczka000
Czas edycji: 2011-03-19 o 15:18
karateczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 17:37   #43
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Najmodniejsze kolory-wiosna 2011

Ja uważam, że mięta wygląda zarówno na bardzo bladych dłoniach jak i opalonych, to kwestia gustu raczej...na pewno daleka byłabym od stwierdzeń, że coś jest szkaradne, nie wiem po co wypowiadać się w taki negatywny sposób...ale co kto lubi.

A co do mody, to szczerze mówiąc nie mam aż tak przenikliwego umysłu, żeby ocenić czy ktoś coś lubi, czy idzie ślepo za modą, w każdym razie zazdroszczę zdolności. :P Poza tym, nie wiem co złego jest w kupieniu powszechnie modnego odcienia i ponoszenia, toż to tylko lakier do paznokci!

Ooo, zapomniałam, OPI będzie też miało fiolet. I jeszcze obstawiam, że niedługo przybędzie dużo jasnych, lekko przybrudzonych zieleni, które nie do końca pastelami, takie jaśniejsze khaki...pojawił się już podobny u Opi i Essie.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 19:13   #44
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Najmodniejsze kolory-wiosna 2011

Cytat:
Napisane przez zygzak Pokaż wiadomość
to obejrzyj rive chanel. okropienstwo, ale pewnie wszyscy będą to nosili.

no i i kraki of kors.
Przecież ten Chanel jest przepiękny ja mam w tym roku kompletnego bzika na punkcie błękitów, zieleni i turkusów oraz pomarańczy

Edytowane przez lalesia
Czas edycji: 2011-03-19 o 19:15
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 19:27   #45
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Najmodniejsze kolory-wiosna 2011

w kwesti lakierow warto sobie wziac do serca zasade, ze "de gustibus non est disputandum" :P
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 21:33   #46
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Najmodniejsze kolory-wiosna 2011

A ja w ogóle nie wiem jak na zadbanych dłoniach i ładnych paznokciach (nie za długich, nie za krótkich) może źle wyglądać lakier taki czy inny..... Żle wygląda każdy jeśli poodpryskiwał, paznokcie są poobgryzane, albo jakies mega szpony.

Reszta to kwestia indywidualnych upodobań kolorystycznych i tyle. Ja nie cierpie brzoskwiniowych odcieni i takiego lakieru nie kupię, ale na innych dłoniach, o ile są zadbane nie powiem "fuj" bo i czemu?

Tak jak napisała Damaris - to tylko lakier. Poza tym, chyba naprawdę większość osób malujących paznokcie dla przyjemności nie ekscytuje się tak bardzo tym co akurat lansuje Chanel i nie wpisuje od razu na listę "must have" wszystkich nowosci
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 22:55   #47
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Najmodniejsze kolory-wiosna 2011

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
ja to w ogóle nie lubię za długich paznokci, więc jestem mało obiektywna
Ja też nie lubię długich.

Cytat:
Napisane przez Kakutka Pokaż wiadomość
Ja sobie dziś kupiłam szare buty.

Super,napisz o tym na zakupowym wątku.


Cytat:
Napisane przez karateczka000 Pokaż wiadomość
racja, mało które długie paznokcie wyglądają naprawdę dobrze, do tego potrzebna jest jak mówisz ładna, smukła płytka, z dobrą krzywą c

Dokładnie,moje jak są już bardzo długie(do czego rzadko dopuszczam),to wyglądają jak takie plaskacze,fu.Chyba w ogóle nie mam krzywej c.


Cytat:
Napisane przez karateczka000 Pokaż wiadomość
Wiecie może w jakiej firmy ofercie znajdę taki kolor, jasny mleczny, kryjący, podchodzący pod biel (mam już taki wchodzący w różowy beż i zależy mi na jaśniejszym) ostatnio był w h&m, ale nie byłam zdecydowana...

tzn. chodzi mi konkretnie kolor jak najbardziej zbliżony do tego z 2 zdjęcia:

Może Orly Pure Porcelain?


Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
A co do mody, to szczerze mówiąc nie mam aż tak przenikliwego umysłu, żeby ocenić czy ktoś coś lubi, czy idzie ślepo za modą, w każdym razie zazdroszczę zdolności. :P Poza tym, nie wiem co złego jest w kupieniu powszechnie modnego odcienia i ponoszenia, toż to tylko lakier do paznokci!

Zgadzam się,to tylko lakier.Obojętnie jaki kolor,ważne,aby paznokcie były zadbane.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 23:56   #48
karateczka000
Zakorzenienie
 
Avatar karateczka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: ~.~.~.~
Wiadomości: 6 683
Dot.: Najmodniejsze kolory-wiosna 2011

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Super,napisz o tym na zakupowym wątku.
haha



Cytat:
Może Orly Pure Porcelain?
dziękuję za podopowedź
__________________
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~


karateczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 08:15   #49
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Najmodniejsze kolory-wiosna 2011

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
A ja w ogóle nie wiem jak na zadbanych dłoniach i ładnych paznokciach (nie za długich, nie za krótkich) może źle wyglądać lakier taki czy inny..... Żle wygląda każdy jeśli poodpryskiwał, paznokcie są poobgryzane, albo jakies mega szpony.
i to jest całe sedno sprawy jak ja bym chciała widzieć choćby najbrzydsze kolory (wdg niektórych) ale na ładnych wypiłowanych paznokciach i niepoodpryskiwane
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-20, 13:00   #50
himym
Zadomowienie
 
Avatar himym
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 178
Dot.: Najmodniejsze kolory-wiosna 2011

Ostatnio zauważyłam,że robi się modny niebieski. Sama mam teraz niebieski z H&M za 4,90 zł. Polecam
himym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 18:50   #51
jagnieszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 61
Talking Dot.: Najmodniejsze kolory-wiosna 2011

Nie wiem czemu tak stawiacie sprawę: albo noszę to co mi się podoba i mi pasuje albo to, co jest modne. Przecież cała frajda polega na tym, żeby z tego co modne wybrać to co się podoba, nowe trendy to właśnie kopalnia pomysłów i inspiracji. A ciemne zielenie odkryłam dzięki limitce Yves Rocher dwa lata temu...
jagnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 07:48   #52
zygzak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 314
Dot.: Najmodniejsze kolory-wiosna 2011

Cytat:
Napisane przez jagnieszka Pokaż wiadomość
Nie wiem czemu tak stawiacie sprawę: albo noszę to co mi się podoba i mi pasuje albo to, co jest modne. Przecież cała frajda polega na tym, żeby z tego co modne wybrać to co się podoba, nowe trendy to właśnie kopalnia pomysłów i inspiracji. A ciemne zielenie odkryłam dzięki limitce Yves Rocher dwa lata temu...

Mnie chodzi o coś innego, czyli o sytuację, kiedy coś się nosi tylko dlatego, że jest modne, nawet jak wyglada się w tym fatalnie.

Przecież jest masa osób która wygląda żle w jasno niebieskim (choćby ja). Nawet gdyby ten kolor stał się najmodniejszy na świecie to i tak będę w nim wyglądać jak świeżo wykopany trup.
zygzak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 20:25   #53
jagnieszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 61
Talking Dot.: Najmodniejsze kolory-wiosna 2011

o, zygzak co innego zgniłozielony - już nie jak świeżo wykopany
jagnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 20:39   #54
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Najmodniejsze kolory-wiosna 2011

nieświeży trup
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 07:45   #55
linkaa1987
Zadomowienie
 
Avatar linkaa1987
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 1 257
Dot.: Najmodniejsze kolory-wiosna 2011

Cytat:
Napisane przez karateczka000 Pokaż wiadomość
racja, mało które długie paznokcie wyglądają naprawdę dobrze, do tego potrzebna jest jak mówisz ładna, smukła płytka, z dobrą krzywą c

Wiecie może w jakiej firmy ofercie znajdę taki kolor, jasny mleczny, kryjący, podchodzący pod biel (mam już taki wchodzący w różowy beż i zależy mi na jaśniejszym) ostatnio był w h&m, ale nie byłam zdecydowana...

tzn. chodzi mi konkretnie kolor jak najbardziej zbliżony do tego z 2 zdjęcia:
Witaj ja mam dwa lakiery podobne do tych na zdjęciu.
Pierwszy wspomniany przez ciebie z H&M ale on wpada w mleczny kremowy bardziej.
Drugi to dostępny w drogeriach schlecker firmy basic, jest bardziej beżowy i myślę, że lepszy od tego z h&m, numer 120, mała pojemność, bo 5ml ale nie jest drogi, ok 5zł, więc możesz śmiało próbować
__________________
Throw your sticks and stones
Throw your bombs and your blows
But you're not gonna break my soul...
linkaa1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 20:26   #56
karateczka000
Zakorzenienie
 
Avatar karateczka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: ~.~.~.~
Wiadomości: 6 683
Dot.: Najmodniejsze kolory-wiosna 2011

Cytat:
Napisane przez linkaa1987 Pokaż wiadomość
Witaj ja mam dwa lakiery podobne do tych na zdjęciu.
Pierwszy wspomniany przez ciebie z H&M ale on wpada w mleczny kremowy bardziej.
Drugi to dostępny w drogeriach schlecker firmy basic, jest bardziej beżowy i myślę, że lepszy od tego z h&m, numer 120, mała pojemność, bo 5ml ale nie jest drogi, ok 5zł, więc możesz śmiało próbować
dziękuję Ci bardzo na ten z h&m się już nie załapię niestety nad czym ubolewam, ale w takim razie poszukam tego drugiego, musze tylko sptrawdzic w internecie, gdzie u mnie sa w ogole te drogerie
__________________
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~


karateczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 11:35   #57
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Najmodniejsze kolory-wiosna 2011

Hej, można się przyłączyć? Obserwując trendy wydaje się, że będą modne paznokcie w kolorze koralowym, wszelkie odcienie niebieskiego aż po granaty, żółte, pomarańczowe, zielone, nadal cieliste, wrzosowe róże, fiolety, zieleń, biel.

Ja nie za bardzo oglądam się na modę w kwestii paznokci, maluję na takie kolory na jakie mam ochotę Lubię wszelkie odcienie niebieskiego (ale tylko i wyłącznie na paznokciach), czerń, szarości, kobalt, czerwienie,nawet zieleń i miętę. Podoba mi się też Riva Chanel, jakiś czas temu kupiłam sobie bardzo podobny, nie wiedząc nawet o istnieniu Rivy
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 18:01   #58
Katarynka1
Raczkowanie
 
Avatar Katarynka1
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 374
Dot.: Najmodniejsze kolory-wiosna 2011

Tak was czytam i czytam... dla mnie bardzo duże znaczenie ma dopasowanie odcienia lakieru do karnacji, kolorytu skóry (ja mam bladą skórę, wpadającą w odcień oliwkowy). Jeśli widzę, że jakiś lakier się z tym gryzie to czuję się w nim źle i więcej nie używam, w efekcie mam tylko kilka kolorowych lakierów i są to głównie "przybrudzone" odcienie.
Druga kwestia to kształt paznokci, ale też palców i dłoni. Ja akurat lubię swoje dłonie bo są dość smukłe, ale jak ktoś ma pulchne krótkie palce z małymi paznokciami to nie ma siły, ciemne i kolorowe lakiery tylko to podkreślą. Ale w sumie to kwestia gustu.

Wracając do modnych kolorów Też nie rozumiem mody na miętowe lakiery, ucieszyła mnie natomiast moda na szare i nude, bo z oczywistych względów w sklepach zrobił się duży wybór odcieni i udało mi się coś tam dobrać A kiedyś jak były lakiery "cieliste" to tylko do frencha (bleh), smużące, niekryjące i kiczowate.

Cytat:
Napisane przez karateczka000 Pokaż wiadomość
Wiecie może w jakiej firmy ofercie znajdę taki kolor, jasny mleczny, kryjący, podchodzący pod biel (mam już taki wchodzący w różowy beż i zależy mi na jaśniejszym) ostatnio był w h&m, ale nie byłam zdecydowana...

tzn. chodzi mi konkretnie kolor jak najbardziej zbliżony do tego z 2 zdjęcia:
Dla mnie paznokcie na drugim zdjęciu wyglądają trochę jakby ktoś je pomalował korektorem do papieru, są "płaskie" a odcień lakieru jest za jasny...

Edytowane przez Katarynka1
Czas edycji: 2011-03-27 o 18:03
Katarynka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 22:07   #59
Aerith
Organizatorka
 
Avatar Aerith
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 924
Dot.: Najmodniejsze kolory-wiosna 2011

mleczny, kryjacy pod biel mam wlasnie na paznokciach. Ja mam Vanilla Shake firmy Barbra bardzo mi sie podoba kolor
__________________
zakupy
rozliczenia

zamówienia zagraniczne




Nie wiesz, nie wiesz, nie rozumiesz nic.
Aerith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 09:50   #60
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Dot.: Najmodniejsze kolory-wiosna 2011

A co sądzicie o najnowszej kolecji lakierów Revlona, takie typowo letnie błękitny, fuksja i pastelowy żółty
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3c9f01b4002078ed4d8a4311.jpg (23,8 KB, 29 załadowań)
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:44.