Torebki Pauliny Schaedel - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-15, 15:24   #1
leahh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 156

Torebki Pauliny Schaedel


Dziewczyny, co sądzicie o tych torebkach? Posiada któraś z Was i mogłaby powiedzieć coś o jakości wykonania? Muszę powiedzieć, że wpadłam na nie przypadkiem i naprawdę skradły moje serce, Szczególnie ta pierwsza beżowa. Wrzucam kilka zdjęć poglądowych, reszta na stronie, gdyby ktoś chciał obejrzeć.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpe pobrane.jpe (5,6 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpe images.jpe (7,6 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 342229175_1_261x203_paulina-schaedel-torebka-barocco-caffe-latte-a4-duza-warszawa_rev002.jpg (3,3 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg e369853df766fa44e1ed0ff613f563bd_336.jpg (117,7 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpe images (1).jpe (8,1 KB, 29 załadowań)
leahh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 19:45   #2
agaliw
Raczkowanie
 
Avatar agaliw
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 32
Dot.: Torebki Pauliny Schaedel

Cytat:
Napisane przez leahh Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co sądzicie o tych torebkach? Posiada któraś z Was i mogłaby powiedzieć coś o jakości wykonania? Muszę powiedzieć, że wpadłam na nie przypadkiem i naprawdę skradły moje serce, Szczególnie ta pierwsza beżowa. Wrzucam kilka zdjęć poglądowych, reszta na stronie, gdyby ktoś chciał obejrzeć.


Mam w domu model Lili i Noah Chain- swietne wykonanie,pasują do wszystkiego. Ze.Ze względu na małe rozmiary tych modeli, używam ich zazwyczaj latem.
agaliw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-16, 13:40   #3
rajderka4
Raczkowanie
 
Avatar rajderka4
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 46
Dot.: Torebki Pauliny Schaedel

Cytat:
Napisane przez agaliw Pokaż wiadomość
Mam w domu model Lili i Noah Chain- swietne wykonanie,pasują do wszystkiego. Ze.Ze względu na małe rozmiary tych modeli, używam ich zazwyczaj latem.

Lili jest super!!
rajderka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-16, 14:02   #4
izuizu84
Raczkowanie
 
Avatar izuizu84
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 208
Dot.: Torebki Pauliny Schaedel

Ja mam mimi w kolorze peach/pink powder. Przechodziłam w niej całe lato i jest ok. Mimo że to ekoskóra to nic nie popękało. Także ze swojej strony polecam
izuizu84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-17, 10:20   #5
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Torebki Pauliny Schaedel

za tą cenę rzeczywiście warto. wykonane przyzwoicie
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-17, 19:18   #6
Snula
Wtajemniczenie
 
Avatar Snula
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Piła/Gdańsk
Wiadomości: 2 256
Dot.: Torebki Pauliny Schaedel

Ja mam Mimi Caffe Latte i uwielbiam
__________________
__what comes around goes back around.*

Snula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-17, 21:00   #7
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Torebki Pauliny Schaedel

Ja mam czarną Mimi i bardzo ją lubię Noszę sporo i od kilku miesięcy jest w idealnym stanie. Myślę teraz o kolejnej torebce, w jakimś letnim kolorze.
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-18, 20:14   #8
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Torebki Pauliny Schaedel

Ja żadnej nie mam, ale jestem ich mocno ciekawa Fajnie, że powstał taki wątek, bo nie kojarzę czy w jakimś innym się mówi o tych torebkach.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-19, 16:18   #9
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Torebki Pauliny Schaedel

Mówi się, mówi, ja o PS wiem właśnie z wizażu

Myślę teraz o tej:
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-20, 09:30   #10
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Torebki Pauliny Schaedel

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Mówi się, mówi, ja o PS wiem właśnie z wizażu

Myślę teraz o tej:


No r
No tak tak, ale "swojego" wątku ta marka chyba nie miała
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 09:21   #11
fanfelka
Zadomowienie
 
Avatar fanfelka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 713
Dot.: Torebki Pauliny Schaedel

Dziewczyny jak długo czeka się na wysyłkę?
Próbowałam poszukać jakiś informacji na wizażu o tej marce ale przeważnie wyskakiwało mi że jakiś problem jedna Wizażanka miała z tą Pania - jaki? nie wiem bo tego nie potrafiłam odszukać ale mam nadzieję że moje zamówienie raz dwa przyjdzie
__________________
Wszystko się zmienia jak poczujesz szczęście w swoim życiu...
M&J


fanfelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-07, 11:37   #12
Thirtyfashion
Raczkowanie
 
Avatar Thirtyfashion
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 65
Dot.: Torebki Pauliny Schaedel

Dziewczyny na moim blogu jest do wygrania jedna z torebek Pauliny Schaedel Konkurs trwa do 20 czerwca także zapraszam do udziału. Torebka z najnowszej kolekcji!!
http://thirtyfashion.com/konkurs-thi...ednej-torebce/
__________________
Zapraszam na mój blog modowy http://thirtyfashion.com/ - znajdziecie na nim setki inspiracji!
Instagram: https://www.instagram.com/thirtyfashionblog/
Thirtyfashion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 15:25   #13
mała migotka
Zakorzenienie
 
Avatar mała migotka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 129
Dot.: Torebki Pauliny Schaedel

Torebki Pauliny świetne
mała migotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 15:43   #14
fanfelka
Zadomowienie
 
Avatar fanfelka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 713
Dot.: Torebki Pauliny Schaedel

Cytat:
Napisane przez mała migotka Pokaż wiadomość
Torebki Pauliny świetne

Długo czekałas na przesyłke?
__________________
Wszystko się zmienia jak poczujesz szczęście w swoim życiu...
M&J


fanfelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 16:34   #15
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Torebki Pauliny Schaedel

Mam i lubię. Przyzwoite. Polecam.

Mam:
MIMI grey,
MIMI large powder pink,
NOA chain caffe latte,
portfel medium powder pink.

Chciałabym jeszcze Noa chain light grey i black.

Edytowane przez cosma
Czas edycji: 2016-06-07 o 16:35
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 19:08   #16
Rysia Siarzewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 436
Dot.: Torebki Pauliny Schaedel

Cytat:
Napisane przez mała migotka Pokaż wiadomość
Torebki Pauliny świetne
Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Mam i lubię. Przyzwoite. Polecam.

Mam:
MIMI grey,
MIMI large powder pink,
NOA chain caffe latte,
portfel medium powder pink.

Chciałabym jeszcze Noa chain light grey i black.
A jak z jakością, nie przecierają się? Szkoda że nie są ze skóry.
Rysia Siarzewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 19:39   #17
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Torebki Pauliny Schaedel

Cytat:
Napisane przez Rysia Siarzewska Pokaż wiadomość
A jak z jakością, nie przecierają się? Szkoda że nie są ze skóry.
Ale też nie eksploatuje ich jakość mocno. Codziennie użytkuje jedynie portfel.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 00:48   #18
wredek
Zadomowienie
 
Avatar wredek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z krainy kredek
Wiadomości: 1 985
Dot.: Torebki Pauliny Schaedel

Ja posiadam model Mimi Large od grudnia 2013 i nadal jest w świetnym stanie, a używam jej często
__________________
'Nic tak nie irytuje ludzi, którzy chcą ci obrzydzić życie, jak to, że zachowujesz się, jak gdybyś tego nie zauważał.'
wredek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 14:03   #19
Rysia Siarzewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 436
Dot.: Torebki Pauliny Schaedel

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Ale też nie eksploatuje ich jakość mocno. Codziennie użytkuje jedynie portfel.
Cytat:
Napisane przez wredek Pokaż wiadomość
Ja posiadam model Mimi Large od grudnia 2013 i nadal jest w świetnym stanie, a używam jej często
Dzięki dziewczyny
Spodobała mi się Mimi Large (jako zamiennik modeny SP ), ale boje się jak będzie z jakością, patrząc nieraz na to co jest wrzucane nieraz na all albo olx.
Rysia Siarzewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-08, 15:57   #20
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Torebki Pauliny Schaedel

Cytat:
Napisane przez Rysia Siarzewska Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny
Spodobała mi się Mimi Large (jako zamiennik modeny SP ), ale boje się jak będzie z jakością, patrząc nieraz na to co jest wrzucane nieraz na all albo olx.
Wiesz, ja też widzę w jakim stanie kobiety mają torebki, które ja posiadam, np. modne ostatnio Obagi i jestem czasami przerażona ich stanem. Często to nie świadczy wcale o jakości torebki, tylko o właścicielce, że nie dba, nie szanuje. Albo ma tylko jedną torebkę i ją maksymalnie eksploatuje. Tak więc ja bym się tym aboslutnie nie kierowała.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 16:54   #21
mała migotka
Zakorzenienie
 
Avatar mała migotka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 129
Dot.: Torebki Pauliny Schaedel

Cosma dokładnie...
Jak dbasz tak masz
mała migotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 21:45   #22
aska1916
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 19
Dot.: Torebki Pauliny Schaedel

Hej,

Ja mam tą małą MIMI, generalnie jestem zadowolona poza jednym dziwnym defektem.

Ten dodany "breloczek" składa się z frędzelków sklejonych z dwóch pasków ekoskórki i w mojej torebce one sie kompletnie porozklejały. Miała może któraś z was taki problem?
aska1916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 21:48   #23
izuizu84
Raczkowanie
 
Avatar izuizu84
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 208
Dot.: Torebki Pauliny Schaedel

Mi też się te paseczki porozklejaly w mimi. Próbowałas je jakoś kleic?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
izuizu84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-03, 07:09   #24
Agatattt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1
Dot.: Torebki Pauliny Schaedel

Mam torebkę NOA chain white. Ładny fason ale pasek (łańcuszek) się plącze i nie ma możliwości rozplątania. I to w kilki miejscach zrobiło mi się takie załamania. Wygląda to kiepsko Odradzam bo będziecie się złościć, że wydałyście kasę i tylko raz założyłyście a już jest do wymiany pasek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image_1.jpg (75,7 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg image_2.jpg (86,3 KB, 37 załadowań)
Agatattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-03, 08:54   #25
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Torebki Pauliny Schaedel

Cytat:
Napisane przez Agatattt Pokaż wiadomość
Mam torebkę NOA chain white. Ładny fason ale pasek (łańcuszek) się plącze i nie ma możliwości rozplątania. I to w kilki miejscach zrobiło mi się takie załamania. Wygląda to kiepsko Odradzam bo będziecie się złościć, że wydałyście kasę i tylko raz założyłyście a już jest do wymiany pasek
nie wiem czy pomoże ale podpowiedział mi kiedyś jubiler, że zaplątane grubsze łańcuszki można psiknąc oliwa z oliwek i wtedy samo pójdzie, o ile nie połamałam ogniwek. moze z torebka tez zadziała
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-03, 15:57   #26
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Torebki Pauliny Schaedel

Cytat:
Napisane przez Agatattt Pokaż wiadomość
Mam torebkę NOA chain white. Ładny fason ale pasek (łańcuszek) się plącze i nie ma możliwości rozplątania. I to w kilki miejscach zrobiło mi się takie załamania. Wygląda to kiepsko Odradzam bo będziecie się złościć, że wydałyście kasę i tylko raz założyłyście a już jest do wymiany pasek
Mi się łańcuszek nie plącze A już kilka razy chodziłam z tą torebką.

Natomiast jestem niezadowolona, gdyż z tej blaszki z nazwiskiem projektantki zaczęła odpryskiwać złocona warstwa i wygląda to tragicznie Nie są to aż tak tanie torebki, żeby coś takiego miało prawo się dziać. Dlatego ja się już żegnam z PS.
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-27, 11:22   #27
Lojustyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 3
Angry Dot.: Torebki Pauliny Schaedel

Cytat:
Napisane przez leahh Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co sądzicie o tych torebkach? Posiada któraś z Was i mogłaby powiedzieć coś o jakości wykonania? Muszę powiedzieć, że wpadłam na nie przypadkiem i naprawdę skradły moje serce, Szczególnie ta pierwsza beżowa. Wrzucam kilka zdjęć poglądowych, reszta na stronie, gdyby ktoś chciał obejrzeć.

Jestem bardzo rozczarowana zakupem torebki MIMI Large. Zarówno jakością i wykonaniem torebki jak i również obsługą. Co do torebki: podszewka się haczy, kieszonka na telefon się naderwała, nie wytrzymuje ciężaru telefonu (sony xperia compact czyli telefon mały i lekki). Po 6 mc i może 2-3 tyg. pojawiły się przetarcia/pękniecia przy samym metalowym zamku (przez to mam problem z korzystaniem, nie mogę jej normalnie otworzyć i zamknąć). Złożyłam reklamacje, w ciągu 24h odpowiedź odmowna, że torebka ma 6 mc gwarancji i jest to uszkodzenie mechaniczne. Niestety nie zgodziłam się z tym, bo jeśli sam producent reklamuje torebkę wykonaną z bardzo dobrej jakości materiału to dlaczego tuż po upływie gwarancji pojawiają sie takie uszkodzenia. Jestem osobą dbająca o swoje rzeczy i uszkodzenie nie powstało z mojej winy. Niestety moja kolejna wiadomość mailowa została zignorwana, dlatego też postanowiłam wysłać do siedziby list za potwierdzeniem odbioru, który jest awizowany od 5.10. Dodam, że podczas kontaktów mailowych w sprawie dostępności produktu przed zakupem byłam traktowana tak samo, olewano mnie, dostawałam odp po kilku dniach, nastepnie moje zamówienie zostało zagubione i torebkę dostałam po miesiącu (gdyż czekano na kolejną dostawę z Turcji, kontener nie dotarł na czas.. czyli milion wymówek co nie świadczy o profesjonalizmie firmy), ale torebka tak promowana przez blogerki i gazety, że mimo wszystko chce się ją mieć. Torebka była prezentem, dlatego tak bardzo mi zależało na terminowym dostarczeniu (wybrałam opcje pobrania, więc w ciągu 48h miałam mieć ją już w rękach). Niestety co mnie jeszcze rozczarowało, koleżanka zgłosiła reklamacje również z uszkodzenim mechanicznym paska, po 1,5 roku i niedawno odebrała naprawioną torebkę, pasek ponownie przyszyty i kieszonka od telefonu naprawioną. Czyli reasumując reklamacje traktowane wybiórczo. Jestem bardzo rozczarowana zakupem i podejściem do Klienta przez samą właścicielkę firmy.
Zakup styczeń br. (chociaż próba zakupu od listopada 2015, towar otrzymałam w lutym br).

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

Jestem bardzo rozczarowana zakupem torebki MIMI Large. Zarówno jakością i wykonaniem torebki jak i również obsługą. Co do torebki: podszewka się haczy, kieszonka na telefon się naderwała, nie wytrzymuje ciężaru telefonu (sony xperia compact czyli telefon mały i lekki). Po 6 mc i może 2-3 tyg. pojawiły się przetarcia/pękniecia przy samym metalowym zamku (przez to mam problem z korzystaniem, nie mogę jej normalnie otworzyć i zamknąć). Złożyłam reklamacje, w ciągu 24h odpowiedź odmowna, że torebka ma 6 mc gwarancji i jest to uszkodzenie mechaniczne. Niestety nie zgodziłam się z tym, bo jeśli sam producent reklamuje torebkę wykonaną z bardzo dobrej jakości materiału to dlaczego tuż po upływie gwarancji pojawiają sie takie uszkodzenia. Jestem osobą dbająca o swoje rzeczy i uszkodzenie nie powstało z mojej winy. Niestety moja kolejna wiadomość mailowa została zignorwana, dlatego też postanowiłam wysłać do siedziby list za potwierdzeniem odbioru, który jest awizowany od 5.10. Dodam, że podczas kontaktów mailowych w sprawie dostępności produktu przed zakupem byłam traktowana tak samo, olewano mnie, dostawałam odp po kilku dniach, nastepnie moje zamówienie zostało zagubione i torebkę dostałam po miesiącu (gdyż czekano na kolejną dostawę z Turcji, kontener nie dotarł na czas.. czyli milion wymówek co nie świadczy o profesjonalizmie firmy), ale torebka tak promowana przez blogerki i gazety, że mimo wszystko chce się ją mieć. Torebka była prezentem, dlatego tak bardzo mi zależało na terminowym dostarczeniu (wybrałam opcje pobrania, więc w ciągu 48h miałam mieć ją już w rękach). Niestety co mnie jeszcze rozczarowało, koleżanka zgłosiła reklamacje również z uszkodzenim mechanicznym paska, po 1,5 roku i niedawno odebrała naprawioną torebkę, pasek ponownie przyszyty i kieszonka od telefonu naprawioną. Czyli reasumując reklamacje traktowane wybiórczo. Jestem bardzo rozczarowana zakupem i podejściem do Klienta przez samą właścicielkę firmy.
Lojustyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-26, 19:48   #28
izuizu84
Raczkowanie
 
Avatar izuizu84
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 208
Torebki Pauliny Schaedel

To ciekawe co piszesz bo ja swoją mimi mam już bardzo długo (chyba 1,5 roku), nosze bardzo często i wyglada jak nowa. Aż jestem w szoku ze torebka z ekoskóry tak się dobrze nosi. Może teraz po prostu pogorszyła się jakość tych torebek i nie są tak porządnie wykonane jak kiedyś


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
izuizu84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-27, 10:40   #29
Lojustyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 3
Dot.: Torebki Pauliny Schaedel

Niestety, ale projektantka nadal mi nie odp. Ma gdzieś moje wiadości, post na tablicy sklepu noi awizowane pismo w korespondencji tradycyjne. Nigdy więcej nie kupię jej torebki, oddałam do naprawy płacąc 25zl i wyraźnie dostałam informacje, że wszyto uszkodzony zamek (nie wypilowany). Był jakiś ostry kawałek w metalowym elemencue, który haczyl i poprostu przerywał materiał tuż przy zamku. Jestem zawiedziona podejściem Pani Pauliny do reklamacji. Jak będę mieć więcej sił to może zgłoszenie to jeszcze gdzieś, a na chwilę obecną przestrzegam wszystkich przed zakupem torebki. Fakt jest piękna, ale, żeby wytrzymała 6mc..
Lojustyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-27, 11:53   #30
klotylda14
Zadomowienie
 
Avatar klotylda14
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 428
Dot.: Torebki Pauliny Schaedel

Miałaś pecha, czasami trafia się felerny egzemplarz, więc tym bardziej projektantka powinna zareagować, brak reakcji z jej strony może negatywnie wpłynąć na sprzedaż jej produktów. twój post przeczytałam po zamówieniu mimi large i teraz jestem w rozterce, choć najpierw poczytałam opinie
https://www.youtube.com/watch?v=BtHZZB6Xsxw
https://www.youtube.com/watch?v=Fzl8YsS7a8k

Edytowane przez klotylda14
Czas edycji: 2016-11-27 o 11:56
klotylda14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-24 17:40:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:06.