Mamy marzec 2016 epizod 2 - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-09, 21:27   #1381
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Pierwszy raz, odkąd młoda się urodziła, usiadłam przy kompie, założyłam słuchawki, włączyłam ulubioną muzykę i się luzuję. Trochę mi tego brakuje, bo wcześniej bardzo często zdarzało mi się nawet zasypiać ze słuchawkami na uszach.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 21:28   #1382
Lewek
Zakorzenienie
 
Avatar Lewek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 449
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Lewek, ja czasami robię. Ale zazwyczaj zwykły lakier. Na pazurach u stóp to nawet najbardziej szitowy lakier wytrzyma wybuch bomby atomowej.
I na jaką lampę się zdecydowałaś?
No właśnie dlatego się zastanawiam czy jest sens robić u nóg. Właśnie zwykły lakier długo trzyma.
Kupiłam dokładnie tą którą pokazała mi Monia

Kurde moja ukochana fryzjerka tak mnie obciela w czwartek ze nie umiem się uczesac! A tylko skróciła to co odroslo przez 3 mce. Wyszło kompletnie co innego. Żeby nie powiedzieć beznadziejnego. Choć wychodziłam od niej zadowolona bo ładnie to uczesala. No chyba pójdę po poprawkę.
Lewek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 21:37   #1383
kallina_2014
Wtajemniczenie
 
Avatar kallina_2014
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 346
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Ja uwielbiam wszystkie zupy kremy
Ale kucharka jestem bardzo słabą, gotuje u nas mąż, on lubi i przede wszystkim potrafi.

Jutro wracamy z urlopu w końcu
__________________
2.02.2016
24.09.2017
kallina_2014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 21:50   #1384
moonunit
Wtajemniczenie
 
Avatar moonunit
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Lewek Oj zupa z soczewica Dzieki za przypomnienie uwielbiam
A na nogach mam tez hybryde i wtedy ok miesiąca spokoju z nogami ale Tobie fajnie

Ania to u nas tez się takie zdarzaja

32 a jak długo planujesz kp? Ja 5-6 miesięcy I chociaż kryzys zazegnany i maly ładnie je to nie mogę się doczekać konca kp myślę ze wtedy zyskam trochę wolności bo póki co mały je nawet co godzinę i teściowa np nie czuje się na silach żeby z nim zostać Tz ostatnio z nia rozmawiał bo chcieliśmy jechać do kina wieczorem jak juz małego polozymy na noc spać ale się nie zgodzila :-(
__________________
01.04.2016 synek
moonunit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 21:58   #1385
trzydziescidwa
Zakorzenienie
 
Avatar trzydziescidwa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 500
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Cytat:
Napisane przez moonunit Pokaż wiadomość
Lewek Oj zupa z soczewica Dzieki za przypomnienie uwielbiam
A na nogach mam tez hybryde i wtedy ok miesiąca spokoju z nogami ale Tobie fajnie

Ania to u nas tez się takie zdarzaja

32 a jak długo planujesz kp? Ja 5-6 miesięcy I chociaż kryzys zazegnany i maly ładnie je to nie mogę się doczekać konca kp myślę ze wtedy zyskam trochę wolności bo póki co mały je nawet co godzinę i teściowa np nie czuje się na silach żeby z nim zostać Tz ostatnio z nia rozmawiał bo chcieliśmy jechać do kina wieczorem jak juz małego polozymy na noc spać ale się nie zgodzila :-(
ja bym chciała tak do roku... ale co z tego wyjdzie nie wiem, chociaż zawzięta ze mnie bestia
__________________
Jureczek
trzydziescidwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 22:02   #1386
milenujdka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 075
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Moonunit-to przeciwieństwo mojej teściowej. Jak ostatnio byliśmy u nich to na siłę z domu mnie i męża wyganiała na zakupy, żeby tylko z córeczką zostać. Tak mnie tym wkurzała, że na siłę wyjechaliśmy na dwie godzinki. Jeszcze zapodała tekstem,że mam iść ściągnąć mleko. Tak jakby na zawołanie leciało. Uświadomiła mi tym samym, że nic nie wie o kp i nie będę się jej tłumaczyć. Jak teść zapytał mnie, jak długo będę karmić to powiedziałam, że nie wiem. Za to teściowa no tak długo, jak mleko będzie. Nie tłumaczyłam, że to zależy ode mnie, bo po co
Wiem, że mi kp będzie brakować. Chcę jeszcze karmić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milenujdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 22:05   #1387
trzydziescidwa
Zakorzenienie
 
Avatar trzydziescidwa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 500
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

ej moonunit ale przecież Szymon je z butelki, nie może w razie czego teściowa zrobić mu mm?
__________________
Jureczek
trzydziescidwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-09, 22:05   #1388
ania578
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 171
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Cytat:
Napisane przez milenujdka Pokaż wiadomość
Moonunit-to przeciwieństwo mojej teściowej. Jak ostatnio byliśmy u nich to na siłę z domu mnie i męża wyganiała na zakupy, żeby tylko z córeczką zostać. Tak mnie tym wkurzała, że na siłę wyjechaliśmy na dwie godzinki. Jeszcze zapodała tekstem,że mam iść ściągnąć mleko. Tak jakby na zawołanie leciało. Uświadomiła mi tym samym, że nic nie wie o kp i nie będę się jej tłumaczyć. Jak teść zapytał mnie, jak długo będę karmić to powiedziałam, że nie wiem. Za to teściowa no tak długo, jak mleko będzie. Nie tłumaczyłam, że to zależy ode mnie, bo po co
Wiem, że mi kp będzie brakować. Chcę jeszcze karmić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tak samo, uwielbiam karmić chciałabym tak do roku o ile będę mieć pokarm, muszę mieć :p
ania578 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 22:12   #1389
Lewek
Zakorzenienie
 
Avatar Lewek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 449
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Ale przecież jak dzieciaczki zaczną jeść w okolicach tego 6 mca to już będzie można zastąpić kp innym posiłkiem.
Ja chciałabym karmić min rok.
Lewek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 22:12   #1390
eeyesblue
Zadomowienie
 
Avatar eeyesblue
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 853
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

ja też lubię karmić, ale ostatnio to dla mnie mordega zwłaszcza wieczorem. na prawde jak myślę, że zbliża się wieczór i znów będę siedziała 2 godz i usypiala młoda to mnie słabi (siedzę właśnie i usypiam) minimum robię 3 podejścia, żeby ja odłożyć i żeby spała mocno. do tego zarwane noce i pobudki o 6. ostatnio też się kręci przy cycku z cyckiem w buzi albo się tak zrywa i pociągnie, no masakra jakaś.. jeden skutek jeszcze chwila i mi odleci na prawdę mam ostatnio już dość kp
a jeszcze mąż pracuje od rana do wieczora, mamy tylko weekend dla siebie i chciałby człowiek z mężem posiedzieć wieczorem spokojnie po całym dniu to gdzie, zanim młoda padnie to ja padam po 2 godzinnym maratonie, mąż też bo się nie doczeka i taka bajka
__________________
M.

Edytowane przez eeyesblue
Czas edycji: 2016-07-09 o 22:15
eeyesblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 22:13   #1391
trzydziescidwa
Zakorzenienie
 
Avatar trzydziescidwa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 500
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

A ja mam mieszane uczucia jeśli chodzi o kp, z jednej strony lubię, ale czasem mnie tak denerwuje, że szok! Ale mimo wszystko karmić chcę....
__________________
Jureczek
trzydziescidwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-09, 22:14   #1392
Lewek
Zakorzenienie
 
Avatar Lewek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 449
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Eeyesblue to faktycznie nie dziwię Ci się... ale że ona tak długo pije czy używa cycka jako smoczka?
Lewek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 22:15   #1393
trzydziescidwa
Zakorzenienie
 
Avatar trzydziescidwa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 500
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Cytat:
Napisane przez eeyesblue Pokaż wiadomość
ja też lubię karmić, ale ostatnio to dla mnie mordega zwłaszcza wieczorem. na prawde jak myślę, że zbliża się wieczór i znów będę siedziała 2 godz i usypiala młoda to mnie słabi (siedzę właśnie i usypiam) minimum robię 3 podejścia, żeby ja odłożyć i żeby spała mocno. do tego zarwane noce i pobudki o 6. ostatnio też się kręci przy cycku z cyckiem w buzi albo się tak zrywa i pociągnie, no masakra jakaś.. na prawdę mam ostatnio już dość kp
no właśnie ja mam podobnie! To chyba ten kryzys co dzieci mają teraz przechodzimy, mam nadzieję, że to się skończy szybko...
__________________
Jureczek
trzydziescidwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 22:17   #1394
eeyesblue
Zadomowienie
 
Avatar eeyesblue
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 853
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Lewek
i je teraz dłużej i traktuje cycek jako smoczek a smoczka się nie chyci za nic w świecie
__________________
M.
eeyesblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 22:19   #1395
Lewek
Zakorzenienie
 
Avatar Lewek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 449
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

To ja mam szczęście ze Stasiek smoczek uwielbia. Choć mam jakiś zgrzyt w sobie jak myślę że on ciąga smoka to z drugiej strony cieszę się z tego bardzo.
Lewek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 22:25   #1396
eeyesblue
Zadomowienie
 
Avatar eeyesblue
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 853
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

to pozazdrościć, lepszy smok niż cyc pocieszyciel my juz mamy 6 rodzajów smoczkow i uparcie jej próbuje codziennie wcisnąć ale nic z tego.. w ogóle jeden smoczek ma na 0-2 miesiące, jutro kończy 4 a jak jej daje to się Krztusi i ma taki odruch wymiotny, zdziwia tak czy co? ehh dobrze ze choc butle złapała, ale też co z tego jak tak je co chwilę, że nie ma co ściągnąć nawet ani kiedy

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Cytat:
Napisane przez trzydziescidwa Pokaż wiadomość
no właśnie ja mam podobnie! To chyba ten kryzys co dzieci mają teraz przechodzimy, mam nadzieję, że to się skończy szybko...
no oby!! choć u mnie to już 3 tydzień tak i nie wiem ile jeszcze pociagne..
__________________
M.
eeyesblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 22:29   #1397
moonunit
Wtajemniczenie
 
Avatar moonunit
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Cytat:
Napisane przez trzydziescidwa Pokaż wiadomość
ej moonunit ale przecież Szymon je z butelki, nie może w razie czego teściowa zrobić mu mm?
No wiem właśnie Nie wiem o co tak naprawdę chodzi Musze sama z nią pogadać To fajna kobita i sie na pewno dogadamy


Ja myślę ze oni (tz i teściowa) sie po prostu obawiaja z nim zostać ze nie beda umieli go uspokoić i położyć spać W sumie tylko ja to robie Ehh ale zacznę od tz Musi z nim chociaż raz zostac a ja muszę sobie zorganizować wychodne bo sfiksuje od siedzenia w domu z dziećmi
__________________
01.04.2016 synek
moonunit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 22:31   #1398
ania578
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 171
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Cytat:
Napisane przez eeyesblue Pokaż wiadomość
Lewek
i je teraz dłużej i traktuje cycek jako smoczek a smoczka się nie chyci za nic w świecie
U mnie to samo..cycek I do jedzenia, cycek jako smoczek (normalny wypluwa). Czasem je spokojnie A czasem ciągnie i się odrywa. Może rzeczywiście to ten kryzys z tym c iagnieciem. Też siedzę z cycem czasem 2h i usypiam i pobudki co chwila. Ale jakoś przetrwamy, mam nadzieję ze to minie
ania578 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 22:34   #1399
moonunit
Wtajemniczenie
 
Avatar moonunit
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Eeyesblue przytulam mocno Wiem jak się czujesz bo maly tez miał takie noce zw się co dwie godziny budzil a w ciągu dnia nic lepiej Oby szybko wróciła mala do normy
__________________
01.04.2016 synek
moonunit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-09, 22:37   #1400
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Nina odrzuciła smoczek i zaczęła namiętnie ssać kciuk.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 22:37   #1401
Darkanddark
Zakorzenienie
 
Avatar Darkanddark
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 3 319
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Moja tez ma kryzys.. Chyba słyszała jak pytałam doradcę właśnie o wypluwanie i nerwy. Ona złapie, nawet nie pociągnie i na mnie patrzy. Odwróci głowę, dotknie piersi i znowu patrzy. Tz się z tego śmiał. I tak w kółko przez 20 Minut. Złapie, pociągnie, czasami nawet nie i odwraca głowę. Innym razem się wścieka i płacze a mleko leci. Albo jak leży na boczku na rogalu to łapie mnie za bluzkę i się bokiem podciąga jak do siadu (?)

Właśnie Miałam Was pytać w jaki sposób dziecko siada. I czy tylko moje dziecko zamiast się turlać z brzucha na plecy i odwrotnie to podkurcza nóżki, pupa do góry i jakby tylko ręce szły z nogami w parze to mogłaby raczkowac? Ale póki co tylko się odpycha nogami i kolana pod pupę a głową i ręce przy ziemi. Wścieka się nieziemsko a ja nie wiem o co cho.

Myślę nad zmianą mleka z Bebiko na hipp, ale nie wiem jak się do tego zabrać. Nie chce kupować całej paczki hipp a potem wywalić. No i ostatnio niestey juz dokarmiam 2x dziennie. Czuje ogromną presję, bo jak tylko spotykam się z treściami to mi trują ze mam słabe mleko i się dziecko nie najada bo ona potrzebuje dużo. I że mam dać butle. Oczywiście robie po swojemu ale to już się robi nudne.. Nawet tz mi mówi ze mam dać butle bo widać po niej ze jest głodna. Eh życie życie to nobelon :-P
__________________
"Wspinasz się, a lecisz w dół
Stawiasz sto, dostajesz pół
Zamiast rozbić bank rozbijasz bar.."
Darkanddark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 22:45   #1402
eeyesblue
Zadomowienie
 
Avatar eeyesblue
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 853
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Nina odrzuciła smoczek i zaczęła namiętnie ssać kciuk.
moja wczoraj w nocy tak cmokala pięść po jedzeniu, że męża obudziła
__________________
M.
eeyesblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 22:48   #1403
Lewek
Zakorzenienie
 
Avatar Lewek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 449
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

A czemu chcesz zmienić mleko?

Stasiek to się jeszcze nie przywraca nawet z pleców na brzuch a co dopiero inne wygibasy. Tzn parę razy mu się udało na łóżku bo tu łatwiej. A tak to nawet za bardzo ćwiczyć mu się nie chce. Facet

To ja wolę już wstawać co te 2h a nad ranem to i częściej niż gdyby miał mi wisieć na cycu. Na szczęście on szybko je. Żeby tylko zredukowal ilość tych pobudek to byłoby super.

Ale gdzieś sąsiedzi śpiewają feliczita feliczita! Hahaha
Lewek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 22:51   #1404
marta1986222
Zakorzenienie
 
Avatar marta1986222
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z naszego M.
Wiadomości: 6 436
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Moja Hania dopiero zasnęła padam.

Dobranoc
__________________

Zuzia
04.09.2012
g.3.20
3020g,52cm


Hania
09.03.2016
g.20.45
3000g 53 cm










marta1986222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 22:52   #1405
Darkanddark
Zakorzenienie
 
Avatar Darkanddark
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 3 319
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Chce zmienić na hippa bo podobno mleka nutricia to najgorsze mleka :-/ mówiła mi to w pt doradca.. Ze Bebilon i Bebiko to taka ostateczność, nan jest tłusty i często są po nim zatwierdzenia, enfamil tez średni. Ze podobno jeśli już to hipp.. Oczywiście jeśli już rezygnujemy z kp lub dokarmiamy.. Nie namawiala, bo ciężko żeby doradca laktacyjny proponował mm :-P ale tak na luzie z nią gadałam, ona szanuje decyzje matek w sprawie karmienia dzieci czy wielu wielu różnych kwestii jak szczepienie czy sposób porodu.
__________________
"Wspinasz się, a lecisz w dół
Stawiasz sto, dostajesz pół
Zamiast rozbić bank rozbijasz bar.."
Darkanddark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 01:52   #1406
trzydziescidwa
Zakorzenienie
 
Avatar trzydziescidwa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 500
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Cytat:
Napisane przez moonunit Pokaż wiadomość
No wiem właśnie Nie wiem o co tak naprawdę chodzi Musze sama z nią pogadać To fajna kobita i sie na pewno dogadamy


Ja myślę ze oni (tz i teściowa) sie po prostu obawiaja z nim zostać ze nie beda umieli go uspokoić i położyć spać W sumie tylko ja to robie Ehh ale zacznę od tz Musi z nim chociaż raz zostac a ja muszę sobie zorganizować wychodne bo sfiksuje od siedzenia w domu z dziećmi
Tez mam czasem takie obawy. Mój zostaje, ale pewność że nic się nie wydarzy i nie zostanę wezwana do domu mogę mieć między jego wieczornym zaśnięciem a 1 pobudka (czyli jakoś 20.30-21-1), ale co z tego jak alko pić bez sensu, seansów w kinie raczej już nie ma, nawet zjeść coś dobrego odpada....
Ja mam już fiksa jak gdzieś idę i ktoś wie ze nie mogę nabiału a jakoś nigdy o tym nie pamięta i mi proponuje i musze sto razy tłumaczyć, samo odmawianie nie wystarczy, albo co gorsze ktoś mówi "oj zjedz, to tylko troszke"... bony ludzie nic nie rozumieją a ja najchętniej bym gryzla w takich sytuacjach i zdarza mi się powiedzieć coś niezbyt miłego...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jureczek
trzydziescidwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 02:41   #1407
moonunit
Wtajemniczenie
 
Avatar moonunit
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

32 to musi być naprawdę wkurzajace Nie dziwie się Twojej reakcji Też bym się tak zachowała

My juz po pierwszym karmieniu Dzis dwie godziny wcześniej niż zazwyczaj Ciekawa jestem dlaczego...
__________________
01.04.2016 synek
moonunit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 05:16   #1408
trzydziescidwa
Zakorzenienie
 
Avatar trzydziescidwa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 500
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

U nas pobudka kolo 1 a potem kolo 5. Ech.. pomyśleć że kiedyś była jedna... a od 5 to już nie liczę....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jureczek
trzydziescidwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 05:23   #1409
_Karolina_91
Rozeznanie
 
Avatar _Karolina_91
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 517
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Cytat:
Napisane przez Darkanddark Pokaż wiadomość

Właśnie Miałam Was pytać w jaki sposób dziecko siada. I czy tylko moje dziecko zamiast się turlać z brzucha na plecy i odwrotnie to podkurcza nóżki, pupa do góry i jakby tylko ręce szły z nogami w parze to mogłaby raczkowac? Ale póki co tylko się odpycha nogami i kolana pod pupę a głową i ręce przy ziemi. Wścieka się nieziemsko a ja nie wiem o co cho.
Dziecko siada z pozycji na czworaka, ale to jeszcze troche czasu zanim nasze zaczna co do tych wygibasow to moja tez tak robi- to chyba wstep do pelzania. Dokladnie to robi tak, ze jak lezy na plecach to od razu fik na brzuch i nogi podciaga, pupa do gory i tak idzie nogami, a rece i glowa lezy- potrafi tak nawet sie przesunac kawalek po zabawke.
__________________
24.08.2013r.
Daria 13.03.2016r.
_Karolina_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 07:05   #1410
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2


Jutro idę się zapisać do lekarza, ból pleców nie mija.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-03 21:49:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:58.