double perfection czy divinora? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-10-22, 14:52   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

double perfection czy divinora?


[img]icons/icon40.gif[/img]
Bylam w KW,gdyz wybieram sie za pare dni na zakupy [img]icons/icon20.gif[/img],podkladzik matujacy.Zastanawiam sie nad Double Perfection Chanel i Guerlain Divinora.Nie moge sie zdecydowac,bo opienie w KW sa porownywalne...Doradzcie mi prosze.
Cere mam dosc tlusta,wiec zalezy mi na dlugotrwalym macie,cenie sobie w podkladach naturalne odcienie,nie za bardzo rozowiaste oraz lekkosc.
Z gory dziekuje [img]icons/icon35.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-22, 15:36   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: double perfection czy divinora?

Dodam jeszcze,ze w tej chwili przychylam sie bardziej do Chanela,bo opakowanie divinory uwazam za paskudne...Zupelnie do mnie nie pasuje...Coz sa gusta i gusciki.ALe przeciez nie moge sugerowac sie tylko opakowaniem...
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-22, 19:39   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: double perfection czy divinora?

Czy naprawde nikt mi nie pomoze [img]icons/icon21.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-22, 19:49   #4
Gracja30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 6
Re: double perfection czy divinora?

Odpisałam Ci na Twojego maila, zresztą przeczytaj moją recenzję na wizażu na temat Double, który zresztą mam do sprzedania. Pozdrówka [img]icons/icon7.gif[/img]
Gracja30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-22, 21:06   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: double perfection czy divinora?

wiesz, naczytalam sie o nim (DP Chanel) tyle dobrego, ze az go kupilam... i jestem raczej zawiedziona. naprawde rewelacja to to nie jest... owszem, jest w porzadku, ale tylko tyle, a ja spodziewalam sie nie wiadomo jakich efektow. moze po prostu podklad - ideal nie istnieje? denerwuje mnie brak pompki...
za to ma naprawde swietne kolory, wlasnie takie o jakich pisalas - naturalne, nie przerozowione. mam oliwkowa karnacje, wiec wiem, o co Ci chodzi [img]icons/icon7.gif[/img]
o divinorze nic nie napisze, bo nie uzywalam.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-22, 21:51   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: double perfection czy divinora?

[img]icons/icon40.gif[/img]
Wielkie dzieki kobitki!
Iza,przejrzalam jeszcze raz twoja opinie w KW.Same superlatywy,mniam mniam,az sie chce pedzic do sklepu.Maila,niestey nie przeczytam,gdyz (o zdrozo!!),skrzynke utworzylam na szybciutko,jako jedna z wielu,i zupelnie nie pamietam hasla [img]icons/icon22.gif[/img](co za wstyd [img]icons/tongue.gif[/img]).Ale sadze,ze wystarcza mi slowa,ktore zamiescilas w KW.NO i opinia Elve na temat odcieni.
Buziolki **
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-22, 22:30   #7
Gracja30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 6
Re: double perfection czy divinora?

Hej! A przejrzałaś moją ofertę sprzedaży? Jeśli pasuje Ci kolor to po co masz wydawać 165 zł. Ja zużyłam go mało a mam do odstąpienia za 90 zł, gdyż dostałam niedawno w prezencie inny i musiałam zdecydować się na któryś. Jeśli Cię to interesuje ( lub kogoś jeszcze ) to jest mój adres
izastolarka@wp.pl
Gracja30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-10-22, 22:32   #8
AK-AK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 2
Re: double perfection czy divinora? do Izy

Izo przeczytalam Twoje zachwyty nad tym podkladem a teraz zastanawiam sie, czy zmienilas zdanie na temat tego podkladu, skoro chcesz go sprzedac? Czy ten ktory dostalas jest o wiele lepszy? Jesli tak, to jak nazywa sie to cudo i czym rozni od Chanela?
AK-AK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-22, 22:44   #9
Gracja30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 6
Re: double perfection czy divinora? do Izy

Nie, na remat Chanel nie zmieniłam i nie zmienię zdania!!!! Ze wszystkich selektywnych podkładow dostępnych na polskim rynku on jest dla mnie nr 1 !!!!!!!!!!!!!!!!!! Natomiast kilka dni temu koleżanka w spóźnionym prezencie imieninowym przywiozła mi z Włoch nieznany tu w Polsce i niestety [img]icons/icon9.gif[/img] niedostępny podkład firmy Lancaster o nazwie: Therapy Make-up Fluid, z którego jestem również zadowolona jak z Chanel. Ponieważ to prezen ( miły prezent-niespodzianka to postanowiłam używać Lancastera . Ot i cała tajemnica [img]icons/icon7.gif[/img]
Gracja30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-22, 22:49   #10
AK-AK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 2
Re: double perfection czy divinora? do Izy

Dzieki za odpowiedz. Pytalam tylko z ciekawosci, bo jak przeczytalam to co napisalas na temat Chanela (zreszta nie tylko Ty) to tez sie skusilam na ten podklad..
AK-AK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-23, 05:58   #11
Wioletta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 652
Re: double perfection czy divinora?DO IZY STOLARKI

Czesc Iza,
zastanawiam sie wlasnie na tym podadzikiem Chanela?.W poniedzialek kupilam COLORSTAY REVLONA nr 04,taki sobie prawde mowiac kolorek- kiedys dawno juz tez go mialam ale odcien duuzo ciemniejszy teraz postanowilam do niego wrocic.

powiedz czy on jest w odcieniu podobny?W jakiej jest tonacji?lub do ktorego z tych b.zancy i dostepnych jest podobny?np lorealaa czy inncyh.Ja dopiero w niedziele bede mogla w EMPIKU zobaczyc ten odcien.

CZEKAM WIOLA
Wioletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-10-23, 06:19   #12
Wioletta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 652
Re: link do divinora?

gdzie moge zobaczyc odcienie DIVINORY na ich stronce, szukam i szukam i nic?
Wioletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:57.