jaki podklad? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-09-14, 20:24   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

podkład do 35 zl


hej...... znacie jakis dobry kryjacy podkład za cene nie przekraczajaca 35 zlotych?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-15, 11:44   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: podkład do 35 zl

Cześć !
Nieznamy się ale ponieważ pracuje jako wizażystka więc postanowiłam odpowiedzieć na twoje zapytanie. Więc jeśli chodzi o podkład do kwoty 35 PLN to zależy lie masz lat , jeśli nie jesteś już nastolatką to polecam podkład z Avonu liftingujący- ma konsystencję kremu więc nie tworzy na twarzy tzw. "maski" ale ładnie kryje, jest wydajny i występuje w 5 odcieniach. Do 21 wreśnia jest w promocji- 30 ml kosztuje 26.90 normalnie 36.90. jeśli jesteś z Krakowa to możesz się ze mną skontaktować gyż mogę go zamówić dla ciebie. (tel 505 842 308 )
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-17, 15:13   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
jaki podklad?

W czasie ciazy dostalam krostek wokol ust i na brodzie. Dermatolodzy nie pomogli. Zastanawiam sie jakiego podkladu powinnam uzywac, aby je zatuszowac? Mam oliwkowa cere. Wiek 23 lata. Wszystkie podklady jakie wyprobowalam zostawiaja wielka ciemna plame na tej czesci twarzy. A moze sa jakies inne sposoby?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-17, 18:10   #4
jostine
Raczkowanie
 
Avatar jostine
 
Zarejestrowany: 2002-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 287
Re: jaki podklad?

Może Unifiance La Roche Posay? Ten dobrze kryje, a wygląda naturalnie, co prawda nie używam go, ale widzę na mojej koleżance.
jostine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-17, 18:16   #5
Suzanne
Rozeznanie
 
Avatar Suzanne
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 605
Re: jaki podklad?

Ależ to zadanie dla korektora! Jaki podkład? Korektory właśnie po to są, np zielony - zapytaj w aptece albo w perfumerii u jakiejś znającej się na rzeczy ekspedientki.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Suzanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-17, 19:48   #6
JazzyW
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 34
Re: jaki podklad?

Otóż to, bez korektora ani rusz, nie ma cudów. A oprócz tego, polecam zastanowić się nad dwoma podkładami, broda i środek czoła jaśniejsze (tak być powinno), reszta w normalnym kolorze. Dzięki temu unikniesz tej ciemnej plamy, która - jak podejrzewam - powstaje na skutek kładzenia nieco grubszej warstwy, z zamiarem zatuszowania niedoskonałości. Żeby było łatwiej, na jaśniejsze partie polecam podkład w sztyfice - Teint Idole Stick Express, odcień do wyboru (lepiej kupić odrobine za jasny niż za ciemny). Pozdrawiam. [img]icons/icon40.gif[/img]
JazzyW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-27, 20:39   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
podklad

Yo!!szukalam w serwisie jakichs info o podkladzie firmy COUVRANCE.Jeli ktos kiedykolwiek uzywal tego kosmetyku, to prosze o opinie!!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-09-27, 21:43   #8
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: podklad

Faktycznie nie ma go w serwisie.
Ogólnie dobry kompakt, z gamą ładnych kolorków. Ważne, że także dostępny w postaci oil-free, czyli do cery mieszanej Plus za fakt, że może być stosowany do cery wrażliwej - po kompakach np. Bonjours miałam straszne problemy ze skórą, a tutaj nic. Ładnie się rozprowadza i kryje.
Ale dla mnie trochę mało matuje. Więc używam raczej okazyjnie.
pozdrowienia
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-11, 15:27   #9
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Odcien podkladu

Czesc kobitki.Zawsze mialam problem z odcieniem podkladu.Nie mam jasnej cery,kolor mojej buzki to cieply,zloty bez(nie chodze do solarium,nie uzywam samoopalaczy)A kazdy odcien podkladu,ktory do tej pory mialam byl bardziej lub mniej ROZOWY.Da sie ewentualnie zniesc seamlesa odcien naturalny i privi odcien 3(puder,ktory jak dotad najbardziej mi odpowiada).Jednak seamles to jeden z najgorszych podkladow jakie mialam-w ogole sie nie trzyma,wazy sie...szkoda slow.A privi hm...calkiem niezly,ma w miare bezowy kolor,jest leciutki slabo kryjacy(a to dla mnie bardzo wazne)Ale tu pojawia sie kolejny problem,cere mam tlusta i przydal by sie jeszce jakis efekt matujacy.Czy ktoras z Was moglaby mi doradzic taki puderek?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-11, 18:38   #10
Hepi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 133
Re: Odcien podkladu

Wybierz się do drogerii i powybieraj troche w podkładach Ideal balance L'oreala, odcienie jak najbardziej beżowo-brązowe. Jednak mają one to do siebie, że jednak dość mocno kryją...
Hepi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-12, 17:22   #11
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
odcien podkladu raz jeszcze

Dzis wyczytalam w KW o podkladzie Chanel Double Perfection Fluide.Bardzo mi podpasowal,zostal tak wychwalony,ze mocno sie zastanawiam nad kupnem,mimo dosc wysokoej ceny.Jak juz wspominalam w poprzednim poscie,mam problemy z wybraniem podkladu,ktory nie bylby rozowy.Chcialabym Was zapytac,czy Chanel ma raczej naturalne odcienie czy tez wlasnie takie rozowawe?Czy w ogole warto wybierac sie do perfumerii?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-10-13, 17:47   #12
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: odcien podkladu raz jeszcze

Akurat chanel ma naturalne odcienie, polecam!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-14, 06:27   #13
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: odcien podkladu raz jeszcze

Wszystkie podkłady Chanel są bardzo dobre i mają naturalne odcienie. Z tego co opisałaś potrzebujesz naturalnego beżu - spróbuj z Chanel Double Perfection Fluide nr 40 - jest naprawdę beżowy, a jeśli będzie zbyt ciemny to 20. Pozdrówka!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:32.