Herbalife - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-31, 00:12   #31
Huliana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 9
Thumbs down Dot.: Herbalife

jesli nawet da się zastąpic koktajl normalnym posilkiem to w ciagu miesiaca wyjdzie Ci podobna suma jaka musisz wydac na zwykle pelnowartosciowe jedzenie

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

'tzn cos tam niby ruszylo ale tyle to ja i bez tych chemikalii bym zrzucila.'



skoro twierdzisz, ze herbalife to chemikalia to znaczy, że się zupełnie na tym nie znasz, a powinnaś się najpierw zapoznać z etykietą firmy zanim coś wypróbujesz.
Huliana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 21:52   #32
JoannaOliwia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 21
Dot.: Herbalife

"pieniądze wyrzucone w błoto" - nikt nie powiadomił was o tym ,że możecie produkty zwrócić , nawet puste opakowania? Pieniądze są przecież zwracane w 100% ....
JoannaOliwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 11:07   #33
Koka90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 40
Dot.: Herbalife

Hej dziewczyny, możecie mi mniej więcej powiedzieć, na czym polega ta dieta? Czy to jest związane z dietą proteinową, a może Cambridge? Bo tak coś mi się kojarzy.
Mam do zrzucenia 10kilo, próbowałam już naprawdę wszystkiego... ile w moim przypadku trwałaby taka dieta, ile musiałabym na nią wydać? Nie chcę szukać informacji na stronię producenta, ponieważ wiadomo- tam będą wypisane tylko i wyłącznie plusy. Proszę o obiektywną informację w pigułce. Moja desperacja sięga już granic
I jak z efektem jojo?
Koka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 09:05   #34
JoannaOliwia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 21
Dot.: Herbalife

Cześć.Piszę nie dlatego ,że pracuję w Herbalife tylko,dlatego ,że dużo osób na moich oczach zdrowo chudli.
Ogólnie zasada jest przyjęta ,że najzdrowiej jest schudnąć 1kg na tydzień.Więc załóżmy,że gdybyś stosowała się do wskazówek możesz schudnąć te 10 kilo w od 2 do 3 miesięcy.(Ja schudłam 6 w dwa miesiące).Dieta ludzi,z którymi współpracowałam i współpracuje do dziś wyglądała tak.(jeżeli nie uprawiasz żadnych sportów)
Zamiast dwóch posiłków jesz koktjal - do tego łykasz błonniki i dodajesz więcej WAŻNEGO przy odchudzaniu BIAŁKA,ponieważ bardziej Cię nasyci.
Zamieniasz śniadanie koktjalem i jakis obiad w ciągu dnia.Ostatni posiłek zjedz najpóźniej 3 godziny przed snem i w ogóle postaraj się jeśc co cztery godziny.Pij dużo wody.Pamiętaj o tym aby Twój jeden posiłek nie przekraczał 30 gram węglowodanów ponieważ więcej organizm nie przyswoi i odłoży.(Koktajl ma to wszystko zbilansowane właśnie żebys nie musiała się głowic nad tym ak spożądzic taki zdrowy posiłkek)Pamietaj o białku - postaraj się go jesc 1gram na 1kg masy Twojego ciała - czyli jak ważysz 70 jedz ok. 70 gramów białka.
Podsumowując
KOKTAJL,BŁONNIK,BIAŁKO,WO DA plus ewwntualnie witaminy.
Koktajl 170zł + błonnik 66zł + białko 116= 352zł
Jak nie chcesz białka to 236zł.
Załóżmy,że jesz dwa razy dziennie koktajl.
Dziennie to ok.15zł może trochę więcej.
Za bardzo nie mam czasu teraz żeby dokładnie wszystko wyliczyc ponieważ zaraz muszę wyjśc.Ale jak będziesz zainteresowanamożesz się ze mną skotaktowac.
Ps.
Wiem,że dużo ludzi neguje dietę z Herbalife ale naprawdę mi i wielu innym ludziom się udało schudnąc na moich własnych oczach.Jeżeli chodzi o efekt jojo to wiadomo jak po tym wszystkim wróci się do diety nieregularnej o zwiększonych węglowodanach no to efekt jojo murowany.Z resztą wiem ,że sama tak miałam jak się nie pilnowałam.I nie myśl ,że jak już zaczniesz brac Herbalife to juz musisz do końca życia chociaż korzystnie by było gdybyś jednak jadła to raz dziennie po schudnięciu by właśnie utrzymać wagę .Ważne by pilnować tych głupich węglowodanów,pic dużo wody i dostarczać zdrowego białka.No... wiele bym jeszcze pisała ale niestety musze isc.
Jak będziesz miała jeszcze jakie pytania to pisz
Pozdrawiam.
A ! I pamiętaj zawsze jeżeli produkty nie będą Ci odpowiadały możesz je oddać w ciągu 30 dni nawet napoczęte konsultantowi a on zwróci pieniądze.

Edytowane przez JoannaOliwia
Czas edycji: 2010-01-28 o 09:09
JoannaOliwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 17:37   #35
Vivling
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 32
Dot.: Herbalife

spam

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2010-01-29 o 20:10
Vivling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 09:08   #36
JoannaOliwia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 21
Dot.: Herbalife

Dodaj do koktajlu sobie trochę płatków zbożowych,może jakieś orzechy....
Koktjal rzeba odpowiednio sobie przygotowac,mi tez nie smakuje sam a zwłaszcza waniliowy bo jest najbradziej "proszkowy " ze wszystkich .
Ja robię na mleku sojowym (w Biedronce mozna go kupic tanio)Jem koktajl czekoladowy z białkiem i z bananem, dodaje czasem gorzkiego kakao albo jakies pestki dyni .Wszystko oczywiście mieszam w mikserze
I głodu nie odczuwam na prawie 4 godziny, czyli ok.
Żebyś nie czuła się głodna potrzebne Ci jest więcej białka na porcję.Które jednocześnie pozwoli Ci szybciej zredukowac tkankę tłuszczową.
W Herbalife białko nie jest tanie więc spróbuj go kupic w jakims innym sklepie z odżywkami dla sportowców i dodaj 25 do 30 gram takiego białka, dodaj banana zobaczysz różnicę....
A i nie rób tego na wodzie bo wartości odżywcze spadają o 50%...

Edytowane przez JoannaOliwia
Czas edycji: 2010-01-30 o 09:09
JoannaOliwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 13:50   #37
JoannaOliwia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 21
Dot.: Herbalife

Cytat:
Napisane przez lui88 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!!! Postanoiwilam tu napisac poniewaz od tygodnia jestem na diecie herbalife i powiem wam ze ja to chodze głodna Wstaje przed 5, 5:30 błonnik (kupiony w aptece nie od nich) ok 6:10 pije koktajl. Potem ok 10 jakiś owoc - jabłko i ok 12 brzoskwinia. Potem ok 16 obiad - jakieś mięsko i duuzo warzyw. Ok 20(tak jak teraz) znowu koktajl. Zaczelam w poniedziałek, dziś jest piątek i powiem wam że ten koktajl jest... obrzydliwy!!! Mam waniliowy... Czy może wam jakis inny lepiej smakowal? Ogólnie to widzę po sobie że już trochę lepiej wyglądam (ok kilograma) ale zaraz przed herbalife przygotowujac sie (co tu duzo mowic do głodowki) jadłam bardzo zdrowo - 5posiłko dziennie, sniadanie 1kanapka podwojna z serem chudym, pomidorem, salata, papryka, rzodkiewka... Potem jakies jablko. Obiad ryba lub piers z kurczaka z warzywami, potem jakis owoc i na kolacje np serek wiejski z warzywami. W miedzyczasie jakies pestki ale nie duzo i do warzyw w obiadzie dodawalam siemie lniane - teraz tez. I powiem wam ze w prawie 2tyg. schudłam 5kg!!! No a teraz herbalife. Tamta dietka byla o wiele smaczniejsza. Teraz mam wrazenie ze glodze sie. Koktajl nasyca na ok2godziny. Ale pije 3l wody mineralnej dziennie i jakos staram sie walczyc. Podzielcie sie waszymi opiniami - jak Wy walczycie... Chcialabym wiedziec czy jecie cos jeszcze oprocz heralife i obiadu. Ja to bez jablka i brzoskwini to w tej pracy umarlabym chyba z głodu Czekam na wasze odpowiedzi.
Pzdr
Dodaj do koktajlu sobie trochę płatków zbożowych,może jakieś orzechy....
Koktjal rzeba odpowiednio sobie przygotowac,mi tez nie smakuje sam a zwłaszcza waniliowy bo jest najbradziej "proszkowy " ze wszystkich .
Ja robię na mleku sojowym (w Biedronce mozna go kupic tanio)Jem koktajl czekoladowy z białkiem i z bananem, dodaje czasem gorzkiego kakao albo jakies pestki dyni .Wszystko oczywiście mieszam w mikserze
I głodu nie odczuwam na prawie 4 godziny, czyli ok.
Żebyś nie czuła się głodna potrzebne Ci jest więcej białka na porcję.Które jednocześnie pozwoli Ci szybciej zredukowac tkankę tłuszczową.
W Herbalife białko nie jest tanie więc spróbuj go kupic w jakims innym sklepie z odżywkami dla sportowców i dodaj 25 do 30 gram takiego białka, dodaj banana zobaczysz różnicę....
A i nie rób tego na wodzie bo wartości odżywcze spadają o 50%...
JoannaOliwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-05, 21:40   #38
ninajda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: Herbalife

Cytat:
Napisane przez AlicjaMay Pokaż wiadomość
Herbalife to firma notowana na giełdzie nowojorskiej - jej akcje ciągle zwyżkują.
Dziwne, że ktos kupuje akcje oszustów sprzedających proszki....

Herbalife dziala od 27 lat w USA - czyli w kraju gdzie ludzie sądzą się o WSZYSTKO (nawet jak jakaś oferma obleje się sama kawą w barze) - do dziś nie było ANI JEDNEGO procesu wytoczonego firmie Herbalife.
Cud jakiś? Troche to dziwne w przypadku firmy handlującej "ściemą"....

W Radzie Naukowej siedzi facet, który dostał Nobla w dziedzinie medycyny. Poza nim jest tam jeszcze kilkadziesiąt sław naukowych w dziedzinie medycyny i dietetyki....

Na calym swiecie miliony ludzi wreszcie pozbyło się nadwagi i odzyskało dobre samopoczucie.....

I tak dalej.

ALE TO NIE MA ŻADNEGO ZNACZENIA DLA ZIDIOCIAŁYCH FRUSTRATOW Z TEGO FORUM.

Oni są "mądrzejsi" od akcjonariuszy Herbalife, znaja sie lepiej na żywieniu i medycynie niz facet z Noblem, a efekty zdrowotne innych ludzi to kłamstwo i "wyciąganie pieniędzy od naiwnych".

Koronnym dowodem na "oszustwo" Herbalife jest fakt, że Ignaro bierze pieniądze za swoją pracę w Radzie Naukowej. Powinien pracowac za darmo, wtedy byłby wiarygodny.

I tak dalej.

Szkoda dyskutować z idiotami.
Więcej - nigdy nie wdawaj się w dyskusję z idiotą.
Najpierw cie sprowadzi do swojego poziomu - a potem zabije doświadczeniem.

Proponuję więc nie odpowiadac więcej na te głupkowate wpisy.
Tak będzie najlepiej.

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------


Witam. Z tego co słyszalam, matki karmiące niestety nie mogą się odchudzac...ze względu na jakośc pokarmu. Poczekaj spokojnie, jak przestaniesz karmic dziecko, wtedy możesz "wziąsc się za siebie".
Nie masz zielonego pojęcia o tym co piszesz.
Widać musisz mieć kompleksy...takich ludzi jak ty mi jest żal.
Jestem na programie stosuję się do niego i mam super figurę.
Zależy Ci na zdrowiu???To rób tak jak robisz dalej...no i próbuj dożyć sędziwego wieku.
Zazdrościsz komuś? Czy facet Cię zdradził.
ciekawe co Ty mądrego w swoim życiu zrobiłaś....
pozdrawiam
ninajda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 12:15   #39
Maugoska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 7
Dot.: Herbalife

Ja wlasnie zaczelam stosowanie koktajli Dzis dostalam przesylke. Teraz pije herbatke... i musze powiedziec ze jest jak kawa... pobudza... Ja nie moge zbyt wiele kawy pic bo czuje sie rozdrazniona... mam nadzieje ze mi nie zaszkodzi. Z tego wzgledu ze lubie widziec rezultaty swoich poczynan zalozylam bloga. www.startzwlc.blogspot.co m Kolega dlugo namawial na rozpoczecie zabawy z herbalife... i sie skusilam. Blog pamietnik glownie bedzie opieral sie na zdjeciach mojej jakze nieladnej sylwetki Ale mam nadzieje ze docelowo bede mogla pochwalic sie ladna figura i rozmiarem ubran nieco mniejszym Teraz 46... o matko

Zapraszam do wsparcia mnie na www.startzwlc.blogspot.co m

Dziekuje

PS. Trafilam ostatnio na bloga dziewczyny ktora schudla 40kg Ja 40 nie musze ale moze sie uda ze 20

http://herbalife-nowe-zycie.blog.onet.pl/ - odnaleziony blog Daje kopa do dzialania
__________________


Edytowane przez Maugoska
Czas edycji: 2010-02-10 o 12:17
Maugoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 07:51   #40
Maugoska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 7
Dot.: Herbalife

Hej dziewczyny Nie ma tu za wiele ruchu Ale napisze i tak stosuje herbalife dzis 6. dzień. Na wadze ubyło 2kg. Jestem w szoku. Niezle musialam miec zasmiecony zoladek skoro tyle ze mnie wylecialo... Jestem dobrej mysli. Moj cel to waga 65kg. Przed rozpoczeciem wazylam 91.4 a teraz 89.4. Jeszcze zostalo 25 kg

Wczoraj z kolezanka zalozylam sie ze do konca roku schudniemy 17 kg. Tzn ktora pierwsza zrzuci to wygrywa Kolezanka troche mniej wazy dlatego wlasnie 17

Będzie dobrze czuje to.

PS. czemu tu nikt nie pisze?
__________________

Maugoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 10:23   #41
JoannaOliwia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 21
Dot.: Herbalife

Cytat:
Napisane przez Maugoska Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Nie ma tu za wiele ruchu Ale napisze i tak stosuje herbalife dzis 6. dzień. Na wadze ubyło 2kg. Jestem w szoku. Niezle musialam miec zasmiecony zoladek skoro tyle ze mnie wylecialo... Jestem dobrej mysli. Moj cel to waga 65kg. Przed rozpoczeciem wazylam 91.4 a teraz 89.4. Jeszcze zostalo 25 kg

Wczoraj z kolezanka zalozylam sie ze do konca roku schudniemy 17 kg. Tzn ktora pierwsza zrzuci to wygrywa Kolezanka troche mniej wazy dlatego wlasnie 17

Będzie dobrze czuje to.

PS. czemu tu nikt nie pisze?
Życzę Ci powodzenia
JoannaOliwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-20, 08:12   #42
Maugoska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 7
Dot.: Herbalife

Cytat:
Napisane przez JoannaOliwia Pokaż wiadomość
Życzę Ci powodzenia
dziekuje Joanna Mozesz mi podac namiary jakies do siebie (gg)? Jestem z brzegu opolskiego a Ty widze Wroclaw. Szukam tanszego zestawu I rozgladam sie zeby znalezc cos taniej
__________________

Maugoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 09:57   #43
JoannaOliwia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 21
Dot.: Herbalife

Cytat:
Napisane przez Maugoska Pokaż wiadomość
dziekuje Joanna Mozesz mi podac namiary jakies do siebie (gg)? Jestem z brzegu opolskiego a Ty widze Wroclaw. Szukam tanszego zestawu I rozgladam sie zeby znalezc cos taniej
2321478 GG napisz mi jaki teraz masz zestaw i za ile ...
JoannaOliwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 19:23   #44
madeleine1509
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3
Dot.: Herbalife

hej, ja zakupiłam sobie więcej opakowań, mogę Tobie odsprzedać tanio, bo sama nie zużyję tyle - gg 2941815
madeleine1509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 10:14   #45
agabando
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Dot.: Herbalife

Hej dziewczyny!
Jestem na diecie herbalife już dośc długo.Na początku było oki a teraz od grudnia waga stoi jak zamórowana......jestem rozczarowana i przybita.
Czy któraś z Was przeszła przez to????Czy to w końcu ruszy????
agabando jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 09:18   #46
JoannaOliwia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 21
Dot.: Herbalife

W każdej diecie odchudzającej nadchodzi moment ,że waga staje.
Oczywiście mówię tu o diecie pokarmowej a nie o braniu tabletek odchudzających.
Co Ci powiedział Twój konsultant? Rozmawiałaś z nim na temat swojego jadłospisu?
JoannaOliwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 16:22   #47
julka1516
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: Herbalife

Chodziłam do HL prawie 4 miesiące a moja waga ani drgnęła. W gazecie wyczytałam o firmie natur house, wybrałam się i musze wam powiedzieć, że jestem pod wrażeniem. Od razu lepiej się czuję i regularnie chudnę. Polecam każdej kobietce marzącej o niższej wadze Pozdrawiam
julka1516 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 16:57   #48
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Herbalife

Cytat:
Napisane przez julka1516 Pokaż wiadomość
Chodziłam do HL prawie 4 miesiące a moja waga ani drgnęła. W gazecie wyczytałam o firmie natur house, wybrałam się i musze wam powiedzieć, że jestem pod wrażeniem. Od razu lepiej się czuję i regularnie chudnę. Polecam każdej kobietce marzącej o niższej wadze Pozdrawiam
śmierdzi mi to reklamą.

Stosowalam kuracje herbalife kilka lat temu. Schudlam 10 kg ale wrocilo z nawiązką bo nie przestrzegalam pozniej diety. Moim zdaniem lepiej zainwestowac w zdrowe jedzenie niż wydawac na to pieniadzie. Teraz jem mniej i zdrowo i schudlam juz 10 kg
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 11:31   #49
julka1516
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: Herbalife

to nie zadna reklama... niżej moje sukcesy:
04,05 - pierwsza wizyta MOJA WAGA: 97
11,05 - MOJA WAGA: 95,5
18,05 - MOJA WAGA 93,1
25,05 - MOJA WAGA 91,3
juz jestem z siebie zadowolona a to jeszcze nie koniec
julka1516 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-05, 14:34   #50
taria21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: Herbalife

witam. mam takie pytanie do osób które schudły.mianowicie czy piły koktajl z woda czy z mlekiem?
pozdrawiam
taria21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 10:43   #51
madeleine1509
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3
Dot.: Herbalife

dziewczyny, jeszcze lepsze efekty można uzyskać pijąc koktajle takie jakie mają w stanach, i są smaczniejsze, jak macie pytania piszcie anecia9090@wp.pl
madeleine1509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 18:44   #52
JoannaOliwia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 21
Dot.: Herbalife

Witam.
Ja piłam na mleku sojowym jak chudłam czasem na UHT'ym i piję nadal na mleku tym i tym ponieważ na wodzie w ogóle mi nie smakuje
JoannaOliwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 12:21   #53
tamark
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 13
Dot.: Herbalife

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
różnie, zależy własnie ile chcesz schudnąć.. ja się dowiedziałam, że w moim przypadku (mam do zrzucenia 21,5kg) trwałoby to 5+5miesiecy (drugie 5 to stabilizacja) i jak pomyślałam ile kasy to pochłonie to mnie trochę zgięło :/ nie wierzę, że nie da się tych wszystkich cudów w koktajlu i tabletkach zastąpić normalnymi posiłkami, które by zawierały te wszystkie składniki... dlatego mam wielki dylemat czy zacząć taką dietę czy nie

szkoda, że nie pomyślałaś ile kasy kosztowało cie nabranie takiej tkanki tłuszczowej!! też by Cie zgięło!! JA osobiście nie mam problemu z wagą, ale szukalam rozwiązania dla teściowej. Firmę znam od wielu lat gdyż moja mama jakieś 17 lat temu jadła koktajle sprowadzane z Niemiec. Znalazłam konsultanta, pracować jednak nie chcialam i nie chce w tej firmie i faktycznie, dali by teściowej opiekę i tak dalej ale cena była ciut za duża.. Tu przychylam się do wypowiedzi koleżanki u góry Z allegro jednak kupna nie popierałam, jest to okradanie tych biednych konsultantów ( w końcu wykonują jakąś prace żeby mieć tego klienta). . Poszukałam więc sklepów internetowych jest kilka mi jednak spodobał się http://herba.istore.pl/ glównie dlatego, że czytałam jakies pozytywne opinie no i , ż e koleś z obsługi tego sklepu, ( chyba konsultant) w sumie znal się na rzeczy i ma fajne ceny. Sama zastanawiam się nad koktajlowym sniadaniemoklaski::cmo k:
tamark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 21:00   #54
wlc24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: Herbalife

Polecam w piekno-natury.pl

Wkrótce otwierają także stacjonarną aptekę ziołową i przymierzają się do internetowej. Wiem, że produkty już jakieś mają ale jeszcze nie wprowadzają. Na stronie
piekno-natury.pl jest podany gg więc możecie tam bezpośrednio zapytać.

Na stronie z suplementów mają Herbalife ale współpracują z wieloma dostawcami suplementów.

Jeśli się zdecydujecie podajcie mój nick proszę Zuzka85 - dostanę od nich bonus

Pozdrawiam
wlc24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 16:18   #55
gravin79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 62
Dot.: Herbalife

Cytat:
Napisane przez taria21 Pokaż wiadomość
witam. mam takie pytanie do osób które schudły.mianowicie czy piły koktajl z woda czy z mlekiem?
pozdrawiam
Absolutnie nie z wodą!!!
Mleko, przetwory mleczne, soki owocowe, a w okresie utrzymania wagi to nawet można robić sobie coś takiego:

- serek dani smak waniliowy
- porcja koktajlu
- pół banana
- łyżeczka cappuciono orzechowego

Pycha.

Ja schudłem 17 kg trzyma się do dzisiaj. Jak szukacie taniej i z gwarancją 30 dniową to wpiszcie w googole "sklep zdrowa dieta" i któryś z wyników ma aktualnie obniżki po 30% i więcej.
__________________
http://wagaiwzrost.pl/ - blog o tym czym jest prawidłowa waga i zdrowe odżywianie.

Nie dajmy się się ogłupić modom i szalonym trendom. Odchudzanie to nie proces łatwy, szybki i przyjemny. To długotrwały proces zmiany nawyków i to nie tylko żywieniowych!!
gravin79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 18:55   #56
jagus71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Dot.: Herbalife

Witam
Jestem nowa w temacie herbalife zamówiłam zestaw i czekam na paczkę .Czytam posty żeby podnieść się na duchu bo jestem załamana moja waga cały czas rośnie próbowałam wielu diet i chudłam potem tyła jestem załamana Mam nadzieję że teraz mi się uda .
moje gg to 24693923 jak ma ktoś ochotkę pogadać to zapraszam w grupie raźniej pozdrawiam jagoda
jagus71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 18:27   #57
jagus71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Dot.: Herbalife

Coś tu cicho chyba tylko ja teraz na diecie hl dzisiaj pierwszy dzień i jest ok
Odezwijcie się !!!
jagus71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 17:20   #58
gravin79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 62
Dot.: Herbalife

Cytat:
Napisane przez jagus71 Pokaż wiadomość
Coś tu cicho chyba tylko ja teraz na diecie hl dzisiaj pierwszy dzień i jest ok
Odezwijcie się !!!
Jak Ci tam idzie Jaguś? Jakbyś miała jakieś pytania odnośnie objawów, produktów, wyników to wrzucaj tutaj, albo na priv. Chętnie odpowiem.
__________________
http://wagaiwzrost.pl/ - blog o tym czym jest prawidłowa waga i zdrowe odżywianie.

Nie dajmy się się ogłupić modom i szalonym trendom. Odchudzanie to nie proces łatwy, szybki i przyjemny. To długotrwały proces zmiany nawyków i to nie tylko żywieniowych!!
gravin79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 08:17   #59
ewka12345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: Herbalife

hej to jak z tym herbalife??? bo właśnie dostałam ofertę odchudzania się na tym.... ale boję się jojo... a bardzo jestem zdeterminowana chociaż zawsze polegałam na jakiejkolwiek nowej diecie.... boję się o koszty i efekty... warto??
ewka12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 20:53   #60
JoannaOliwia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 21
Dot.: Herbalife

Cytat:
Napisane przez ewka12345 Pokaż wiadomość
hej to jak z tym herbalife??? bo właśnie dostałam ofertę odchudzania się na tym.... ale boję się jojo... a bardzo jestem zdeterminowana chociaż zawsze polegałam na jakiejkolwiek nowej diecie.... boję się o koszty i efekty... warto??
Hej. Efekt jojo to nic innego jak wrócenie do swojej starej diety z czasu przed schudnięciem i tycie dwa razy szybciej.Wiec jeżeli przy odchudzaniu z Herbalife nauczysz się zdrowych nawyków żywieniowych to nie będziesz miała problemu z jojem

Edytowane przez JoannaOliwia
Czas edycji: 2010-12-19 o 20:54
JoannaOliwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-11 11:11:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:31.