3/4 kg w 3 tygodnie:) Chudniemy do wczasów:) Ktoś się dołączy?:) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-01, 20:41   #31
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: 3/4 kg w 3 tygodnie:) Chudniemy do wczasów:) Ktoś się dołączy?:)

Cytat:
Napisane przez Oldziunia Pokaż wiadomość
brawo a mozesz powiedziec jak tego dokonalas?
specjalna dieta, cwiczenia?
czekam na odp.
Ograniczyłam jedzenie Uwielbiam jeść, ale musiałam zrezygnować ze słodyczy. :P Jem śniadanie, obiad i kolację, ale nie taką 'wielką' i do godziny 18. A oprócz tego duuuużo ćwiczę
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 21:14   #32
Oldziunia
Rozeznanie
 
Avatar Oldziunia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 529
Dot.: 3/4 kg w 3 tygodnie:) Chudniemy do wczasów:) Ktoś się dołączy?:)

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
Ograniczyłam jedzenie Uwielbiam jeść, ale musiałam zrezygnować ze słodyczy. :P Jem śniadanie, obiad i kolację, ale nie taką 'wielką' i do godziny 18. A oprócz tego duuuużo ćwiczę
oj no to super, ja calkiem nie potrafie zrezygnowac ze slodyczy, staram sie je tylko ograniczac.
no i cwiczenia... nie zawsze mam mobilizacje, ale Ty naprawde osaignelas wielki sukces.
jeszcze raz gratuluje silnej woli, determinacji i wspanialego efektu
__________________

Oldziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 21:52   #33
SweetLittleM
Raczkowanie
 
Avatar SweetLittleM
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 57
Dot.: 3/4 kg w 3 tygodnie:) Chudniemy do wczasów:) Ktoś się dołączy?:)

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
Ograniczyłam jedzenie Uwielbiam jeść, ale musiałam zrezygnować ze słodyczy. :P Jem śniadanie, obiad i kolację, ale nie taką 'wielką' i do godziny 18. A oprócz tego duuuużo ćwiczę

Również gratuluje;D i zazdroszczę takiego oporu w dąrzeniu do celu

Ja właśnie skończyłam brzuszki.. Uff..

Na jutro zaplanowałam sobie dzień oczyszczający, zamierzam zrobić sobie koktajle i przegryzać owocami

Dobranoc
__________________
59,5- 57 56 55 54 53 52 51 50 49
............BYŁO......... .........JEST..................DO WAKACJI ..............CEL;D
SweetLittleM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 22:41   #34
Oldziunia
Rozeznanie
 
Avatar Oldziunia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 529
Dot.: 3/4 kg w 3 tygodnie:) Chudniemy do wczasów:) Ktoś się dołączy?:)

ja wlasnie zakonczylam cwiczenia, ktorych jak na mnie zrobilam naprawde duzo, takze jestem z siebie zadowolona. teraz wypadaloby cwiczyc tak codziennie byc moze dam rade zwaze sie i zmierze albo w niedziele albo w poniedzialek i zobacze efekty moich dzialan
__________________

Oldziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 08:56   #35
SweetLittleM
Raczkowanie
 
Avatar SweetLittleM
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 57
Dot.: 3/4 kg w 3 tygodnie:) Chudniemy do wczasów:) Ktoś się dołączy?:)

Cytat:
Napisane przez Oldziunia Pokaż wiadomość
ja wlasnie zakonczylam cwiczenia, ktorych jak na mnie zrobilam naprawde duzo, takze jestem z siebie zadowolona. teraz wypadaloby cwiczyc tak codziennie byc moze dam rade zwaze sie i zmierze albo w niedziele albo w poniedzialek i zobacze efekty moich dzialan
A jakie ćwiczenia robisz? Ćwicz, ćwicz na pewno dasz rade

Ja dzisiaj dostałam... i czuję się jak balon Będzie ciężko wytrwać zwłaszcza, że mam ogromną ochotę na słodycze, ale postaram się to jakoś zastąpić słodkimi owocami
__________________
59,5- 57 56 55 54 53 52 51 50 49
............BYŁO......... .........JEST..................DO WAKACJI ..............CEL;D
SweetLittleM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 09:01   #36
LeonorVarela
Raczkowanie
 
Avatar LeonorVarela
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 462
Smile Dot.: 3/4 kg w 3 tygodnie:) Chudniemy do wczasów:) Ktoś się dołączy?:)

ja wczoraj 'zgrzeszyłam' najadłam się słodkości Dzisiaj za to postaram się więcej ćwiczyć. Wczoraj na rowerku 7 km - to już lepiej niż przedwczoraj. Dziś może przejadę 10 Jakie jeszcze wykonujecie ćwiczenia ? bo ja nie mam pomysłu. Dużo skaczę na skakance. A czytałam, że robiąc brzuszki to nie pozbędziemy się sadełka tylko umięśnimy brzuch. Ale czy to prawda... ? Ja na diecie czuję się jakaś lekka Mimo, że jeszcze może prawie nic nie schudłam lepiej sie czuję
LeonorVarela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 09:13   #37
SweetLittleM
Raczkowanie
 
Avatar SweetLittleM
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 57
Dot.: 3/4 kg w 3 tygodnie:) Chudniemy do wczasów:) Ktoś się dołączy?:)

Cytat:
Napisane przez LeonorVarela Pokaż wiadomość
ja wczoraj 'zgrzeszyłam' najadłam się słodkości Dzisiaj za to postaram się więcej ćwiczyć. Wczoraj na rowerku 7 km - to już lepiej niż przedwczoraj. Dziś może przejadę 10 Jakie jeszcze wykonujecie ćwiczenia ? bo ja nie mam pomysłu. Dużo skaczę na skakance. A czytałam, że robiąc brzuszki to nie pozbędziemy się sadełka tylko umięśnimy brzuch. Ale czy to prawda... ? Ja na diecie czuję się jakaś lekka Mimo, że jeszcze może prawie nic nie schudłam lepiej sie czuję

To najważniejsze, że się lepiej czujesz, łatwiej będzie Ci osiągnąć efekty
Moim zdaniem brzuszki pomagają zrucić sadełko, bo już kiedyś robiłam i zeszło Boje się, żebym dzisiaj ja nie "zgrzeszyła"

Ile posiłków dziennie jecie? I o jakich porach?

A z ćwiczeń to ja robię brzuszki przede wszystkim W dzień ćwiczę na orbitreku a wieczorem nogi ćwiczę w pozycji leżącej. Poza tym w trakcie leniuchowania czy odpoczynku staram się napinać mięśnie zwłaszcza pośladków i ud, ponoć też pomaga
__________________
59,5- 57 56 55 54 53 52 51 50 49
............BYŁO......... .........JEST..................DO WAKACJI ..............CEL;D

Edytowane przez SweetLittleM
Czas edycji: 2009-07-02 o 09:15
SweetLittleM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-02, 09:15   #38
Oldziunia
Rozeznanie
 
Avatar Oldziunia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 529
Dot.: 3/4 kg w 3 tygodnie:) Chudniemy do wczasów:) Ktoś się dołączy?:)

Cytat:
Napisane przez SweetLittleM Pokaż wiadomość
A jakie ćwiczenia robisz? Ćwicz, ćwicz na pewno dasz rade

Ja dzisiaj dostałam... i czuję się jak balon Będzie ciężko wytrwać zwłaszcza, że mam ogromną ochotę na słodycze, ale postaram się to jakoś zastąpić słodkimi owocami
Ćwiczenia, które robię(wczoraj oczywiscie tylko niektore z nich, ale dzisiaj juz bede robic inne, ale wypisze wszystkie jakie robie, zeby byla jasnosc):
brzuszki, hula hop, twister, bieganie w miejscu, mata do tanczenia, skakanka, Eyetoy Kinetic, taniec, podbijanie balonika(wbrew pozorom naprawdę meczy), fit ball.

Nie martw sie, ja juz mam koncowke "". i tez czulam sie jak balon, ale juz dzis jest ok. i nie daj sie pokusie slodyczy, siegaj po owocki, masz racje

Cytat:
Napisane przez LeonorVarela Pokaż wiadomość
ja wczoraj 'zgrzeszyłam' najadłam się słodkości Dzisiaj za to postaram się więcej ćwiczyć. Wczoraj na rowerku 7 km - to już lepiej niż przedwczoraj. Dziś może przejadę 10 Jakie jeszcze wykonujecie ćwiczenia ? bo ja nie mam pomysłu. Dużo skaczę na skakance. A czytałam, że robiąc brzuszki to nie pozbędziemy się sadełka tylko umięśnimy brzuch. Ale czy to prawda... ? Ja na diecie czuję się jakaś lekka Mimo, że jeszcze może prawie nic nie schudłam lepiej sie czuję
nie martw sie, cwiczenia Cie rozgrzesza
wow, to duzo jezdzisz na rowerku, super!
wykonuje takie cwiczenia jak napisalam w odpowiedzi do sweetLittle M powyzej
ja slyszalam o brzuszkach, ze najperw rosnie masa miesniowa, wiec nawet mozna 0,5kg przytyc, a potem juz spalamy tluszcz, wiec ubedzie wiecej niz przyszlo, a wiec nie jest zle
no to fajnie, ze czujesz sie lekko, ja mimo wczorajszej duzej porcji cwiczen nie czuje, zebym spalila kto wie ile kalorii, ale dzis znow zabieram sie do roboty

Pozdrawiam, dziewczyny
__________________

Oldziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 10:10   #39
majunka545
Raczkowanie
 
Avatar majunka545
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Człuchów
Wiadomości: 36
GG do majunka545 Send a message via Skype™ to majunka545
Dot.: 3/4 kg w 3 tygodnie:) Chudniemy do wczasów:) Ktoś się dołączy?:)

Heh Wy to macie zawzięcie ja też bym chciała zrzucić 5 kG. Ale nie mogę się oprzeć lodom w te upalne dni Słyszałam ,że pływając można dużo zrzucić bo woda wyciąga podobno ( nie wiem co ) Więc dziewczyny ćwiczyć , ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć no i oczywiście pływać Pozdrawiam
majunka545 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 14:40   #40
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: 3/4 kg w 3 tygodnie:) Chudniemy do wczasów:) Ktoś się dołączy?:)

Cytat:
Napisane przez Oldziunia Pokaż wiadomość
oj no to super, ja calkiem nie potrafie zrezygnowac ze slodyczy, staram sie je tylko ograniczac.
no i cwiczenia... nie zawsze mam mobilizacje, ale Ty naprawde osaignelas wielki sukces.
jeszcze raz gratuluje silnej woli, determinacji i wspanialego efektu
Cytat:
Napisane przez SweetLittleM Pokaż wiadomość
Również gratuluje;D i zazdroszczę takiego oporu w dąrzeniu do celu

Ja właśnie skończyłam brzuszki.. Uff..

Na jutro zaplanowałam sobie dzień oczyszczający, zamierzam zrobić sobie koktajle i przegryzać owocami

Dobranoc
Dziękuję za pochwały

Ja dziś ćwiczyłam 30 minut na steperze i do tego spędziłam 3 godziny na rowerze xD teraz odpoczywam

Jutro od rana czeka mnie praca, a potem siłownia.
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 15:38   #41
Oldziunia
Rozeznanie
 
Avatar Oldziunia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 529
Dot.: 3/4 kg w 3 tygodnie:) Chudniemy do wczasów:) Ktoś się dołączy?:)

Cytat:
Napisane przez majunka545 Pokaż wiadomość
Heh Wy to macie zawzięcie ja też bym chciała zrzucić 5 kG. Ale nie mogę się oprzeć lodom w te upalne dni Słyszałam ,że pływając można dużo zrzucić bo woda wyciąga podobno ( nie wiem co ) Więc dziewczyny ćwiczyć , ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć no i oczywiście pływać Pozdrawiam
heh, ja tez sie nie potrafie oprzec lodom, ale wtedy rezygnuje np. z ziemniakow do obiadu i z drugiego sniadania, zeby jakos te lody wcisnac.
a ponoc to sa najlepsze slodycze na odchudzanie, bo jak jemy zimne lody to potem organizm duzo kalorii spala, zeby sie ogrzac po nich
a co do plywania to niedlugo wyjezdzam za granice, wiec bede plywac, plywac i jeszcze raz plywac, a jak mi sie bedzie chcialo to wczesnie rano bede wstawac i biegac na plazy zanim jeszcze zar sie z nieba poleje

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
Dziękuję za pochwały

Ja dziś ćwiczyłam 30 minut na steperze i do tego spędziłam 3 godziny na rowerze xD teraz odpoczywam

Jutro od rana czeka mnie praca, a potem siłownia.
o to juz duzo dzis pocwiczylas, super! i jeszcze jutro silownia, Ty to jestes wytrwala.
dzisiaj moim poki co jedynym sportem bylo uciekanie do domu ile sil w nogach, bo burza byla(jeszcze w dodatku bylam w strasznie wysokich szpilkach), wiec jak wrocilam do domu to cala zgrzana bylam
__________________


Edytowane przez Oldziunia
Czas edycji: 2009-07-02 o 15:41
Oldziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-03, 17:50   #42
moniska90
Raczkowanie
 
Avatar moniska90
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: woj. Łódzkie
Wiadomości: 344
Dot.: 3/4 kg w 3 tygodnie:) Chudniemy do wczasów:) Ktoś się dołączy?:)

ja wyjeżdżam w drugim tygodniu sierpnia i chcę zrzucić wstrętną oponkę na brzuchu . ważę 64 kg przy wzroście 164cm. planuję zgubić 9kg ale do tego sierpnia chciałabym chociaż zejść do 60 na razie eliminuję słodycze i biały chleb a także ziemniaki i piję 3 razy dziennie herbatę zieloną lub pu-erh. no i 1h roweru codziennie plus inne ćwiczenia głównie na brzuch
moniska90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 20:41   #43
Darinaaa019
Przyczajenie
 
Avatar Darinaaa019
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bielsko Biała
Wiadomości: 1
GG do Darinaaa019
Dot.: 3/4 kg w 3 tygodnie:) Chudniemy do wczasów:) Ktoś się dołączy?:)

Cześć dziewczyny Ja wyjezdzam nad morze za 4 tygodnie i jakies 3-4 kg chcialabym do tego czasu zrzucic,moge sie przylaczyc?
Darinaaa019 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-04, 08:53   #44
SweetLittleM
Raczkowanie
 
Avatar SweetLittleM
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 57
Dot.: 3/4 kg w 3 tygodnie:) Chudniemy do wczasów:) Ktoś się dołączy?:)

Darinaaao19 pewnie, że możesz

Witam Moniska90

Ja dzisiaj mam więcej czasu, więc oprócz zwykłych ćwiczeń robię sobie wycieczkę rowerową Myślę, że 2-3 godzinki pojeżdżę A jak wam idzie dziewczyny?
__________________
59,5- 57 56 55 54 53 52 51 50 49
............BYŁO......... .........JEST..................DO WAKACJI ..............CEL;D
SweetLittleM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-04, 12:38   #45
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: 3/4 kg w 3 tygodnie:) Chudniemy do wczasów:) Ktoś się dołączy?:)

Cytat:
Napisane przez SweetLittleM Pokaż wiadomość
Darinaaao19 pewnie, że możesz

Witam Moniska90

Ja dzisiaj mam więcej czasu, więc oprócz zwykłych ćwiczeń robię sobie wycieczkę rowerową Myślę, że 2-3 godzinki pojeżdżę A jak wam idzie dziewczyny?
Ja już zrobiłam z 16 km rowerkiem. Myślę, że jeszcze poćwiczę, ale po południu
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 09:34   #46
Karolina Maria
Zadomowienie
 
Avatar Karolina Maria
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: BDG
Wiadomości: 1 469
GG do Karolina Maria
Dot.: 3/4 kg w 3 tygodnie:) Chudniemy do wczasów:) Ktoś się dołączy?:)

Witam!
Chcialabym sie przyłaczyć

172 cm - 60 kg
Plan: 57 kg

Od poczatku miesiaca nie jem słodyczy, pije zielona herbate, jem tylko owoce warzywa i jogurty.
Nie ma za bardzo mozliwosci na ruch, wiec tancze wieczorem w domu i robie brzuszki...

Licze ze do konca lipca bedzie troche widac efekt
Pozdrawiam!
__________________
Mój kochany TŻ
Wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post48241365
Karolina Maria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 10:05   #47
LeonorVarela
Raczkowanie
 
Avatar LeonorVarela
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 462
Thumbs down Dot.: 3/4 kg w 3 tygodnie:) Chudniemy do wczasów:) Ktoś się dołączy?:)

ja jestem załamana. Znów zaczęłam jeść i jeść... Za 20 dni miałam być nad morzem. Miałam cel żeby schudnąć. Chciałam ładnie wyglądać w bikini. A teraz okazało się, że nie pojadę. Na 100 % nie pojadę przez moją koleżankę. Długo by tu opowiadać. Jestem taka zła i smutna. Od jutra zaczynam od nowa. A co mi tam. Teraz mam cel żeby jej w pięty poszło jak będę ślicznie wyglądać Ja z chleba nie zrezygnuję, ale biały zastąpie razowym. Wy już pewnie schudłyście kilka kg przez ten czas. A ja co... ? Dam radę. 6 lipca to mój wielki dzień. Ooo na dodatek moje imieniny więc to jakiś znak, że mi się uda pozdrawiam
LeonorVarela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 10:25   #48
Oldziunia
Rozeznanie
 
Avatar Oldziunia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 529
Dot.: 3/4 kg w 3 tygodnie:) Chudniemy do wczasów:) Ktoś się dołączy?:)

Cytat:
Napisane przez LeonorVarela Pokaż wiadomość
ja jestem załamana. Znów zaczęłam jeść i jeść... Za 20 dni miałam być nad morzem. Miałam cel żeby schudnąć. Chciałam ładnie wyglądać w bikini. A teraz okazało się, że nie pojadę. Na 100 % nie pojadę przez moją koleżankę. Długo by tu opowiadać. Jestem taka zła i smutna. Od jutra zaczynam od nowa. A co mi tam. Teraz mam cel żeby jej w pięty poszło jak będę ślicznie wyglądać Ja z chleba nie zrezygnuję, ale biały zastąpie razowym. Wy już pewnie schudłyście kilka kg przez ten czas. A ja co... ? Dam radę. 6 lipca to mój wielki dzień. Ooo na dodatek moje imieniny więc to jakiś znak, że mi się uda pozdrawiam
nie zalamuj sie, kochana
tak jak mowisz, schudnij, zeby pokazac tej kolezance i nie tylko jej, ze jestes silna, wytrwala i potrafisz osiagnac swoj cel. bedziesz szczuplutka, ze az milo, troche wiecej wiary w siebie
nie martw sie, ja tez nic nie schudlam
i jesli imieninki masz jutro to ja zeby nie zapomniec skladam Ci juz serdeczne zyczenia: zdrowia, wytrwalosci, determinacji i osiagniecia wymarzonego celu.
buziaki, kochana
__________________

Oldziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 11:11   #49
Monx
Rozeznanie
 
Avatar Monx
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 557
Dot.: 3/4 kg w 3 tygodnie:) Chudniemy do wczasów:) Ktoś się dołączy?:)

coś mi nie idzie
__________________
>>


UX designer


Monx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-05, 13:34   #50
LeonorVarela
Raczkowanie
 
Avatar LeonorVarela
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 462
Dot.: 3/4 kg w 3 tygodnie:) Chudniemy do wczasów:) Ktoś się dołączy?:)

Cytat:
Napisane przez Oldziunia Pokaż wiadomość
nie zalamuj sie, kochana
tak jak mowisz, schudnij, zeby pokazac tej kolezance i nie tylko jej, ze jestes silna, wytrwala i potrafisz osiagnac swoj cel. bedziesz szczuplutka, ze az milo, troche wiecej wiary w siebie
nie martw sie, ja tez nic nie schudlam
i jesli imieninki masz jutro to ja zeby nie zapomniec skladam Ci juz serdeczne zyczenia: zdrowia, wytrwalosci, determinacji i osiagniecia wymarzonego celu.
buziaki, kochana
dziekuję uda nam się
LeonorVarela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 13:42   #51
Karolina Maria
Zadomowienie
 
Avatar Karolina Maria
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: BDG
Wiadomości: 1 469
GG do Karolina Maria
Dot.: 3/4 kg w 3 tygodnie:) Chudniemy do wczasów:) Ktoś się dołączy?:)

no mi niestety tez..
__________________
Mój kochany TŻ
Wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post48241365
Karolina Maria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 13:46   #52
Oldziunia
Rozeznanie
 
Avatar Oldziunia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 529
Dot.: 3/4 kg w 3 tygodnie:) Chudniemy do wczasów:) Ktoś się dołączy?:)

hey, Dziewczyny, co tak smutno sie zrobilo na tym watku? piszecie, ze nie idzie. no u mnie tez nie jest tak kolorowo jakbym chciala, ale sie nie poddaje, staram sie nie podjadac i cwiczyc(chociaz jak za oknem taka pogoda to cwiczyc sie odechciewa). ale wierze w sukces i Wy tez badzcie dobrej mysli!
razem mozemy zdzialac bardzo wiele!!!


a co Wy na to, żeby wprowadzić(tak jak na innych watkach do ktorych naleze) tabelkę?? moglabym sie postarac nią zająć. co jakis czas wklejałabym ja na watku i niech to bedzie taka mobilizacja dla nas, a potem(w miare uplywu czasu), wklejana tabelka bedzie miala w swych kolumnach coraz mniejsze liczby przedstawiające wagę.
co Wy na to? jak jestescie zainteresowane, podawajcie swoje wymiary: wzrost, waga obecna, waga jaką chcecie uzyskac, biust, talia, biodra, brzuszek, udo, łydka.
__________________


Edytowane przez Oldziunia
Czas edycji: 2009-07-05 o 13:55
Oldziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 14:05   #53
SweetLittleM
Raczkowanie
 
Avatar SweetLittleM
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 57
Dot.: 3/4 kg w 3 tygodnie:) Chudniemy do wczasów:) Ktoś się dołączy?:)

Oldziunia Ja jestem za tabelką
Wieczorkiem podam wszystkie wymiary Swoją drogą ja też na razie nie chudnę jeżeli chodzi o kilogramy, ale czuje się lepiej i zauważyłam, że mój brzuszek się już poprawia Damy rade!
__________________
59,5- 57 56 55 54 53 52 51 50 49
............BYŁO......... .........JEST..................DO WAKACJI ..............CEL;D
SweetLittleM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 14:44   #54
Oldziunia
Rozeznanie
 
Avatar Oldziunia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 529
Dot.: 3/4 kg w 3 tygodnie:) Chudniemy do wczasów:) Ktoś się dołączy?:)

Cytat:
Napisane przez SweetLittleM Pokaż wiadomość
Oldziunia Ja jestem za tabelką
Wieczorkiem podam wszystkie wymiary Swoją drogą ja też na razie nie chudnę jeżeli chodzi o kilogramy, ale czuje się lepiej i zauważyłam, że mój brzuszek się już poprawia Damy rade!
cieszę się, że jesteś za. W takim razie dla Cb i innych zwolenniczek tabelki wklejam taki szkic, żebyście wiedziały jakie wymiary na wątku napisać. jakby coś to BMI mogę wyliczać
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tabelka wizazowa.jpg (76,6 KB, 15 załadowań)
__________________


Edytowane przez Oldziunia
Czas edycji: 2009-07-05 o 14:49
Oldziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 15:23   #55
Karolina Maria
Zadomowienie
 
Avatar Karolina Maria
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: BDG
Wiadomości: 1 469
GG do Karolina Maria
Dot.: 3/4 kg w 3 tygodnie:) Chudniemy do wczasów:) Ktoś się dołączy?:)

ja tez jestem za !
wypelniam:
wzrost: 172
początkowa 61
teraz 60
chce 57
poszlo 1
zostalo 3
biust 81
talia 73
biodra 93,5
brzuch 80
udo 53
wiek 23
BMI bylo 20.6
BMI jest 20.3

Fajny pomysl!
__________________
Mój kochany TŻ
Wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post48241365
Karolina Maria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 16:07   #56
makkapakka
Rozeznanie
 
Avatar makkapakka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 821
Dot.: 3/4 kg w 3 tygodnie:) Chudniemy do wczasów:) Ktoś się dołączy?:)

witajcie,
chciałabym do was dołączyć. w drugim tygodniu sierpnia wyjeżdżam w góry i do tego czasu chciałabym zrzucić minimum 3 kilo.
mój plan to - mniej jeść, odstawić słodycze i więcej się ruszać...

najlepiej czuję się na diecie, na której nie muszę liczyć kalorii i dlatego zamierzam jeść przede wszystkim warzywa, pełnoziarniste pieczywo, chudy nabiał i mięso oraz owoce (do picia woda i herbaty zielona i czerwona).

w ramach aktywności codziennie 2 godziny spaceru i 30 min. na steperze (na początek)
makkapakka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 16:21   #57
katelove
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Lightbulb Dot.: 3/4 kg w 3 tygodnie:) Chudniemy do wczasów:) Ktoś się dołączy?:)

ja w ostatnim czasie chudłam 10 kilo!! jestem z tego dumna ale wciąz myślę ze i tak mam za dużo tłuszczyku juj do mojego wzrostu!! mam 159 i waże 51 kilo!!
katelove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 16:26   #58
Oldziunia
Rozeznanie
 
Avatar Oldziunia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 529
Dot.: 3/4 kg w 3 tygodnie:) Chudniemy do wczasów:) Ktoś się dołączy?:)

makkapakka, zapraszamy i zyczymy powodzenia w diecie!

KarolinaMaria, ciesze sie, ze przypadl Ci do gustu pomysl z tabelka uzupelnie wieczorem

katelove, powiesz cos blizej jak tego dokonalas? jakas specjalna dieta? i w jakim dokladnie czasie zrzucilas te 10 kg, bo wynik godny gratulowania!
__________________

Oldziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 17:23   #59
Karolina Maria
Zadomowienie
 
Avatar Karolina Maria
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: BDG
Wiadomości: 1 469
GG do Karolina Maria
Dot.: 3/4 kg w 3 tygodnie:) Chudniemy do wczasów:) Ktoś się dołączy?:)

Witamy

Pochwal się katelove jak...
__________________
Mój kochany TŻ
Wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post48241365
Karolina Maria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 00:18   #60
Oldziunia
Rozeznanie
 
Avatar Oldziunia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 529
Dot.: 3/4 kg w 3 tygodnie:) Chudniemy do wczasów:) Ktoś się dołączy?:)

tabelka przywędrowała
póki co są 2 osoby wpisane także zapraszam Was do podawania wymiarów, bo im nas więcej tym lepiej i większa motywacja
a ja stanęłam właśnie na wadze i.... 1,1 kg mniej
oczywiście z wielkim uśmiechem umieściłam ten sukces w tabelce
Dobranoc, Dziewczyny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tabelka wizaz.jpg (77,0 KB, 11 załadowań)
__________________

Oldziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-05-08 00:41:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:59.