wizazystka-kraków - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-01-14, 08:09   #1
mexi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 52

wizazystka-kraków


witam
Poszukuję fryzjera i wizażystke z Krakowa.Byłoby super gdybyście kochane kobietki zdradziły mi gdzie ich szukać???

Bardziej mi zależy na fryzjerze ,który wiedziałby co mi zrobić z moimi włoskami,żebym była zadowolona z efektu.
Pozdrawiam:
mexi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-14, 20:13   #2
Agi.TH
Raczkowanie
 
Avatar Agi.TH
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 78
GG do Agi.TH
Re: wizazystka-kraków

Witaj MEXI. Mogę Ci polecić Panią Krysię Zięć /ma gabinet na początku ul.Karmelickiej w K-wie/ bo jest naprawdę doskonała w tym co robi. Zarówno makijaż, fryzura czy wszelkie tego typu porady to jej specjalnośc - jest profesjonalną charakteryzatorką i wizażystką. Ja korzystałam z jej usług na swój ślub /i inne imprezy/ i byłam baaaardzo zadowolona. To co robi z włosami i twarzyczką jest niesamowite. Polecam ją także jeśli chcesz mieć dobrze dobraną fryzurę czy kolor włosów - nie ma mowy, aby coś poszło nie tak. Trzeba się raczej umawiać telefonicznie lub wstąpić i zamówić wizytę. Polecam gorąco, nr tel. 423-10-94
__________________
"My life is brilliant.My love is pure."
Agi.TH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-15, 11:12   #3
mexi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 52
Re: wizazystka-kraków

Jestem ci bardzo, ale to bardzo wdzięczna za te cenne dla mnie informacje.
Buża Buźka dla Ciebie.
Jeżeli juz jesteśmy w tym temacie ,to może napiszesz mi jeszcze jakie ceny są u Pani Krysi.Musze się jakos odpowiednio do wizyty przygotowaćWiem że koszty zależą od usługi ,ale może zdradzisz mi ile TY płaciłaś..
Jeszcze raz dziękuje i czekam na odpowiedź.
mexi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-15, 11:45   #4
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: wizazystka-kraków

To ta wizazystka z Karmelickiej ktora nie robi makijazu probnego przed slubem bo mowi ze jej ZAWSZE sie wszystko udaje?;-)
Wlaśnie obgadywalysmy ja z kolezankami na ostatnich dwoch spotkaniach Nie korzystałam z jej usług, ale jestes pierwsza osobą od której słysze (czytam) pozytywną opinię o niej...
Chyba bede tam musiała iść i sprawdzic jak to naprawdę jest
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-15, 17:37   #5
Agi.TH
Raczkowanie
 
Avatar Agi.TH
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 78
GG do Agi.TH
Re: wizazystka-kraków

Cieszę się Mexi, że Ci mogłam pomóc. Ja w zeszłym roku za makijaż i fryzurę ślubną płaciłam łącznie ok. 250 zł, nie wiem czy w tym roku mogły się już zmienić ceny. Wiem również, że usługi na inne okazje są trochę tańsze (ślub niestety jest najdroższy-ale cóż w końcu to raz w życiu!)Co do wypowiedzi Dominiki to ja bym tak szybko nie krytykowała czegoś co sama nie próbowałam. Jestem osobą bardzo wymagającą jeżeli chodzi o makijaż czy uczesanie, ale P. Krysia jest w 100% profesjonalistką, jej nie ma co "nie wyjść". Kosmetyki, których używa są to produkty profesjonalne, niedostępne powszechnie w drogeriach. Zrobiony makijaż jest subtelny i naprawdę długo się utrzymuje (wszytko jest utrwalone: usta, twarz, dekolt itp.)Zanim się zdecydowałam oglądałam zdjęcia różnych dziewczyn (także moich znajomych) i widziałam jak doskonale miały dobrany makijaż i fryzurę do własnego stylu, wieku i oczywiście okazji. Poza tym w dniu, w którym przygotowywałam się do ślubu było nas chyba z 5 dziewczyn i widziałam jak każda wychodzi cudownie odmieniona przez P.Krysię. Podczas całej usługi ona rozmawia z Tobą, wypytuje o prefernecje co do wyglądu, o suknie/ubiór (najlepiej jest pokazać zdjęcie) i jest bardzo przychylna wszelkim sugestiom, z pewnością nie pozwoli, aby ktoś wyszedł nie zadowolony. Jeśli np. wolisz proste kosmyki od loczków to trzeba to powiedzieć, a wszystko będzie po Twojej myśli. Nie wolno milczeć jak coś się nie podoba, w końcu to Ty jesteś najważniejsza. Mnie szczerze mówiąc wszystko co zaproponowała P. Krystyna od razu przypadło do gustu i będę polecać ten salon wszystkim [img]icons/icon7.gif[/img] Pozdrawiam cieplutko, Agi
__________________
"My life is brilliant.My love is pure."
Agi.TH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-15, 17:37   #6
Agi.TH
Raczkowanie
 
Avatar Agi.TH
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 78
GG do Agi.TH
Re: wizazystka-kraków

Sorki, coś mi się podwójnie ponaciskało [img]icons/icon9.gif[/img]
__________________
"My life is brilliant.My love is pure."
Agi.TH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-15, 19:17   #7
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: wizazystka-kraków

Toteż nie krytykuje Wypowiem się jak wypróbuje... Zastanowiło mnie tylko to, że słyszałam o niej dużo negatywnych opinii...
Jednej rzeczy sobie nie wyobrażam - jak mozna zrobić ślubny makijaż bez próby? Jestem w stanie przyjąć wersję że p. Krysia jest tak doświadczona że od ręki robi wspaniałą stylizacje ale choćby była mistrzynią świata, nie jest w stanie przewidzieć czy dana dziewczyna nie zareaguje uczuleniem na kosmetyk. Przyznasz że to ryzykowne...Lepiej chyba iść do ślubu bez makijażu niż mieć potem opuchnięte oczy tudzież twarz całą w plamach...? Szczególnie byłabym ostrożna jeśli chodzi o kosmetyki profesjonalne...
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-01-16, 07:19   #8
Agi.TH
Raczkowanie
 
Avatar Agi.TH
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 78
GG do Agi.TH
Re: wizazystka-kraków

Z tym uczuleniem to masz rację Dominiko, ja nie mam takich problemów, moja cera nie należy do wrażliwych i dobrze reaguje na większośc kosmetyków (nigdy dotąd nie miałam uczulenia na jaikolwiek używany kosmetyk, więc nie zwróciłam na taki problem uwagi). Myślę, że przy wrażliwej cerze klientki to może P. Krysia jednak sprawdziłaby oddziaływanie swoich kosmetyków, ale nie wiem i nigdy sie o to nie pytałam - bo nie potrzebowałam. Przy takim problemie to napewno bałabym się nie wykonać próby - myślę jednak, że P. Krysia pewnie chciałaby zlikwidować takie obawy i wykonała test uczuleniowy (małą próbę makijażu lub mozna zrobić sobie makijaż uprzednio na jakąś inna okazję i się przekonać - w końcu próba też kosztuje więc można to wykorzystać), może znajdzie się ktoś na forum kto miał podobny problem i korzystał z jej usług i będzie mógł coś podpowiedzieć, /ja nawet wśród swoich kolezanek nie znam osoby, która miała uczulenie na te kosmetyki/. Pozdrawiam Cię Dominiko i jestem ciekawa Twoich opinii po skorzystaniu z usług P. Krysi. [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
"My life is brilliant.My love is pure."
Agi.TH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:47.