Ekstremalna metamorfoza-jak? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-13, 11:18   #1
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686

Ekstremalna metamorfoza-jak?


Witam. Zaznaczę od razu na wstępie że podjęłam już decyzję, potrzebuję tylko porad odnośnie środków do dojścia do celu Nie mam zielonego pojęcia, jaki jest mój typ kolorystyczny, czy jestem zimą czy jesienią. Jedne cechy mam zimy,drugie jesieni. Ciężko mi to stwierdzić Moje włosy z natury są ciemno brązowe, wiele osób mówi, że czarne, ale nie jest to typowa azjatycka czy murzyńska czerń. Oczy mam również ciemno brązowe, brwi trochę jaśniejsze od włosów(zawsze maluje je kredką). Opalam się w średnim tempie, nigdy na skwarę, raczej na ciepły karmel.

W zeszłym roku podjęłam decyzję o zmianie koloru na blond Chciałam to zrobić stopniowo, to znaczy najpierw strzelić sobie jakiś jaśniutki brąz i powoli przechodzić do mojego wymarzonego koloru- słonecznego, jasnego blondu. Nie platyny, ale takiego odcienia jaki miała Reese Witherspoon w 'Legalnej blondynce', albo CJ Parker w 'Słonecznym patrolu' Rozjaśniłam włosy i zafarbowałam na taki kolor,jaki widzicie na załączonym obrazku. Zrobiłam to u fryzjera. Później jednak przyszła studniówka mojego chłopaka, i zamarzyłam o czerwonej sukni, do której lepiej pasował mój naturalny kolor. Zafarbowałam więc z powrotem na ciemny brąz. To był błąd.

Teraz znowu zapragnęłam kalifornijskiego blondu, ale chcę doprowadzić sprawę do końca. Nie mam po drodze żadnych studniówek więc już nic mnie nie powstrzyma

Moje pytania są następujące:
-sądzicie, że w jakim odcieniu blondu(ale jasnego), będzie mi najlepiej?
-chcę zafarbować włosy samodzielnie lub z pomocą osoby trzeciej-jak mam to zrobić? od razu nałożyć rozjaśniacz i później farbę blond, czy może rozjaśnić włosy i nałożyć jakiś ciemny blond, by schodzić stopniowo z koloru?
-jaki rozjaśniacz jest najlepszy?


Przepraszam za takie zdjęcia, ale ciężko mi było coś wybrać, zwłaszcza że w tym jasnym kolorze nie miałam ich za wiele.

Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg (117).jpg (95,1 KB, 1437 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10600387_10204703343371423_2524436104674101781_n.jpg (55,7 KB, 874 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 960070_10202643484356235_340639747_n.jpg (72,7 KB, 1110 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hjh.jpg (65,0 KB, 592 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2013-12-02 17.58.34.jpg (98,4 KB, 1175 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2013-12-02 17.58.06.jpg (82,7 KB, 960 załadowań)
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 11:23   #2
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Ekstremalna metamorfoza-jak?

Kurczę, nie potrafię edytować postu. Zorientowałam się że na żadnym zdjęciu nie widać mojego naturalnego koloru oczu,bo wszędzie mam soczewki kolorowe. Dodaję zdjęcie bez nich
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hdhdfh.jpg (74,3 KB, 871 załadowań)
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 16:06   #3
Zilka
Rozeznanie
 
Avatar Zilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 565
Dot.: Ekstremalna metamorfoza-jak?

Nie nakładaj rozjaśniacza, bo to naprawdę strasznie niszczy włosy ( z włosów do ramion musiałam obciąć na chłopaka bo też chciałam z ciemnych włosów zrobić blond...). Zrób dekoloryzacje, na jednej sie na pewno nie skończy, generalnie czeka Cię długa walka. Ale możesz poprosić o radę użytkowniczkę SceneQueene, ona schodziła z czerni na blond i wie jak to zrobić, żeby nie wyłysieć.
Zilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 16:29   #4
Gosia Gonia
Raczkowanie
 
Avatar Gosia Gonia
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Piotrków Tryb
Wiadomości: 419
Dot.: Ekstremalna metamorfoza-jak?

Najładniej wyszłaś w zdjęciu pierwszym z takimi włosami , ja na twoim miejscu przy takim kolorze bym została, ale też wyobraziła sobie Ciebie w kolorze blond i też by Ci pasował, ale jak już kolożanka wcześniej wspomniała szkoda niszczyć włosów ,ja od zawsze jestem blondynką tlenioną ,regularnie chodzę do fryzjera ,ale tylko farbować same odrosty,na resztę nakłada mi jakieś maseczki ,odżyweczki i podcina końcówki. Decyzja należy do Ciebie.
__________________
GoSiA
Gosia Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 16:41   #5
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Ekstremalna metamorfoza-jak?

Cytat:
Napisane przez Zilka Pokaż wiadomość
Nie nakładaj rozjaśniacza, bo to naprawdę strasznie niszczy włosy ( z włosów do ramion musiałam obciąć na chłopaka bo też chciałam z ciemnych włosów zrobić blond...). Zrób dekoloryzacje, na jednej sie na pewno nie skończy, generalnie czeka Cię długa walka. Ale możesz poprosić o radę użytkowniczkę SceneQueene, ona schodziła z czerni na blond i wie jak to zrobić, żeby nie wyłysieć.
O kurczę,mam włosy do pasa,szkoda byłoby je stracić
Czy mogę robić dekoloryzację w domu? W takim razie jakie mamy dostępne na rynku dekoloryzatory? Szczerze mówiąc nie spotkałam się jeszcze z żadnym, ale to może dlatego że nie interesowałam się tematem.

---------- Dopisano o 17:41 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Gosia Gonia Pokaż wiadomość
Najładniej wyszłaś w zdjęciu pierwszym z takimi włosami , ja na twoim miejscu przy takim kolorze bym została, ale też wyobraziła sobie Ciebie w kolorze blond i też by Ci pasował, ale jak już kolożanka wcześniej wspomniała szkoda niszczyć włosów ,ja od zawsze jestem blondynką tlenioną ,regularnie chodzę do fryzjera ,ale tylko farbować same odrosty,na resztę nakłada mi jakieś maseczki ,odżyweczki i podcina końcówki. Decyzja należy do Ciebie.
Dziękuję, ale już podjęłam decyzję. Lubię się w moim naturalnym kolorze, ale wiadomo, kobiety tak mają że zawsze będą kombinować w kierunku zmian Cieszę się że mówisz że blond by mi pasował, bo jak na razie to wszyscy znajomi mówią 'bleee nigdy w życiu'. Całe szczęście mam obcykane dbanie o moje włosy i wiem co im służy, mam więc nadzieję że nie będę miała szczoty na głowie po tym blondzie
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 16:54   #6
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Ekstremalna metamorfoza-jak?

Ładnie Ci w ciemnych włosach, trudno powiedzieć jaki efekt będzie w jasnym blondzie - jeśli już to spróbowałabym cieplejszego odcienia, jakiś na przykład złoty blond albo ciemny blond. A dekoloryzacja strasznie niszczy włosy, chyba tak samo jak rozjaśnianie - więc zastanów się czy na pewno tego chcesz.

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

Ładnie Ci w tych soczewkach kolorowych, to podkreśla kontrast Twojej urody, ale naturalny kolor oczu również masz bardzo piękny
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 17:03   #7
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Ekstremalna metamorfoza-jak?

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Ładnie Ci w ciemnych włosach, trudno powiedzieć jaki efekt będzie w jasnym blondzie - jeśli już to spróbowałabym cieplejszego odcienia, jakiś na przykład złoty blond albo ciemny blond. A dekoloryzacja strasznie niszczy włosy, chyba tak samo jak rozjaśnianie - więc zastanów się czy na pewno tego chcesz.

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

Ładnie Ci w tych soczewkach kolorowych, to podkreśla kontrast Twojej urody, ale naturalny kolor oczu również masz bardzo piękny
Ja chcę właśnie ciepły odcień jasnego blondu, nie platynę. Całe szczęście włosy mam w naprawdę dobrym stanie po olejowaniu ich. Mam nadzieję że nie ucierpią tak mocno, niż jakby były zniszczone przed rozjaśnianiem.

Dziękuję, rok temu nosiłam je non stop, ale oczy szybciej mi się w nich męczą i odstawiłam je.

Załączam zdjęcia z kolorem, jaki chciałabym mieć(mniej więcej)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Reese Witherspoon Legally Blonde.jpg (37,7 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Reese-Witherspoon-Legally-Blonde-Screencaps-reese-witherspoon-21426526-852-480.jpg (40,7 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aaygld9460sv1original.jpg (41,3 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pamela_anderson_was_640_high_50.jpg (53,4 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pamela_anderson_was_640_high_55.jpg (58,8 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Young-Pamela-Anderson.jpg (88,5 KB, 54 załadowań)
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-14, 02:59   #8
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 523
Dot.: Ekstremalna metamorfoza-jak?

Blond będzie ci pasował ale na pewno nie zimny, bardziej taki złoty, nie platyna ale coś na poziomie 10, choć na twoim miejscu zrobiłabym sobie jakiś soczysty, ciemny nasycony brąz zamiast blondu bo będziesz sztucznie wyglądać, po prostu twoja "karnacja" będzie trochę się gryzć z tym blondem ale twoja decyzja..
szklana_mgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 09:21   #9
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Ekstremalna metamorfoza-jak?

na Twoim miejscu zrobiłabym sobie taki blond, jaki miała Kim Kardashian

http://www.besthairstyles2013.com/wp...n-blonde-1.jpg
http://www.rsvpmagazine.ie/wp-conten...2617421384.jpg
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 11:58   #10
foxy313
Raczkowanie
 
Avatar foxy313
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 431
Dot.: Ekstremalna metamorfoza-jak?

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Pokaż wiadomość
Kurczę, nie potrafię edytować postu. Zorientowałam się że na żadnym zdjęciu nie widać mojego naturalnego koloru oczu,bo wszędzie mam soczewki kolorowe. Dodaję zdjęcie bez nich
w czarnych jest najlepiej! i te oczy! szkoda ze zaslaniasz je soczewkami, wtedy wyglada to dziwnie... ale czarne oczy i czarne wlosy- naprawde wygladasz wtedy bardzo kobieco i seksownie, tak intrygujaco!!!! czarne proste i dlugie i bez soczew!
foxy313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 11:59   #11
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Ekstremalna metamorfoza-jak?

Wydaniu czarne włosy + mocna opalenizna (pierwsze zdjęcie) w ogóle mi się nie podobasz (choć jesteś bardzo ładna). Najlepiej wyglądasz na ostatnich zdjęciach w naturalniejszym odcieniu brązu i z jaśniejszą cerą. Zdecydowanie młodziej i bardziej świeżo.

Co do blondu, ja Cię w blondzie nie widzę, na pewno nie w takim jasnym. Nie masz urody blondynki. Poza tym masz bardzo ciemną oprawę oczu. Aczkolwiek w jakimś ciemnym blondzie lub dobrze zrobionym ombre mogłabyś wyglądać bardzo fajnie.
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-14, 12:50   #12
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Ekstremalna metamorfoza-jak?

Cytat:
Napisane przez szklana_mgla Pokaż wiadomość
Blond będzie ci pasował ale na pewno nie zimny, bardziej taki złoty, nie platyna ale coś na poziomie 10, choć na twoim miejscu zrobiłabym sobie jakiś soczysty, ciemny nasycony brąz zamiast blondu bo będziesz sztucznie wyglądać, po prostu twoja "karnacja" będzie trochę się gryzć z tym blondem ale twoja decyzja..
Właśnie chcę ciepły blond. W moim ostatnim poście pokazałam przykłady, jaki chcę mieć blond. Po za tym nie opalam się już od wakacji, więc nie jestem tak ciemna jak byłam kiedyś.
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
na Twoim miejscu zrobiłabym sobie taki blond, jaki miała Kim Kardashian

http://www.besthairstyles2013.com/wp...n-blonde-1.jpg
http://www.rsvpmagazine.ie/wp-conten...2617421384.jpg
Jak miałabym mieć taki blond, to bym już w ogóle wolała nie farbować włosów. Chcę mieć Pamelę albo wcale Ten kolor który ma Kim byłby fajny, ale jako przejście od ciemnego do jasnego blondu.
Cytat:
Napisane przez foxy313 Pokaż wiadomość
w czarnych jest najlepiej! i te oczy! szkoda ze zaslaniasz je soczewkami, wtedy wyglada to dziwnie... ale czarne oczy i czarne wlosy- naprawde wygladasz wtedy bardzo kobieco i seksownie, tak intrygujaco!!!! czarne proste i dlugie i bez soczew!
Dziękuję ale nie po to pytam w tym wątku jak mam zmienić kolor włosów,by przeczytać że lepiej wyglądam w moich naturalnych Proszę o konkretne rady.

Myślicie że lepiej będzie rozjaśnić włosy i najpierw zafarbować je na jakiś jasny brąz? I dopiero po miesiącu rozjaśnić znowu i zafarbować dopiero na jasny blond? Czy od razu rozjaśnić włosy kilkukrotnie kąpielą rozjaśniającą i od razu walić jasny blond farbę?

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
Wydaniu czarne włosy + mocna opalenizna (pierwsze zdjęcie) w ogóle mi się nie podobasz (choć jesteś bardzo ładna). Najlepiej wyglądasz na ostatnich zdjęciach w naturalniejszym odcieniu brązu i z jaśniejszą cerą. Zdecydowanie młodziej i bardziej świeżo.

Co do blondu, ja Cię w blondzie nie widzę, na pewno nie w takim jasnym. Nie masz urody blondynki. Poza tym masz bardzo ciemną oprawę oczu. Aczkolwiek w jakimś ciemnym blondzie lub dobrze zrobionym ombre mogłabyś wyglądać bardzo fajnie.
Chodzi Ci o ostatnie zdjęcia z pierwszego posta? Właśnie też mi się wydaje, że młodziej wyglądałam w jasnym kolorze. Wprawdzie nie jestem stara, ale to już nie jest ten czas, kiedy dziewczyna chce się na siłę postarzyć
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 16:40   #13
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Ekstremalna metamorfoza-jak?

Myślę, że najlepiej by było gdybyś na tak ekstremalny zabieg fryzjerski wybrała się do jakiegoś specjalisty, czyli fryzjera stylisty, a nie podejmowała się tego sama.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 18:34   #14
Zilka
Rozeznanie
 
Avatar Zilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 565
Dot.: Ekstremalna metamorfoza-jak?

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Myślę, że najlepiej by było gdybyś na tak ekstremalny zabieg fryzjerski wybrała się do jakiegoś specjalisty, czyli fryzjera stylisty, a nie podejmowała się tego sama.
Ja też tak uważam, że u fryzjera to bezpieczniej
Zilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 20:34   #15
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Ekstremalna metamorfoza-jak?

Kompletnie mnie nie stać na wizytę rzędu 200 zł u fryzjera Mam już jednak plan, zamierzam kupić do rozjaśniania rozjaśniacz fryzjerski Alfaparf i farbę Wellaton drogeryjną,ale waham się jeszcze między odcieniami. Nie wiem też, czy po rozjaśnianiu będę miała bardziej żółtko czy rudy i od tego będzie zależeć jaką farbę kupię.
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 21:58   #16
biegnaca_z_wilkami
Raczkowanie
 
Avatar biegnaca_z_wilkami
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 57
Dot.: Ekstremalna metamorfoza-jak?

ja też uważam, że w ciemnych włosach i z naturalnym kolorem oczu wygladasz świetnie. od siebie zaproponowałabym moze jakś lekką grzywke, albo taką na bok.

jeśli jednak upierasz sie przy blondzie, to zeszłabym również troche z opalenizny, aby efekt nie stał sie plastikowy. masz delikatną urode, wiec myśle ze w wersji z złotym blondem, lekką grzywczką, mniejszą opalenizną i subtelnym makijażem, też bedzie ślicznie. postawilabym u Ciebie na podkreślanie oczu
biegnaca_z_wilkami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 08:54   #17
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Ekstremalna metamorfoza-jak?

Na zdjęciach w pierwszym poście widzę dziewczynę jak od szablonu. Brwi namalowane od szablonu (skoro masz naturalnie ciemne brwi, po co malujesz je jeszcze kredką?) . Rzęsy doklejone. Tipsy. Włosy po prostownicy i kolor z pudełka. Tapeta na buzi. Solarium? To wszystko każdy widzi, nie Ciebie.

Typ kolorystyczny? - a jak mamy to stwierdzić przez tę tapetę ?

Twoje włosy sądząc po odrostach to średni brąz. Blond do tej tapety i tych brwi to niezbyt dobry pomysł, Pamela gwarantowana. Chcesz metamorfozy to zmyj to wszystko, odklej, odczep. Odhoduj naturalki, potem pomyśl o rozjasnieniu jak włosy odpoczną.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 18:14   #18
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Ekstremalna metamorfoza-jak?

Cytat:
Napisane przez biegnaca_z_wilkami Pokaż wiadomość
ja też uważam, że w ciemnych włosach i z naturalnym kolorem oczu wygladasz świetnie. od siebie zaproponowałabym moze jakś lekką grzywke, albo taką na bok.

jeśli jednak upierasz sie przy blondzie, to zeszłabym również troche z opalenizny, aby efekt nie stał sie plastikowy. masz delikatną urode, wiec myśle ze w wersji z złotym blondem, lekką grzywczką, mniejszą opalenizną i subtelnym makijażem, też bedzie ślicznie. postawilabym u Ciebie na podkreślanie oczu
W grzywce wyglądam tragicznie,już miałam kiedyś i straciłam tylko czas na wyglądanie idiotycznie.Mam zbyt małą twarz,by zasłaniać ją grzywką.Osoby o moim kształcie twarzy nie powinny jej nosić,to dosyć znana zasada.

A czy ja napisałam gdziekolwiek że jestem nadal tak opalona?Oczy sobie podkreślam,wiem jak się malować żeby się sobie podobać.Nie prosiłam o rady dotyczące makijażu,tylko koloryzacji

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Na zdjęciach w pierwszym poście widzę dziewczynę jak od szablonu. Brwi namalowane od szablonu (skoro masz naturalnie ciemne brwi, po co malujesz je jeszcze kredką?) . Rzęsy doklejone. Tipsy. Włosy po prostownicy i kolor z pudełka. Tapeta na buzi. Solarium? To wszystko każdy widzi, nie Ciebie.

Typ kolorystyczny? - a jak mamy to stwierdzić przez tę tapetę ?

Twoje włosy sądząc po odrostach to średni brąz. Blond do tej tapety i tych brwi to niezbyt dobry pomysł, Pamela gwarantowana. Chcesz metamorfozy to zmyj to wszystko, odklej, odczep. Odhoduj naturalki, potem pomyśl o rozjasnieniu jak włosy odpoczną.
Brwi podobają mi się tak podkreślone,mam je naturalnie czarne ale nie obchodzi mnie ich kolor,tylko wypełnienie.Lubię wypełnione brwi.

I akurat mocno nie trafiłaś z włosami i rzęsami Aczkolwiek dziękuję za komplement.Wiele osób mnie pyta,czy mam przedłużane.

Opalona tak byłam z powodu okazji,teraz jestem trochę bledsza.A na buzi nie jest tapeta tylko rzecz zwana makijażem.Moja to wina,że mam dobrą cerę?Jak byłam opalona to już w ogóle miałam jak z okładki.Śmieszy mnie nazywanie tapetą normalnego makijażu,położonego na dobrą i opaloną cerę.

Tipsy miałam na tą jedną okazję-studniówkę.Od marca tego roku nie noszę tipsów.

I nie wiem na którym zdjęciu widzisz odrosty.Moje naturalne włosy bez farby są takie jak na tych zdjęciach w załączniku.Nie nazwałabym tego średnim brązem,ale nie wszyscy mają dobre oko do oceniania kolorów.

A jak Pamela właśnie chcę wyglądać-jakbyś nie doczytała reszty moich postów.Podobają mi się kobiece kobiety,a nie szare myszki 'wszystko naturalne' i 'wolę mieć zasyfioną twarz niż tapetę'
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 18:16   #19
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Ekstremalna metamorfoza-jak?

załączniki z moim naturalnym kolorem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hdhdfh.jpg (74,3 KB, 206 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10600387_10204703343371423_2524436104674101781_n.jpg (55,7 KB, 230 załadowań)
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-22, 10:31   #20
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Ekstremalna metamorfoza-jak?

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Pokaż wiadomość


Brwi podobają mi się tak podkreślone,mam je naturalnie czarne ale nie obchodzi mnie ich kolor,tylko wypełnienie.Lubię wypełnione brwi.

I akurat mocno nie trafiłaś z włosami i rzęsami Aczkolwiek dziękuję za komplement.Wiele osób mnie pyta,czy mam przedłużane.

Opalona tak byłam z powodu okazji,teraz jestem trochę bledsza.A na buzi nie jest tapeta tylko rzecz zwana makijażem.Moja to wina,że mam dobrą cerę?Jak byłam opalona to już w ogóle miałam jak z okładki.Śmieszy mnie nazywanie tapetą normalnego makijażu,położonego na dobrą i opaloną cerę.

Tipsy miałam na tą jedną okazję-studniówkę.Od marca tego roku nie noszę tipsów.

I nie wiem na którym zdjęciu widzisz odrosty.Moje naturalne włosy bez farby są takie jak na tych zdjęciach w załączniku.Nie nazwałabym tego średnim brązem,ale nie wszyscy mają dobre oko do oceniania kolorów.

A jak Pamela właśnie chcę wyglądać-jakbyś nie doczytała reszty moich postów.Podobają mi się kobiece kobiety,a nie szare myszki 'wszystko naturalne' i 'wolę mieć zasyfioną twarz niż tapetę'
Wydawało mi się, ze na piątym zdjęciu to odrosty, ale moze po prostu gra swiatła mnie wprowadziła w błąd . Jak Ci się takie podobają, to ok. Ja tylko mówię , jak widzą to inni.
Pomyślałaś, że istnieje też złoty środek ? nie "zasyfiona twarz" i też nie "tapeta"
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-22, 15:33   #21
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Ekstremalna metamorfoza-jak?

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Wydawało mi się, ze na piątym zdjęciu to odrosty, ale moze po prostu gra swiatła mnie wprowadziła w błąd . Jak Ci się takie podobają, to ok. Ja tylko mówię , jak widzą to inni.
Pomyślałaś, że istnieje też złoty środek ? nie "zasyfiona twarz" i też nie "tapeta"
No,dlatego też stosuję ten złoty środek.Sama wiem co i ile nakładam na twarz i nie sądzę żeby Healthy Mix+puder transparentny+brązer Benefitu położony na policzki,był tapetą.
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-22, 15:51   #22
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Ekstremalna metamorfoza-jak?

Carmela_ ma po prostu taki typ urody, mocna opalenizna trochę postarza - to fakt, ale co ma zrobić ktoś, kto opala się sam z siebie bardzo szybko?

Autorko wątku - wypróbuj ten blond, jeśli tak bardzo masz na niego ochotę, zobaczysz jak się w nim będziesz czuła i sama ocenisz efekty.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-22, 15:55   #23
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Ekstremalna metamorfoza-jak?

Jak na moje blond jest bardzo złym pomysłem i będzie wyglądał mocno od czapy przy twoim typie urody. Szczególnie taka platyna jak ma Pamela.
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-22, 17:33   #24
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Ekstremalna metamorfoza-jak?

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Jak na moje blond jest bardzo złym pomysłem i będzie wyglądał mocno od czapy przy twoim typie urody. Szczególnie taka platyna jak ma Pamela.
Też mi się całe życie tak wydawało,wszyscy tak mówili i wszyscy są teraz przerażeni moim pomysłem Ale kurczę,włosy odrastają,zawsze mogę je przefarbować z powrotem.A życie jest jedno i czasem warto eksperymentować,tak myślę

I w końcu wiele słynnych blondynek naturalnie miało dużo ciemniejsze włosy.Shakira jest Kolumbijką,ma czarne włosy a od lat farbuje się na blond.
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-22, 17:55   #25
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Ekstremalna metamorfoza-jak?

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
na Twoim miejscu zrobiłabym sobie taki blond, jaki miała Kim Kardashian

http://www.besthairstyles2013.com/wp...n-blonde-1.jpg
http://www.rsvpmagazine.ie/wp-conten...2617421384.jpg
Swoją drogą obłędny blond I taki by jeszcze w miare pasował do ciemnej karnacji i mocnej oprawy oczu.
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 08:48   #26
panna tofu
Raczkowanie
 
Avatar panna tofu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 249
Dot.: Ekstremalna metamorfoza-jak?

Cytat:
Napisane przez biegnaca_z_wilkami Pokaż wiadomość
ja też uważam, że w ciemnych włosach i z naturalnym kolorem oczu wygladasz świetnie. od siebie zaproponowałabym moze jakś lekką grzywke, albo taką na bok.
zgadzam się
Ale wiem, że zdeterminowanej kobiety nikt nie powstrzyma Także powodzenia w utlenianiu.
panna tofu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-04, 17:16   #27
Lenka_1993
Zadomowienie
 
Avatar Lenka_1993
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: In my paradise. ♥
Wiadomości: 1 583
Dot.: Ekstremalna metamorfoza-jak?

Jaka jesteś sliczna! Myślę, że w każdym kolorku będzie Ci do twarzy, również w blondzie A jeśli nie będziesz zadowolona z efektu, to tak jak mówisz - zawsze możesz wrócić do ciemnych Powodzenia!
__________________
Powrót do gry!

Ćwiczę od 27.10.2014

Mel B - Full Body.
Insanity - Zakończone.
Lenka_1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-04, 19:08   #28
paolinka3991
Raczkowanie
 
Avatar paolinka3991
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 113
Dot.: Ekstremalna metamorfoza-jak?

Hej nie chce zakladac nowego watku, wiec zwroce sie o pomoc tutaj
Obecnie mam czarne, farbowane wlosy. Dlugo ich juz nie farbuje, wiec kolor sie troche spral. Moj naturalny kolor wlosow to "mysi" blond.
Mam wiec pytanie... W jaki sposob uzyskac taki efekt? Baleyage na aktualnie czarnych wlosach czy najpierw rozjasnic?
A moze polecacie jakis odcien blondu na calosc wlosow zamiast tego baleyage'u?;p myslalam o miodowym? Mam piwne oczy i "srednio" ciemne brwi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2013-01-01 01.11.06.jpg (37,6 KB, 151 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20141119_171149.jpg (72,4 KB, 154 załadowań)
__________________
paolinka3991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-04, 19:23   #29
paolinka3991
Raczkowanie
 
Avatar paolinka3991
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 113
Dot.: Ekstremalna metamorfoza-jak?

Mniej wiecej cos takiego chce uzyskac. Paswaloby do mnie? Jak myslice? Od pewnego czasu mieszkam w Holandii, nie znam tu jeszcze nikogo wiec was pytam o rade moze ewentualnie jakis odcien blondu na calosc? Czarny juz mi sie znudzil a braz nie koniecznie mi sie podoba....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6ea2.jpg (60,7 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c7f4.jpg (42,3 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5248.jpg (57,4 KB, 28 załadowań)
__________________
paolinka3991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-04, 19:30   #30
paolinka3991
Raczkowanie
 
Avatar paolinka3991
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 113
Dot.: Ekstremalna metamorfoza-jak?

Do 3 razy sztuka jeszcze dwa moje zdjecie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10383831_729378290482511_419303668595243707_o (1).jpg (121,1 KB, 114 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10504956_679103055510035_115508233162206258_o-1.jpg (55,6 KB, 89 załadowań)
__________________
paolinka3991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-09 19:40:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:52.