Które odcienie mi pasują? ciepłe czy zimne? (Zdjęcia) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-19, 08:01   #61
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Które odcienie mi pasują? ciepłe czy zimne? (Zdjęcia)

Hmmm, ja też optowałabym za tym blondem Kredki, ale wydaje mi się, że to jest kwestia wieku - Ty teraz chcesz po prostu wyglądać "wyraziście" i ten rudy Ci to daje.
Ten blond jest bardziej klasyczny, naturalny i ja bym poszła w tym kierunku. Ale ja jestem jednak starsza i pewnie myślę już innymi kategoriami.
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-19, 12:08   #62
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Które odcienie mi pasują? ciepłe czy zimne? (Zdjęcia)

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Niektóre jesienie łatwo się opalają i nie mają piegów, na przykład moja córka, która jest zdecydowaną jesienią, (ma złote włosy, żółtawą skórę i bursztynowe oczy) lecz taką bardziej ciemną- słońce chwyta jej skórę niezwykle mocno i szybko. Z kolei ja nie opalam się prawie w ogóle, (jeśli już to na różowo), w dodatku mam trochę rudych piegów, a jesienią nie jestem.
Co do koloru to podobasz mi się w rudym, ale wiadomo, że zdjęcia nie oddają Twojego wyglądu na żywo i stąd tak różne opinie. Najlepiej będzie jeśli wybierzesz sobie taki kolor, w jakim czujesz się najkorzystniej i najbardziej atrakcyjnie.
Zgadzam się. Moja siostra jest miodowo-ruda, opala się bardzo dobrze (ale nie lubi), ma rude piegi, bladą cerę, jasnozielone oczy (czasem z odrobiną szarego), bardzo niski kontrast (rysy są delikatne, brwi niewidoczne), wypisz wymaluj z wyglądu Jesień (Zgaszona albo Ciepła), ALE przepięknie wygląda w kolorach jasnych, czystych, nasyconych pigmentem, czasem odrobinę mocniejszych - typowych kolorach Jasnej Wiosny, więc jest Jasną Wiosną.
Gdybym miała określać ją tylko po wyglądzie, to Jesień, ale w tych kolorach wygląda staro, brzydko, niknie w oczach.
Czyste i ciepławe wydobywają jej delikatną urodę.

Ja z wyglądu też nie jestem bardzo kontrastowa, ale w takich kolorach robię się żywa i harmonijna. Choć gdy piszę o kontrastach, chodzi mi o kolor cery i włosów. Cerę mam jasną, włosy średnie, oczy średnie, wychodzi w skali 1-10 jakieś 6-7.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-20, 00:52   #63
Alicyja69
Raczkowanie
 
Avatar Alicyja69
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 127
Dot.: Które odcienie mi pasują? ciepłe czy zimne? (Zdjęcia)

Może to kwestia zdjęć, ale zdaniem większości osób na żywo blond mi wcale nie pasuje, może zdjęcia przekłamują?
Moje oczy odcinają się od bardzo jasnej cery, bo są mocno zielone, ale raczej oliwkowe, nie jakieś zielonkawe czy nieokreślone także to chyba jest jakiś kontrast?
Właśnie kolory z palety wiosny są dla mnie bardzo fajne i bardzo je lubię(szczególnie zielenie wiosenne - mam nawet taki zielony płaszczyk z palety wiosny) i niby wyglądają na mnie ok, ale w innych zieleniach mi lepiej, np w kolorach oliwkowych, zgniłej zieleni albo moro - więc sama nie wiem - w kazdym razie - przynajmniej wiem, że jestem ciepła
Alicyja69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-20, 00:53   #64
Alicyja69
Raczkowanie
 
Avatar Alicyja69
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 127
Dot.: Które odcienie mi pasują? ciepłe czy zimne? (Zdjęcia)

Nie mogę edytować poprzedniego postu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 21nmz2u.jpg (48,8 KB, 71 załadowań)
Alicyja69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-20, 08:56   #65
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Które odcienie mi pasują? ciepłe czy zimne? (Zdjęcia)

To nie są oczy jesieni. Co prawda oczy nie przesądzają jakim jesteśmy typem kolorystycznym, ale ich wygląd nie jest bez znaczenia.

Masz oczy wiosny. Jeżeli nie jasnej to czystej (o której gdzieś w Twoim wątku wspominałam).
__________________

GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-20, 19:39   #66
yokoshimaka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 12
Dot.: Które odcienie mi pasują? ciepłe czy zimne? (Zdjęcia)

Cytat:
Napisane przez GretaKredka Pokaż wiadomość
To nie są oczy jesieni. Co prawda oczy nie przesądzają jakim jesteśmy typem kolorystycznym, ale ich wygląd nie jest bez znaczenia.

Masz oczy wiosny. Jeżeli nie jasnej to czystej (o której gdzieś w Twoim wątku wspominałam).
GretaKredka Czemu odrzucasz prawdziwą wiosnę? Jak dla mnie ona jest albo prawdziwą wiosną albo prawdziwą jesienią, jasną na pewno nie, ona nawet nie ma urody blondynki, w takim naturalnym rudym jak dodała zdjęcia bez makijażu, to jej cera promieniała, a w blondzie jej twarz wygląda hmm żółto ? (Bez urazy dla autorki wątku)

Nie każda wiosna będzie dobrze wyglądać i w rudym i w blondzie, moim zdaniem jeśli komuś pasuje blond, to nie będzie pasował rudy i odwrotnie.

Czysta wiosna na pewno nie "Powtórzenie tego kontrastu jakim jest cała postać Pani czystej wiosny może się spokojnie objawić w makijażu, czyli np. do mocnego brązowego lub czarnego eye-linera dobieramy koralową, wyrazistą szminkę."
A autorka napisała "a w mocnym makijażu wyglądam jak klaun , więc maluję się bardzo delikatnie. Mam jasne brwi, a jak próbowałam podkreślić je delikatnie brązową kredką, to wyglądałam debilnie(...)
świetnie wyglądam w czerwieni(ale jako ubranie, nie jako szminka, bo w czerwonej szmince przypominam klauna z mc donalda)"

"Najlepiej mi w czystej bieli i czerni, (między innymi w galowych strojach, ale nie tylko w nich - mimo mojej bladości w tych kolorach wcale nie wyglądam blado!) , szarym, zielonym podchodzącym w niebieski, w sumie prawie wszystkie zielenie i niebieskie kolory, ale nie oczobijne(...)Bardzo źle wyglądam w pastelowych kolorach" - każdemu się wydaje, że dobrze wygląda w czerni i bieli, mi też Ale z tego co ona pisze to mi pasuje pod prawdziwą wiosnę albo jesień pasuje

" (...)to wszyscy mówią mi, że w rudym wyglądałam najlepiej, ale nie tym podchodzącym pod żółty, bo wtedy wygląda to tragicznie, tylko w takim prawdziwym nasyconym rudym, nie za jasnym" tu się zgodzę
yokoshimaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-20, 20:09   #67
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Które odcienie mi pasują? ciepłe czy zimne? (Zdjęcia)

Cytat:
Napisane przez Alicyja69 Pokaż wiadomość
Naturalnie mam włosy koloru chłodnego ciemnego blondu
Kolor włosów, podobnie jak kolor oczu nie determinuje typu kolorystycznego. Ale mimo to Pełne Wiosny rzadko miewają chłodne blondy. Osobiście nie spotkałam się z takim przypadkiem. No chyba, że naturalny kolor autorki wątku chłodny nie jest...
__________________

GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-20, 20:27   #68
Alicyja69
Raczkowanie
 
Avatar Alicyja69
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 127
Dot.: Które odcienie mi pasują? ciepłe czy zimne? (Zdjęcia)

Cytat:
Napisane przez GretaKredka Pokaż wiadomość
Kolor włosów, podobnie jak kolor oczu nie determinuje typu kolorystycznego. Ale mimo to Pełne Wiosny rzadko miewają chłodne blondy. Osobiście nie spotkałam się z takim przypadkiem. No chyba, że naturalny kolor autorki wątku chłodny nie jest...
Mój naturalny kolor włosów to popielaty ciemny blond(podobno na poziomie 7, a nie 6 jak myślałam) z miedzianymi refleksami (latem się robiło ich jeszcze wiecej) wydaje mi się, że to chłodny odcień blondu, w końcu to popielaty kolor? Odrosty też mam popielate. Dlatego spytałam w tym wątku, czy popielaty blond ale taki bardzo jasny(mroźny) by mi pasował, skoro naturalnie mam popielaty blond, bo nie potrafiłam ocenić, czy jestem ciepła, czy zimna. A tu wyszło, że jestem ciepła
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 129091930.jpg (75,7 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 125868348.jpg (63,5 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 475301_126078447519967_640911463_o.jpg (137,9 KB, 58 załadowań)
Alicyja69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-20, 20:53   #69
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Które odcienie mi pasują? ciepłe czy zimne? (Zdjęcia)

Z miedzianych refleksów wcześniej się nie spowiadałaś. Znaczy się zataiłaś

Skoro takowe są Pełną Wiosnę spokojnie można brać pod uwagę.
Na jesień Twoja uroda jest zbyt czysta.
__________________

GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 06:40   #70
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Które odcienie mi pasują? ciepłe czy zimne? (Zdjęcia)

Ładnie Ci w naturalkach
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 09:59   #71
Alicyja69
Raczkowanie
 
Avatar Alicyja69
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 127
Dot.: Które odcienie mi pasują? ciepłe czy zimne? (Zdjęcia)

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Ładnie Ci w naturalkach
Uwierz mi, że nie, tylko podkreślały moje podkrązone oczy, gdyby mi pasowały, to w życiu bym nie tknęła farby do włosów
Alicyja69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-21, 10:10   #72
Catilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 99
Dot.: Które odcienie mi pasują? ciepłe czy zimne? (Zdjęcia)

2 i 18, reszta średnio
Catilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 22:16   #73
Alicyja69
Raczkowanie
 
Avatar Alicyja69
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 127
Dot.: Które odcienie mi pasują? ciepłe czy zimne? (Zdjęcia)

Cytat:
Napisane przez Catilla Pokaż wiadomość
2 i 18, reszta średnio
Wieeeeeeeeeem
Alicyja69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 10:58   #74
aniaaa3
Raczkowanie
 
Avatar aniaaa3
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 241
Dot.: Które odcienie mi pasują? ciepłe czy zimne? (Zdjęcia)

moim zdaniem ciepłe ale też pewnie dużo zależy od oświetlenia, ustawienia kolorów itp....
__________________
Vivere militare est.
aniaaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 16:08   #75
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Które odcienie mi pasują? ciepłe czy zimne? (Zdjęcia)

No i jak? Jestem ciekawa, co postanowiłaś. Przymierzałaś coś więcej?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-24, 13:13   #76
AnnaNow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 5
Dot.: Które odcienie mi pasują? ciepłe czy zimne? (Zdjęcia)

Witam,
Na dołączonych zdjęciach widać, że najbardziej pasują zimne albo neutralne odcienie. Ale też jestem za popielatym ciemnym blondem. Pozdrawiam.
AnnaNow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-25, 10:57   #77
Alicyja69
Raczkowanie
 
Avatar Alicyja69
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 127
Dot.: Które odcienie mi pasują? ciepłe czy zimne? (Zdjęcia)

Dostałam taką odpowiedź od koleżanki odnośnie analizy kolorystycznej:

"Hej, przepraszam, że wprowadziłam Cię w błąd, faktycznie tak napisałam. Generalnie moim zdaniem jesteś prawdziwą wiosną i to miałam na myśli mówiąc, że mógłby Ci pasować złoty blond.
Moim zdaniem jako kolorystce, blond Ci nie pasuje, (np Edytka jest czystą wiosną i jak miała rude włosy, to niby nie było tragedii, bo pasują jej ciepłe odcienie, ale wyglądała w nim nijak i gasła i Ty masz tak z blondem. )

Tragedii nie ma, bo pasują Ci ciepłe odcienie włosów, ale niekoniecznie złote i czerwone.

Rudy jest dla Ciebie bardziej twarzowy. Stawiam na wiosnę bo świetnie się opalasz na złoty brąz, twoja cera posiada ciepłe(zółte) tony i jest koloru jasnego złocistego beżu, oczy są koloru nasyconej zieleni, ale złota obwódka wokół źrenicy skłania mnie nadal ku wiośnie. Piegów nie masz.

Odnośnie makijażu: http://12blueprints.com/wp-content/u...eupforweb1.jpg to są w większości kolory, których używasz i które na dodatek Ci pasują - instynktownie wiedziałaś jakie kosmetyki kupować - zobacz na szminki, że nie ma tu krwistej czerwieni, w której wyglądasz źle. Fajnie Ci też w szmince koloru ceglastej czerwieni - to możesz zapożyczać od jesieni

Ciepłe wiosny o bardzo jasnej urodzie mogą być błędnie brane za jasne wiosny, także mogłaś zostać tak sklasyfikowana i to mnie nie dziwi, bo początkowo sama miałam watpliwości, ale mi łatwiej było ocenić, bo znam Cię na żywo.

Kontrast (patrząc na naturalny kolor włosów itd) - średni.
W Twoim przypadku kolor włosów nie powinien się zlewać ze skórą. Moim zdaniem pasują Ci kontrasty, ale nie takie mocne jak zimie lub czystej wiośnie, choćby np ten, który miałaś: jasna cera, rude włosy, zielone oczy. Zobacz, rudzielce są blade, a Ty w rudym wyglądałaś bardzo naturalnie i nie blado. Blond zgasił Ci ten kontrast i wyglądało to dość dziwnie. Na zdjęciach ten blond Ci się lepiej prezentuje niż na żywo, więc się nimi nie sugeruj.

Co do ubrań, to pasują Ci kolory ciepłe i czyste, w czystym szarym i w mocnej zieleni(takiej jak trawa) wyglądasz bardzo ładnie, spójrz na mnie, ja jak ubiorę jakieś czyste kolory, to mnie nagle nie widać, tylko ubranie, ale ja jestem jasnym latem i mi pasują inne kolory ;p Pasuje Ci niebieski i mi też, ale zauważ, że i Tobie i mnie pasuje inny odcień niebieskiego

Biżuteria - najlepiej będziesz wyglądać w złocie, dużo złota, ale jeśli przemycisz gdzieś elementy srebra, to nie powinno być źle, jeśli zrobisz to umiejętnie. "

Hmm, tak to wygląda, chyba się z tym zgodzę.

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Cytat:
Napisane przez AnnaNow Pokaż wiadomość
Witam,
Na dołączonych zdjęciach widać, że najbardziej pasują zimne albo neutralne odcienie. Ale też jestem za popielatym ciemnym blondem. Pozdrawiam.

Jak już pisałam, to nawet nie wchodzi w grę, nie przyciemnię włosów.
Alicyja69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-25, 14:49   #78
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Które odcienie mi pasują? ciepłe czy zimne? (Zdjęcia)

Cytat:
Napisane przez Alicyja69 Pokaż wiadomość
Dostałam taką odpowiedź od koleżanki odnośnie analizy kolorystycznej:

"Hej, przepraszam, że wprowadziłam Cię w błąd, faktycznie tak napisałam. Generalnie moim zdaniem jesteś prawdziwą wiosną i to miałam na myśli mówiąc, że mógłby Ci pasować złoty blond.
Moim zdaniem jako kolorystce, blond Ci nie pasuje, (np Edytka jest czystą wiosną i jak miała rude włosy, to niby nie było tragedii, bo pasują jej ciepłe odcienie, ale wyglądała w nim nijak i gasła i Ty masz tak z blondem. )

Tragedii nie ma, bo pasują Ci ciepłe odcienie włosów, ale niekoniecznie złote i czerwone.

Rudy jest dla Ciebie bardziej twarzowy. Stawiam na wiosnę bo świetnie się opalasz na złoty brąz, twoja cera posiada ciepłe(zółte) tony i jest koloru jasnego złocistego beżu, oczy są koloru nasyconej zieleni, ale złota obwódka wokół źrenicy skłania mnie nadal ku wiośnie. Piegów nie masz.

Odnośnie makijażu: http://12blueprints.com/wp-content/u...eupforweb1.jpg to są w większości kolory, których używasz i które na dodatek Ci pasują - instynktownie wiedziałaś jakie kosmetyki kupować - zobacz na szminki, że nie ma tu krwistej czerwieni, w której wyglądasz źle. Fajnie Ci też w szmince koloru ceglastej czerwieni - to możesz zapożyczać od jesieni

Ciepłe wiosny o bardzo jasnej urodzie mogą być błędnie brane za jasne wiosny, także mogłaś zostać tak sklasyfikowana i to mnie nie dziwi, bo początkowo sama miałam watpliwości, ale mi łatwiej było ocenić, bo znam Cię na żywo.

Kontrast (patrząc na naturalny kolor włosów itd) - średni.
W Twoim przypadku kolor włosów nie powinien się zlewać ze skórą. Moim zdaniem pasują Ci kontrasty, ale nie takie mocne jak zimie lub czystej wiośnie, choćby np ten, który miałaś: jasna cera, rude włosy, zielone oczy. Zobacz, rudzielce są blade, a Ty w rudym wyglądałaś bardzo naturalnie i nie blado. Blond zgasił Ci ten kontrast i wyglądało to dość dziwnie. Na zdjęciach ten blond Ci się lepiej prezentuje niż na żywo, więc się nimi nie sugeruj.

Co do ubrań, to pasują Ci kolory ciepłe i czyste, w czystym szarym i w mocnej zieleni(takiej jak trawa) wyglądasz bardzo ładnie, spójrz na mnie, ja jak ubiorę jakieś czyste kolory, to mnie nagle nie widać, tylko ubranie, ale ja jestem jasnym latem i mi pasują inne kolory ;p Pasuje Ci niebieski i mi też, ale zauważ, że i Tobie i mnie pasuje inny odcień niebieskiego

Biżuteria - najlepiej będziesz wyglądać w złocie, dużo złota, ale jeśli przemycisz gdzieś elementy srebra, to nie powinno być źle, jeśli zrobisz to umiejętnie. "

Hmm, tak to wygląda, chyba się z tym zgodzę.

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------




Jak już pisałam, to nawet nie wchodzi w grę, nie przyciemnię włosów.
Fajnie, że ktoś Ci tak doradził - zgodziłabym się z tym w pełni. Ja to nawet nie wiem czy jestem typem chłodnym czy ciepłym, po prostu nie umiem tego określić
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-25, 17:02   #79
yokoshimaka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 12
Dot.: Które odcienie mi pasują? ciepłe czy zimne? (Zdjęcia)

Ja też się z tym zgadzam Ciężko przeprowadzić analizę kolorystyczną online, to fakt.

Anonimka, sprawdź pw
yokoshimaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-26, 10:46   #80
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Które odcienie mi pasują? ciepłe czy zimne? (Zdjęcia)

Cytat:
Napisane przez Alicyja69 Pokaż wiadomość
Dostałam taką odpowiedź od koleżanki odnośnie analizy kolorystycznej:

"Hej, przepraszam, że wprowadziłam Cię w błąd, faktycznie tak napisałam. Generalnie moim zdaniem jesteś prawdziwą wiosną i to miałam na myśli mówiąc, że mógłby Ci pasować złoty blond.
Moim zdaniem jako kolorystce, blond Ci nie pasuje, (np Edytka jest czystą wiosną i jak miała rude włosy, to niby nie było tragedii, bo pasują jej ciepłe odcienie, ale wyglądała w nim nijak i gasła i Ty masz tak z blondem. )

Tragedii nie ma, bo pasują Ci ciepłe odcienie włosów, ale niekoniecznie złote i czerwone.

Rudy jest dla Ciebie bardziej twarzowy. Stawiam na wiosnę bo świetnie się opalasz na złoty brąz, twoja cera posiada ciepłe(zółte) tony i jest koloru jasnego złocistego beżu, oczy są koloru nasyconej zieleni, ale złota obwódka wokół źrenicy skłania mnie nadal ku wiośnie. Piegów nie masz.

Odnośnie makijażu: http://12blueprints.com/wp-content/u...eupforweb1.jpg to są w większości kolory, których używasz i które na dodatek Ci pasują - instynktownie wiedziałaś jakie kosmetyki kupować - zobacz na szminki, że nie ma tu krwistej czerwieni, w której wyglądasz źle. Fajnie Ci też w szmince koloru ceglastej czerwieni - to możesz zapożyczać od jesieni

Ciepłe wiosny o bardzo jasnej urodzie mogą być błędnie brane za jasne wiosny, także mogłaś zostać tak sklasyfikowana i to mnie nie dziwi, bo początkowo sama miałam watpliwości, ale mi łatwiej było ocenić, bo znam Cię na żywo.

Kontrast (patrząc na naturalny kolor włosów itd) - średni.
W Twoim przypadku kolor włosów nie powinien się zlewać ze skórą. Moim zdaniem pasują Ci kontrasty, ale nie takie mocne jak zimie lub czystej wiośnie, choćby np ten, który miałaś: jasna cera, rude włosy, zielone oczy. Zobacz, rudzielce są blade, a Ty w rudym wyglądałaś bardzo naturalnie i nie blado. Blond zgasił Ci ten kontrast i wyglądało to dość dziwnie. Na zdjęciach ten blond Ci się lepiej prezentuje niż na żywo, więc się nimi nie sugeruj.

Co do ubrań, to pasują Ci kolory ciepłe i czyste, w czystym szarym i w mocnej zieleni(takiej jak trawa) wyglądasz bardzo ładnie, spójrz na mnie, ja jak ubiorę jakieś czyste kolory, to mnie nagle nie widać, tylko ubranie, ale ja jestem jasnym latem i mi pasują inne kolory ;p Pasuje Ci niebieski i mi też, ale zauważ, że i Tobie i mnie pasuje inny odcień niebieskiego

Biżuteria - najlepiej będziesz wyglądać w złocie, dużo złota, ale jeśli przemycisz gdzieś elementy srebra, to nie powinno być źle, jeśli zrobisz to umiejętnie. "

Hmm, tak to wygląda, chyba się z tym zgodzę.

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------




Jak już pisałam, to nawet nie wchodzi w grę, nie przyciemnię włosów.
Więc jednak Ciepła Wiosenka
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-22, 14:53   #81
e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 063
Dot.: Które odcienie mi pasują? ciepłe czy zimne? (Zdjęcia)

Od razu zakwalifikowałam cię do wiosny i chciałam zaproponować ci rudy kolor... doczytałam do końca, szkoda, że nie zauważyłam tego postu wcześniej, uniknęłabyś zbędnej chemii. Uwierz, na pewno odczuły to twoje włosy, żadne włosy nie są odporne i prędzej czy później dadzą o tym znać.
e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-23, 16:48   #82
Alicyja69
Raczkowanie
 
Avatar Alicyja69
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 127
Dot.: Które odcienie mi pasują? ciepłe czy zimne? (Zdjęcia)

Niestety odczuły to... Zregenerowałam ję trochę olaplexem

I teraz podcinam je teraz co jakiś czas, żeby zachować długość.

Kara za głupotę boli
Alicyja69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-23 17:48:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:00.