DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-18, 20:23   #4231
asiaTM
Rozeznanie
 
Avatar asiaTM
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 606
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

to działaj, powodzenia
tak, 2 razy, ale za pierwszym mi brakło cierpliwości i zniszczyłam sobie tylko włosy, a że blond kusił później znów próbowałam ale blond farby to jednak blond farby, 3 lata jestem blondynką i od tej pory nie mogę ich zapuścić, suche łamiące się końcówki i wieczne podcinanie i odrosty i mam pomału dosyć
a farba, która dość mocno rozjaśnia to też wellaton 12/1 albo 12/0, ten najjaśniejszy, ale nie mam pojęcia co by Ci po nim wyszło
__________________
enjoy the little things in life, bcs one day you will look back and realize they were big things.


Edytowane przez asiaTM
Czas edycji: 2014-06-18 o 20:27
asiaTM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 07:03   #4232
przeklete_pragnienia
Zakorzenienie
 
Avatar przeklete_pragnienia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Prosto z serca
Wiadomości: 4 650
GG do przeklete_pragnienia
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Hej dziewczyny, nie ukrywam, że bardzo na Was liczę
Wiem, że to totalna głupota ale:
Bardzo długo farbowałam włosy na czarno, potem na ciemne brązy, następnie wpadłam na genialny pomysł zafarbowania włosów henna khadi, raz ciemnym brązem a potem czernią (nie indygo). Stwierdziłam, że henna jest jednak nie dla mnie, po czym zafarbowałam włosy castingiem hebanową czernią
A wiecie co mi się marzy? Taki cudowny brązik. Czy jest szansa, abym cos zrobiła, zeby się pozbyc tego co mam? Rozjasnianie chyba nie wchodzi w grę? Słyszałam o zielonych włosach po rozjaśnianiu henny...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brąz.jpg (139,9 KB, 12 załadowań)
__________________
Postanowiłam w tym roku zrzucić 10 kg. Zostało mi jeszcze 13
przeklete_pragnienia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 11:44   #4233
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

po hennie rozjaśnić włosy jest ciężko. deko i odpowiednio dobrana farba potem to sporo lepsze wyjście.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 13:05   #4234
przeklete_pragnienia
Zakorzenienie
 
Avatar przeklete_pragnienia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Prosto z serca
Wiadomości: 4 650
GG do przeklete_pragnienia
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
po hennie rozjaśnić włosy jest ciężko. deko i odpowiednio dobrana farba potem to sporo lepsze wyjście.
Hmm a dekoloryzacja ruszy hennę? Aż boję się iść do fryzjera, zapewne wygna mnie z niczym
__________________
Postanowiłam w tym roku zrzucić 10 kg. Zostało mi jeszcze 13
przeklete_pragnienia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 18:50   #4235
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

z tego co wyczytałam to po deko była jeszcze farba- coś powinno rozjaśniania nie radzę, nierzadko zielenie wychodzą na lewo i prawo
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 19:13   #4236
przeklete_pragnienia
Zakorzenienie
 
Avatar przeklete_pragnienia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Prosto z serca
Wiadomości: 4 650
GG do przeklete_pragnienia
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Śliczne dzięki za radę
__________________
Postanowiłam w tym roku zrzucić 10 kg. Zostało mi jeszcze 13
przeklete_pragnienia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 21:41   #4237
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Ja właśnie schodze z czerni, robiłam 2 razy kąpiel rozjaśniającą ( rozjaśniacz,woda utleniająca 9%,szampon, odzywka,woda kranówka-wszystko te same proporcje) i mam jasny rudy.

Trzymałam to po 30-45 min potem dobra maska na 20min
Jak narazie włosy są w świetnej kondycji.
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-19, 22:00   #4238
paskiwkropki88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 39
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Hej, miesiac temu robilam dekoloryzacje u fryzjerki z czarnego koloru, po pomalowaniu farba z poziomu 7 wyszlo mi cos takiego jak na zdjeciu, teraz gdy juz sie przyzwyczailam do jasniejszych wlosow zapragnelam blondu z poziomu 9 czy da sie osiagnac taki kolor na moich wlosach? I jak to zrobic? Moze nie widac tego na zdjeciu ale wlosy sa juz bardzo przesuszone
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (119,6 KB, 44 załadowań)
paskiwkropki88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 22:13   #4239
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Może tak stopniowo pasemkami, lub refleksami.
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 17:30   #4240
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

paskiwkropki, oczywiście. kąpiel rozjaśniająca lub farba rozjaśniająca (poziom12). w żadne refleksy się nie baw, tylko spalisz włosy.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 23:40   #4241
paskiwkropki88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 39
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Dziekuje za odpowiedz kupie farbe i bede dzialac, jaka najlepiej kupic?fryzjerska lepiej niz drogeryjna, prawda? Na jak dlugo ja polozyc i z jaka woda? Uwazasz ze farba rozjasniajaca mniej zniszczy wlosy niz kapiel?
paskiwkropki88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-21, 13:52   #4242
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

farba rozjaśniająca najlepsza jak dla mnie to fryzjerka wella koleston, poziom 12. łączę ją zazwyczaj z 9%. 40-45 minut. taka farba a kąpiel to mniej więcej to samo, ale po kąpieli potrzebna jest jeszcze farba.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 11:51   #4243
Kumako
Przyczajenie
 
Avatar Kumako
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 9
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

a czy farbę rozjaśniającą można kłaść na balejaż? moja koleżanka chce dojść do równego ładnego blondu i razem się zastanawiamy czy w jakiś sposób nie zniszczy jej tego co aktualnie posiada na głowie Dodam, że ten swój balejaż ma w ładnym, chłodnym odcieniu, ale uparła się, że chce równe
Kumako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 12:31   #4244
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

można, ale efekt balejażu raczej pozostanie. jaśniejsze pasma będą jeszcze jaśniejsze, ciemniejsze lekko jaśniejsze. niestety.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 12:53   #4245
paskiwkropki88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 39
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Dziekuje
paskiwkropki88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 09:11   #4246
Redbu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Wczoraj w końcu zdecydowałam się na dekoloryzacje. Jak zmyłam preparat włosy były takie przyjemnie rudawe, więc myślę sobie - plan wykonany. Położyłam na 15 minut farbę blond z joanny aby kolor nie ściemniał. Po wypłukaniu farby i wysuszeniu niestety kolor troszkę ściemniał do jasnego brązu z czerwonym przebłyskiem. Poszłam spać, rano końcówki były ciemniejsze, góra dalej brąz z przebłyskiem czerwonym. Z racji tego, że jeden deko starczył, zrobiłam rano drugi zabieg, wyszedł znów ładny rudy, mam nadzieje, że teraz nie ściemnieje, aż tak. Zaznaczę, że przy każdej deko myłam włosy 5 razy.


ZDJ 1 - włosy przed deko
ZDJ 2 - pierwsza deko
ZDJ 3 - druga deko

ZDJ 4 - kolor naturnalny do którego mniej wiecej chciałabym wrócić. Mniej więcej, gdyż będzie satysfakcjonował mnie każdy jasny, średni brąz/ciemny blond, bez czerwonej poświaty.

jeżeli kolor by nie ściemniał to czy wystarczy dalej farba 8.1 czy jeszcze jakiś zabieg ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fe78d0148f1e1.jpg (54,4 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg unnamed.jpg (29,0 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jk.jpg (18,7 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg v.jpg (19,1 KB, 14 załadowań)
Redbu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 13:11   #4247
Must
Rozeznanie
 
Avatar Must
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 952
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Rok temu pofarbowałam włosy po raz ostatni.

Teraz mam 20 cm odrostów i zamarzył mi się naturalny kolor.

Idę na dekoloryzację i zastanawiam się jak to będzie. I czy włosy faktycznie będą w jednym kolorze ? Moim naturalnym ?


Chyba nie tknę farby przed długie lata.
Must jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 14:10   #4248
enamour
Zakorzenienie
 
Avatar enamour
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14 745
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cześć. Miałam robioną wczoraj dekoloryzację (mój naturalny kolor to rudy, kolor był ściągany z brązowych odrostów, reszty ciemny brąz i końcówki czarne), nie nakładała mi fryzjerka potem żadnej farby, nic, bo zrobiło mi się piękne rude ombre, byłam zachwycona i tak zostawiła, mówiła, że nie będziemy malować, skoro chcę ten kolor, który teraz mam. Wieczorem umyłam włosy (zwykłym szamponem regenerującym z nivea), bo nałożyła mi na nie wosk i były tłuste, rano miałam włosy duuuuuzo ciemniejsze... Umyłam rano jeszcze raz, ale dalej to samo. Byłam dziś u nich i fryzjerki z tego salonu się mocno zdziwiły, ale mówily że włosy różnie reaguja i może wrócić się uda do tego rudego koloru. Błagam, pocieszcie mnie :-(:-( jutro pójdę znów do salonu, jak szefowa będzie, bo ona mi je robiła.. Jest szansa, że to się jakoś zmyje? Może szampon przeciwłupieżowy pomoże? Czytałam o tym sporo i podobno to częste zjawisko, że włosy ciemnieją, dodatkowo podobno powinno się je po zabiegu umyć szamponem kwaśnym i ogólnie kilka razy umyć włosy szamponem oczyszczającym, do tego podobno powinno się farbę nałożyć trochę jaśniejszą, niż to, co jest na włosach, podobno płukanki z octem się zaleca, ale ona mi nic nie powiedziała, była zadowolona, że się udało i tyle, nie wspomiała, że mogą ciemnieć, przecież skąd ja miałam wiedzieć, że tak będzie.. Wywaliłam kasę na to i efekt praktycznie znikomy..
Postaram się tego wątku trochę poczytać, może znajdę odpowiedź, ale pomóżcie, proszę, wkurzona jestem bardzo.

Pierwsze zdjęcie wczorajsze i drugie dzisiejsze, trzecie: z tego koloru schodziłam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20140623_173915aasx.jpg (53,4 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20140624_072246a.jpg (44,7 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aa.jpg (85,8 KB, 21 załadowań)
__________________
Wszystko, co należy do mnie, jest teraz Twoje. Oddaje Ci siebie, swą duszę i miłość, od teraz aż do końca naszych dni.

Edytowane przez enamour
Czas edycji: 2014-06-24 o 14:14
enamour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 14:22   #4249
Redbu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez enamour Pokaż wiadomość
Cześć. Miałam robioną wczoraj dekoloryzację (mój naturalny kolor to rudy, kolor był ściągany z brązowych odrostów, reszty ciemny brąz i końcówki czarne), nie nakładała mi fryzjerka potem żadnej farby, nic, bo zrobiło mi się piękne rude ombre, byłam zachwycona i tak zostawiła, mówiła, że nie będziemy malować, skoro chcę ten kolor, który teraz mam. Wieczorem umyłam włosy (zwykłym szamponem regenerującym z nivea), bo nałożyła mi na nie wosk i były tłuste, rano miałam włosy duuuuuzo ciemniejsze... Umyłam rano jeszcze raz, ale dalej to samo. Byłam dziś u nich i fryzjerki z tego salonu się mocno zdziwiły, ale mówily że włosy różnie reaguja i może wrócić się uda do tego rudego koloru. Błagam, pocieszcie mnie :-(:-( jutro pójdę znów do salonu, jak szefowa będzie, bo ona mi je robiła.. Jest szansa, że to się jakoś zmyje? Może szampon przeciwłupieżowy pomoże? Czytałam o tym sporo i podobno to częste zjawisko, że włosy ciemnieją, dodatkowo podobno powinno się je po zabiegu umyć szamponem kwaśnym i ogólnie kilka razy umyć włosy szamponem oczyszczającym, do tego podobno powinno się farbę nałożyć trochę jaśniejszą, niż to, co jest na włosach, podobno płukanki z octem się zaleca, ale ona mi nic nie powiedziała, była zadowolona, że się udało i tyle, nie wspomiała, że mogą ciemnieć, przecież skąd ja miałam wiedzieć, że tak będzie.. Wywaliłam kasę na to i efekt praktycznie znikomy..
Postaram się tego wątku trochę poczytać, może znajdę odpowiedź, ale pomóżcie, proszę, wkurzona jestem bardzo.

Pierwsze zdjęcie wczorajsze i drugie dzisiejsze, trzecie: z tego koloru schodziłam.
Ja również wczoraj poddałam się dekoloryzacji, ale w domu. To normalne, że po zabiegu mogą ściemnieć, ja je zabezpieczyłam farbą, octem, myłam 4 razy babydreamem i raz H&S i też na początku wyszedł piękny rudy potem ściemniał. Pomimo tych zabezpeczeń musiałam drugi raz dzisiaj nałożyć dekoloryzator z nadzieją, że dzisiaj nie ściemnieje. Wydaje je mi się, że jak włosy długo były poddawane farbowaniu to jedna deko nie wystarczy. Jednak ja nie jestem specem w temacie i tylko dużo czytam. Na pewno ktoś Ci odpowie konkretniej

A ja do mojego postu powyżej dołączam jeszcze pytanie. Ile tak włosy po deko mogą ciemnieć ? minęło juz 8h i nic, czy to znaczy, że już raczej nie ściemnieją czy ten proces jednak będzie trwać kilka dni i jest ryzyko powrotu ciemnych?
Redbu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-24, 14:27   #4250
enamour
Zakorzenienie
 
Avatar enamour
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14 745
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Redbu Pokaż wiadomość
Ja również wczoraj poddałam się dekoloryzacji, ale w domu. To normalne, że po zabiegu mogą ściemnieć, ja je zabezpieczyłam farbą, octem, myłam 4 razy babydreamem i raz H&S i też na początku wyszedł piękny rudy potem ściemniał. Pomimo tych zabezpeczeń musiałam drugi raz dzisiaj nałożyć dekoloryzator z nadzieją, że dzisiaj nie ściemnieje. Wydaje je mi się, że jak włosy długo były poddawane farbowaniu to jedna deko nie wystarczy. Jednak ja nie jestem specem w temacie i tylko dużo czytam. Na pewno ktoś Ci odpowie konkretniej

A ja do mojego postu powyżej dołączam jeszcze pytanie. Ile tak włosy po deko mogą ciemnieć ? minęło juz 8h i nic, czy to znaczy, że już raczej nie ściemnieją czy ten proces jednak będzie trwać kilka dni i jest ryzyko powrotu ciemnych?
Gdybym wiedziała, że trzeba je farbować, to bym chciała farbowanie, ale ja pojęcia nie miałam o tym, fryzjerka mi nic nie wspomniała. Włosy maluję już 7 lat.. ale tylko odrosty zawsze.
__________________
Wszystko, co należy do mnie, jest teraz Twoje. Oddaje Ci siebie, swą duszę i miłość, od teraz aż do końca naszych dni.
enamour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 14:41   #4251
Redbu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

miałam na myśli położenie na 15 minut jakiegoś blondu, żeby kolor nie ściemniał z powrotem, tak jak dziewczyny polecają tutaj w temacie. Ale widać, że każdy włos inny. U mnie w ogóle wczoraj to nie przyniosło skutku. Dlatego dzisiaj z rana od razu zrobiłam drugą, myłam 5 razy i zrobilam płukankę octową. Niestety trzeciego dekoloryzatora nie mam, dlatego modle się żeby nie ściemniał

Edytowane przez Redbu
Czas edycji: 2014-06-24 o 14:43
Redbu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 14:44   #4252
enamour
Zakorzenienie
 
Avatar enamour
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14 745
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

kurcze, ale fryzjerka chyba powinna wiedzieć, że farbę trzeba nałożyć, a nie zostawiła mi te włosy takie, jakie były, ja nie miałam zielonego pojęcia, że ciemnieją włosy po takim zabiegu.. zobaczymy, co jutro mi powie. tak to by od razu farbę nałożyła i byłoby po sprawie, ciekawe, ile teraz karze mi wydać, bo nie jestem w ogóle zadowolona z efektu, który zrobiła, myślicie, że można to jakoś reklamować? powinna mnie uprzedzić o tym, co może się stać..
__________________
Wszystko, co należy do mnie, jest teraz Twoje. Oddaje Ci siebie, swą duszę i miłość, od teraz aż do końca naszych dni.
enamour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 12:05   #4253
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Redbu Pokaż wiadomość
Wczoraj w końcu zdecydowałam się na dekoloryzacje. Jak zmyłam preparat włosy były takie przyjemnie rudawe, więc myślę sobie - plan wykonany. Położyłam na 15 minut farbę blond z joanny aby kolor nie ściemniał. Po wypłukaniu farby i wysuszeniu niestety kolor troszkę ściemniał do jasnego brązu z czerwonym przebłyskiem. Poszłam spać, rano końcówki były ciemniejsze, góra dalej brąz z przebłyskiem czerwonym. Z racji tego, że jeden deko starczył, zrobiłam rano drugi zabieg, wyszedł znów ładny rudy, mam nadzieje, że teraz nie ściemnieje, aż tak. Zaznaczę, że przy każdej deko myłam włosy 5 razy.


ZDJ 1 - włosy przed deko
ZDJ 2 - pierwsza deko
ZDJ 3 - druga deko

ZDJ 4 - kolor naturnalny do którego mniej wiecej chciałabym wrócić. Mniej więcej, gdyż będzie satysfakcjonował mnie każdy jasny, średni brąz/ciemny blond, bez czerwonej poświaty.

jeżeli kolor by nie ściemniał to czy wystarczy dalej farba 8.1 czy jeszcze jakiś zabieg ?
8.1 jest za jasne na tę rudość. 7.1 by sobie poradziło.

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Must Pokaż wiadomość
Rok temu pofarbowałam włosy po raz ostatni.

Teraz mam 20 cm odrostów i zamarzył mi się naturalny kolor.

Idę na dekoloryzację i zastanawiam się jak to będzie. I czy włosy faktycznie będą w jednym kolorze ? Moim naturalnym ?


Chyba nie tknę farby przed długie lata.
niestety, ale nie. będzie trzeba wyrównać w jedną lub drugą stronę.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 13:07   #4254
Redbu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

rozumiem, że 7.1 nie powinien wyjść zbyt ciemny po deko ( w domyślę, czarny) ?
Redbu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 14:32   #4255
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

7 to ciemny blond, który sobie powinien z tymi rudościami poradzić. Możesz skrócić lekko czas trzymania (7 wychodzą lekko brązowawe) ale czerni się nie spodziewam. Możesz zrobić test na pasemku 8, jeśli Ci zależy, ale wątpię, by ósemka pokryła tę, bądź co bądź, intensywną rudość.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 23:36   #4256
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Heeej. Dzisiaj robiłam dekoloryzację na czarnych włosach. Powtórzyłam ją wielokrotnie (przestałam już liczyć za 3 razem), postępując zgodnie z zaleceniami na ulotce i pani w sklepie. Użyłam produktu REMOVER firmy Maxima .. (dekoloryzator) na jakieś 5 cm od odrostu kolor pięknie ściągnięty, niestety dalej czerń.. i im bliżej końcówek tym znów jaśniejsze. Zmęczona zabiegami umyłam włosy zwykłą rzepą i zrobiłam płukankę octową. Jutro będę działać dalej, myślę że na jedną lub dwie deko starczy. Jak kolejna deko nie ruszy czerni to działam z kąpielą rozjaśniającą albo zakupię kolejny dekoloryzator i będę powolutku się rozjaśniać, bo muszę przyznać że nawet ciekawie wygląda to co mam na głowie Tylko problem w tym że mam już jasny odrost...
No ale zobaczymy czy jutro nie obudzę się z powrotem czarna
Ahaaa... zmierzam do średniego blondu

Jestem w szoku czytając że schodzicie z czerni do brązu (!) za 1 razem, a ja chyba za 5 czy 6 razem wciąż czarna
końce niestety suche ale to pewnie ze względu na ciągłe suszenie między aplikacjami
Pozdroo

EDIT: informuję że nic mi nie ściemniało działam więc dalej i będę nakładać na środek głównie :/

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2014-06-26 o 09:31
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 06:10   #4257
enamour
Zakorzenienie
 
Avatar enamour
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14 745
Dot.: farbowanie i dekoloryzacja.

Wczoraj robiłam znów dekoloryzacje u fryzjera, góra znów ruda, tak jak chciałam a dol ciemniejszy. Przez noc mi nic nie sciemnialo, mam nadzieję, że będzie ok. Fryzjerka mówiła, że nie może ciemniec, robiła to wielokrotnie i nikt nie przychodził z reklamacja. Wiem, że maskę zakwaszajaca mi nakladala. Za 2 tyg znów mam iść na dekoloryzacje, ale dołu włosów, bo mam nierowne przejścia. Kazała mi nie myć głowy jak najdłużej, to coś da? Ile czasu nie myć?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Wszystko, co należy do mnie, jest teraz Twoje. Oddaje Ci siebie, swą duszę i miłość, od teraz aż do końca naszych dni.
enamour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 07:34   #4258
konstancja01
Raczkowanie
 
Avatar konstancja01
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 189
Dot.: farbowanie i dekoloryzacja.

Poczytajcie sobie o preparacie UBER, ja co prawda ściągałam ciemny blond do jasnego, ale juz za pierwszym razem był efekt
http://blog.uber.com.pl/tag/dekoloryzacja/
__________________
jestem księżniczką...
tylko oczy podkrążone
i zgubiłam gdzieś koronę...
KOCHAM <3
zapuszczam włoski

konstancja01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 10:06   #4259
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: farbowanie i dekoloryzacja.

Hm co do tego by nie myć włosów jak najdłużej to pierwsze o tym słyszę.

Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 18:33   #4260
enamour
Zakorzenienie
 
Avatar enamour
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14 745
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Może macie już dość moich pytań, ale jeśli minęła już druga doba po zabiegu i włosy nie ściemniały, to już nie ściemnieją? Kiedy mogę je spokojnie umyć? Powiem szczerze, że mam strach przed myciem włosów, bo ostatnio mi po myciu ściemniały, ale zrobiłam to kilka godzin po dekoloryzacji, pewnie dlatego..
__________________
Wszystko, co należy do mnie, jest teraz Twoje. Oddaje Ci siebie, swą duszę i miłość, od teraz aż do końca naszych dni.
enamour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-16 14:21:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:00.