Mamusie marcowe 2018 cz. 7 - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-02-06, 14:02   #4351
czaro_dziejkaa
Zadomowienie
 
Avatar czaro_dziejkaa
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 528
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez lelowa Pokaż wiadomość
Matko, ale bym zjadła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czaro_dziejkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-06, 14:05   #4352
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez _Dolly Pokaż wiadomość
Jak rozmawiałam z gin ostatnio o sytuacji we wro, odsyłaniu to uspokajała mnie, że z rozwarciem nikt mnie nie odeśle. Najważniejsze, żeby nie jechać za wcześnie. Zobaczymy jak będzie w praktyce

Muszę tż zaciągnąć na zwiedzanie Brochowa Wpadliśmy tam raz, ale akurat połowa personelu była na jakimś szkoleniu i nie miał nas kto oprowadzić. Tyle co porozmawialiśmy z taką babeczką... Może zwiedzanie mi rozwieje wątpliwości. Jedynie co to poporodowej się tam boję... bo porodówka ponoć super. Koleżanka rodziła i sobie chwaliła, a co do poporodowej to powiedziała mi tylko "wiesz, później to już myślisz tylko żeby wyjść do domu"

Tż jest za Borowską... Jest przekonany, że tam lepsza opieka pod względem medycznym...

Bosz... byłby jeden szpital i byłby spokój
Z rozwarciem 5cm cie zostawia, jezeli bedzie mniejsze to chyba moga odeslac. Dlatego lepiej nie gnac do szpitala jak tylko sie poczuje skurcze ja sie pocieszam ze jak zadzwonie do poloznej to ona mi powie czy juz jechac czy czekac
Cytat:
Napisane przez lelowa Pokaż wiadomość
Ale pysznie wygladaja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-06, 14:11   #4353
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Potwierdzam, 5 cm juz zostawiaja. Tyle mialam jak sie zglosilam nie wiedzac w ogole o tym

Jeju padam na ryj, zabralam sie za smazenie od razu jak wrocilismy ze spacerku, juz wystac nie moge, na szczescie ostatnia tura, boli mnie brzuch jak cholera :/
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-06, 14:23   #4354
bloody_marry
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 568
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Lelowa, dosmażaj i idź odpocząć!

A jak odpoczniesz to podziel się przepisem koniecznie! Mąż czasem wspomina że w pracy jadł coś słodkiego bo któregoś żona zrobila i przyniósł do pracy. To chyba taka aluzja żebym też coś zrobiła może takie oponki właśnie na czwartek?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bloody_marry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-06, 14:26   #4355
Torrence
Wtajemniczenie
 
Avatar Torrence
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 2 223
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez parapet Pokaż wiadomość
O-MÓJ-BORZU..... Ostatnio (wczoraj? przedwczoraj?) przeglądałam h&m i nic specjalnego mi w oko nie wpadło ale coś tam z królikami było i jak zobaczyłam Twojego linka to zanim go otworzyłam miałam już w ciemno pisać "tak, wiem, widziałam to" Ale nie , nie widziałam, klikam, musze to mieć I jeszcze ze stópkami Tylko co z moim fochem na H&M? Ostatnio chciałam sobie zamówić jakiś top/koszulkę ciążową bo aktualnie nie bardzo mam w czym chodzić ale stwierdziłam, że przecież ja urodzę zanim mi to dojdzie

Lelowa nie masz litości... Te oponki, u nas nazywane obwarzankami, mama robiła kiedyś często i to również jest mój smak z dzieciństwa!!

Asiula odnośnie koszyków/organizerów do szuflad to ja ostatnio przeszperałam allegro. Potrzebowałam czegoś do łazienki, udało mi się znaleść idealne.
Te ikeowskie też kupiłam ale ostatecznie częściowo z nich zrezygnowałam i body i pajace mam bezpośrednio w szufladzie. Nie potrafiłam ich złożyć tak, żeby to ładnie wyglądało w tych koszykach
__________________
Królicza matka
Torrence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-06, 14:31   #4356
alleyezonme
Zakorzenienie
 
Avatar alleyezonme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18 915
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez parapet Pokaż wiadomość
Zamawiałam sobie ostatnio swetry i już było ok Wtedy to była jakaś dziwna akcja, pełno nowego towaru i superceny.
Mówisz? No to zamawiam, najwyżej będzie na Ciebie

Kurczę, przy jednej rzeczy na której mi zależy ciagle wyskakuje komunikat, że w tej chwili nie mogę wrzucić jej do koszyka a niby rozmiar jest dostępny

Cytat:
Napisane przez lelowa Pokaż wiadomość
Ojeju !!

Szkoda, że nie istnieje opcja przesyłania przez internet takich smakołyków

Cytat:
Napisane przez Torrence Pokaż wiadomość
O-MÓJ-BORZU..... Ostatnio (wczoraj? przedwczoraj?) przeglądałam h&m i nic specjalnego mi w oko nie wpadło ale coś tam z królikami było i jak zobaczyłam Twojego linka to zanim go otworzyłam miałam już w ciemno pisać "tak, wiem, widziałam to" Ale nie , nie widziałam, klikam, musze to mieć I jeszcze ze stópkami Tylko co z moim fochem na H&M? Ostatnio chciałam sobie zamówić jakiś top/koszulkę ciążową bo aktualnie nie bardzo mam w czym chodzić ale stwierdziłam, że przecież ja urodzę zanim mi to dojdzie
Też jak to zobaczyłam pomyślałam od razu o Tobie

W ogóle mam wrażenie że sporo rzeczy dorzucili na wyprzedaże ale większość niestety rozmiary przebrane
__________________


Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

alleyezonme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-06, 14:32   #4357
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez bloody_marry Pokaż wiadomość
A jak odpoczniesz to podziel się przepisem koniecznie! Mąż czasem wspomina że w pracy jadł coś słodkiego bo któregoś żona zrobila i przyniósł do pracy. To chyba taka aluzja żebym też coś zrobiła może takie oponki właśnie na czwartek?
Popieram, koniecznie chcemy przepis

Wróciłam z psem, coś wczoraj i dziś nie było jego koleżanki labradorki a zwykle jesteśmy umówione na tę godzinę. Ale ostatnio obwąchiwał jej tyłek, może dostała cieczki i wychodzi ją tylko odsikać Te spacery już są takie męczące
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-06, 14:37   #4358
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Torrence Pokaż wiadomość
O-MÓJ-BORZU..... Ostatnio (wczoraj? przedwczoraj?) przeglądałam h&m i nic specjalnego mi w oko nie wpadło ale coś tam z królikami było i jak zobaczyłam Twojego linka to zanim go otworzyłam miałam już w ciemno pisać "tak, wiem, widziałam to" Ale nie , nie widziałam, klikam, musze to mieć I jeszcze ze stópkami Tylko co z moim fochem na H&M? Ostatnio chciałam sobie zamówić jakiś top/koszulkę ciążową bo aktualnie nie bardzo mam w czym chodzić ale stwierdziłam, że przecież ja urodzę zanim mi to dojdzie

Lelowa nie masz litości... Te oponki, u nas nazywane obwarzankami, mama robiła kiedyś często i to również jest mój smak z dzieciństwa!!

Asiula odnośnie koszyków/organizerów do szuflad to ja ostatnio przeszperałam allegro. Potrzebowałam czegoś do łazienki, udało mi się znaleść idealne.
Te ikeowskie też kupiłam ale ostatecznie częściowo z nich zrezygnowałam i body i pajace mam bezpośrednio w szufladzie. Nie potrafiłam ich złożyć tak, żeby to ładnie wyglądało w tych koszykach
Po twoim poscie tez weszlam w linka i kurcze slicznosci! I sa stopki! Szkoda tylko, ze rozmiarow juz malo zostalo bo 68 i 74 wzielabym od razu.

Przepis zaraz wam wrzuce Tez znam nazwe obwarzanki
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-06, 14:41   #4359
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Przepraszam, ze kartka taka 'dobita' ale byla w uzyciu wiele razy
1517928094662.jpg
Ser uzywalam zawsze zwykly twarogowy.

Edytowane przez lelowa
Czas edycji: 2018-02-06 o 14:42
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-06, 14:49   #4360
Lunak
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 353
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez lelowa Pokaż wiadomość
Przepraszam, ze kartka taka 'dobita' ale byla w uzyciu wiele razy
Załącznik 7421786
Ser uzywalam zawsze zwykly twarogowy.


Dziękujemy Ci dobra kobieto cos czuje, ze po gwieździe to bedzie kolejny wątkowy przebój


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lunak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-06, 14:50   #4361
parapet
Zadomowienie
 
Avatar parapet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 719
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez _Dolly Pokaż wiadomość
Jak rozmawiałam z gin ostatnio o sytuacji we wro, odsyłaniu to uspokajała mnie, że z rozwarciem nikt mnie nie odeśle. Najważniejsze, żeby nie jechać za wcześnie. Zobaczymy jak będzie w praktyce

Muszę tż zaciągnąć na zwiedzanie Brochowa Wpadliśmy tam raz, ale akurat połowa personelu była na jakimś szkoleniu i nie miał nas kto oprowadzić. Tyle co porozmawialiśmy z taką babeczką... Może zwiedzanie mi rozwieje wątpliwości. Jedynie co to poporodowej się tam boję... bo porodówka ponoć super. Koleżanka rodziła i sobie chwaliła, a co do poporodowej to powiedziała mi tylko "wiesz, później to już myślisz tylko żeby wyjść do domu"

Tż jest za Borowską... Jest przekonany, że tam lepsza opieka pod względem medycznym...

Bosz... byłby jeden szpital i byłby spokój
Też mamy dylematy

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Wróciłam z psem, coś wczoraj i dziś nie było jego koleżanki labradorki a zwykle jesteśmy umówione na tę godzinę. Ale ostatnio obwąchiwał jej tyłek, może dostała cieczki i wychodzi ją tylko odsikać Te spacery już są takie męczące
Trafiłam z tym alfonsem.

Pretty, też zamówiłam Już niedużo, ale trochę krótkich rękawów na lato.

Lelowa, jak jest z rozmiarami, bo patrzyłam na pajace, ale wg mnie latem Mała będzie nosiła 68, może 74, to wtedy ugotuje się w takim pajacu. Na mniejsze rozmiary już mam zapas, choć kusiło
parapet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-06, 14:54   #4362
Torrence
Wtajemniczenie
 
Avatar Torrence
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 2 223
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez lelowa Pokaż wiadomość
Po twoim poscie tez weszlam w linka i kurcze slicznosci! I sa stopki! Szkoda tylko, ze rozmiarow juz malo zostalo bo 68 i 74 wzielabym od razu.

Przepis zaraz wam wrzuce Tez znam nazwe obwarzanki
Mi udało się ustrzelić jeszcze 56 (ale czy przyjdzie to się okaże...). Te hm`owskie 56 są dość duże, moja Mała będzie mała więc zdążę się nacieszyć. Do tego dwa komplety na 62 z sukienkami, będą na wiosnę Mała się cieszy, ja się cieszę tylko moje konto kazało przekazać parapet to -

A obwarzanki będę robić na pewno, tylko chyba z połowy porcji bo tam jest aż 700 g mąki, boję się że zatyram się przy smażeniu.
Mam nadzieję, że jutro będę miała lepszy humor i więcej siły. Na ten moment zeżarłabym cały ten talerz który wstawiłaś!
__________________
Królicza matka
Torrence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-06, 14:59   #4363
Lunak
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 353
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Dobra mam głupie pytanie: a co Wy robicie pozniej z tym tłuszczem po smażeniu? Bo mnie ten problem powstrzymuje od robienia takich smakołyków


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lunak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-06, 15:01   #4364
_Selina_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 701
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Lunak Pokaż wiadomość
Dobra mam głupie pytanie: a co Wy robicie pozniej z tym tłuszczem po smażeniu? Bo mnie ten problem powstrzymuje od robienia takich smakołyków


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Pączki na ręczniki papierowe, a olej do toalety

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Selina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-06, 15:16   #4365
Pannkaka
Rozeznanie
 
Avatar Pannkaka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 900
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Troche nadrabiam, ale zaraz bede w domu i pewnie corka mi nie da spokoju do pozna, wiec napisze tylko - jaki piekny kot!
Pannkaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-06, 15:19   #4366
blackberry89
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11 225
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Lunak Pokaż wiadomość
Juz widzę jak moja szefowa w ciagu 21 dni wyrobi sie z wypełnieniem i oddaniem jakiegokolwiek druku do urzędu :/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
U mnie pierwszym razem szef ledwo zdazyl, ostatniego dnia doslownie.

Cytat:
Napisane przez _Selina_ Pokaż wiadomość
Ja tak chodziłam w niedzielę, o ile można mówić o chodzeniu... Ledwo szurałam nogami... :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam to codziennie, wystarczy ze chwile posiedze albo poleze.
Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Ja odkrylam ze jezeli chodzi o bol spojenia nad ranem to mi pomaga jak zmieniam pozycje do spania. Jak spie na boku to rano ledwo chodze a jak przerzuce sie na plecy to potem nie ma problemu. I tak samo zanim wstane a spalam na boku to przerzucam sie na plecy i jeszcze tak leze. Duzo lepiej sie chodzi potem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tyle ze na plecach tez nie zawsze moge polezec, bo mnie dusi. Ale sprobuje chociaz rano, bo w nocy zanim se poleze na plecach zeby wstac to sie rozbudze 😓
Cytat:
Napisane przez lelowa Pokaż wiadomość
Jeeezu, daj!
Cytat:
Napisane przez Lunak Pokaż wiadomość
Dobra mam głupie pytanie: a co Wy robicie pozniej z tym tłuszczem po smażeniu? Bo mnie ten problem powstrzymuje od robienia takich smakołyków


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Olej wylewam to kibelka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
razem od 30 września 2005
zaręczyny 7 maj 2009
ślub 6 sierpnia 2011
Pawcio 13.04.2015
blackberry89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-06, 15:20   #4367
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez blackberry89 Pokaż wiadomość
U mnie pierwszym razem szef ledwo zdazyl, ostatniego dnia doslownie.



Ja mam to codziennie, wystarczy ze chwile posiedze albo poleze.

Tyle ze na plecach tez nie zawsze moge polezec, bo mnie dusi. Ale sprobuje chociaz rano, bo w nocy zanim se poleze na plecach zeby wstac to sie rozbudze

Jeeezu, daj!

Olej wylewam to kibelka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jak nie spie to tez tak dlugo nie poleze ale akurat ten czas wystarcza by jakos sie potem podniesc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-06, 15:34   #4368
bloody_marry
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 568
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Lelowa dzięki za przepis!! Ja będę robić na pewno pytanie tylko ile sztuk wychodzi Ci z takiego przepisu? Ja potrzebuje dużo bo trochę do męża pracy, trochę do rodziców no i dla mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bloody_marry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-06, 16:01   #4369
parapet
Zadomowienie
 
Avatar parapet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 719
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Pannkaka Pokaż wiadomość
Troche nadrabiam, ale zaraz bede w domu i pewnie corka mi nie da spokoju do pozna, wiec napisze tylko - jaki piekny kot!
Daj znać jak córa się czuje

Torrence, polecam się na przyszłość Nie omieszkam znowu coś podesłać Jeszcze był taki kubek z królikiem w dziale home, ale już wykupiony
parapet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-06, 16:14   #4370
Torrence
Wtajemniczenie
 
Avatar Torrence
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 2 223
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez parapet Pokaż wiadomość
Torrence, polecam się na przyszłość Nie omieszkam znowu coś podesłać Jeszcze był taki kubek z królikiem w dziale home, ale już wykupiony
Podsyłaj podsyłaj niedługo 13-ka mi wejdzie A w nexcie mam już naszykowany koszyk za 320 zł... Ta wiosenna kolekcja strasznie mi się podoba
__________________
Królicza matka
Torrence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-06, 16:18   #4371
czaro_dziejkaa
Zadomowienie
 
Avatar czaro_dziejkaa
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 528
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Właśnie mi apka pokazała , ze moja ciąża jest juz donoszona 38 tydz, jeeessssuuuuu ....
Boje się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czaro_dziejkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-06, 16:19   #4372
parapet
Zadomowienie
 
Avatar parapet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 719
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Torrence Pokaż wiadomość
Podsyłaj podsyłaj niedługo 13-ka mi wejdzie A w nexcie mam już naszykowany koszyk za 320 zł... Ta wiosenna kolekcja strasznie mi się podoba
Tia, podpuść mnie, żebym tam zajrzała
parapet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-06, 16:27   #4373
kasia6713
Zakorzenienie
 
Avatar kasia6713
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 579
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez lelowa Pokaż wiadomość
Uwielbiam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymianka
kasia6713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-06, 16:28   #4374
Koma1002
Zadomowienie
 
Avatar Koma1002
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 769
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez _Dolly Pokaż wiadomość
Jak rozmawiałam z gin ostatnio o sytuacji we wro, odsyłaniu to uspokajała mnie, że z rozwarciem nikt mnie nie odeśle. Najważniejsze, żeby nie jechać za wcześnie. Zobaczymy jak będzie w praktyce

Muszę tż zaciągnąć na zwiedzanie Brochowa Wpadliśmy tam raz, ale akurat połowa personelu była na jakimś szkoleniu i nie miał nas kto oprowadzić. Tyle co porozmawialiśmy z taką babeczką... Może zwiedzanie mi rozwieje wątpliwości. Jedynie co to poporodowej się tam boję... bo porodówka ponoć super. Koleżanka rodziła i sobie chwaliła, a co do poporodowej to powiedziała mi tylko "wiesz, później to już myślisz tylko żeby wyjść do domu"

Tż jest za Borowską... Jest przekonany, że tam lepsza opieka pod względem medycznym...

Bosz... byłby jeden szpital i byłby spokój
Z tym szpitalem dokładnie tak jest- u nas jest jeden i nie rozważam innych rozwiązań. Dziewczyny czasami jeżdżą do tych mniejszych, bo tam np. pracuje ich lekarz, ale mój jest ordynatorem tutaj, a poza tym jechać 30-50 km mi się nie uśmiecha. Tutaj mąż dojedzie do mnie w 10-15 minut na luzie. Z jednej strony zazdroszczę Wam tego wyboru, z drugiej cieszę się, że odpadł mi ten dylemat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koma1002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-06, 16:30   #4375
parapet
Zadomowienie
 
Avatar parapet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 719
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez czaro_dziejkaa Pokaż wiadomość
Właśnie mi apka pokazała , ze moja ciąża jest juz donoszona 38 tydz, jeeessssuuuuu ....
Boje się
Nie bój się, nie będzie tak jak ostatnio
Poza tym to jeszcze całe 3 tygodnie
parapet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-06, 16:36   #4376
kasia6713
Zakorzenienie
 
Avatar kasia6713
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 579
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez czaro_dziejkaa Pokaż wiadomość
Właśnie mi apka pokazała , ze moja ciąża jest juz donoszona 38 tydz, jeeessssuuuuu ....
Boje się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kochana, Ty się nie bój tylko ciesz
Gratulacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

Ja dzisiaj też prasowałam, kręgosłup mi wysiada... Ale zostały mi jakieś pojedyncze sztuki znienawidzonych pieluch
Dowiedziałam się dzisiaj jeszcze od koleżanki, że u nas w szpitalu trzeba mieć swoje sztućce, kubek i talerzyk. Więc polecam się zorientować jak to u Was jest jak wpakuje jeszcze naczynia do torby to papier toaletowy i ręczniki będę musiała wziąć w reklamówkę
Jutro mąż dzwoni o meble, jak ich nie będzie do piątku to w piątek jedziemy do Ikei po cokolwiek, a pan stolarz niech spada na drzewo


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymianka
kasia6713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-06, 16:41   #4377
Torrence
Wtajemniczenie
 
Avatar Torrence
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 2 223
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez parapet Pokaż wiadomość
Tia, podpuść mnie, żebym tam zajrzała
Jest tak liliowo-kwiatkowo-króliczkowo...

Cytat:
Napisane przez czaro_dziejkaa Pokaż wiadomość
Właśnie mi apka pokazała , ze moja ciąża jest juz donoszona 38 tydz, jeeessssuuuuu ....
Boje się
U mnie w czwartek
__________________
Królicza matka
Torrence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-06, 16:48   #4378
Lenka_007
Zakorzenienie
 
Avatar Lenka_007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 310
GG do Lenka_007
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Torrence Pokaż wiadomość
Jest tak liliowo-kwiatkowo-króliczkowo...



U mnie w czwartek
U mnie w sobotę chociaż wczoraj z usg wyszedł 1.03
__________________
Lenka_007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-06, 16:49   #4379
Koma1002
Zadomowienie
 
Avatar Koma1002
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 769
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

My po wizycie, mały równo przybiera - 3100 wychodzi dziś. Lekarz pobrał GBS, trzeba było z nim jechać do szpitala. Tam się nalazilismy, żeby znaleźć odpowiedni zakład... CRP mam podwyższone, ale nie aż tak, żeby dawać antybiotyk, na mocz żurawit, bo nie było leukocytow. Kolejna wizyta za dwa tygodnie, wtedy wyznaczymy datę cc. Aaa, bym zapomniała. Szyjka nadal długa i zamknięta. Nie powinnam przez te dwa tygodnie do wizyty urodzić 😁 ale powiedział, że wydarzyć się może wszystko.

Moje ciśnienie mu się nadal nie podoba więc biorę leki 3 razy dziennie, a nie dwa. Dalej mam sprawdzać... i właściwie to nie wiem, co czuję. Ani nie jestem bardziej spokojna, ani też wystraszona. Na pewno wkurzona, bo góra prania czeka na prasowanie, muszę też zakończyć definitywnie jeden projekt...a to siły brak, a to chęci...

Czaro_dziejkoo, głowa do góry! Jedziemy na tym samym wózku 😎😎

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koma1002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-06, 16:52   #4380
Torrence
Wtajemniczenie
 
Avatar Torrence
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 2 223
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Dziewczyny spodziewające się CC

Wczoraj moja mama rozmawiała ze swoją chrześnicą, która w piątek urodziła bliźniaki przez CC. Prosiła, aby moja mama koniecznie przekazała mi, że w szpitalu od lekarzy dowiedziała się, że są środki, które wspomagają gojenie się blizn po CC. Są to plastry o nazwie sutricon i jakieś coś w areozolu, co lekarze stosują przed szyciem (niestety nazwy nie pamiętała). To drugie ma zapobiegać zrostom.
Przekazuję tę informację również Wam, może się przyda. Ja w piątek będę gadać o tym ze swoją gin.
A i te środki trzeba zapewnić sobie na własną rękę Ona dowiedziała się o tym jak już było po wszystkim...

Cytat:
Napisane przez Koma1002 Pokaż wiadomość
Czaro_dziejkoo, głowa do góry! Jedziemy na tym samym wózku ����
A ze mną na tym samym wózku ciśnieniowym
__________________
Królicza matka

Edytowane przez Torrence
Czas edycji: 2018-02-06 o 16:54
Torrence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-09 17:28:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:02.