Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3 - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-10-08, 16:46   #4801
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez sharlotka87 Pokaż wiadomość
Mi się już nic nie chce, nawet kupować jak miałam szał na sprzątanie, szykowanie, prasowanie i kupowanie. Tak teraz nie mam ochoty nawet obiadu robić nic mi się nie chce pogoda mnie wykończy.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba do 15.30 dzisiaj nie wyszlam z lozka
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-08, 17:22   #4802
alexxandra84
Zadomowienie
 
Avatar alexxandra84
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Mysłowice (śląskie)
Wiadomości: 1 041
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

To ja dzisiaj miałam werwę by coś zrobić ale przyszła znajoma z malutkim bobo i nic nie zrobiłam na jutro mam ambitne plany ale ta pogoda z kolei taka nie bardzo nastrajajaca do robienia czegokolwiek

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
alexxandra84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-08, 17:26   #4803
EwelinciaLipiec
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 304
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez sharlotka87 Pokaż wiadomość
Mi się już nic nie chce, nawet kupować jak miałam szał na sprzątanie, szykowanie, prasowanie i kupowanie. Tak teraz nie mam ochoty nawet obiadu robić nic mi się nie chce pogoda mnie wykończy.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam tak samo.
Wczoraj kupiłam wanienke i jeszcze jeden ręczniczek ale nie mam weny nawet prania dziś zrobić.
Moja kuzynka dziś urodziła, miala ten sam termin co ja, 15.10. Trzecia córcia.
EwelinciaLipiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-08, 17:38   #4804
alexxandra84
Zadomowienie
 
Avatar alexxandra84
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Mysłowice (śląskie)
Wiadomości: 1 041
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Mi tez nie chce się już niczego szukać i zamawiać ale jedno muszę kupić ... Korektor do brodawek . Właśnie znajoma mówiła że jej to uratowało karmienie a ja pamiętam że przystawiając miałam właśnie problem z płaskimi brodawkami. Drogie to nie jest a może akurat...



Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
alexxandra84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-08, 17:48   #4805
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez sharlotka87 Pokaż wiadomość
Mi się już nic nie chce, nawet kupować jak miałam szał na sprzątanie, szykowanie, prasowanie i kupowanie. Tak teraz nie mam ochoty nawet obiadu robić nic mi się nie chce pogoda mnie wykończy.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam to samo :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-08, 17:52   #4806
EwelinciaLipiec
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 304
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez alexxandra84 Pokaż wiadomość
Mi tez nie chce się już niczego szukać i zamawiać ale jedno muszę kupić ... Korektor do brodawek . Właśnie znajoma mówiła że jej to uratowało karmienie a ja pamiętam że przystawiając miałam właśnie problem z płaskimi brodawkami. Drogie to nie jest a może akurat...



Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
W temacie laktacji jestem zielona. Jak będę czegoś potrzebować to się dowiem od Was i będę chłopa ścigać na zakupy 😜
EwelinciaLipiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-08, 17:59   #4807
alexxandra84
Zadomowienie
 
Avatar alexxandra84
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Mysłowice (śląskie)
Wiadomości: 1 041
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez EwelinciaLipiec Pokaż wiadomość
W temacie laktacji jestem zielona. Jak będę czegoś potrzebować to się dowiem od Was i będę chłopa ścigać na zakupy
No jakby nie było mam tak samo ; mimo iż mam dwójkę odchowanych dzieci to temat laktacji ominął mnie w obydwu przypadkach więc też będę się wspierała mamusiami które wiedzą coś w tym temacie

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
alexxandra84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-08, 18:10   #4808
sharlotka87
Rozeznanie
 
Avatar sharlotka87
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 714
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Mnie uratowały nakładki na sutki. Miałam taki nawał po wyjściu ze szpitala, że sutki mi się splaszczyly do tego stopnia, że mały nie dał rady ich złapać. Nawet laktator nie dawał rady. Gdyby nie nakładki pewnie bym nie karmila.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sharlotka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-08, 18:52   #4809
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez Nadezhda Pokaż wiadomość
Załatwiłam sobie zaświadczenie o prawie do głosowania, będę mogła głosować w szpitalu

I last minute kupiłam kocyk z lullalove, kolor piwionia. Śliczny jest
Z informacji, które znalazłam, to jeśli się do szpitala trafi przed wyborami, to nie trzeba takiego zaświadczenia, jest się tam na liście.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-08, 19:01   #4810
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
Z informacji, które znalazłam, to jeśli się do szpitala trafi przed wyborami, to nie trzeba takiego zaświadczenia, jest się tam na liście.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jak któraś trafi w sobotę to bedzie mogła zagłosować, jak w niedzielę to niestety nie
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-08, 19:22   #4811
Domi_001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 362
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez sharlotka87 Pokaż wiadomość
Mnie uratowały nakładki na sutki. Miałam taki nawał po wyjściu ze szpitala, że sutki mi się splaszczyly do tego stopnia, że mały nie dał rady ich złapać. Nawet laktator nie dawał rady. Gdyby nie nakładki pewnie bym nie karmila.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie było tak samo w nakladkach się wyciagnely trochę i podgoily, po jakimś tygodniu z nich zeszlismy i już było super.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Domi_001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-08, 20:07   #4812
alexxandra84
Zadomowienie
 
Avatar alexxandra84
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Mysłowice (śląskie)
Wiadomości: 1 041
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Ale tu spokój na na na na nic się nie dzieje na na na na
A może właśnie cisza przed burzą ??? Rodzi któraś czy jak?

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
alexxandra84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-08, 20:11   #4813
martus9191
Zakorzenienie
 
Avatar martus9191
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 315
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez alexxandra84 Pokaż wiadomość
Ale tu spokój na na na na nic się nie dzieje na na na na
A może właśnie cisza przed burzą ??? Rodzi któraś czy jak?

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
Ja się zgłaszam na ochotnika!! Tyle, że u mnie 0 objawów;p ale pochwalę się, torby spakowane, zostalo jedno pranie i jestem gotowa :d

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czas i tak przeminie


01.06.2020
62 kg


01.01.2021
54 kg


cel: 46 kg
martus9191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-08, 20:18   #4814
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez alexxandra84 Pokaż wiadomość
Ale tu spokój na na na na nic się nie dzieje na na na na
A może właśnie cisza przed burzą ??? Rodzi któraś czy jak?

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
Ja chceeee! Wybierz mnieeee!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-08, 20:32   #4815
Nadezhda
Zadomowienie
 
Avatar Nadezhda
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 419
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
Z informacji, które znalazłam, to jeśli się do szpitala trafi przed wyborami, to nie trzeba takiego zaświadczenia, jest się tam na liście.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No tak tak, ja planowo mam iść w czwartek, kobieta mi w urzędzie powiedziała, że w piątek robią spisy wszystkich pacjentów. Ale z takim zaświadczeniem, w razie jednak wyjdę ze szpitala powiedzmy w sobotę wieczorem (no różnie się zdarza), to będę mogła zagłosować w dowolnym okręgu wyborczym 😁 taką furtkę zostawił ustawodawca
__________________



Nadezhda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-08, 20:35   #4816
alexxandra84
Zadomowienie
 
Avatar alexxandra84
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Mysłowice (śląskie)
Wiadomości: 1 041
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Hahha ile chętnych tak se czasem myślę że też mogła bym już se urodzić ale...
Jak dzisiaj był u mnie ten mały bobas i cały czas płakał to stwierdziłam że może jeszcze czas troszkę odpocząć ? Weź tu dogodz kobiecie

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
alexxandra84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-08, 20:35   #4817
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Miałam tak zły dzień, że do kompletu brakuje mi tylko porodu, bo torba dalej nie spakowana
W skrócie to mój starszy powinien mieć wspomaganie rozwoju i kształcenie specjalne, bo mówi tak nie wyraźnie i połowę przekręca, że tylko ja i mąż go rozumiemy. Inni nie. Stąd też mogą się brać problemy z zachowaniem, że nie słucha, bywa agresywny itp itd. Mam iść do neurologa i psychologa z nim jak najszybciej. Neurologa mam w piątek, do psychologa chcieli mnie zapisać na 18.10 ale przełożyłam i kolejny termin mam w 06.11. Nie wiem jak to ogarnę. I jeszcze te baby w przedszkolu mają mnie za wariatkę, bo się oczywiście płakałam z domem też lipa, bo nam ekipa z dnia na dzień cenę podniosła, gość od mediów znowu kręci i chyba w tym roku prądu dalej mieć nie będę no i na koniec dnia, ktoś mi pół boku auta przerysował pod blokiem a policja ma w du..e bo to droga wewnętrzną. Powiem wam, że mam po prostu dość
Cytat:
Napisane przez malinova_ Pokaż wiadomość
Ani dobrze ani źle... ja na górze on na dole. Powtarzają mu morfologię i crp i jeśli jakikolwiek wynik wyjdzie poza normą to dostanie antybiotyk i narazie zostanie tam. Wczoraj miał wyniki ok, tylko płytki krwi tak na granicy. Także tak. Tragedii nie ma, ale szczęścia wielkiego też nie. Pokarmu nie mam, bo i ssaka nie ma. Ciężko mi ogarnąć, że to moja historia. Tak kompletnie inna niż się spodziewałam, niż doswiadczyłam z pierworodnym. Nic nie mogę zrobić poza próbą "trzymania się".

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka
Kciuki żeby szło to w sumie dobrą stronę i żebyś już niedługo miała ssaka przy sobie. Jak masz laktator to próbuj. Ja dopiero w 4 dobie po cc pokarm dostałam, więc nic straconego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ubi tu, ibi ego 08.08.2015

Edytowane przez chudziaszek11
Czas edycji: 2019-10-08 o 20:37
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-08, 20:38   #4818
sharlotka87
Rozeznanie
 
Avatar sharlotka87
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 714
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Niech Ultra urodzi teraz jej kolej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sharlotka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-08, 20:41   #4819
EwelinciaLipiec
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 304
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez sharlotka87 Pokaż wiadomość
Niech Ultra urodzi teraz jej kolej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, niech Ultra urodzi i potem my zaczniemy 🙂
EwelinciaLipiec jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-08, 20:54   #4820
gaiete
Zadomowienie
 
Avatar gaiete
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 639
GG do gaiete
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Gdzieś tam padł temat pionizacji po cc... Powiem Wam, że ja po pierwszej bardzo źle to znioslam, zrobiłam dwa kroki i wróciłam do łóżka. Teraz wstalam, od razu przeszłam na salę obok, pospacerowalam i dostałam już małą do stałej opieki. Bardzo szybko się uruchomiłam, ale teraz w domu non stop coś się dzieje. Doszedł mi ból barku - wtf? Silny na tyle, że ciężko oddychać. Wygooglałam, że to dość powszechne po cc. Kto by pomyślał?
No i za szybko się dziś zerwałam z łóżka - aż mi się oczy zaszkliły, taki ból brzucha. Dodatkowo skóra w okolicach blizny po prostu piecze, nawet przy najmniejszym dotyku.
Dobrze, że mała taka grzeczna i kochana. No i że męża mam w domu i mogę na niego liczyć cały czas, bo sama bym w życiu nie dała rady.

Chudziaszek, współczuję przeżyć czasem to aż nie wiadomo, co napisać, tak beznadziejny dzień się trafia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gaiete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-08, 20:56   #4821
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Chudziaszek to faktycznie masakre dzis mialas
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-08, 21:11   #4822
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
Miałam tak zły dzień, że do kompletu brakuje mi tylko porodu, bo torba dalej nie spakowana
W skrócie to mój starszy powinien mieć wspomaganie rozwoju i kształcenie specjalne, bo mówi tak nie wyraźnie i połowę przekręca, że tylko ja i mąż go rozumiemy. Inni nie. Stąd też mogą się brać problemy z zachowaniem, że nie słucha, bywa agresywny itp itd. Mam iść do neurologa i psychologa z nim jak najszybciej. Neurologa mam w piątek, do psychologa chcieli mnie zapisać na 18.10 ale przełożyłam i kolejny termin mam w 06.11. Nie wiem jak to ogarnę. I jeszcze te baby w przedszkolu mają mnie za wariatkę, bo się oczywiście płakałam z domem też lipa, bo nam ekipa z dnia na dzień cenę podniosła, gość od mediów znowu kręci i chyba w tym roku prądu dalej mieć nie będę no i na koniec dnia, ktoś mi pół boku auta przerysował pod blokiem a policja ma w du..e bo to droga wewnętrzną. Powiem wam, że mam po prostu dośćKciuki żeby szło to w sumie dobrą stronę i żebyś już niedługo miała ssaka przy sobie. Jak masz laktator to próbuj. Ja dopiero w 4 dobie po cc pokarm dostałam, więc nic straconego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chudziaszku, wszystko się ułoży, będzie dobrze. Wdech, wydech nic złego się nie dzieje, ogarniesz to wszystko po kolei, ale teraz o tym nie myśl.
Cytat:
Napisane przez sharlotka87 Pokaż wiadomość
Niech Ultra urodzi teraz jej kolej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez EwelinciaLipiec Pokaż wiadomość
Tak, niech Ultra urodzi i potem my zaczniemy
Tak dziewczynki, wy czekajcie na tą moją królewne to do świąt będziecie chodzić z brzuchami
A tak poważnie moja szacowana data 15.10 staje się coraz bardziej realna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-08, 21:18   #4823
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Chudziaszek współczuję dnia oby wszystko już się układało dobrze...


A ja coś czuję że posypujemy się w pełnię
My z tz dzis w domu ale w pt babcia przyjedzie do dzieci a my idziemy do kina i na kolację
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-08, 21:22   #4824
Laura Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Laura Rose
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 7 488
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Bo tak bywa, bo życie jest nieprzewidywalne, a już w ogóle poród nie wypominaj sobie, bo to nie ma sensu. Tylko będziesz smucic, a po co? Urodziłas zdrowe dziecko, Ty jesteś cała i to jest najważniejsze. A u Ciebie podejrzewałabym, że przez dużo wód głowa się nie wstawiła w kanał rodny. U pierwiastek powinno się tak stać około 2 tygodnie przed porodem. Jak się ta głowa nie wstawi i zacznie akcja to jest to już u pierwiastki patologia. Ale to mogę sobie dużo pisać. A nie ma co


Ogólnie to ja nadal w dwupaku. W nocy mnie trochę skurcze męczyły, ale tylko niepotrzebnie mi dupe zawracały, bo nadal w ciąży jestem i nie rodze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pisz, pisz, może mi ulży Sama bym każdemu tak powiedziała, ale dla siebie mam inne kryteria. Na początku byłam w szoku, teraz czuję wielką porażkę. Może/ pewnie mi minie, ale to nie ten moment.
Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Laura, rozumiem Cię. Masz pełne prawo czuć się rozczarowana i zawiedziona. Wiesz, ja dopiero niedawno zrozumiałam, że czasem pocieszanie w stylu "najważniejsze, że dziecko zdrowe" jest nie do końca dobre... Oczywiście, to jest bardzo ważne i nikt temu nie zaprzecza. Ale mama też ma prawo do swoich emocji, do przeżycia, do rozczarowania, złości czy nawet smutku ze względu na to, jak ten poród przebiegał. Pozwól sobie na te uczucia na tyle, ile potrzebujesz. Pamiętaj, że w tym wszystkim to Ty jesteś ważna. Nie ma potrzeby się obwiniać, ale nikt nie powinien wymagać od Ciebie ekscytacji, radości i olewania tego, co czujesz względem swojego porodu.


Ultra czekamy na wieści


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Laura nie zeby to bylo pocieszajace, bo nie jest, ale niektore dziewczyny po sn dochodza do siebie tez miesiacami niestety. Takze nie ma reguly, nie wiadomo co by bylo gdyby sie akcja nie zatrzymala i jednak urodzilabys sn (skoro chociaz byla dysproporcja to szanse byly jednak male). Niektore moje kolezanki po cc dochodza do siebie doslownie po tygodniu i wlasnie jedynie dbanie o blizne je powstrzymuje przed fitnesami No i tutaj fizjoterapeutki i tak mowia ze po sn tez trzeba sie oszczedzac zeby macica i mdmy doszly do siebie i zeby potem nie miec problemow. Takze swoje kazdy musi odpękać, wiadomo jeden bardziej drugi mniej.
Skoro czujesz sie dobrze to bedzie juz tylko z gorki, mozesz odliczac
Aczkolwiek rozumiem bo tez sie boje cc (tylko ze ja sn tez sie boje wiec slaba ze mna gadka ). I wizja rozprucia na brzuchu czy w kroczu i potem dbania o to tez mnie oslabia takze rozumiem to no ale juz sie nie moge wycofac

Ja tez nie spalam, brzuch mnie bolal (trawiennie raczej) mala sie rzucala, potem przy przewalaniu tego bebzona z boku na bok cos sobie naciagnelam w brzuchu, pewnie wiezadlo i ledwo sie ruszam. Zapisalam sie na ktg na jutro w ciemno do jakiejs przychodni, bo nie wytrzymam do wizyty i maz tez sie denerwuje

A rano rozstroj zoladka.

Mam podejrzenia, ze Ultra zaczela rodzic..?
Ja wiem to, ale to takie słabe po tylu godzinach męki usłyszeć, że w sumie to powinnam się cieszyć, bo przynajmniej mnie nie porozrywało. No to trzeba było proponować cesarkę na zimno. Teraz za późno na naciągane pocieszenia. Mam na myśli lekarzy, nie ciebie oczywiście

Współczuję dolegliwości i końcówki, okropny czas, ale jest już ekstremalnie blisko kresu.
Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Wczoraj na wizycie wszystko ok tylko tętno na detektorze wychodziło 190 i nie chciało spadać. W karcie wpisał skierowanie do szpitala bo to trzeba sprawdzić. Ten szpital który mam blisko nie robi żadnych badań bez przyjęcia na oddział, a już widzę co by ze mną chcieli robić jeśli tylko zobaczyli by ze jestem po cc i po terminie.. więc pojechaliśmy do docelowego. Tętno na ktg okazuje się być ok, pewnie wypuszczą do domu, to znowu ciśnienie wychodzi 154/98 Normalnie rollercoaster! Chcą mnie zostawić ale podpisuje odmowę bo mierze się od 3 dni i wiem że jest ok. Chyba nabyłam syndrom białego fartucha. Tak więc witam się z domu i nadal w dwupaku 40+6. Mówiłam że tak szybko nie urodzę🤣
Zrobiłam przy okazji spotkanie z położną (o godz.23) bo akurat miała dyżur, ale mam z głowy. Dała mi czas do poniedziałku.
A teraz najlepsze! Pan na IP pyta się mnie kto badał to tętno. Na co ja odpowiadam: Ksiądz. WTF??? Moja mózgowa galareta ciążowa ma się coraz gorzej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Seasunrise gratuluję serdecznie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wierzę, KSIĄDZ
Cytat:
Napisane przez malinova_ Pokaż wiadomość
Ultra, litości. Brzuch mnie po cięciu boli, nie mogę się śmiać!

Dopiero trzecia próba pionizacji była udana. Przy pierwszej mdlałam przy siedzeniu, przy drugiej przy staniu, przy trzeciej poszłam już pod prysznic. Także jestem uruchomiona, ale wszystko jeszcze bardzo boli. Nie polecam

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka
Biedna
Cytat:
Napisane przez alexxandra84 Pokaż wiadomość
To ja dzisiaj miałam werwę by coś zrobić ale przyszła znajoma z malutkim bobo i nic nie zrobiłam na jutro mam ambitne plany ale ta pogoda z kolei taka nie bardzo nastrajajaca do robienia czegokolwiek

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
Marudy wy, najpierw narzekały na upały, teraz na jesień
Cytat:
Napisane przez EwelinciaLipiec Pokaż wiadomość
Mam tak samo.
Wczoraj kupiłam wanienke i jeszcze jeden ręczniczek ale nie mam weny nawet prania dziś zrobić.
Moja kuzynka dziś urodziła, miala ten sam termin co ja, 15.10. Trzecia córcia.
My ciągle nie mamy wanienki A pranie olej, niebawem będziesz wstawiać je rutynowo i automatycznie
Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
Miałam tak zły dzień, że do kompletu brakuje mi tylko porodu, bo torba dalej nie spakowana
W skrócie to mój starszy powinien mieć wspomaganie rozwoju i kształcenie specjalne, bo mówi tak nie wyraźnie i połowę przekręca, że tylko ja i mąż go rozumiemy. Inni nie. Stąd też mogą się brać problemy z zachowaniem, że nie słucha, bywa agresywny itp itd. Mam iść do neurologa i psychologa z nim jak najszybciej. Neurologa mam w piątek, do psychologa chcieli mnie zapisać na 18.10 ale przełożyłam i kolejny termin mam w 06.11. Nie wiem jak to ogarnę. I jeszcze te baby w przedszkolu mają mnie za wariatkę, bo się oczywiście płakałam z domem też lipa, bo nam ekipa z dnia na dzień cenę podniosła, gość od mediów znowu kręci i chyba w tym roku prądu dalej mieć nie będę no i na koniec dnia, ktoś mi pół boku auta przerysował pod blokiem a policja ma w du..e bo to droga wewnętrzną. Powiem wam, że mam po prostu dośćKciuki żeby szło to w sumie dobrą stronę i żebyś już niedługo miała ssaka przy sobie. Jak masz laktator to próbuj. Ja dopiero w 4 dobie po cc pokarm dostałam, więc nic straconego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przykro mi, złe rzeczy zwykle przychodzą falami, będzie lepiej
Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Gdzieś tam padł temat pionizacji po cc... Powiem Wam, że ja po pierwszej bardzo źle to znioslam, zrobiłam dwa kroki i wróciłam do łóżka. Teraz wstalam, od razu przeszłam na salę obok, pospacerowalam i dostałam już małą do stałej opieki. Bardzo szybko się uruchomiłam, ale teraz w domu non stop coś się dzieje. Doszedł mi ból barku - wtf? Silny na tyle, że ciężko oddychać. Wygooglałam, że to dość powszechne po cc. Kto by pomyślał?
No i za szybko się dziś zerwałam z łóżka - aż mi się oczy zaszkliły, taki ból brzucha. Dodatkowo skóra w okolicach blizny po prostu piecze, nawet przy najmniejszym dotyku.
Dobrze, że mała taka grzeczna i kochana. No i że męża mam w domu i mogę na niego liczyć cały czas, bo sama bym w życiu nie dała rady.

Chudziaszek, współczuję przeżyć czasem to aż nie wiadomo, co napisać, tak beznadziejny dzień się trafia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak jak pisałam, obiło mi się o uszy coś o pionizacji, ale tyle co pojęcie, więc nieświadomie wstałam jak tylko zeszło znieczulenie i pogoniłam męża do domu, żeby się wyspał Tutaj po cc monitorują przez 12h co godzinę ciśnienie i coś tam jeszcze i parę razy położne mi jęczały, że mam się nie zrywać, ale nie wiedziałam też, że to jest niewskazane. No bolało trochę, ale to bardziej dyskomfort był. Poza tym mnie się tak dramatycznie nudziło. Liczyłam godziny do rana, żeby mnie uwolnili od tego cewnika i uciekłam pod prysznic


Była dziś u nas położna dzieciowa iiiiiiii 'o jejuuuuu, jakie aktywne dziecko'
Zaliczyliśmy prawie 10 km spaceru, porażkę z obsługą folii przeciwdeszczowej i szamę kilkaset metrów od domu Wróciło inne dziecko - mega świadome, zainteresowane światem, a potem nawet skusił się na skin to skin, zasnął na klatce, dał się przełożyć na łóżko, zeszliśmy na dół i dalej śpi. Jutro też idziemy
__________________
I will go anywhere as long as it is forward.
Laura Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-08, 21:22   #4825
maciejka1987
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 277
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Do mnie ciągle nie dociera, że już za tydzień może być mała z nami jeszcze myślałam, że pojedziemy do szpitala w poniedziałek po południu, a tutaj wychodzi, że z rana już musimy, bo mąż ma wyjazd... Boję się też o córkę, bo będzie jechac wtedy do dziadków

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
31.12.13

6.2.15



maciejka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-08, 21:25   #4826
EwelinciaLipiec
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 304
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Chudziaszku, wszystko się ułoży, będzie dobrze. Wdech, wydech nic złego się nie dzieje, ogarniesz to wszystko po kolei, ale teraz o tym nie myśl.Tak dziewczynki, wy czekajcie na tą moją królewne to do świąt będziecie chodzić z brzuchami
A tak poważnie moja szacowana data 15.10 staje się coraz bardziej realna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wbijasz mi się w termin? To ja w takim razie koniec października bym miała 🤣🤣
Chyba że starczy miejsca dla Nas wszystkich i rodziny zbiorowo 15go. Mi pasi, będzie raźniej 😘💕
EwelinciaLipiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-08, 21:33   #4827
Sylwia880
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 454
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

My dzis za to mega intensywny dzien. Moj starszak dzis skonczyl dwa latka, to był bardzo wymagający, ekscytujący dzień, dawkowanie emocji i wrażeń stopniowe, aż na koniec dostał auto na akumulator i był zachwycony! To był piękny dzień, męczący, ale ta radość, która towarzyszyła mu na każdym kroku, nie do opisania. Warto było się wysilać i planować, teraz mogę rodzic, chociaż jestem wykończona szczerze mówiąc, więc może chociaż jutro
Sylwia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-08, 21:34   #4828
EwelinciaLipiec
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 304
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Chudziaszku, wszystko się ułoży, będzie dobrze. Wdech, wydech nic złego się nie dzieje, ogarniesz to wszystko po kolei, ale teraz o tym nie myśl.Tak dziewczynki, wy czekajcie na tą moją królewne to do świąt będziecie chodzić z brzuchami
A tak poważnie moja szacowana data 15.10 staje się coraz bardziej realna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wbijasz mi się w termin? To ja w takim razie koniec października bym miała 🤣🤣
Chyba że starczy miejsca dla Nas wszystkich i rodziny zbiorowo 15go. Mi pasi, będzie raźniej 😘💕
EwelinciaLipiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-08, 21:41   #4829
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Laura zgadzam sie ze niepotrzebnie Cie meczyli skoro im wyszlo z obliczen ze maly nie przejdzie. Pewnie kierowali sie "a moze sie uda".

Jak czytam to nadal nie wierze ze bede miec dziecko. Nie moge tego do konca sprocesowac. Mala sie dzisiaj mniej rzucala po szalonej nocy wiec znowu sie troche martwie
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-08, 21:43   #4830
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez Sylwia880 Pokaż wiadomość
My dzis za to mega intensywny dzien. Moj starszak dzis skonczyl dwa latka, to był bardzo wymagający, ekscytujący dzień, dawkowanie emocji i wrażeń stopniowe, aż na koniec dostał auto na akumulator i był zachwycony! To był piękny dzień, męczący, ale ta radość, która towarzyszyła mu na każdym kroku, nie do opisania. Warto było się wysilać i planować, teraz mogę rodzic, chociaż jestem wykończona szczerze mówiąc, więc może chociaż jutro
100 lat dla synka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ubi tu, ibi ego 08.08.2015
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-10 18:22:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:26.