Mamy Grudniowe 2019 ❤️- część 5 - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-12-27, 05:31   #4711
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Za to u nas synuś jak ojciec tylko wyszedł do pracy to pobudka i koniec spania. Wzięłam go do łóżka i się karmimy, zaraz wpakuję w kokon i będzie spał że mną, o ile panicz zdecyduje się zasnąć


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-27, 05:48   #4712
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Dziewczyny a podajecie Biogaie lub Espumisan zapobiegawczo ? Jak chce sprawdzić czy to kolka czy nie to co podać ?
Wydaje mi się, że się prężył trochę i kupę rzadziej robi


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-27, 06:06   #4713
black___raven
Raczkowanie
 
Avatar black___raven
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 278
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Ja dałam wczoraj Biogaie, bo byłam o krok od samobójstwa. Potem wjechało moje mleko odciągnięte na dwa razy i koło 4 królewna padła. Co za koszmarna noc... Właśnie zaczyna stękać, więc pobiegłam po laktator.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
black___raven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-27, 06:13   #4714
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Ja dawałam raz dziennie Espumisan przez 3 dni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-27, 07:29   #4715
Mylukier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 490
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Dzięki dziewczyny za przypomnienie nazw tych kropelek! Kupiłam ten Juvit i mam wrażenie że z brzuszkiem jest nieco lepiej... Podaje też probiotyk Acidolac baby


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mylukier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-27, 07:56   #4716
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez black___raven Pokaż wiadomość
Ja dałam wczoraj Biogaie, bo byłam o krok od samobójstwa. Potem wjechało moje mleko odciągnięte na dwa razy i koło 4 królewna padła. Co za koszmarna noc... Właśnie zaczyna stękać, więc pobiegłam po laktator.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


A jak ją podałaś ? Jakąś łyżeczką czy prosto do buźki ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-27, 07:56   #4717
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

My dajemy biogaie, na lyzeczce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-27, 08:09   #4718
Ann555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 454
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
My dajemy biogaie, na lyzeczce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A dajecie codziennie 5 kropelek?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ann555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-27, 08:24   #4719
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Ja daję Espumisan 2xdziennie po 5 kropli na łyżeczce. Od wczoraj idą bączki i go tak nie męczy. Wcześniej cały się spinał i nic nie mógł zrobić. Teraz jak widzę, że zaczyna go męczyć to od razu termoforek i jest lepiej. U nas te ciepłe waciki nie pomagają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-27, 08:41   #4720
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Czyli taką łyżeczkę kupię w aptece ? Czy jaka to u nas niby kupę robi, ale mam wrażenie że się pręży.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-27, 08:53   #4721
MagaLena84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 281
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤️- część 5

Cytat:
Napisane przez sevenofnine Pokaż wiadomość
U mnie 2 tygodnie po były momentem przełomowym, po którym naprawdę zaczęłam czuć się lepiej pod względem tolerancji bólu. Teraz jestem 3 tygodnie po i pobolewa dopiero późnym wieczorem po całym dniu aktywności -- i to tam, gdzie miałam wycinana torbiel, więc to raczej nie wina CC samego w sobie. Został mi też ostatni mały strupek na zewnątrz. Także luzuj, będzie tylko lepiej.

Pionizacja to był ogień. Wstałam, przeszłam pół metra, zaczęli przescielac mój barłóg i poczułam, jak gwałtownie spływa mi w dół krew (dosłownie spływa). Musiałam przeprosić i klapnac dupą na łóżko, bo nie wiedziałam, czy zaraz zemdleję, czy się porzygam . Przez następne 25 minut siedziałam nago w rozciętej koszuli operacyjnej i pot łał się takimi strumieniami, że przemoczyłam ręcznik, ale udało się nie puścić pawiana millenium i wyjsc z całej imprezy z godnością. Wyjąwszy nagość. xD

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
Dlatego ja CC niezbyt dobrze wspominam. Całość mi się kojarzy z bolem, smrodem, jeszcze cewnik założony ja stanąć na nogi nie mogłam, i taka zalana krwią śmierdzącą leżałam w łóżku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MagaLena84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-27, 09:11   #4722
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Hej dziewczyny. My dzis mamy sesję noworodkową. Synek dal pospac dzisiaj wiec worow pod oczami na szczęście nie mam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-27, 09:14   #4723
Ivi56
Rozeznanie
 
Avatar Ivi56
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 636
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. My dzis mamy sesję noworodkową. Synek dal pospac dzisiaj wiec worow pod oczami na szczęście nie mam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Czekamy na efekty


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ivi56 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-27, 09:17   #4724
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Hej dziewczyny

Melduje że ja nadal w dwupaku, takze Nillka jeszcze możesz mnie wyprzedzić oznak porodu brak wczoraj chyba już odpuściłam usilną chęć urodzenia bo spałam dziś do 8 co ostatnio było nie do ogarnięcia.

Także czekam spokojnie aż syn się zdecyduje wyjść, w najgorszym przypadku 4 stycznia muszę się stawić na indukcję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-27, 09:31   #4725
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Melduje że ja nadal w dwupaku, takze Nillka jeszcze możesz mnie wyprzedzić oznak porodu brak wczoraj chyba już odpuściłam usilną chęć urodzenia bo spałam dziś do 8 co ostatnio było nie do ogarnięcia.

Także czekam spokojnie aż syn się zdecyduje wyjść, w najgorszym przypadku 4 stycznia muszę się stawić na indukcję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, ze się wyspałaś, napewno było Ci to potrzebne!! Głowa wyluzuje to wszystko pójdzie z górki!
Ja nie wiem czy nie podjade na ip dzisiaj bo coś baaardzo marnie się rusza mały

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Powiedzieć Ci coś słodkiego?.....czekolada
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-27, 09:37   #4726
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Czyli taką łyżeczkę kupię w aptece ? Czy jaka to u nas niby kupę robi, ale mam wrażenie że się pręży.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
My mamy takie łyżeczki, małemu są bardzo wygodne

U nas poszła przed chwilą taką kupa przy przebieraniu, że załatwił pół pokoju i szafę która stoi na wprost przewijaka w odległości 2,5 m ma chłopak rozmach, a tatuś po pracy ma lustro i szyny w szafie do konkretnego czyszczenia 🤦8ec9f1ea-8677-45e7-a7bf-b478f1a74f2e_r-canpol-babies-zestaw-lyzeczek-zmieniajacych-kolor-tempera.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-27, 09:37   #4727
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cześć. U nas dzisiaj pierwsza przełomowa nocka. Maluszka tak męczyły gazy całą noc że nie dało się go odłożyć. Zazwyczaj się pręży, co poprzedza dużą kupę a dziś rano, mimo płaczu i gigantycznych wzdęć, pielucha była sucha. Ojciec z nim "spał" całą noc tuląc do piersi, bo ja byłam już wieczorem nieprzytomna. I to nawet go uspokajało.

Misia, pytałaś o mój poród. Dochodzę do siebie, rana już praktycznie nie boli i nie myślę już o tym wydarzeniu jako czymś strasznym. Raczej: było - minęło. Do tej pory myślałam o sobie że nic mnie nie złamie. Poród chociaż mocno mną zachwiał, tylko mnie w tym utwierdził. Ale synek jest kochanym, spokojnym maluszkiem, całymi dniami się nim zachwycamy. Hormony są dla mnie łaskawe, nie mam baby bluesa i przesypiam większość nocy, więc to na pewno ma wpływ na moje samopoczucie i postrzeganie rzeczywistości.

Dziewczyny, piszecie o espumisanie. Podajecie z zalecenia lekarza? My całą noc ze sobą walczyliśmy, bo ja się boję podawać jakiekolwiek medykamenty bez konsultacji ze specjalistą a dodatkowo na ulotce pisze żeby nie podawać niemowlętom poniżej miesiąca. I teraz nie wiem, może by mu to mogło pomóc przy tym brzuszku? Chociaż teraz jest już okej, była kupka, jest spokojny i nic go nie boli. Ciekawe jak będzie w nocy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-27, 09:40   #4728
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
My mamy takie łyżeczki, małemu są bardzo wygodne

U nas poszła przed chwilą taką kupa przy przebieraniu, że załatwił pół pokoju i szafę która stoi na wprost przewijaka w odległości 2,5 m ma chłopak rozmach, a tatuś po pracy ma lustro i szyny w szafie do konkretnego czyszczenia Załącznik 7701920

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ok dzięki

To zrobił chrzest ja za to zostałam cała obsikana

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
Cześć. U nas dzisiaj pierwsza przełomowa nocka. Maluszka tak męczyły gazy całą noc że nie dało się go odłożyć. Zazwyczaj się pręży, co poprzedza dużą kupę a dziś rano, mimo płaczu i gigantycznych wzdęć, pielucha była sucha. Ojciec z nim "spał" całą noc tuląc do piersi, bo ja byłam już wieczorem nieprzytomna. I to nawet go uspokajało.

Misia, pytałaś o mój poród. Dochodzę do siebie, rana już praktycznie nie boli i nie myślę już o tym wydarzeniu jako czymś strasznym. Raczej: było - minęło. Do tej pory myślałam o sobie że nic mnie nie złamie. Poród chociaż mocno mną zachwiał, tylko mnie w tym utwierdził. Ale synek jest kochanym, spokojnym maluszkiem, całymi dniami się nim zachwycamy. Hormony są dla mnie łaskawe, nie mam baby bluesa i przesypiam większość nocy, więc to na pewno ma wpływ na moje samopoczucie i postrzeganie rzeczywistości.

Dziewczyny, piszecie o espumisanie. Podajecie z zalecenia lekarza? My całą noc ze sobą walczyliśmy, bo ja się boję podawać jakiekolwiek medykamenty bez konsultacji ze specjalistą a dodatkowo na ulotce pisze żeby nie podawać niemowlętom poniżej miesiąca. I teraz nie wiem, może by mu to mogło pomóc przy tym brzuszku? Chociaż teraz jest już okej, była kupka, jest spokojny i nic go nie boli. Ciekawe jak będzie w nocy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Właśnie mam taką samą rozkminę. Mąż kupił espumisan, ale w aptece mówiły mu że dopiero od 1 miesiąca życia, w ulotce to samo i teraz nie wiem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-27, 09:45   #4729
Ivi56
Rozeznanie
 
Avatar Ivi56
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 636
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
Cześć. U nas dzisiaj pierwsza przełomowa nocka. Maluszka tak męczyły gazy całą noc że nie dało się go odłożyć. Zazwyczaj się pręży, co poprzedza dużą kupę a dziś rano, mimo płaczu i gigantycznych wzdęć, pielucha była sucha. Ojciec z nim "spał" całą noc tuląc do piersi, bo ja byłam już wieczorem nieprzytomna. I to nawet go uspokajało.

Misia, pytałaś o mój poród. Dochodzę do siebie, rana już praktycznie nie boli i nie myślę już o tym wydarzeniu jako czymś strasznym. Raczej: było - minęło. Do tej pory myślałam o sobie że nic mnie nie złamie. Poród chociaż mocno mną zachwiał, tylko mnie w tym utwierdził. Ale synek jest kochanym, spokojnym maluszkiem, całymi dniami się nim zachwycamy. Hormony są dla mnie łaskawe, nie mam baby bluesa i przesypiam większość nocy, więc to na pewno ma wpływ na moje samopoczucie i postrzeganie rzeczywistości.

Dziewczyny, piszecie o espumisanie. Podajecie z zalecenia lekarza? My całą noc ze sobą walczyliśmy, bo ja się boję podawać jakiekolwiek medykamenty bez konsultacji ze specjalistą a dodatkowo na ulotce pisze żeby nie podawać niemowlętom poniżej miesiąca. I teraz nie wiem, może by mu to mogło pomóc przy tym brzuszku? Chociaż teraz jest już okej, była kupka, jest spokojny i nic go nie boli. Ciekawe jak będzie w nocy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Mi w szpitalu tez powiedziały położne, ze jest za mały na espumisany jak go brzuszek męczył.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ivi56 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-27, 09:47   #4730
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Tak, najpierw gadałam z położną, a później lekarka na patronażu sama kazała dawać Espumisan do 20 kropelek dziennie (4x5kropli) i probiotyk zapobiegawczo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-27, 09:52   #4731
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez nillka88 Pokaż wiadomość
Super, ze się wyspałaś, napewno było Ci to potrzebne!! Głowa wyluzuje to wszystko pójdzie z górki!
Ja nie wiem czy nie podjade na ip dzisiaj bo coś baaardzo marnie się rusza mały

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No chyba tak. Zresztą też sporo dało to że jednak rodzice przyjechali, bo ogólnie to też mnie denerwowało, zawsze święta spędzałam u rodziców, a w tym roku pierwszy raz inaczej, do tego dochodziła moja frustracja że się Mały nie urodził przed świętami i było mi ciężko.

Jeszcze wczoraj przyjechała moja siostra z dziećmi i moja 3 letnia chrześnica wchodzi do naszej sypialni i mówi ooo łóżeczko Tomka już stoi i wózek i zabawki

Mój miał też takie dwa dni że mało się ruszał, zwłaszcza rano, ale już wieczorem dawał popalić. Dziś już mu normalny rytm wrócił bo mnie właśnie okłada ręką lub nóżką

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-27, 09:52   #4732
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Okej. Właśnie u nas ma być dzisiaj pierwszy raz położna, więc dobrze się składa, zapytam. Kupię jeszcze ten termoforek z wiśni. Wcześniej miałam cynk że to bubel, ale a nuż pomoże.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-27, 09:54   #4733
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Espumisan od 1 mca, nasz pediatra mówił zeby nie podawać wcześniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-27, 10:12   #4734
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Niby od 1 miesiąca. Ale ile głów tyle opinii jak ze wszystkim. Ja daje max 6 kropelek dziennie.. Czyli dużo dużo mniej niż dzienna dawka. Troszkę pierdków po tym idzie.

To prawda, że spanie z takim maluszkiem uspokaja. Miałam 2 ostatnie noce do wyrzucenia. Byłam przerażona wizją zostania sama. A wzięłam dziś małą do łóżka i spałyśmy ciągiem od 12 do 10 rano. Z przerwami na 2 karmienia ale to nawet nie wstawałam. Ona jak się budziła, patrzyła, że jestem i odpływała. Sztos

Chociaż ciągle mam z tyłu głowy, że spanie z maluchem jest niebezpieczne. Mimo, że na ogromnym łóżku tylko my dwie. No ale przytulone.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-27, 10:25   #4735
biedro87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 038
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Wreszcie Maciejowi odpadł pępek! Dziś kończymy 3 tygodnie.

Ja się dużo szybciej pozbierałam po CC już po pierwszym porodzie, wtedy miałam anemię, byłam przeziębiona i miałam antybiotyk, doszły problemy z piersiami i masakra tam na dole. Poród był spoko, ale połóg masakra. Przy Jasiu i poród i połóg super. Bardzo bałam się CC, ale w sumie nie jest tragiczne, mimo wszystko wolę sn. Po CC najgorsze jest to że przez dobę jest się od kogoś zależnym i wziąć prysznica nie można przez tydzień ( tak całościowo,bo myłam się na raty).

Uwielbiam spać z dziećmi! I uważam że dzięki temu jestem obecnie w miarę wyspana
biedro87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-27, 10:28   #4736
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez biedro87 Pokaż wiadomość
Wreszcie Maciejowi odpadł pępek! Dziś kończymy 3 tygodnie.

Ja się dużo szybciej pozbierałam po CC już po pierwszym porodzie, wtedy miałam anemię, byłam przeziębiona i miałam antybiotyk, doszły problemy z piersiami i masakra tam na dole. Poród był spoko, ale połóg masakra. Przy Jasiu i poród i połóg super. Bardzo bałam się CC, ale w sumie nie jest tragiczne, mimo wszystko wolę sn. Po CC najgorsze jest to że przez dobę jest się od kogoś zależnym i wziąć prysznica nie można przez tydzień ( tak całościowo,bo myłam się na raty).

Uwielbiam spać z dziećmi! I uważam że dzięki temu jestem obecnie w miarę wyspana
A jak je układasz? W kokon czy po prostu z Tobą śpią? I z maluszkiem też od początku śpisz? Właśnie ja Ci powiem, że to super bo i mała jest spokojna i ja czuję bliskość. Tylko ta obawa, żeby jej w nocy nie zrobić krzywdy..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-27, 10:35   #4737
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Tymek tez spi z nami a jestem tego wielką przeciwniczką.... spi w kokonie. W dostawce sie budzi co 10-20 minut od początku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-27, 10:46   #4738
sevenofnine
Rozeznanie
 
Avatar sevenofnine
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: łdz
Wiadomości: 631
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤️- część 5

Cytat:
Napisane przez MagaLena84 Pokaż wiadomość
Dlatego ja CC niezbyt dobrze wspominam. Całość mi się kojarzy z bolem, smrodem, jeszcze cewnik założony ja stanąć na nogi nie mogłam, i taka zalana krwią śmierdzącą leżałam w łóżku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super higiena w szpitalu O_o

Kurde, to mnie umyli takim żółtym goownem ze wszystkich nieestetycznych wydzielin. Cewnik też zdjęli dopiero wieczorem, ale to w sumie dobrze, bo ciężko by było sikać bez czucia.

A ad prysznica po, umyłam wszystko oprócz włosów. I prawie zemdlałam dopiero w drodze powrotnej xD

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
sevenofnine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-27, 10:46   #4739
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Ja bym się nie odważyła wziąć małego do łóżka do spania bez kokonu. Tylko do karmienia, ale to bok łóżka zastawiam poduchami, a tak to do łóżka to tylko w kokonie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-27, 10:54   #4740
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Ja też się boje spać z Małym, a kokon dla mnie jednak nie jest bezpieczny do spania.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-30 18:22:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:47.