Mamy Grudniowe 2019 [emoji173]️ - część 6 - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-12-31, 19:44   #121
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Cytat:
Napisane przez Ann555 Pokaż wiadomość
A mozna przy karmieniu stosować tą maść?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba tak, ale sprawdź na necie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-31, 20:21   #122
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Cytat:
Napisane przez Mylukier Pokaż wiadomość
Dziewczyny używacie czegoś na hemoroidy? Jestem 2tyg. po porodzie i nie wiem czy trzeba czekać do końca połogu czy teraz mogę sobie jakoś pomóc?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Procto glyvenol. Można używać od 4 miesiąca ciąży i przy KP.
Cytat:
Napisane przez raficzyca Pokaż wiadomość
Witam się w 6 części ! Ola, jeszcze raz gratuluję. Nilka, cały wątek czeka tylko na Ciebie i Twoje mdłe cudo. My od niedzieli w domu, ale mój syn jest prawdopodobnie blizniakiem Jasia od Aryi ( tak to się odmienia)? Mało śpi, dużo kwili i co najgorsze słabo je. Zasypia nad butelka i muszę go wybudzac, wiec karmienie trwa sto godzin. Tz wraca do pracy po weekendzie i nie wiem jak damy sobie radę. Do tego ma początek anemii więc mamy się zgłosić do tego szpitala na kontrolę za 3 tygodnie- zobaczymy, czy nie trzeba będzie podawać żelaza. Ehh, trudne te początki. Dla mnie największa masakra jest brak snu i moje kompletne niezorganizowanie - mam wrażenie, że kompletnie nie radzę sobie z dzieckiem, jestem mega nieporadna i na nic nie mam czasu. Chyba baby blues do mnie przyszedł
Śpij kiedy on śpi, odpoczywaj i miej wywalone na kurz na szafkach. Przyjdzie czas, że ogarniesz i to. Ja byłam przerażona pierwszym dniem samemu z małą ale jakoś poszło. I z dnia na dzień się okazuje, że jak sobie trzeba poradzić to jakoś to pójdzie. Proś tż o gotowanie i pomoc. Jedna potrzebuje 2 doby, żeby stanąć na nogi a inna 2 miesiące i teraz uważam, że to ani wstyd ani nic złego! Życie się zmieniło i trzeba się przestawić. A wy w dodatku zaliczyliście turbo urlop w szpitalu..
Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
Tak, tak. Miałam chwilowy kryzys bo mnie mąż wkurzyl jak wracaliśmy ze szpitala i mnie wszystko bolało bo się niewygodnie siedziało w aucie a ten się śmiał. ale to pierdoła więc luz

Młodzież jak zasnęła o 13 w szpitalu tak spał do 17:30. Ja spałam od 15 do 17:30. Zresztą wygrałam życie mogąc się wykąpać u siebie pod prysznicem. Ogarnęłam już nawet pranie szpitalnych rzeczy.

Mąż pierwszy raz zmieniał pieluchę i oczywiście z niespodzianką poszło mu świetnie mąż pomaga bardzo, ale hitem było to że zapomniał mi zabrać z domu kurtki na wyjście ze szpitala i w niedzielę z porodówki zapomniał zabrac moje buty

Teraz zobaczymy co noc przyniesie.

Ja mam na wadze -6kg, jak na drugą dobę przez porodzie myślę że jest ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podziwiam. Ja to byłam w jakimś takim szoku, że nie umiałam zdania sklecić. Nawet, żeby się przedstawić musiałam się dobrze zastanowić. Ale bardzo fajnie, że szybko wracasz do żywych!
Cytat:
Napisane przez Ann555 Pokaż wiadomość
A mozna przy karmieniu stosować tą maść?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Można od 4 miesiąca ciąży i przy karmieniu stosować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-31, 20:45   #123
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Dziewczyny a tak mnie teraz naszlo, dałyście 1 czy 2 imiona Waszym dzieciom?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Powiedzieć Ci coś słodkiego?.....czekolada
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-31, 20:55   #124
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Cytat:
Napisane przez nillka88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a tak mnie teraz naszlo, dałyście 1 czy 2 imiona Waszym dzieciom?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My daliśmy jedno. Chociaż teściu jak to mój teściu doszedł do wniosku że może jednak drugie dać tak jak chciałam czyli Tomasz Aleksander, ale stanęło na jednym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
Procto glyvenol. Można używać od 4 miesiąca ciąży i przy KP. Śpij kiedy on śpi, odpoczywaj i miej wywalone na kurz na szafkach. Przyjdzie czas, że ogarniesz i to. Ja byłam przerażona pierwszym dniem samemu z małą ale jakoś poszło. I z dnia na dzień się okazuje, że jak sobie trzeba poradzić to jakoś to pójdzie. Proś tż o gotowanie i pomoc. Jedna potrzebuje 2 doby, żeby stanąć na nogi a inna 2 miesiące i teraz uważam, że to ani wstyd ani nic złego! Życie się zmieniło i trzeba się przestawić. A wy w dodatku zaliczyliście turbo urlop w szpitalu.. Podziwiam. Ja to byłam w jakimś takim szoku, że nie umiałam zdania sklecić. Nawet, żeby się przedstawić musiałam się dobrze zastanowić. Ale bardzo fajnie, że szybko wracasz do żywych! Można od 4 miesiąca ciąży i przy karmieniu stosować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co do mojego wracania do żywych ja przeżyłam traumę po operacji 9 lat temu jak musiałam prosić o pomoc przy wstaniu z łóżka, kąpieli, o myciu włosów nie wspomnę dlatego tak bardzo teraz zależy mi na tym żeby mimo wszystko jakoś sobie poradzic. Byłam też nastawiona na dużo gorszy poród a koniec końców az tak źle nie było. Myślę że to też dużo położna mi pomogła bo serio robiła wszystko żeby było mi dobrze. Zresztą i jak miałam wątpliwości czy Tomek dobrze łapie pierś to bez żadnego ale przychodziły sprawdzać

Zobaczymy co będzie za parę dni, bo może to jest adrenalina po porodzie

Wszystkiego co najlepsze dziewczyny w Nowym Roku, radości z macierzyństwa i czego sobie tylko życzycie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-31, 21:00   #125
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Cytat:
Napisane przez nillka88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a tak mnie teraz naszlo, dałyście 1 czy 2 imiona Waszym dzieciom?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Jedno i teraz trochę żałuje, bo myśleliśmy żeby drugie dać po mężu, ładnie by pasowało ale ja mam drugie imię i całe życie mi to przeszkadzało i dlatego nie chciałam dawać.

Dziewczyny Szczęśliwego Nowego Roku!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

Cytat:
Napisane przez raficzyca Pokaż wiadomość
Witam się w 6 części ! Ola, jeszcze raz gratuluję. Nilka, cały wątek czeka tylko na Ciebie i Twoje mdłe cudo. My od niedzieli w domu, ale mój syn jest prawdopodobnie blizniakiem Jasia od Aryi ( tak to się odmienia)? Mało śpi, dużo kwili i co najgorsze słabo je. Zasypia nad butelka i muszę go wybudzac, wiec karmienie trwa sto godzin. Tz wraca do pracy po weekendzie i nie wiem jak damy sobie radę. Do tego ma początek anemii więc mamy się zgłosić do tego szpitala na kontrolę za 3 tygodnie- zobaczymy, czy nie trzeba będzie podawać żelaza. Ehh, trudne te początki. Dla mnie największa masakra jest brak snu i moje kompletne niezorganizowanie - mam wrażenie, że kompletnie nie radzę sobie z dzieckiem, jestem mega nieporadna i na nic nie mam czasu. Chyba baby blues do mnie przyszedł


U nas jedynie ładnie je, ale w ciągu dnia na spokojnie. A przychodzi godzina 19 i szarpie cyca jak oszalały :/ zaczyna płakać i nie wiem o co mu chodzi i tak jest codziennie wieczorem :/ od 19 do teraz z przerwami non stop je. Ja już padam na twarz.

Ja mam takie same myśli, chociaż już teraz z dnia na dzień jest lepiej. U Ciebie też będzie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-31, 21:03   #126
Alicjazkrainyczaroww
Rozeznanie
 
Avatar Alicjazkrainyczaroww
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 864
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Szczęśliwego nowego roku

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
Alicjazkrainyczaroww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-31, 21:04   #127
sevenofnine
Rozeznanie
 
Avatar sevenofnine
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: łdz
Wiadomości: 631
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Cytat:
Napisane przez nillka88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a tak mnie teraz naszlo, dałyście 1 czy 2 imiona Waszym dzieciom?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dwa. Ja też tyle mam, chociaż w rodzinie męża nadaje się tylko jedno

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
sevenofnine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-31, 21:22   #128
MagaLena84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 281
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Oj dla mnie dalej stresujące są dni z moja mała. Mam nadzieję że każdy dzień będzie lepszy, i w końcu się nauczymy bez stresu że sobą współpracować! Mała w dzień mała odkładalna, mało śpi, mnie stresują mega że nic nie ma postępy z moimi stopami. Mleka z cycuchow niestety mało co, dziś z swych ściągałam tylko 20ml. Kupiłam w aptece na zwiększenie laktacji ale nic nie pomaga, nie wiem już co robić żeby to jakoś zwiększyć! Mała przy cycu 10min ciągnie, i zaraz śpi i tyle jej dojenia.

Ale znalazłam dla małej idealny smoczek. 5 rodzai kupiłam i jeden najlepiej jej od razu przypadł, oczywiście najdroższy także teraz kupię zapasy żeby były w razie W !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MagaLena84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-31, 21:34   #129
Mylukier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 490
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Dziewczyny kilka postów temu polecamy procto glyvenol ja używam aesculan ale nie działa za bardzo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
Procto glyvenol. Można używać od 4 miesiąca ciąży i przy KP. Śpij kiedy on śpi, odpoczywaj i miej wywalone na kurz na szafkach. Przyjdzie czas, że ogarniesz i to. Ja byłam przerażona pierwszym dniem samemu z małą ale jakoś poszło. I z dnia na dzień się okazuje, że jak sobie trzeba poradzić to jakoś to pójdzie. Proś tż o gotowanie i pomoc. Jedna potrzebuje 2 doby, żeby stanąć na nogi a inna 2 miesiące i teraz uważam, że to ani wstyd ani nic złego! Życie się zmieniło i trzeba się przestawić. A wy w dodatku zaliczyliście turbo urlop w szpitalu.. Podziwiam. Ja to byłam w jakimś takim szoku, że nie umiałam zdania sklecić. Nawet, żeby się przedstawić musiałam się dobrze zastanowić. Ale bardzo fajnie, że szybko wracasz do żywych! Można od 4 miesiąca ciąży i przy karmieniu stosować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki dziewczyny! Jutro muszę kupić
Cytat:
Napisane przez nillka88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a tak mnie teraz naszlo, dałyście 1 czy 2 imiona Waszym dzieciom?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja dałam jedno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mylukier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-31, 21:35   #130
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Cytat:
Napisane przez nillka88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a tak mnie teraz naszlo, dałyście 1 czy 2 imiona Waszym dzieciom?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dwa, Maksymilian Jan

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-31, 21:57   #131
ja_kasi
Raczkowanie
 
Avatar ja_kasi
 
Zarejestrowany: 2019-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 241
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Cytat:
Napisane przez nillka88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a tak mnie teraz naszlo, dałyście 1 czy 2 imiona Waszym dzieciom?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jedno. Ja i mąż mamy po jednym i jak dla nas do dużo wygodniejsze jest.
Szczęśliwego Nowego Roku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja_kasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-31, 22:48   #132
MagaLena84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 281
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Cytat:
Napisane przez nillka88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a tak mnie teraz naszlo, dałyście 1 czy 2 imiona Waszym dzieciom?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jedno imię daliśmy ze względu że oby dwoje mamy po dwa imiona a to jest w niczym nie potrzebne a dużo pisania w razie wypełniania jakiś tam dokumentów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Kochane Mamuśki Szczęśliwego Nowego Roku !!! Oby ten rok nam sprzyjał w wychowaniu naszych najpiękniejszych Cudów Świata

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MagaLena84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-31, 23:30   #133
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Dziewczyny szczęśliwego nowego roku 🥳 2019 był wyjątkowy, ale życzę wam, żeby ten rok był jeszcze lepszy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-31, 23:43   #134
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Dalam jedno, nie podobaja mi sie dwa. Mialabym jedno gdyby nie moj nawalony ze szczęścia ojciec gdy mnie rejestrowal kazal dopisac Zosia nie wiadomo skad i czemu mu sie to wzięło przez to we wszystkich dokumentach w Niemczech musze sie podpisywać jak Szlachcianka:/ jak kupowalismy dom w jednym dokumencie nie wpisalam tego drugiego imienia i wszystko
dłużej trwalo.
Moj maz i dzieci maja jedno.


Zrobilam pizze na kolację i mi sie surowym ciastem odbija,bleee... niedobrze mi chyba bylo niedopieczone, pierwszy raz...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-31, 23:43   #135
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Cytat:
Napisane przez nillka88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a tak mnie teraz naszlo, dałyście 1 czy 2 imiona Waszym dzieciom?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jedno. Ja mam 2 i w życiu nie użyłam drugiego do niczego rozsądnego a zawsze jest problem czy w dokumentach wymagają tego drugiego. Dziecka już tym nie "uszczęśliwiłam".
Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
My daliśmy jedno. Chociaż teściu jak to mój teściu doszedł do wniosku że może jednak drugie dać tak jak chciałam czyli Tomasz Aleksander, ale stanęło na jednym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Co do mojego wracania do żywych ja przeżyłam traumę po operacji 9 lat temu jak musiałam prosić o pomoc przy wstaniu z łóżka, kąpieli, o myciu włosów nie wspomnę dlatego tak bardzo teraz zależy mi na tym żeby mimo wszystko jakoś sobie poradzic. Byłam też nastawiona na dużo gorszy poród a koniec końców az tak źle nie było. Myślę że to też dużo położna mi pomogła bo serio robiła wszystko żeby było mi dobrze. Zresztą i jak miałam wątpliwości czy Tomek dobrze łapie pierś to bez żadnego ale przychodziły sprawdzać

Zobaczymy co będzie za parę dni, bo może to jest adrenalina po porodzie

Wszystkiego co najlepsze dziewczyny w Nowym Roku, radości z macierzyństwa i czego sobie tylko życzycie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak trzymaj! Podejście to 90% sukcesu!
Cytat:
Napisane przez MagaLena84 Pokaż wiadomość
Oj dla mnie dalej stresujące są dni z moja mała. Mam nadzieję że każdy dzień będzie lepszy, i w końcu się nauczymy bez stresu że sobą współpracować! Mała w dzień mała odkładalna, mało śpi, mnie stresują mega że nic nie ma postępy z moimi stopami. Mleka z cycuchow niestety mało co, dziś z swych ściągałam tylko 20ml. Kupiłam w aptece na zwiększenie laktacji ale nic nie pomaga, nie wiem już co robić żeby to jakoś zwiększyć! Mała przy cycu 10min ciągnie, i zaraz śpi i tyle jej dojenia.

Ale znalazłam dla małej idealny smoczek. 5 rodzai kupiłam i jeden najlepiej jej od razu przypadł, oczywiście najdroższy także teraz kupię zapasy żeby były w razie W !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jakie są dalsze działania z tymi stopami? Co masz dalej robić? Czy po prostu czekać?


Dla nas też to był dobry rok. Życzę sobie i Wam jeszcze lepszego 2020

Nillka, rodzynku uparłaś się na ładniejszą datę po prostu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-01, 00:09   #136
MagaLena84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 281
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
Jedno. Ja mam 2 i w życiu nie użyłam drugiego do niczego rozsądnego a zawsze jest problem czy w dokumentach wymagają tego drugiego. Dziecka już tym nie "uszczęśliwiłam". Tak trzymaj! Podejście to 90% sukcesu!A jakie są dalsze działania z tymi stopami? Co masz dalej robić? Czy po prostu czekać?


Dla nas też to był dobry rok. Życzę sobie i Wam jeszcze lepszego 2020

Nillka, rodzynku uparłaś się na ładniejszą datę po prostu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dalej nie wiem co z moimi stopami, poprawy nic nie mam. Okres świąteczny, nowy rok i nikt nie przyjmuje. Nawet prywatnie żeby się dostać do specjalisty żeby cokolwiek ruszyć moją sytuację to terminy są takie że głowa boli. 7 stycznia mam jakiegoś specjalistę, mam nadzieję ze cokolwiek jakoś mnie nakieruje co mam robić. Każdy dzień bezczynny mnie mega stresuję. A TŻ wraca do pracy a ja sama z małą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MagaLena84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-01, 00:38   #137
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Cytat:
Napisane przez nillka88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a tak mnie teraz naszlo, dałyście 1 czy 2 imiona Waszym dzieciom?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Dwa. Drugie już tradycyjnie u nas, po TZ

---------- Dopisano o 01:38 ---------- Poprzedni post napisano o 01:30 ----------

Dziewczyny, niech 2020 przyniesie nam to, co najpiękniejsze - każdej według potrzeb

Jasiek dorzucił do pieca o 23:50, więc bez najmniejszego stresu wychyliłem 3 łyczki szampana
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-01, 00:39   #138
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Ja zanurzyłam język

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-01, 00:58   #139
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Matko, mnie o północy obudziły fajerwerki i myślałam, że jest wojna nie wiedziałam co się dzieje, a potem się modliłam, żeby mi Jasia nie obudzili i byłam wkur..... że mnie budzą w mojej porze snu jak na złość pod samymi oknami strzelali, a rok temu nic się nie działo
O 22.30 wychliliśmy kieliszek Picollo i poszliśmy spać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-01, 01:00   #140
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Ja zanurzyłam język

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


No to miałyśmy imprezę
Ja już tak dawno porządnie nie piłam, ze bałam się brać czwartego łyka z obawy, ze do łóżka nie trafię

---------- Dopisano o 02:00 ---------- Poprzedni post napisano o 01:58 ----------

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Matko, mnie o północy obudziły fajerwerki i myślałam, że jest wojna nie wiedziałam co się dzieje, a potem się modliłam, żeby mi Jasia nie obudzili i byłam wkur..... że mnie budzą w mojej porze snu jak na złość pod samymi oknami strzelali, a rok temu nic się nie działo
O 22.30 wychliliśmy kieliszek Picollo i poszliśmy spać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Starrzejesz się

Ja tez —- tańczyliśmy dzisiaj z pierworodnym i TZ do Zenka w Zakopanem
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-01, 01:01   #141
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
No to miałyśmy imprezę
Ja już tak dawno porządnie nie piłam, ze bałam się brać czwartego łyka z obawy, ze do łóżka nie trafię

---------- Dopisano o 02:00 ---------- Poprzedni post napisano o 01:58 ----------





Starrzejesz się

Ja tez —- tańczyliśmy dzisiaj z pierworodnym i TZ do Zenka w Zakopanem


Haha też tak stwierdziłam
U nas też taniec zaliczony, tylko Zenka przegapiliśmy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-01, 01:20   #142
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

A ja gdybym tylko miala opiekę do dzieci poszłabym na bal na sto par

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-01, 02:30   #143
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

U nas też Zenek poleciał, wypiłam piwo bezalkoholowe i kieliszek piccolo, szał 🥳

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-01, 03:23   #144
sevenofnine
Rozeznanie
 
Avatar sevenofnine
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: łdz
Wiadomości: 631
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

A u mnie spontaniczna impreza do 4 rano, przynajmniej wybawili mi dziecko do oporu i liczę na parę godzin spokoju xD

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
sevenofnine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-01, 05:52   #145
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Samych najlepszosci w nowym roku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-01, 06:05   #146
Smarfetka
Zakorzenienie
 
Avatar Smarfetka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14 099
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Szczęśliwego nowego roku laski!!!!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Smarfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-01, 09:30   #147
Ivi56
Rozeznanie
 
Avatar Ivi56
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 636
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Spełnienia marzeń w Nowym Roku

A moje dziecko chyba bało się strzelających fajerwerków bo oczywiście ludzie w centrum to strzelali przez kilka godzin już przed północą i płakał i czuwał bez snu od 19 do 2 w nocy ciagle lulanie, a w dzień tez wiele nie spał wiec ostatnia doba 2019 to tylko Ok 10 h przespane. Teraz biedaczek się obudził bo go brzuszek meczy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ivi56 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-01, 09:43   #148
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Witam się w nowym roku

U nas noc średnia. Tomek wisiał na cycku cały czas praktycznie. Teraz też już 3 raz je. W pierwszych dobach to normalne? Jest sens już wypić jakaś herbatkę na laktację?

My po północy usnelismy. Ja wypiłam wodę z okazji nowego roku 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-01, 09:46   #149
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
Witam się w nowym roku

U nas noc średnia. Tomek wisiał na cycku cały czas praktycznie. Teraz też już 3 raz je. W pierwszych dobach to normalne? Jest sens już wypić jakaś herbatkę na laktację?

My po północy usnelismy. Ja wypiłam wodę z okazji nowego roku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ja nic nie pije, a mleko ciągle tryska. W nocy myślałam, że eksploduje jak Jaś obudził się po 4, a nie 3 godzinach często dostawiaj i będzie wg mnie ok, pij dużo wody


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-01, 10:08   #150
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️ - część 6

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Ja nic nie pije, a mleko ciągle tryska. W nocy myślałam, że eksploduje jak Jaś obudził się po 4, a nie 3 godzinach często dostawiaj i będzie wg mnie ok, pij dużo wody


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No zobaczymy jak to będzie. W sumie to dopiero 3 doba, więc pewnie też Mały musi się nauczyć porządnie ssać. Na spokojnie damy radę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-22 13:24:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:53.