Mamusie marcowe 2018 cz. 7 - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-02-03, 23:19   #3841
Kiwi18
Zadomowienie
 
Avatar Kiwi18
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 733
GG do Kiwi18
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Ja będę podawać Wit D. Zosi nadal daje przed mlekiem, tylko w okresie letnim nie daję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:19 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:20 ----------

Dobranoc :-*

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwi18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-03, 23:32   #3842
limonka84
limonka84
 
Avatar limonka84
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 627
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cześć dziewczyny!
wpadam z pozdrowieniami jak ten czas leci, za chwilę marzec - życzę Wam bezproblemowych, szybkich porodów i dużo zdrowia dla Was i Waszych maluchów!
Chciałam się też pochwalić, że jestem w ciąży Termin mam na początek sierpnia, obecnie zaczęłam 16 tydzień. Lekarz mówi, że największe ryzyko minęło.
Jestem po badaniach prenatalnych i teście papp-a, wyniki w normie, ryzyko wad genetycznych niskie. Dziś dowiedziałam się, że na 90% będzie chłopak
Trzymajcie się ciepło Kochane!
limonka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-04, 00:20   #3843
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez bloody_marry Pokaż wiadomość
O rany, mąż na 5+ mój mi raczej pomaga niż sam coś zrobi. Na czas zaraz po porodzie to chyba mu zrobię listę pomysłów co można zrobić na śniadanie/obiad/kolację bo on wszystko umie zrobić ale żeby zaplanować i zrobić od a do z sam to już gorzej

Co do staników do karmienia to ja widziałam w takim małym sklepiku z bielizną te takie aseksualne ale jakościowo super bawełna, fajnie odpinane no i cena, uwaga uwaga, 30-35zl. Ale jeszcze się wstrzymam z 3-4 tygodnie z kupieniem.

Kupiłam tam dwie koszule do karmienia za 25zl sztuka. Sama koszula jest jakościowo fajna, minusem jest aplikacja na dole koszuli, jakieś kwiatki które wyglądają jakby się miały szybko sprać. Ale raczej te koszule spisuje na straty więc aby do szpitala mieć co wziąć.

No i jeszcze jedno pytanie zakupowe. Czy planujecie suplemetowac Wit. D u dzidziusiów? Jeśli tak to jaką konkretnie? Przejrzałam Gemini i widzę tylko suplementy, brak leków. W dodatku wszędzie jakieś dziwne składniki typu olej palmowy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi cos tesciowa mowila o witaminie D wiec pewnie zarzadzi jej podawanie ja sama jak zwykle nie w temacie- te wszystkie kwestie medyczne to dla mnie czarna magia
Cytat:
Napisane przez limonka84 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
wpadam z pozdrowieniami jak ten czas leci, za chwilę marzec - życzę Wam bezproblemowych, szybkich porodów i dużo zdrowia dla Was i Waszych maluchów!
Chciałam się też pochwalić, że jestem w ciąży Termin mam na początek sierpnia, obecnie zaczęłam 16 tydzień. Lekarz mówi, że największe ryzyko minęło.
Jestem po badaniach prenatalnych i teście papp-a, wyniki w normie, ryzyko wad genetycznych niskie. Dziś dowiedziałam się, że na 90% będzie chłopak
Trzymajcie się ciepło Kochane!
Hej, milo cie tu zobaczyc i jeszcze milej uslyszec takie wiesci trzymam kciuki aby wszystko szlo bezproblemowo, wpadaj do nas czasami dac znac jak tam przebiega ciaza

My wrocilismy od sasiadow, jutro o 9 przychodza tesciowie na sniadanie... na pewno bede wybitnie wyspana szczegolnie ze spac mi sie teraz nie chce.

Dzidzius sie rozruszal na wieczor, popoludnie mial spokojne. Ja juz nie wiem jak on lezy bo w ciagu dnia grzebal mi bardzo nisko (pewnie raczki ale w takim miejscu jak jakies 2 miesiace temu- bardzo dawno nie czulam tam ruchow). A teraz wieczorem znowu nogi poszly w tango i majtal nimi pod biustem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-04, 05:57   #3844
julietta83
Zakorzenienie
 
Avatar julietta83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 718
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez xxxJuanaxxx Pokaż wiadomość
Julietta - No niestety z wiekszymi rozmiarami mogą byc problemy... Ja teraz mam niby 65-70E (ostatnio dokupilam dłuższe przedluzki do zapiecia, bo mnie gniotły) i dzis z h&m wzielam 75C i wydaje sie ok. Nie ma fiszbin. Wzięłam też zestaw coś a'la staniki sportowe, rozmiar M i też są ok. Tylko te rzeczywiście wizualnie splaszczaja. Natomiast bede w nich chodzić głównie po domu i na noc. Są wygodne a w domu to mi wystarczy. Teraz już rano zdaza mi sie obudzic z mokrymi plamkami na koszulce od siary, wiec musiałam kupić coś na noc Ale już nie mogę się doczekać aż wrócę do normalnych staników
A patrzylas na bonprixie? Lutowki polecały też wesolego hubercika na allegro - sporo kupilo tam staniki i niektóre twierdza, że fajniejsze niz z h&m

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
po dopasowaniu rozmiaru kilka lat temu kupowałam bieliznę w jednym sklepie i teraz to dla mnie spory dyskomfort
myślałam, że mam spory biust (65e), ale teraz jak patrzę na moją kolekcję biustonoszy to takie małe łupinki
mam nadzieję wrócić do dawnego rozmiaru
w h&m próbowałam, ale porażka, popatrzę jeszcze w bp i na allegro
na razie dopasowałam rozmiar w alles - 65i, ale to z fiszbinami

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
julietta83 a masz kartę ikea family? bo ja właśnie zwlekałam z zakupem tego fotela bo się zastanawiałam czy ikea czy z innego sklepu ale dostałam projekt pokoju i tam mam ten z ikei ale nie mam tej karty i właśnie poszukuję szczęśliwego posiadacza
mam kartę, jeśli nikt jeszcze Ci nie użyczył, pisz priv

wczoraj byliśmy na 18-stce, wytrzymałam od 19 do północy i nawet nieźle się czułam
julietta83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-04, 07:00   #3845
kasia6713
Zakorzenienie
 
Avatar kasia6713
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 579
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
No, to ja za 3 tygodnie rodze taki mam ambitny plan

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja za 2

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:59 ---------- Poprzedni post napisano o 07:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Pannkaka Pokaż wiadomość
Selina, fajnie, ze mala juz rosnie zgodnie z oczekiwaniami

Jestem dzisiaj do niczego, brzuch mnie pobolewa i choc nie jest to mocno, to mam juz troche dosc, tak bez przerwy od rana. Bierzecie jakies przeciwbolowe w takiej sytuacji? Maly sie rozpycha jak zwykle, nawet skopal siostre jak sie kladlysmy na drzemke, mala byla zachwycona, ja mniej, bo juz mi sie naprawde chcialo spac, a proces sie wydluzyl
Cytat:
Napisane przez Torrence Pokaż wiadomość
Pannkaka Twój opis to wpisz-wymaluj ja dzisiaj. Odnośnie Twojego pytania o leki to wczoraj wieczorem brałam no spę bo miałam cały czas spięty brzuch
Kurcze, dziewczyny, zastanawiam się czy ze mną wszystko ok...
Ja wogole nie czuje żadnych bólów, a jedyne co to od czasu do czasu ciągnięcie w pachwinie (ale to stawiałabym jednak na ciężar od brzucha) i delikatne stawianie się brzucha i to też max. kilka razy dziennie.
Nie to żebym narzekała, ale czyżby mój organizm nie szykował się do porodu???

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:00 ---------- Poprzedni post napisano o 07:59 ----------

Cytat:
Napisane przez czaro_dziejkaa Pokaż wiadomość
Rozlozylam pościel dla młodej i powiem szczerze yo za tą kasę tyłka nie urywa. Poduszka jest śliczna, ale wiadomo że będzie używana dużo, dużo później
Króliczek
Piękna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymianka
kasia6713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-04, 07:01   #3846
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Dzien dobry tak jak podejrzewalam- jestem zombie. Do tego znow mi wrocily glupie sny. Wiecie ze wczoraj snilo mi sie ze jestem Jonem Snowem z gry o tron (spoko ze nie ogladam tego serialu), plywam samotnie na statku wikingow i walcze z wilkami?

I zauwazylam ze czesto snia mi sie moi zmarli dziadkowie... albo sa we snie albo sie o nich w tym snie mowi


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-04, 07:07   #3847
kasia6713
Zakorzenienie
 
Avatar kasia6713
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 579
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez julietta83 Pokaż wiadomość
u mnie to niemożliwe kupić biustonosz bez fiszbin mam 65H-I i każdy będzie spłaszczał, chyba już wolę bez na początku

w ikei -10% na fotele, mój wewnętrzny janusz cierpi, bo kupiliśmy już wcześniej, teraz dokupiliśmy tylko podnóżek 20 zł taniej
Idealnie! Dzisiaj mamy w planach jechać po fotel
Dzięki za info

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Pannkaka Pokaż wiadomość
Wzięłam w końcu paracetamol, trochę pomogło. Mały tak się wygina, że aż zaczęłam się zastanawiać czy nie leży w poprzek, ale spojenie też dziś mocno doskwiera, więc główka chyba jest tam gdzie powinna

No i córka dalej wariuje, że tylko mama i mama. Nic dziś w domu nie zrobiłam, zupełnie nic, bo sił ledwo starczyło na zajmowanie się małą. Jak zajmowała się sobą to tylko leżałam i zbierałam siły...


Popieram! Wcześniej niż skończone 38 bym nie chciała, dla dziecka lepiej trochę później, a i mi się przyda przynajmniej tydzień na ogarnięcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak mój lekarz ostatnio powiedział mi na wizycie: "Każdy dzień dla tego młodego to dzień wygrany"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:07 ---------- Poprzedni post napisano o 08:03 ----------

Cytat:
Napisane przez limonka84 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
wpadam z pozdrowieniami jak ten czas leci, za chwilę marzec - życzę Wam bezproblemowych, szybkich porodów i dużo zdrowia dla Was i Waszych maluchów!
Chciałam się też pochwalić, że jestem w ciąży Termin mam na początek sierpnia, obecnie zaczęłam 16 tydzień. Lekarz mówi, że największe ryzyko minęło.
Jestem po badaniach prenatalnych i teście papp-a, wyniki w normie, ryzyko wad genetycznych niskie. Dziś dowiedziałam się, że na 90% będzie chłopak
Trzymajcie się ciepło Kochane!
Limonka, ogromne gratulacje oby Twoja ciąża była nudna i książkowa
Fajnie, że o nas pamiętasz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymianka
kasia6713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-04, 07:23   #3848
Pannkaka
Rozeznanie
 
Avatar Pannkaka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 900
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Kasia, spokojnie, ja w pierwszej ciąży to nawet żadnego stawiania się brzucha nie miałam Pierwsze skurcze to już były te porodowe. Tylko się cieszyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:08 ----------

A w ogóle to dzień dobry! Budziłam się co 2h, niemal z zegarkiem w ręku, ale nawet mam trochę energii z rana. Od paru dni mam codziennie koszmary, które mnie wybudzają... Wczoraj śniło mi się, że ktoś dobijał się do moich drzwi, bo chciał mnie zabić, dzisiaj, że poszłam z mężem na koncert i było już bardzo późno jak się zorientowalismy, że nikt przecież córki z przedszkola nie odebrał. Niemal równie straszne

Znalazłam zaginioną torbę ubranek po małej, właśnie się pierze. Może nie jestem aż tak bardzo w lesie jak myślałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pannkaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-04, 07:34   #3849
Brilliant Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Brilliant Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: TomorrowlanD
Wiadomości: 2 543
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Hej. Przepraszam ale nie mam weny na wizaz ostatnio. Mala wstala i pokaszlala sobie troszke idziemy zrobic inhalacje zapobiegawczo.
Brilliant Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-04, 07:35   #3850
czaro_dziejkaa
Zadomowienie
 
Avatar czaro_dziejkaa
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 528
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Dzień dobry,

Ja to juz się chyba nie wyspie :/ Co godzinę biegalam do WC, ledwo żyje. Do tego gardło mnie boli.

Miłego dnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czaro_dziejkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-04, 07:46   #3851
xxxJuanaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxJuanaxxx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 482
GG do xxxJuanaxxx
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez marieee Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Witam się po długiej przerwie

U nas na 98% ciąża zostanie rozwiązana przed CC, przez rozchodzące się spojenie łonowe, ciężki pierwszy poród, ortopeda boi się że może pęknąć. 14 lutego będzie ostateczna decyzja drugiego ginekologa. (Prowadzę ciążę na NFZ i prywatnie). Lekarka z nfz, pracuje w lokalnym szpitalu i to prawdopodobnie ona będzie mnie cięła.
Mega nastawiłam się na poród naturalny, specjalnie zapisałam się na szkołę rodzenia, by mieć kontakt z fajną położną, więc zobaczymy...
Chciałabym spróbować, ale boję się ewentualnych konsekwencji.
Tym bardziej że po porodzie mąż zostanie z nami tylko 4 tygodnie i wraca do DE.

Ubranka poprane i prasowane, wyprawka prawie gotowa.
Czekam jeszcze tylko na pościel. Taką jak zamówiła Czarodziejka, tylko inny wzór

Miłej nocy! Postaram się pisać częściej
Witaj!
Może lepiej, że wcześniej dowiedziałas się o cesarce, będziesz mogła się przygotować psychicznie. Tak na pewno będzie lepiej dla Was
Cytat:
Napisane przez limonka84 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
wpadam z pozdrowieniami jak ten czas leci, za chwilę marzec - życzę Wam bezproblemowych, szybkich porodów i dużo zdrowia dla Was i Waszych maluchów!
Chciałam się też pochwalić, że jestem w ciąży Termin mam na początek sierpnia, obecnie zaczęłam 16 tydzień. Lekarz mówi, że największe ryzyko minęło.
Jestem po badaniach prenatalnych i teście papp-a, wyniki w normie, ryzyko wad genetycznych niskie. Dziś dowiedziałam się, że na 90% będzie chłopak
Trzymajcie się ciepło Kochane!
Cześć Kochana! Jak cuuudownie, gratuluję i trzymam mocno kciuki za Was! Dawaj znać co u Was słychać!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xxxJuanaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-04, 07:52   #3852
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez limonka84 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
wpadam z pozdrowieniami jak ten czas leci, za chwilę marzec - życzę Wam bezproblemowych, szybkich porodów i dużo zdrowia dla Was i Waszych maluchów!
Chciałam się też pochwalić, że jestem w ciąży Termin mam na początek sierpnia, obecnie zaczęłam 16 tydzień. Lekarz mówi, że największe ryzyko minęło.
Jestem po badaniach prenatalnych i teście papp-a, wyniki w normie, ryzyko wad genetycznych niskie. Dziś dowiedziałam się, że na 90% będzie chłopak
Trzymajcie się ciepło Kochane!
Limonka bardzo się cieszę że przychodzisz do nas z takimi dobrymi wiesciami gratuluję synka i życzę nudnej reszty ciąży 😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-04, 08:04   #3853
Kiwi18
Zadomowienie
 
Avatar Kiwi18
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 733
GG do Kiwi18
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Dzień dobry
Limonka ogromne gratulacje! Oby reszta ciąży przebiegła również bezproblemowo no i gratuluję synka
Czarodziejka oby ból gardła szybko minął

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwi18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-04, 08:12   #3854
Lunak
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 353
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Witam sie po srodkowonocnym niespaniu. Od 3 do 5 przerwa, a pozniej jakoś udało mi sie dospać do 7:30

Asiula, ja tez mam coraz dziwniejsze sny. Dzis śniło mi sie, ze w jakimś małym miasteczku pomagałam w napadzie na kasę w urzędzie miasta. Zmarłe osoby tez mi sie śnią coraz cześciej.

Limonka, gratuluje takich wspaniałych wiesci! Oby wszystko dalej tez przebiegało bez problemu

Mariee, lepsza decyzja o CC niz jakbyś miała pozniej bardzo poważne konsekwencje naturalnego porodu odczuwać.

Brilliant, zdrówka dla Córci

Czarodziejka, trzymaj sie i nie daj sie chorobie zadnej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lunak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-04, 08:43   #3855
alleyezonme
Zakorzenienie
 
Avatar alleyezonme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18 915
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Dzień dobry !

Ja też noce mam ostatnio tragiczne, nie mogę spać tylko się kręcę z boku na bok. Do tego te okropne skurcze w łydkach, które mi nie przechodzą w ogóle

Byłam w piątek u przyjaciółki, która urodziła niedawno. Ale ma maluszka Już od prawie miesiąca nosi rozmiary 56 i nadal za duże troszkę. Wcześniaczek, miesiąc wcześniej urodzony ale wszystko w porządku. Słodziak
Ale co 1,5 h chcę cyckę i to mnie przeraziło

Byliśmy wczoraj w Ikea Sobota to jednak zły pomysł na zakupy tam, tyle ludziiiiiii Ale kupiliśmy szafę i komodę, pościel, lampę więc jestem zadowolona O! Kupiłam też tą lampę -
chmurkę do pokoju małego Nie byłam do niej przekonana ale za 20 zł żal było nie wziąć

Mój mąż się rozchorował, staram się go unikać żeby się nie zarazić ale też coś głowę czuję powoli albo sobie wkręcam już

Dziś mam ambitny plan zamówienia sobie wszystkiego do szpitala - bo nie mam oczywiście jeszcze
__________________


Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle


Edytowane przez alleyezonme
Czas edycji: 2018-02-04 o 08:44
alleyezonme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-04, 08:43   #3856
Ojoanna29
Zakorzenienie
 
Avatar Ojoanna29
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 961
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Dzień dobry!
Jestem wykończona już tą ciążą aplikacja pokazuje 34+0, więc przydałoby się wytrzymać jeszcze trochę, ale mam wrażenie, że nocą bardziej się męczę niż wypoczywam.. Pobudka przy każdym turlaniu się z boku na bok, podtrzymywanie brzucha, żeby biodra nie pękły, wstawanie na siku, głodne burczenie na zmianę z mdłościami. A jeszcze nawet nie zaczęłam 9 miesiąca, masakra
Jeszcze kończy mi się internet w telefonie, więc nie będę na bieżąco podczytywać, dopiero od jutra, jak wrócę do siebie No to się wyżaliłam
__________________
A. [*] 4.5.17
"Przeszłości nie da się zmienić, ale przyszłość wygląda całkiem nieźle. Jest pełna nieskończonych możliwości."
Nasza Niunia 13.03
41/2018
Ojoanna29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-04, 08:58   #3857
xxxJuanaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxJuanaxxx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 482
GG do xxxJuanaxxx
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Lunak - widzę, że miałyśmy podobna noc. U mnie przerywa od 1 do 5, a potem pospałam do 7:30. Juz zapowiedziałam mężowi popoludniową drzemkę

Alleyezonme - a próbowałaś zwiększyć dawkę magnezu? Mi pomogło na skurcze
I gratuluję udanych zakupów!




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xxxJuanaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-04, 09:03   #3858
blackberry89
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11 225
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez karolka_boroweczka Pokaż wiadomość
Ja szuflady przetarlam mokrą szmatką, ale organizerow nie ruszyłam. Nawet mi do głowy nie wpadło 😂

Jeśli chodzi o spojenie, to dokucza bardzo. Przewrócić się z boku na bok, to jakaś męczarnia 😣
Ojjj u mnie to samo z bolem, czuje sie jak kaleka.
Cytat:
Napisane przez julietta83 Pokaż wiadomość
zrobiłam pranie bez środka piorącego
Brawo kalafior! 😉

Cytat:
Napisane przez bloody_marry Pokaż wiadomość
O rany, mąż na 5+ mój mi raczej pomaga niż sam coś zrobi. Na czas zaraz po porodzie to chyba mu zrobię listę pomysłów co można zrobić na śniadanie/obiad/kolację bo on wszystko umie zrobić ale żeby zaplanować i zrobić od a do z sam to już gorzej

Co do staników do karmienia to ja widziałam w takim małym sklepiku z bielizną te takie aseksualne ale jakościowo super bawełna, fajnie odpinane no i cena, uwaga uwaga, 30-35zl. Ale jeszcze się wstrzymam z 3-4 tygodnie z kupieniem.

Kupiłam tam dwie koszule do karmienia za 25zl sztuka. Sama koszula jest jakościowo fajna, minusem jest aplikacja na dole koszuli, jakieś kwiatki które wyglądają jakby się miały szybko sprać. Ale raczej te koszule spisuje na straty więc aby do szpitala mieć co wziąć.

No i jeszcze jedno pytanie zakupowe. Czy planujecie suplemetowac Wit. D u dzidziusiów? Jeśli tak to jaką konkretnie? Przejrzałam Gemini i widzę tylko suplementy, brak leków. W dodatku wszędzie jakieś dziwne składniki typu olej palmowy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam vigantol, on do niedawna byl na recepte. I wszyscy bierzemy go.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
razem od 30 września 2005
zaręczyny 7 maj 2009
ślub 6 sierpnia 2011
Pawcio 13.04.2015
blackberry89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-04, 09:05   #3859
alleyezonme
Zakorzenienie
 
Avatar alleyezonme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18 915
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez xxxJuanaxxx Pokaż wiadomość
Alleyezonme - a próbowałaś zwiększyć dawkę magnezu? Mi pomogło na skurcze
I gratuluję udanych zakupów!
Tak Moja gin nawet kazała zwiększyć jak mówiłam, że nie pomaga. Nadal nic
A jaką dawkę przyjmujesz?
__________________


Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

alleyezonme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-04, 09:09   #3860
xxxJuanaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxJuanaxxx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 482
GG do xxxJuanaxxx
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Ja biorę magne b6 (lek) -aktualnie 2 rano, 2 wieczorem i 1 kolo południa Wcześniej brałam 2-0-2

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xxxJuanaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-04, 09:10   #3861
blackberry89
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11 225
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Ojoanna29 Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
Jestem wykończona już tą ciążą aplikacja pokazuje 34+0, więc przydałoby się wytrzymać jeszcze trochę, ale mam wrażenie, że nocą bardziej się męczę niż wypoczywam.. Pobudka przy każdym turlaniu się z boku na bok, podtrzymywanie brzucha, żeby biodra nie pękły, wstawanie na siku, głodne burczenie na zmianę z mdłościami. A jeszcze nawet nie zaczęłam 9 miesiąca, masakra
Jeszcze kończy mi się internet w telefonie, więc nie będę na bieżąco podczytywać, dopiero od jutra, jak wrócę do siebie No to się wyżaliłam
Jakbym o sobie czytala, tyle ze mam 34+1 😉 czytasz mi w myslach.
Ja wolalam pobudki do dziecia bo przynajmniej wiesz po co wstajesz, a nie tak bezsensu nie spisz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
razem od 30 września 2005
zaręczyny 7 maj 2009
ślub 6 sierpnia 2011
Pawcio 13.04.2015
blackberry89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-04, 09:14   #3862
bloody_marry
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 568
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Kasia, ja też nie czuje żadnych bólowych dolegliwości, żadnego ciągnięcia czy spinania. W zasadzie jedyne co to jestem taka nieporadna i ograniczona no i muszę pilnować magnezu bo jak spada to momentalnie mnie osłabia i nie mam siły.

BlackBerry, dzięki za polecenie vigantolu, skład wygląda super, nie ma tam nic niepotrzebnego, zwłaszcza dla maluszka.

Miłej niedzieli, odpoczywajcie! <3




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bloody_marry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-04, 09:32   #3863
Domi_001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 362
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Hej dziewczyny.
Selina -super ze maleństwo ładnie rośnie

Co do stanikow ja kupiłam jeden na sprobowanie z avy i bardzo mi się spodobał. I uwaga moim zdaniem jest bardzo ładny! niestety w h&m nie uswiece rozmiaru 80G

Ja bolu brzucha nie mialam tak dokuczliwego żeby brac leki. Ale musle ze jak komus mocno sie daje we znaki to nic zlego wziac nospe.

Mecassie jak czytalam twoje posty to się zastanawialam czy już po wszystkim! Trzymaj się dzielnie jeszcze troszkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Domi_001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-04, 09:33   #3864
_Dolly
Rozeznanie
 
Avatar _Dolly
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 744
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Hej
Ja dziś co prawda się wyspałam, ale dwie poprzednie noce to był koszmar... Nie lubię nocy, chodzenia spać zamiast kojarzyć to z przyjemnym odpoczynkiem od razu mam wizję wiercenia się, przerzucania tego wielkiego brzucha, duchoty... I wzdęcia! Nie ogarniam, że chodzę/siedzę i jest ok. Kładę się do łóżka i masakra, jakby moje jelita ogarniał jakiś szał
Ale z drzemeczką na kanapie w ciągu dnia nie mam problemu nic nie boli, nic nie doskwiera

I gdzie ta piękna pogoda z wczoraj?
__________________
Can't wait to meet you
_Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-04, 09:43   #3865
blackberry89
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11 225
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez bloody_marry Pokaż wiadomość
Kasia, ja też nie czuje żadnych bólowych dolegliwości, żadnego ciągnięcia czy spinania. W zasadzie jedyne co to jestem taka nieporadna i ograniczona no i muszę pilnować magnezu bo jak spada to momentalnie mnie osłabia i nie mam siły.

BlackBerry, dzięki za polecenie vigantolu, skład wygląda super, nie ma tam nic niepotrzebnego, zwłaszcza dla maluszka.

Miłej niedzieli, odpoczywajcie! <3




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Prosze 😊
Cytat:
Napisane przez _Dolly Pokaż wiadomość
Hej
Ja dziś co prawda się wyspałam, ale dwie poprzednie noce to był koszmar... Nie lubię nocy, chodzenia spać zamiast kojarzyć to z przyjemnym odpoczynkiem od razu mam wizję wiercenia się, przerzucania tego wielkiego brzucha, duchoty... I wzdęcia! Nie ogarniam, że chodzę/siedzę i jest ok. Kładę się do łóżka i masakra, jakby moje jelita ogarniał jakiś szał
Ale z drzemeczką na kanapie w ciągu dnia nie mam problemu nic nie boli, nic nie doskwiera

I gdzie ta piękna pogoda z wczoraj?
A espumisan nie pomaga? Ja tak mialam do polowy ciazy, ciagle na espumisanie jechalam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
razem od 30 września 2005
zaręczyny 7 maj 2009
ślub 6 sierpnia 2011
Pawcio 13.04.2015
blackberry89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-04, 09:45   #3866
FallenAnn
Rozeznanie
 
Avatar FallenAnn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 941
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Dzień dobry! Ja jeszcze w łóżku, wczoraj był fatalny dzień. Niby nic mi się nie działo ale byłam jakaś taka spuchnieta, pełna i wzdeta że chodziłam jak czołg. W nocy też się nie wyspałam bo pilnowalam męża upił mi się z moim bratem po jego obronie i niby że ostatnia impreza przed malenstwem. Teraz odsypia. Zlagodnialam w tej ciąży bo wcale zła na niego nie jestem tylko mi to troszkę żal

Też nie mam żadnych skurczy przepowiadajacych ani innych objawów.... nawet wyjątkowo ostatnio mnie po nocy nic nie boli. Ale dziwnie mnie mrowi skóra na lewym biodrze jak leżę ba jakimkolwiek boku. Nie wiem czym to jest spowodowane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wiara jest moją siłą.
FallenAnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-04, 09:46   #3867
Lunak
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 353
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Alley, a ile magnezu bierzesz? Moze to za mało? Mnie gin mowila, że w ciazy to trzeba bardzo duzo, bo ciezko przedawkować tyle z nas dzieci wyciągają i reszta ucieka.

Juana, ja bez drzemki miedzy 13 a 15 juz nie funkcjonuje. Pozniej i tak do 22 maksymalnie wysiedze, a pozniej oczy same sie zamykają. To juz chyba taki etap ze spaniem jest.

O! Ja tak samo biorę magnez 2-0-2. A jak czuje, że jest gorzej to jeszcze przez 2-3 dni biorę 2 tabletki w południe.

Cos mnie kłuje spojenie/szyjka nawet jak leze i siedze. Dobrze, ze dodatkowa wizyta za 8 dni. A do ciazy odnoszonej 23. Zaciskamy nogi


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lunak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-04, 09:51   #3868
Kiwi18
Zadomowienie
 
Avatar Kiwi18
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 733
GG do Kiwi18
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Dolly u mnie wczoraj sypał tak śnieg że ledwo można było iść. Dziś po śniegu pozostał tylko słuch

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwi18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-04, 10:01   #3869
Domi_001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 362
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Dolly - ja na wzdecia w pierwszym trymestrze piłam herbatke koperkowa. U mnie działała super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Domi_001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-04, 10:45   #3870
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez limonka84 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
wpadam z pozdrowieniami jak ten czas leci, za chwilę marzec - życzę Wam bezproblemowych, szybkich porodów i dużo zdrowia dla Was i Waszych maluchów!
Chciałam się też pochwalić, że jestem w ciąży Termin mam na początek sierpnia, obecnie zaczęłam 16 tydzień. Lekarz mówi, że największe ryzyko minęło.
Jestem po badaniach prenatalnych i teście papp-a, wyniki w normie, ryzyko wad genetycznych niskie. Dziś dowiedziałam się, że na 90% będzie chłopak
Trzymajcie się ciepło Kochane!
Ale super! Swietne wiesci Pozostaje zyczyc nudnej ciazy i szczesliwego rozwiazania
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-09 17:28:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:14.