Polki w Berlinie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-05-21, 08:23   #1
zutesknieniem
Przyczajenie
 
Avatar zutesknieniem
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1

Polki w Berlinie


Hej dziewczyny!

Od jakiegos czasu mieszkam w Berlinie i musze przyznac, ze nostalgia uczepila sie mnie strasznie.
Mam tu prace i chlopaka, ale moja tesknota przeszkadza mi w codziennym funkcjonowaniu. Niewazne co robie, gdzie jestem mysle tylko o mojej mamie, o moim domu rodzinnym, o zwierzetach i tak w kolko.
Polske opuscilam juz prawie 5 lat temu. Przez ten czas miewalam wzloty i upadki, ale nigdy nie myslalam o powrocie... a wrecz zarzekalam sie, ze nigdy nie wroce. A jednak od kiedy tutaj jestem nie mysle o niczym innym, tylko o znajomych twarzach i o tym poczuciu, ze jestem u siebie.
Dodam, ze jestem w zwiazku z obcokrajowcem i on nie jest zainteresowany przeprowadzka do Polski.

Powiedzcie, macie jakis sposob na takie chwile? Jak znalazlyscie znajomych w Berlinie?

Ja sie tu czuje bardzo obco, a przeprowadzilam sie tutaj ze wzgledu na chlopaka i na to, ze stad do Polski jest bardzo blisko.

Z gory dziekuje Wam za wsparcie i odpowiedzi.

Pozdrawiam,
zutesknieniem

Edytowane przez zutesknieniem
Czas edycji: 2019-05-21 o 08:51
zutesknieniem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-21 09:23:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:59.