Kobieta z kobietą?:) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-17, 16:16   #31
natka_pietruszki
Zakorzenienie
 
Avatar natka_pietruszki
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 608
Dot.: seks z kobieta

O sexie z kobietą nie myślałam, natomiast zdradzę Wam, że kilka lat temu całowałam się z przyjaciółką (i był to mój pierwszy pocałunek! ), byłyśmy jeszcze wtedy gówniarami i był to pocałunek w ramach jakiejś zabawy, a po nim kupa śmiechu. Ale nie powiem, żeby źle było, choć napewno pocałunek w późniejszym wieku - z dojrzalszą już kobietą, wyglądałby inaczej niż tamten.

Ojjjj to się uzewnętrzniłam
__________________
Que las palabras vienen y se van. Y yo soy como soy en realidad. Quiero vivir a mi manera.
natka_pietruszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 16:17   #32
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: seks z kobieta

Cytat:
Napisane przez izzizz
Słyszałam ostatnio w telewizji w dyskusji na temat homoseksualizmu wypowiedź
pewnego psychologa, który stwierdził, że u mężczyzn orientacja seksualna jest
bardzo wyraźnie okreslona natomiast wiekszośc kobiet jest w zasadzie
biseksualna choć mało która chce się do tego przyznać nawet sama przed sobą.
Z moich obserwacji życiowych wynika że "jest coś na rzeczy".
i tyle..... nie napisalam ze tak jest tylko ze podobno, z moich obserwacji wiem ze calkiem spory odsetek kobiet fantazjuje w ten sposob, mnie rowniez sie to zdarza, choc tak jak wspomnialam nie potrafilabym tego porownac do seksu z facetem i nie wyobrazam sobie ze kobieta moglaby mnie tak podniecac ale cos kusi... mysle ze byloby to kompletnie inne doznanie. moze ktos ma takie dosiwadczenie i podzieli sie wrazeniami
po prostu
dlatego pytam , jestem ciekawa waszych doswiadczen i opini
Dla mnie to troche paradoks, mnie się wydaje (??), że faceci dużo częściej mają chętkę na jakiegoś innego pana, niż nam wmawiają, że nie mają - a dziewczyny - to się łatwiej przyznają, jesli już coś je korci. Mnie tam się koleżanki przyznawały, natomiast chłopak to nigdy żaden (no poza gejem jakimś) - się nie przyznał - przy wątpliwym zachowywaniu się .. ?

Ale - to w końcu stereotyp (czy tylko??) - badań w końcu nie przeprowadzam .
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 16:17   #33
izzizz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 9
Dot.: seks z kobieta

to poruszenie utwierdza mnie w przekonaniu ze faktycznie jest cos "na rzeczy" ....hmm.....
jesli chodzi o konkurs w lozku to po prostu nie przyszlo mi to do glowy
a jakby nie bylo chyba jest w tym jakies ziarnko prawdy
mysle ze rowniez znaczenie ma wiek
kilka lat temu gdy bylam mlodsza cos takiego pewnie tez nie przyszlo by mi do glowy
z uplywem czasu czlowiek dojrzewa, staje sie bardziej swiadomy samego siebie i okazuje sie ze nagle nabiera ochoty na rzeczy ktore kiedys wydawaly sie nie do przyjecia - jak z tradycyjnym skesem, mysle ze z czasem pozwalamy sobie na wiecej i na wiecej mamy ochote
izzizz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 16:17   #34
natalia21
Zadomowienie
 
Avatar natalia21
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 1 095
Dot.: seks z kobieta

ja osobiscie nie mialam zadnych fantazji ani snow zwiazanych z kobieta uwazam to za dziwne... nie wiem mnie by chyba to nie jaralo..... wole sex z FACETEM!!!!!!!!
natalia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 16:19   #35
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: seks z kobieta

Cytat:
Napisane przez natka_pietruszki
O sexie z kobietą nie myślałam, natomiast zdradzę Wam, że kilka lat temu całowałam się z przyjaciółką (i był to mój pierwszy pocałunek! ), byłyśmy jeszcze wtedy gówniarami i był to pocałunek w ramach jakiejś zabawy, a po nim kupa śmiechu. Ale nie powiem, żeby źle było, choć napewno pocałunek w późniejszym wieku - z dojrzalszą już kobietą, wyglądałby inaczej niż tamten.

Ojjjj to się uzewnętrzniłam

Ale wstyd. Zapomniałam!! Ja też kilka lat temu całowałam się z przyjaciółką. Ale też za gówniarstwa - niewinnie, bo bez języka - i bardziej w ramach smakowania pomadki (nie: Pomadki ) (ona chciała wiedzieć, czy jej chłopak będzie z niej zadowolony.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 16:23   #36
Jadeitea
Zadomowienie
 
Avatar Jadeitea
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 008
Dot.: seks z kobieta

Jeśli o mnie chodzi, to jestem raczej bi w sensie fizycznym, hetero w psychicznym - tj. mogłabym uprawiać seks z kobietą, ale nie zakochałabym się (chociaż nigdy do końca tego nie wiesz). Co oczywiście seks wyklucza, bo tak bez uczucia to nie idzie... Ale pofantazjować można.
__________________
30 Day Shred: done!
Ripped in 30: done!

Body Revolution: IN PROGRESS/ON HIATUS (przerwa spowodowana remontem i przeprowadzką)

Jem trawę - blog (też zaniedbany, ale kiedyś doń wrócę)
Jadeitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 16:25   #37
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: seks z kobieta

Cytat:
Napisane przez Aeterna

Ale wstyd. Zapomniałam!! Ja też kilka lat temu całowałam się z przyjaciółką. Ale też za gówniarstwa - niewinnie, bo bez języka - i bardziej w ramach smakowania pomadki (nie: Pomadki ) (ona chciała wiedzieć, czy jej chłopak będzie z niej zadowolony.

a potem poszłyście do niego razem i bardzo dobitnie mu wytłumaczyłaś jak ona świetnie całuje
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-17, 16:27   #38
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: seks z kobieta

Kiedys...daawno daawno temu ogladalysmy z moja przyjaciolka na jakims RTL czy czyms podobnym Jerrego Springera i byly tam lesbijki. MOja przyjaciolka powiedziala wtedy, ze czasem miewa fantazje i chcialaby bardzo zobaczyc jak to jest z kobieta, ja przytaknelam, ze mnie tez to ciekawi... momentalnie spojrzalysmy na siebie, widac, ze obu nam ta sama mysl przeszla przez glowe, po czym rownoczesnie krzyknelysmy" nieeeeeeeee!!!" i wybuchlysmy takim smiechem, ze ona az z lozka spadla Nigdy wiecej do tej rozmowy nie wracalysmy
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 16:28   #39
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: seks z kobieta

Cytat:
Napisane przez Jadeitea
Jeśli o mnie chodzi, to jestem raczej bi w sensie fizycznym, hetero w psychicznym - tj. mogłabym uprawiać seks z kobietą, ale nie zakochałabym się (chociaż nigdy do końca tego nie wiesz). Co oczywiście seks wyklucza, bo tak bez uczucia to nie idzie... Ale pofantazjować można.
dla mnie to jest osobna kwestia - czy byłabym w stanie zakochać się w kobiecie chyba nie....
Wiesz IzzIzz na początku to myślałam, że ten wątek to tak tylko for fun stworzyłaś...
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 16:35   #40
izzizz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 9
for fun tez
i z ciekawosci
a tak naprawde to zgadzam sie z Jadeitea bo mysle ze ona najtrafniej ujela cala kwestie i zasadniczo odpowiedziala na moje pytanie...
fantazjowanie i nawet seks z kobieta to jednak nie wspolne zycie, rodzina itd... do tego trzeba byc juz zdecydowanie homoseksualnym... tak mysle
co innego uczucia, co innego fizyka, a seks rodzi sie w naszych glowach, wiec sprawa chyba jest dosc jasna

tez nie umialabym sie zakochac w kobiecie
a teraz zmykam... pierwszy zalozony watek przeze mnie, chyba calkiem wypalil, co?

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-03-18 o 23:35 Powód: Post pod postem.
izzizz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 16:55   #41
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: seks z kobieta

Jeszcze niedawno mialam spora ochote sprobowac seksu z kobieta, nawet dosc powaznie o tym myslalam...

Teraz mi jakos przeszlo, ale kto wie moze kiedys wroci ze zdwojona sila?
Zreszta czulabym sie, ze zdradzam mojego chlopaka. A jakby mi sie bardzo spodobalo i seks z mezczyzna stalby sie dla mnie tylko substytutem?
__________________


Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-17, 17:04   #42
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: seks z kobieta

Musialabym byc niezle wstawiona zeby sprobowac. To jedna z tych rzeczy ktore bym nawet chciala ale sie nigdy nie odwaze.
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 17:05   #43
Mycha
Raczkowanie
 
Avatar Mycha
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 418
Dot.: seks z kobieta

Ja tam lubie podrywać kobietkiAle to zawsze sa przygody
Mycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 17:34   #44
Beauty1984
Zakorzenienie
 
Avatar Beauty1984
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 4 014
GG do Beauty1984
Dot.: seks z kobieta

Póki co nie mam i nie miałam nigdy najmniejszej ochoty na seks z kobietą albo nawet na jakieś całowanie czy pieszczoty.
Zupełnie mnie do tego nie ciągnie, a wręcz gdy sobie próbuję to wyobrazić lekko mnie odrzuca.
Może jeszcze nie spotkałam takiej wyjątkowej .
__________________
Korzystaj z czasu póki czas!
Beauty1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 18:46   #45
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: seks z kobieta

dla mnie wątek bomba.
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 18:49   #46
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: seks z kobieta

Cytat:
Napisane przez anka_bzzz

a potem poszłyście do niego razem i bardzo dobitnie mu wytłumaczyłaś jak ona świetnie całuje
- ona pomadkę testowała (czy pomadka dobra, nie koleżanka) (w sumie: my obie testowały. A koleżanka - przeciętna - ale może jakbyśmy spróbowały z językiem, to bym ją wyżej wyceniła ).

I nie wiem własciwie po co - chłopak i tak był świr
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 18:54   #47
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: seks z kobieta

Cytat:
Napisane przez izzizz
Słyszałam ostatnio w telewizji w dyskusji na temat homoseksualizmu wypowiedź
pewnego psychologa, który stwierdził, że u mężczyzn orientacja seksualna jest
bardzo wyraźnie okreslona natomiast wiekszośc kobiet jest w zasadzie
biseksualna choć mało która chce się do tego przyznać nawet sama przed sobą.
Z moich obserwacji życiowych wynika że "jest coś na rzeczy".
i tyle..... nie napisalam ze tak jest tylko ze podobno, z moich obserwacji wiem ze calkiem spory odsetek kobiet fantazjuje w ten sposob, mnie rowniez sie to zdarza, choc tak jak wspomnialam nie potrafilabym tego porownac do seksu z facetem i nie wyobrazam sobie ze kobieta moglaby mnie tak podniecac ale cos kusi... mysle ze byloby to kompletnie inne doznanie. moze ktos ma takie dosiwadczenie i podzieli sie wrazeniami
po prostu
dlatego pytam , jestem ciekawa waszych doswiadczen i opini

Moje słowa na temat orientacji płciowych są wiedzą zdobytą od sekuologa,z którym mam zajęcia na uczelni. Jedyne z czym mogę się zgodzić,a co jest nie dokońca tym co napisałaś,to fakt,że to kobiety są cześciej biseksualne.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 19:02   #48
StigmatA
Raczkowanie
 
Avatar StigmatA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 333
Dot.: seks z kobieta

Cytat:
Napisane przez izzizz
czy ktoras z was miala fantazje seksualne o kobiecie? chcialybyscie sprobowac jak to jest?
podobno wiekszosc kobiet jest biseksualna z przewazeniem w strone hetero. osobiscie nie wyobrazam sobie aby inna kobieta mogla mi dostarczyc tyle przyjemnosci co mezczyzna a z drugiej strony nie zaprzecze ze nigdy o tym nie myslalam... wyobrazam to sobie jednak jako cos zupelnie innego niz kontakt z mezczyzna, na tyle innego ze nie wiem czy jakiekolwiek porownywanie ma sens.

Ojej kontakty z kobietami są calkiem przyjemne...polecam

A tak na poważnie: To znakomita większość moich kolezanek miala jakieś "akcje", lub raczej bez większego skrępowania przynawala,ze ma fantazje na taki temat...Więc ta teoria z lekką biseksualnością najwyrażniej ma sens
__________________
W tym chorobliwie zdrowym świecie - żyć jak najwiekszą schizą...

Łona
StigmatA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 19:12   #49
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: seks z kobieta

Cytat:
Napisane przez anka_bzzz
w ramach dni dobroci dla... TYGRYSIĄTEK zostajesz rozgrzeszony... no ewentualnie możesz się na temat seksu z facetem wypowiedzieć, ja osobiście polecam
bardzo prosze trygryska do seksu z facetem nie namawiac. opowiem mu jak to jest i wystarczy

a co do glownego tematu : mialam takie fantazje.ale nie w zwiazku z miloscia fizyczna z jakakolwiek z dziewczyna ale z ta jednam jedyna konkretna.nie widzialysmy sie od kilku lat juz a nadal bardzo cieplo o niej mysle. jednakze nie chcialabym fantazji w zycie wcielic.
nekome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-17, 19:17   #50
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: seks z kobieta

Tak czytam te wypowiedzi i myślę,że wiele z nas ma problemy z definicją tej orientacji seksualnej,bo przecież biseksualizm,tak jak homo i hetero,to nie tylko seks,ale również związek emocjonalny z osobą,czyli jeżeli ktoś ma fantazje erotyczne o kobietach/ mężczyznach to nie oznacza,że jest homo czy też bi To,że ktoś ma ochotę np. na seks,gdzie partner weźmie kobietę siłą i da jej solidne klapsy to przecież od razu nie możemy mówić o tym,że ona jest masochistką,a on sadystą
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 19:24   #51
fredka
Rozeznanie
 
Avatar fredka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 704
Dot.: seks z kobieta

Ja całowałam sie z dziewczyną (ale tylko trochę ), całkiem nieźle było, ale jednak wolę facetów, tamto było bardziej z ciekawości (i głupich pomysłów po alkoholu) niż z pożądania, czy czegoś w tym rodzaju. Na kolejny pocałunek, lub tym bardziej coś więcej z kobietą też nie miałabym ochoty.

Nie uważam się za osobę biseksualną, bo przemawia do mnie taka definicja orientacji seksualnej jaką podała nati (kurcze nati - kolejny raz zazdroszczę tych wykładów z seksuologiem )
fredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 19:28   #52
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: seks z kobieta

Cytat:
Napisane przez fredka
Ja całowałam sie z dziewczyną (ale tylko trochę ), całkiem nieźle było, ale jednak wolę facetów, tamto było bardziej z ciekawości (i głupich pomysłów po alkoholu) niż z pożądania, czy czegoś w tym rodzaju. Na kolejny pocałunek, lub tym bardziej coś więcej z kobietą też nie miałabym ochoty.

Nie uważam się za osobę biseksualną, bo przemawia do mnie taka definicja orientacji seksualnej jaką podała nati (kurcze nati - kolejny raz zazdroszczę tych wykładów z seksuologiem )
Fajny jest-ekscentryczny homoseksualista mający wiedzę taką,że ręka odpada jak nam ją dysktuje
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 19:43   #53
fredka
Rozeznanie
 
Avatar fredka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 704
Dot.: seks z kobieta

Cytat:
Napisane przez natii4
Fajny jest-ekscentryczny homoseksualista mający wiedzę taką,że ręka odpada jak nam ją dysktuje
Matko kochana, co ja robię na Akademii Ekonomicznej? U mnie tylko pieniądze, pieniądze i jeszcze raz pieniądze
fredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 19:46   #54
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: seks z kobieta

Cytat:
Napisane przez fredka
Matko kochana, co ja robię na Akademii Ekonomicznej? U mnie tylko pieniądze, pieniądze i jeszcze raz pieniądze
pomysl, ze za pieniadze tez mozna miec sex Wszystko sie wiaze...
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 19:50   #55
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: seks z kobieta

Cytat:
Napisane przez fredka
Matko kochana, co ja robię na Akademii Ekonomicznej? U mnie tylko pieniądze, pieniądze i jeszcze raz pieniądze
Ja odkryłam,że moje studia to niezły miks-psychologia, socjologia, filozofia, medycyna, coś z muzyką Nie ma monotonii
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 19:50   #56
fredka
Rozeznanie
 
Avatar fredka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 704
Dot.: seks z kobieta

Cytat:
Napisane przez Impersona
pomysl, ze za pieniadze tez mozna miec sex Wszystko sie wiaze...
Niby tak...ale dogłębnej wiedzy książkowej to ja wtedy nie zdobędę
fredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 19:51   #57
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: seks z kobieta

Cytat:
Napisane przez Impersona
pomysl, ze za pieniadze tez mozna miec sex Wszystko sie wiaze...
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 19:53   #58
Madzia007
Zadomowienie
 
Avatar Madzia007
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 931
Dot.: seks z kobieta

Cytat:
Napisane przez izzizz
podobno wiekszosc kobiet jest biseksualna z przewazeniem w strone hetero.

A to Ci niespodzianka. Na samą myśl, że miałabym dotykać w inny niż normalny sposób kobietę, robi mi się niedobrze... Chyba jestem nietolerancyjna, ale brzydzą mnie lezbijki i te wszystkie sprawy. Dla mnie po prostu niepojęte jest, jak komuś mogłaby się podobać druga kobieta w sensie erotycznym Niejednokrotnie podobały mi się dziewczyny, niektóre nawet bardzo, ale w sensie czysto estetycznym, chyba każdy przyzna, że miło jest zawiesić oko na ładnej dziewczynie, ale za macanki, pocałunki i te sprawy, ja dziękuję Nigdy nawet nie śniłam o czymś takim.
O wiele bardziej podobają mi się panowie I tego się trzymam
__________________
A najbardziej mnie wkurza jak są trzy mleka na raz otwarte
Madzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 19:56   #59
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: seks z kobieta

Cytat:
Napisane przez fredka
Niby tak...ale dogłębnej wiedzy książkowej to ja wtedy nie zdobędę
hedheheh u nas Akademie Ekonomiczna nazywa sie "Seksualnym Zapleczem Politechniki" Wiem, ze to wredne, ale jak robili badania i przeprowadzali ankiety, to potem Gazeta Wyborcza zreszta drukowala, wyszlo, ze najwieksza wiedze i doswiadczenia seksualne mieli studenci, a raczej studentki AE (Mam nadzieje, ze nikogo nie urazilam)
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 20:01   #60
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: seks z kobieta

Cytat:
Napisane przez natii4
Moje słowa na temat orientacji płciowych są wiedzą zdobytą od sekuologa,z którym mam zajęcia na uczelni. Jedyne z czym mogę się zgodzić,a co jest nie dokońca tym co napisałaś,to fakt,że to kobiety są cześciej biseksualne.

powaznie ok 6 tyg ciazy?jakos trudno mi w to uwierzyc .bardziej stawialbym na wychowanie i rzeczy jakie nas spotykaja niz na uksztaltowanie sie płodu w 6 tyg.

hmm ciekawe...
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-25 10:15:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:42.