Seks bez zobowiązań - friends with benefits - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-28, 22:42   #31
biala lila
Zadomowienie
 
Avatar biala lila
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 033
Dot.: seks po przyjacielsku

To zależy tylko od Ciebie, są kobiety, dla których seks i uczucia idą w parze , ja należę do takich kobiet. Nie umiałabym pójść z kimś do łóżka tylko, dlatego ze pociąga mnie fizycznie. Ale to Twoje życie i bierz z niego, co tylko chcesz. Tak jak mówią dziewczyny, skoro naprawdę chcesz się z nim kochać i ufasz sobie ze się nie zakochasz to ok. baw się, ale pamiętaj ze stawka gry jest wysoka.
__________________
PM 5 września 2015

biala lila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 10:39   #32
mona2007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: zachodnipomorskie
Wiadomości: 2 523
Dot.: seks po przyjacielsku

korzystaj z życia, raz sie żyje
__________________

CHCE CZUĆ SIĘ DOBRZE PATRZĄC NA SIEBIE, I CHCE ABY PATRZONO NA MNIE I WIDZIANO ATRAKCYJNĄ KOBIETE



a ja czekam, i czekam na niego





mona2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 11:06   #33
RudaMalaMi
Przyczajenie
 
Avatar RudaMalaMi
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5
Dot.: seks po przyjacielsku

też należe do osób, które nie wskakują do łóżka każdemu. z drugiej strony seks łączy i zbliża ludzi. może jak spróbujesz to z czasem będziecie parą? czas pokaże jeśli myślisz i uważasz, że warto, to spróbuj. Jeśli robisz to tylko i wyłącznie z fizyczności, to moim zdaniem nie warto. w moim przypadku jest warto, bo coraz mocniej nam na sobie zależy. to dziwne, ale teraz między nami jest jeszcze piękniej! wystarczy się otworzyć
RudaMalaMi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 11:15   #34
Osiak
Zadomowienie
 
Avatar Osiak
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wszechświat
Wiadomości: 1 064
GG do Osiak
Dot.: seks po przyjacielsku

Ja takiego zachowania nie potępiam. Twoje życie-Twoja sprawa.
Natomiast sama nie byłabym w stanie uprawiać seksu z kimś kogo mam nazywać swoim przyjacielem. Przede wszystkim bałabym się że mimo iż chłopak jest cudownym, słodkim przyjacielem to że w razie na przykład ewentualnej ciąży nie poczuwałby się do obowiązku wychowania dziecka ze mną. Nie znasz jak sądzę Jego poglądów na ten temat bo o takich rzeczach z przyjacielem się raczej nie dyskutuje. A musisz pamiętać że taka ewentualność (tzn. ciąża) zawsze w jakimś tam malutkim procencie może istnieć
__________________
[I][COLOR=Indigo]"Życie nie jest ani lepsze, ani gorsze od naszych marzeń. Jest po prostu inne."
Osiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 21:09   #35
jessica77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 44
Dot.: seks po przyjacielsku

Jak tego nie zrobisz będziesz w przyszłości żałować. I lepiej się pośpiesz bo jeszcze cie wyręczę.

Ja kiedyś powiedziałam nie i niestety dziewicą byłam jeszcze wiele lat, nie wiem po co. A potem mąż i już nigdy nie spróbuję z innym.
jessica77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 23:03   #36
BeRtA1111
Rozeznanie
 
Avatar BeRtA1111
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 570
Dot.: seks po przyjacielsku

jeśli wiesz, że to nie przerodzi się w związek, raczej nie próbuj. będziesz miała okazję zrobić to z kimś, do kogo czujesz coś więcej.
jeśli uważasz, że coś mogłoby z tego być, może warto zaryzykować? może akurat po "tym"?
chyba, że traktujesz to jako zabawę? :P wtedy żadnych ograniczeń, tak też można ;P
__________________
konsultantka Avon

KLIQ ---->http://kolekcja-kamieni.blogspot.com/

Wizaż wciąga!
BeRtA1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 18:29   #37
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomości: 1 769
Dot.: seks po przyjacielsku

Też Ci powiem korzystaj Korzystaj i się nie szczyp
__________________
To nie tak że nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi się handryczyć na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-20, 19:02   #38
fantasmagorrria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 33
Seks bez zobowiązań i zakochanie

Spotykam się z facetem bez zobowiązań i chyba coś do niego czuje... tzn nie wiem sama, nigdy nie byłam zakochana nie wiem jak to jest, po prostu nie mogę przestać o nim myśleć, gdy jestem na mieście każdy samochód takiego samego koloru jak on ma mi go przypomina, wszystko mi się z nim kojarzy, ale nie mogę przestać się z nim spotykać, nie potrafię... nie wiem co mam robić, jestem totalnie uzależniona od niego w sensie psychicznym, chyba zbyt długo byłam sama. Nie wiem po co to tu piszę wiem, że to nic nie pomoże po prostu chciałam się komuś wygadać...
fantasmagorrria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 20:44   #39
Titanilla
Raczkowanie
 
Avatar Titanilla
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 36
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Nie wierzę w coś takiego jak sex bez zobowiązań... Jednorazowy wyskok rzeczywiście może być bez zobowiązań, ale ciągłe spotykanie się z jedną osobą na sex zwykle tak właśnie się kończy. Jedna ze stron zaczyna czuć coś więcej. Myślę, że najlepszym wyjściem będzie rozmowa. Może się okazać, że on też coś zaczął czuć do Ciebie, a jeśli nie to lepiej się wycofać i przestać z nim spotykać.
Titanilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 21:01   #40
cascatelle
Raczkowanie
 
Avatar cascatelle
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 66
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

jakbym słyszała siebie...to jest bardzo ciężka sytuacja, bo polega w szczególności na oszukiwaniu samej siebie. Poza tym im więcej dostajesz, tym więcej chcesz. Do tej pory wystarczała Ci bliskość fizyczna, teraz potrzebujesz też czułych smsów, rozmów, a niedługo dojdzie do tego, że będziesz chciała spędzać każdą chwilę tylko z nim. Może to być zauroczenie, albo zakochanie, ciężko na początku rozróżnić. Pamiętaj, im dalej w to brniesz, tym bardziej będzie bolało na końcu. Pewnie obawiasz się szczerości, bo może wszystko zakończyć, jeśli z jego strony nie ma uczucia i wolisz trwać w "niezobowiązującym związku"byle tylko mieć go przy sobie. Doskonale to rozumiem, bo sama jestem w podobnej sytuacji, tylko że bez żadnej nadziei, gdyż ta osoba jest w związku małżeńskim i nigdy nie przeszłoby nam przez myśl jego zakończenie. Trzymaj się, bo to jest problem, przez pryzmat którego zapewne patrzysz teraz na wszystkie swoje decyzje. Życzę tych trafnych! pzdr
__________________
Born to Dance
cascatelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 22:37   #41
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Hmm latwo nie masz.Ja ogolnie nie polecałabym czegos takiego z wielu względów.. ale coz Twoj wybor.
Zdaje mi się,ze rzeczywiście spadło na CViebie niczym z nieba zakochanie.Zalezy teraz co chcesz z tym zrobic.Jezeli chcesz cos kołować to pogadaj z jegomosciem,moze uda się zatwierdzic enterem ten związek.Jezeli nie bardzo, to sugeruję porzucić jelenia z obrożą,ponieważ dalsze z nim pertraktacje przysporzą wiecej problemów.pozdro
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-22, 13:08   #42
fantasmagorrria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 33
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Dzięki dziewczyny. Chyba na razie jednak nie odważę się na szczerą rozmowę, może to tylko jakieś widzi mi się i mi po prostu przejdzie za jakiś czas, ciągle mam taką nadzieje... Nie mogłabym mu czegoś takiego powiedzieć, zwłaszcza, że jest bardzo w porządku wobec mnie, i prócz kochanka jest na prawdę dobrym przyjacielem, gdybym mu coś powiedziała mogłabym wszystko zepsuć.
fantasmagorrria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-22, 15:51   #43
wisienka_na_torcie
Zakorzenienie
 
Avatar wisienka_na_torcie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 010
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Moim zdaniem do trwania w układzie tylko na seks, trzeba mieć predyspozycje. Ja np. bym nie mogła, na pewno po jakimś czasie zaczęłabym coś czuć, bo dla mnie seks nieodłącznie wiąże się z uczuciem. Myślę, że nie powinnaś zbyt długo czekać, bo jeśli to, co czujesz się pogłębi, będziesz mocno cierpieć. Skoro jest dla Ciebie przyjacielem, to na pewno Cię nie wyśmieje, ani nie zrani.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=679770
Zapraszam do wymiany

Edytowane przez wisienka_na_torcie
Czas edycji: 2011-04-22 o 16:30
wisienka_na_torcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-22, 16:46   #44
Yuuka
Rozeznanie
 
Avatar Yuuka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lubuskie ;)
Wiadomości: 592
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Dla mnie też nie istnieje coś takiego jak seks bez zobowiązań ..
szczera rozmowa jest tu na miejscu.
Yuuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-22, 17:04   #45
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Hmm dla mnie tez nie ma sexu bez zobowiazan..
A wiem z doswiadczenia.
Wiecej sie w takie cos nie pakuje..chodz bylo swietnie..
Wkrecilam sie w takie cos z kolega i mi zaczelo zalezec mimo ze na poczatku wiedzialam gdzie sa postawione granice on pozniej kogos poznal .. znajomosc sie zakonczyla i ja bylam w szoku bo emocjonalnie sie zaangazowalam
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-22, 21:55   #46
fantasmagorrria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 33
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Jest jak przyjaciel, ale wciąż mam w głowie jego słowa na jednym z pierwszych spotkań kiedy powiedział żebym nie myślała o nim i nie brała naszych spotkań za bardzo do siebie, boję się,że gdybym coś powiedziała mogłabym go już więcej nie zobaczyć... Czas pokaże, pewnie jak dostanę kiedyś 'po dupie' to dopiero się nauczę ale teraz nie jestem w stanie postawić wszystkiego na jedną kartę.
fantasmagorrria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-22, 22:57   #47
wisienka_na_torcie
Zakorzenienie
 
Avatar wisienka_na_torcie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 010
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Cytat:
Napisane przez fantasmagorrria Pokaż wiadomość
Jest jak przyjaciel, ale wciąż mam w głowie jego słowa na jednym z pierwszych spotkań kiedy powiedział żebym nie myślała o nim i nie brała naszych spotkań za bardzo do siebie, boję się,że gdybym coś powiedziała mogłabym go już więcej nie zobaczyć... Czas pokaże, pewnie jak dostanę kiedyś 'po dupie' to dopiero się nauczę ale teraz nie jestem w stanie postawić wszystkiego na jedną kartę.
Wolisz mieć świadomość, że może Ci zacząć zależeć tak mocno, że będziesz przez to cierpiała...?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=679770
Zapraszam do wymiany
wisienka_na_torcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 14:09   #48
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

pamietaj,ze moze on tez zmienil zdanie :P
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 17:03   #49
fantasmagorrria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 33
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Cytat:
Napisane przez wisienka_na_torcie Pokaż wiadomość
Wolisz mieć świadomość, że może Ci zacząć zależeć tak mocno, że będziesz przez to cierpiała...?

Nie wiem... Na chwilę obecną bardziej boję się tego, że powiem mu to i że już więcej go nie zobaczę niż to,że kiedyś będę cierpiała.

Clemence - wątpie, gdyby mu zależało chyba okazywałby to jakoś...Przynajmniej tak mi się wydaje.
fantasmagorrria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-26, 20:00   #50
fantasmagorrria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 33
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Dziś weszłam na jego profil na fb i zauważyłam coś co jakimś cudem umykało mojej uwadze- status 'w związku'. Nie wiedziałam, że kogoś ma,jak się zaczynaliśmy spotykać to owszem wiedziałam ale potem z nią zerwał,a teraz?Teraz czuję się jak kompletna idiotka, ale przecież sama tego chciałam. Nie potrafie tego opisać co czuję, w dodatku nie mam nawet komu się wygadać A ja głupia się łudziłam, że może coś, że może kiedyś Czuje się teraz jak bym była nikim... jak pustak... dno totalne...
fantasmagorrria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 20:54   #51
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Najbardziej boli porażka i własna głupota. Każdy popełnia błędy, grunt to wyciągnąć z nich wnioski i już ich nie powtarzać.

Wyrzuć tego faceta ze swojego życia. Brutalny sposób ale najlepszy. I głowa do góry, przejdzie ci kiedyś.
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 21:58   #52
Cerulean
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 73
GG do Cerulean
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

fantasmagorria! jestem w tej samej sytuacji i dzisiaj też miałam zamiar poużalać się na ten temat na forum. tak tylko żeby było mi lżej

ja też wplątałam się w taki głupi związek. pasowało mi to, bo byliśmy jedynymi singlami w naszej paczce, lubiliśmy się, w łóżku nam było cudownie. Czasem gdzieś razem wyszliśmy, dużo rozmawialiśmy przez telefon. Jedynym problemem było to, że im częściej głośno mówiliśmy o tym, że to "tylko seks" tym bardziej mechanicznie (?nie wiem czy to dobre określenie) się kochaliśmy. Rach ciach i po wszystkim, bez przytulania itd. On wrócił do domu, nie było go przez kilka miesięcy, zdążyliśmy się w tym czasie pokłócić milion razy, normalnie szukaliśmy zaczepki! Myślałam że to już mam za sobą, zaczęłam się umawać z innymi i było spoko ale wtedy okazało się że znów przyjeżdża i że zostaje na długo. Bałam się tego, bo to wprowadzało ogromne napięcie wśród naszych znajomych a żadne z nas nie chciało zrezygnować z widywania się z nimi. Na tydzień przed przyjazdem oświadczył mi "że mam na nic nie liczyć, bo on kogoś ma". Powiedziałam mu, że to dobrze, że każde z nas idzie do przodu. Mimo to obawiałam się z nim spotkać, ale kiedy już do tego doszło to on dogryzał mi w głupi sposób, ale kiedy myśli, że nie widzę, to patrzy na mnie takim wzrokiem który tak uwielbiam, ale zmienia go kiedy tylko spojrze mu w oczy. Dosłownie patrzy jak patrze na innych mężczyzn, rozmawia ze mną jak kiedyś. Nasza wspólna przyjaciółka jes w szoku bo M. zaczął jej się zwierzać, mimo iż nigdy tego nie robił, co to znaczy, że ja teraz mam jakąś ciekawszą opcję od niego itp.

I dręczy mnie to, bo nie wiem co zrobić, znowu nie chce mi się jeść, ani spać, cały czas tylko o nim myśle, wszędzie widzę jego samochód. Kurde, czy my zależy, czy jest tylko uprzejmy?? A jego dziewczyna to ściema.

Dzisiaj widziałam książkę, która idealnie pasuje: Dlaczego kobiety są szalone, a mężczyźni głupi.

pozdrawiam i wierze, że każdej z nas się ułoży
__________________
Do you know that feeling? When you can't breathing? When you smile to yourself? I waiting for this...
Cerulean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 06:22   #53
fantasmagorrria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 33
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Cytat:
Napisane przez miu miu Pokaż wiadomość
Najbardziej boli porażka i własna głupota. Każdy popełnia błędy, grunt to wyciągnąć z nich wnioski i już ich nie powtarzać.

Wyrzuć tego faceta ze swojego życia. Brutalny sposób ale najlepszy. I głowa do góry, przejdzie ci kiedyś.
I tak zrobię, tylko potrzebuję trochę czasu...

Cerulean doskonale wiem o jakiej mechaniczności mówisz, miałam tak samo... Ale teraz wszystko się zmieni... fakt, że jak sobie pomysle jak przytula inną, jak jest z jakąś inną kobietą boli jak cholera ale dam radę, muszę i nauczka na przyszłość - nigdy więcej takich układów.
fantasmagorrria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 09:23   #54
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

jak dla mnie seks bez zobowiązań raczej n ie istnieje. Bo prędzej czy później jedna albo druga strona coś zacznie czuć... i wcale się Tobie nie dziwię.

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Cytat:
Napisane przez fantasmagorrria Pokaż wiadomość
Dziś weszłam na jego profil na fb i zauważyłam coś co jakimś cudem umykało mojej uwadze- status 'w związku'. Nie wiedziałam, że kogoś ma,jak się zaczynaliśmy spotykać to owszem wiedziałam ale potem z nią zerwał,a teraz?Teraz czuję się jak kompletna idiotka, ale przecież sama tego chciałam. Nie potrafie tego opisać co czuję, w dodatku nie mam nawet komu się wygadać A ja głupia się łudziłam, że może coś, że może kiedyś Czuje się teraz jak bym była nikim... jak pustak... dno totalne...
Daj sobie z nim spokój zanim jeszcze nic wielkiego do niego nie poczułaś, bo skoro umawia się na seks z Tobą i kogoś ma to ewidentnie świadczy to o nim jak o jakimś szmaciarzu.Nie spotykaj sie z nim więcej. Jak będzie dzwonił nie odbieraj. Po prostu zakończ tą znajomość dla swojego dobra.
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 09:45   #55
MichalAniol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Do lady666macbeth:
nie pisz per "szmaciarz" o facecie, którego ani osobiście nie znasz, ani powodów takiego a nie innego postępowania też nie rozumiesz. Obrażasz w ten sposób autorkę wątku. Skoro go wybrała, to znaczy że przynajmniej dla Niej jest coś wart.
Z drugiej strony rzeczywiście nie jest to prosta sytuacja. Jemu tego typu związek może odpowiadać, Ona chce przejść na poziom wyżej. Faktycznie jedyne co może pomóc to szczera rozmowa. Z tym, że trzeba się liczyć z tym, że po rozmowie wszystko sie rozsypie. A może spotka fantasmagorrrię miła niespodzianka?
Czego z całego serca życzę
MichalAniol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 10:49   #56
fantasmagorrria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 33
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Cytat:
Napisane przez MichalAniol Pokaż wiadomość
Do lady666macbeth:
nie pisz per "szmaciarz" o facecie, którego ani osobiście nie znasz, ani powodów takiego a nie innego postępowania też nie rozumiesz. Obrażasz w ten sposób autorkę wątku. Skoro go wybrała, to znaczy że przynajmniej dla Niej jest coś wart.
Z drugiej strony rzeczywiście nie jest to prosta sytuacja. Jemu tego typu związek może odpowiadać, Ona chce przejść na poziom wyżej. Faktycznie jedyne co może pomóc to szczera rozmowa. Z tym, że trzeba się liczyć z tym, że po rozmowie wszystko sie rozsypie. A może spotka fantasmagorrrię miła niespodzianka?
Czego z całego serca życzę
Będzie szczera rozmowa,ale jeszcze nie teraz. Już jestem przygotowana na to, że to koniec, bo nie chce tego dalej tak ciągnąć. Co do tej niespodzianki, to raczej wątpię, choć ja niestety jestem tak skonstruowana, że mimo niemal jasnych sytuacji zawsze jakąś tam głupią, małą nadzieję mam...Mimo wszystko dziękuje za dobre życzenia
fantasmagorrria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 18:24   #57
Katixx
Raczkowanie
 
Avatar Katixx
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 425
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

a moze to nie zakochanie? Ja mialam uklady bez zobowiazan i zawsze myslalam o tych facetach, lubilam sie przytulac, rozmawiac, ggadac, dostawac od nich smski... Kazdego darzylam jakas sympatia... jednak to nie zakochanie. Radze Ci znalezc drugiego faceta na zwiazek bez zobowiazac lub bawic sie i randkowac z innymi a jednoczesnie spotykac sie z tym wtedy Twoja uwaga nie bedzie tak skoncentrowana na jednym facecie i bedzie ok Powodzenia.
Katixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 21:20   #58
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Cytat:
Napisane przez fantasmagorrria Pokaż wiadomość
Będzie szczera rozmowa,ale jeszcze nie teraz. Już jestem przygotowana na to, że to koniec, bo nie chce tego dalej tak ciągnąć. Co do tej niespodzianki, to raczej wątpię, choć ja niestety jestem tak skonstruowana, że mimo niemal jasnych sytuacji zawsze jakąś tam głupią, małą nadzieję mam...Mimo wszystko dziękuje za dobre życzenia
Im szybciej z nim porozmawiasz, tym krócej będziesz się męczyć. Sama widzisz, że odsuwanie rozmowy w czasie doprowadziło do takiej sytuacji, w której czujesz się upokorzona.

Cytat:
Napisane przez Katixx Pokaż wiadomość
a moze to nie zakochanie? Ja mialam uklady bez zobowiazan i zawsze myslalam o tych facetach, lubilam sie przytulac, rozmawiac, ggadac, dostawac od nich smski... Kazdego darzylam jakas sympatia... jednak to nie zakochanie. Radze Ci znalezc drugiego faceta na zwiazek bez zobowiazac lub bawic sie i randkowac z innymi a jednoczesnie spotykac sie z tym wtedy Twoja uwaga nie bedzie tak skoncentrowana na jednym facecie i bedzie ok Powodzenia.
No wiesz, Autorka wydaje się być dość uczuciową osobą, na dodatek czuje się zraniona przez tego faceta, więc nie sądzę, żeby taka rada wprowadziła więcej spokoju w jej życie...
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 21:37   #59
fantasmagorrria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 33
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Cytat:
Napisane przez malamenda2009 Pokaż wiadomość

No wiesz, Autorka wydaje się być dość uczuciową osobą, na dodatek czuje się zraniona przez tego faceta, więc nie sądzę, żeby taka rada wprowadziła więcej spokoju w jej życie...
Tak właśnie, nie mam zamiaru już więcej pakować się w tego typu układy, już wolę być sama...
fantasmagorrria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 21:56   #60
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Kończąc taką relację bez przyszłości, dajesz sobie szansę na satysfakcjonujący Cię związek Powodzenia w rozmowie.
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-27 16:12:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:03.