Fryzjer - Sosnowiec - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-07, 19:13   #31
kate25
Raczkowanie
 
Avatar kate25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 335
GG do kate25
Dot.: Fryzjer SOSNOWIEC

witam
co prawda mieszkam w Katowicach, ale ostatnio lubię chodzic do p. Eweliny w Sosnowcu, salon Laurent.
Bardzo ładnie farbuje włosy, dba tez o ich kondycję, nie zniszczyła mi włosów mimo, że ściągała mi kolor gorzkiej czekolady do blondu w ciagu 3 miesięcy
Właściwie nie podoba mi sie tylko to, że strzyże na sucho, po wymodelowaniu włosów. Ale naprawdę ciężko znaleźć fryzjera, który jest dobry we wszystkim.
pozdrawiam!
__________________
"It is true that Pit Bulls grab and hold on.
But, what they most often grab and refuse to let go of is your heart, not your arm."
kate25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 21:15   #32
laseczka.wąglika
Raczkowanie
 
Avatar laseczka.wąglika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 306
Dot.: Fryzjer SOSNOWIEC

Moja koleżanka ze studiów wybrała się kiedyś w ciemno do salonu fryzjerskiego gdzieś w okolicy ul. Killińskiego w Sosnowcu i wyszła zrozpaczona...
fryzjerka cieniowanie włosów wykonała brzytwą, w ogóle po kosmetykach tam użytych miała siano na głowie i była naprawdę zła.
Niestety nie znam nazwy salonu ani imienia fryzjerki, która jej to zafundowała...
__________________

Kobieta łatwa do zdobycia, może być trudna do zniesienia...

Książki - wymiana:
Vasconcelos, Czepiel, Fitzgerald, Beauman, Fielding i inne książki...
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post16594958

Kosmetyki - wymiana:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post13661126
laseczka.wąglika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 13:46   #33
anka92
Przyczajenie
 
Avatar anka92
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer SOSNOWIEC

na zagorzu nie ma fajnych fryzjerów.. w ogóle ostatnio nie moge spotkać jakiegoś fajnego który by potrafił mnie obciąć tak jak ja chce. Ostatno byłam dwa razy w salonie Magda na zagórzu ale niestety nie uzyskałam efektu jakiego sie spodzewalam. Teraz na wakacje też chce sobie zrobić jakaś new fryzurę ale nie mam pojęcia gdzie się wybrać. Chcialabym zrobic balejaż . Slyszałam że bardzo dobrze i tanio robią balejaże na mecu tylko nie wiem dokładnie jak nazywa sie ten salon. Nie wiem czy sie tam wybrać .. musze się jeszcze zastanowić. a wy co byście mi poradzilina zagórzu ?
anka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 13:27   #34
TRISHA1111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer SOSNOWIEC

Cytat:
Napisane przez nicolaaa Pokaż wiadomość
Ja znam rewelacyjnego fryzjera na Zagórzu. Są to dwie fryzjerki bliźniaczki Marta i Magda, jedna z nich pracowała na Starym Sosnowcu w Andromedzie a teraz ma salon z siostra na Zagórzu i zwie sie GEMINI.
A ja odradzam ten salon, obie siostry są bardzo aroganckie i niemiłe. Jak zwróciłam uwagę że nie podoba mi się ani kolor ( miałam dwukolorowe włosy przy skórze inny kolor i końcówki inny) ani obcięcie były bardzo opryskiliwe, a do tego ubudziły mi farba spodnie i niestety sprać się nie dało. Naprawdę porażka.
TRISHA1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 19:49   #35
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Fryzjer SOSNOWIEC

Cytat:
Napisane przez Trinity Pokaż wiadomość
A w sosnowcu znacie jakiegos fryzjera-styliste??? Bo fryzjerzy na ogol nie wiedza, o co mi chodzi lub chyba nie maja takiego fachu i nie jestem zadowolona, choc chodze do Laurenta i jest tam dosc drogo...
Viki Studio.Mieści się nad starym Empikiem na Małachowskiego.
Tylko jak sie idzie pierwszy raz to trzeba ustalić cene bo mogą za duzo policzyć.
Ja zwsze pąłcę za full opcje 150 zł.
Chodzę do Pani Eweliny zawsze.Jest też tam Kuba ale on mnie jeszcze nie obcinał.Ale doradzić potrafi.
Chodzę juz tam 3 lata non stop.

Cytat:
Napisane przez malina19 Pokaż wiadomość
dobrzy fryzjerzy sa w Zagórzu
Raczej nie ma.
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 12:45   #36
kajasiak
Raczkowanie
 
Avatar kajasiak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 129
Dot.: Fryzjer SOSNOWIEC

Cytat:
Napisane przez miasiakasia Pokaż wiadomość
Absolutnie nie polecam studia Tomline w Sosnowcu,
a pisałam wyżej, że Stroszyński ma wizję i nic wiecej - to kolezanka nie słuchała
kajasiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 21:11   #37
miasiakasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer SOSNOWIEC

Cytat:
Napisane przez kajasiak Pokaż wiadomość
a pisałam wyżej, że Stroszyński ma wizję i nic wiecej - to kolezanka nie słuchała
No ja weszłam na to forum dopiero żeby się podzielić moim doświadczeniem i ostrzec ludzi przed tym pseudoartystą, nie za Twoją radą, kajasiak.
Nawiasem mówiąc moja wizyta u niego odbyła się po długiej przerwie. Kiedyś, kiedyś, gdy prowadził swój zakład w swoim domu w pobliżu teraźniejszego zakładu, umawiało się do niego z dwu-, trzymiesięcznym wyprzedzeniem, i gdy jeszcze był "normalnym" fryzjerem, byłam z niego bardzo zadowolona. Zrezygnowałam wówczas z powodu tych długich czasów oczekiwań na wizytę. A teraz z powodu, jak już pisałam wcześniej...
Nawiasem mówiąc polecam Panią Agnieszkę z salonu Welli na Małachowskiego, która mi wówczas bardzo pomogła naprawiając fryzurę, a tym samym samopoczucie Nie wiem, co mnie wtedy podkusiło, żeby ją "zdradzić" i zaszaleć u Tomcia...
miasiakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-19, 22:07   #38
kajasiak
Raczkowanie
 
Avatar kajasiak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 129
Dot.: Fryzjer SOSNOWIEC

Ja tez byłam u niego (Staroszyńskiego) jeszcze w czasach gdy slon miał w kosciele na Rybnej, ale śmie twierdzić, ze juz wtedy dyplomy panu oczy zasłaniały... w każdym razie polecam wyłącznie desperatom i odważnym
kajasiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 13:14   #39
atkka
Raczkowanie
 
Avatar atkka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 258
Dot.: Fryzjer SOSNOWIEC

Ja nie polecam napewno salonu Dafne znanego rowniez jako "u blizniaczek" na Zwyciestwa. Poszlam sobie sciagnac kolor, oczywiscie namowily mnie, aby zamiast tego zrobic balejaz. Chcialam z ciemnego brazu miec ciemny blond/jasny braz w chlodnej tonacji, bez rudosci. Wyszlam z rudymi pasemkami, ktore ledwo bylo widac i za te przyjemnosc zaplacilam 250zl. Nigdy wiecej!!! W dodatku nie podoba mi sie to, ze obgaduja klientki, ktore badz co badz zostawiaja tam gruba kase.
atkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 22:44   #40
Kulka88
Zadomowienie
 
Avatar Kulka88
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Sławków
Wiadomości: 1 022
Dot.: Fryzjer SOSNOWIEC

ech....ja to mam jakiegoś pecha normalnie...byłam i w Auchan Lovely Look-tragedia po prostu baba tak mi zje**ła włosy że masakra taka młoda jakaś nierozgarnięta z czarnymi długimi włosami,byłam też na Niwce u zachwalanej Moniki...i też kapa...kompletnie nie potrafiła nic zrobić z moimi bardzo długimi włosami,ani też nic nie doradziła,a przecież opcji na takich włosach miała mnóstwo...po obcięciu nawet nie ułozyła włosów tylko wysuszyła byle jak i wyglądałam jak strach na wróble...normalnie zawsze kogoś super obetną a mnie zawsze spieprzą włosy chyba sama się najlepiej obcinam....
Kulka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 20:21   #41
monika0181
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11
Dot.: Fryzjer SOSNOWIEC

Dziewczynki, szukam jakiejś dobrej fryzjerki z Sosnowca. Ostatnio udałam się do Sowex1 zdaje się tak się nazywa. Mówiłam Pani, bo pytała o moje oczekiwania, że mam trudne włosy, bo się puszą, żeby coś zrobiła, podcięła bardziej, a ona tak mi podcięła, że nic widać nie bylo z przodu. tylko w1miejscu tzn z tyłu bardziej i obwiam się , że teraz już zrobić się nic z tym nie da miałam włosy do połowy pleców, cieniowane, a teraz jak od garnka poucinane;(pytam na przyszłość gdzię się udać? Chciałabym, żeby mi jakaś fryzjerka doradziła i dobrze obcięła.
monika0181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-16, 13:21   #42
Anecioreczek
Raczkowanie
 
Avatar Anecioreczek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 104
Send a message via Skype™ to Anecioreczek
Dot.: Fryzjer SOSNOWIEC

a poleca ktoś jakiegoś fryzjera z Sosnowca który robi ładne i w przystępnej cenie balejaże?
__________________
Anecioreczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 11:07   #43
KERA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 203
Dot.: Fryzjer SOSNOWIEC

Cytat:
Napisane przez zakrecona1881 Pokaż wiadomość
to na sroduli polecam salon HALINA.juz od bardzooooo dawna sie tam farbuje, pasemkuje, obcinam i plotkuje ....polecam i ceny przystepne tez sa
A ja Haliny nie polecam, niedawno fryzjerka rozlała mi na włosach rozjaśniacz i zrobiła się żółta plama na głowie, gdy jej na to zwróciłam uwagę, to powiedziała że jak wysuszymy to wszystko będzie ok, niestety nie jest i musiałam zrobić przedziałek na drugiej stronie głowy żeby nie było widać. Ze strzyżenia też nie jestem zadowolona bo ostatnio fryzjerka kompletnie mnie nie zrozumiała, poza tym nawet nie ułożyła mi włosów i wypuściła z sianem. W zasadzie to tak było dwa razy bo dwa razy u nich byłam i więcej nie pujdę. Ceny z dolnej granicy strzyżenie 15 zł, pasemka 80 zł.
Też szukam dobrego fryzjera który mnie zrozumie, ale na razie kończy się na szukaniu...

Edytowane przez KERA
Czas edycji: 2009-08-19 o 11:08
KERA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 00:05   #44
NowaIza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 410
Dot.: Fryzjer SOSNOWIEC

Witam
Pomieszkuję w Sosnowcu na Pogoni od 4 lat i sprawdziłam tu w sumie 5 fryzjerek. Polecam panią Anię z salonu Maria przy Czeladzkiej, ceny nie wygórowane (ok 25 zł za obcięcie z myciem za krotkie włosy), fryzjerka w dodatku sympatyczna i można z nią miło pogawędzic, doradzi i niegdy nie wyszlam niezadowolona, choc nosilam odwazne fryzury, w stylu irokez. Gorzej z właścicielką, p. Marią - ją polecam klientkom w jej wieku (ok 60 l.) a nie młodym kobietom. Czasem jednak na obcięcie trzeba czekac 30 min, ale to wina szefowej, ktora nie chce stracic klientki i kaze czekac, jesli sie nie umowi wczesniej. Druga polecana fryzjerka prowadzi sama maly salonik, rowniez przy Czeladzkiej, ale na poczatku, kolo miesnego, na przeciwko Zabki. Tylko u niej juz trzeba sie umowic na kilka dni wczesniej, jest fair, bo jesli ma 10 minut przerwy do nastepnej klientki to nie bierze sie za dodatkowe strzyzenie. Cen nie pamietam, ale tez ok 30 zl.
NowaIza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 08:47   #45
kokon18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer SOSNOWIEC

a wie ktos cos o nowym salonie fryzjerskim przy ul. Szarej (Dębowa Góra) w Sosnowcu? warto tam iśc czy lepiej omijać szerokim łukiem?
kokon18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 22:57   #46
thebejbiii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer SOSNOWIEC

Frzyzjer w Sosnowcu to tylko Atelier na Zagórzu ;] Stosunkowo niedawno otwarte studio -może jakieś 2, 3 tygodnie? Jestem zachwycona samym fryzjerem -Marcinem. Jeśli wiemy, czego chcemy, to zrobi tak jak chcemy, ewetualnie doradzi. Nie wiem, jak zachowa się w sytuacji, jeżeli nie mamy pomysłu, ale sądzę że da radę ;] fachowe podejście do włosów, nawet takich trudnych jak moje... Świetna obsługa, nie trzeba czekać, miła atmosfera i niedrogo ;] naprawdę, gorrrąco polecam!
thebejbiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 22:31   #47
Soda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 24
Dot.: Fryzjer SOSNOWIEC

bardzo polecam salon "Broadway" na ul. Modrzejowskiej, w bramie, po lewej stronie (jak się idzie od dworca), tuż przed apteką. fajnie tną i tanio, zależy od fryzury, ale około 20 zł, czasem mniej. jest tam takich dwóch gości, ja byłam zadowolona, chociaż w sumie tylko troche skracałam włosy i je cieniowałam, ale było naprawdę ok muszę się teraz znowu wybrać, bo już niestety mam porozdwajane końcówki, a tak bym chciała szybko zapuścić włoski :-(
Soda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 10:15   #48
fiolettowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer SOSNOWIEC

Cytat:
Napisane przez Soda Pokaż wiadomość
bardzo polecam salon "Broadway" na ul. Modrzejowskiej, w bramie, po lewej stronie (jak się idzie od dworca), tuż przed apteką. fajnie tną i tanio, zależy od fryzury, ale około 20 zł, czasem mniej. jest tam takich dwóch gości, ja byłam zadowolona, chociaż w sumie tylko troche skracałam włosy i je cieniowałam, ale było naprawdę ok muszę się teraz znowu wybrać, bo już niestety mam porozdwajane końcówki, a tak bym chciała szybko zapuścić włoski :-(
Tak, ja tekże polecam ten salon. Jest poprostu cudowny. Ja zawsze ocinana jestem przez p. Damiana. Ale moja kuzynka chodzi do p. Daniela i tez jest bardzo zadowolona
Pozdrawiam. ;***
fiolettowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 12:47   #49
Lucresshia
Raczkowanie
 
Avatar Lucresshia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 40
Dot.: Fryzjer SOSNOWIEC

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Viki Studio.Mieści się nad starym Empikiem na Małachowskiego.
Tylko jak sie idzie pierwszy raz to trzeba ustalić cene bo mogą za duzo policzyć.
Ja zwsze pąłcę za full opcje 150 zł.
Chodzę do Pani Eweliny zawsze.Jest też tam Kuba ale on mnie jeszcze nie obcinał.Ale doradzić potrafi.
Chodzę juz tam 3 lata non stop.


Raczej nie ma.

Kuba jest świetny. po 5 latach wędrówek fryzjerskich wyczarował mi dokładnie taki odcień rudości jaki chciałam...wystarczy wziąć fotkę ze sobą i naprawdę fajnie doradza . zna się facet.
Lucresshia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-28, 15:02   #50
Ziajka
Wtajemniczenie
 
Avatar Ziajka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 318
Dot.: Fryzjer SOSNOWIEC

Cytat:
Napisane przez fiolettowa Pokaż wiadomość
Tak, ja tekże polecam ten salon. Jest poprostu cudowny. Ja zawsze ocinana jestem przez p. Damiana. Ale moja kuzynka chodzi do p. Daniela i tez jest bardzo zadowolona
Pozdrawiam. ;***
Czy wiesz coś o umiejętnościach ich koleżanki po fachu?
Zapisałam się na jutro do nich, ale niestety tylko kobietka jest wolna. Mam nadzieję, że mi nie zrobi krzywdy <prosi>
Ziajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 11:20   #51
fiolettowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer SOSNOWIEC

Cytat:
Napisane przez Ziajka Pokaż wiadomość
Czy wiesz coś o umiejętnościach ich koleżanki po fachu?
Zapisałam się na jutro do nich, ale niestety tylko kobietka jest wolna. Mam nadzieję, że mi nie zrobi krzywdy <prosi>
Oj, przepraszam, ale nie miałam dostępu do neta ;(
Nie miałam doczynienia z nią.
A można wiedzieć jakie są efekty jej pracy?
Ja też mam zamiar wpaśc do nich na początku czerwca, ale jak się dowiedziałam dostać się do panów jest troche ciężko ;/
fiolettowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 20:09   #52
wiolkaa85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 326
Dot.: Fryzjer SOSNOWIEC

Odradzam salon "Dafne" na Zwycięstwa.
Byłam wczoraj i więcej nie pójdę. Fajne obcięcie, ale farbowanie to dramat.
Tylko strach przed tym, co mi mogą zrobić podczas reklamacji powstrzymuje mnie przed ponowną wizytą w salonie.
Mam blond włosy wpadające w delikatny rudy+ refleksy blond.
Właścicielka zaproponowała mi blond i brązowe refleksy.
Blond wyszedł ok, ale zamiast brązowych pasemek mam czarne włosy.
Przy moim typie urody wygląda to dramatycznie.
Jestem załamana tą fryzurą - spaprały mi całkiem niezły naturalny kolor.
Nie podoba mi się też to, że fryzjerki zajmują się wszystkim, tylko nie tym co powinny robić.
Gdzieś znikają, co chwilę odchodzą od klienta, normą jest, że 2 osoby pracują nad 1 osobą, właścicielka warczy na praktykantów.
Wkurzyłam się solidnie, gdy właścicielka ściągała mi fartuch i znów zaczęła się interesować wszystkim tylko nie mną.
W efekcie połowę włosów z fartucha wysypała na moje czarne spodnie.
Nawet nie zaproponowała, że da mi coś do ściągnięcia tego.
Szłam przez miasto w uwalonych kłakami spodniach.
A cena 130 zł jest taka, że spokojnie można znaleźć innego dobrego fryzjera.
Nigdy więcej nie zafarbuję u Nich włosów i wizyty w salonie odradzam osobom, które nie lubią lekceważącego traktowania klientów.
wiolkaa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-12, 17:56   #53
Annabellan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

Wiatm,
Jeśli chodzi o farbowanie, to niestety niewiele jest tu do powiedzenia. każda firma cechuje się innymi barwnikami i tak np. L'Oreal cechuje sie przepieknymi blondami i dosc trwałymi czerwnieniami, ale raczej zimnymi odcieniami brązów .Wella ma zaś ciekawą gamę brązów, co prawda z blondami jest OK ale jesli chodzi o czerwienie i fiolety wypłukują się tak samo jak inne farby. Są też inne dosc fajne profesjonalne firmy, które mają genialną gamę barw. Trzeba jednak pamietać, że każdy włos jest indywidualny, tak jak i my jesteśmy.
Nawet u bliźniaczek ta sama farba, rozrobiona w jednej misce wyjdzie inaczej, ta sama pomadka będzie miała inny odcień.
Jeśli chodzi o strzyżenia, To jest parę zasad by fryzura była udana.
1. Spójż na siebie, zastanów się jakie masz włosy
2. Znajdz 3 zdjecia swojej wymarzonej fryzury Grzywkę tył i przód
z odrobinką profilu
3. Zastanów sie czy na tych zdjeciach modelka ma gęste, cienkie,
proste czy kręcone włosy
4. Zastanów sie czy jest to fryzura, nad którą trzeba spedzić trochę
czasu i czy Ty chcesz ten czas poświęcać
5. udaj się ze zdjeciami do fryzjera i zapytaj czy będzie ci w tej fryzurze
dobrze i co trzeba bedzie robić by ta fryzura wygladała zawsze
dobrze
6. upewnij się, że fryzjer wie o co Ci chodzi, sa zdolni fryzjerzy i załapią
od razu , ale nie wszyscy.
POWODZENIA
Annabellan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 12:05   #54
Tatiane
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

Mam dopiero 18 lat, a w sosnowcu to już chyba większość fryzjerów odwiedziłam

Od początku moze:Berendowicz Kublin ( jak byl jeszcze w Plazie ) to za pierwszym razem trafilam na swietna kobiete. Na imie jej bylo Justyna, byla z Dąbrowy i obcieła mnie BOSKO. Kiedy chcialam sie do niej zapisac drugi raz jakis czas pozniej powiedziano mi ze juz tam nie pracuje, zapisalam sie do innej, i to byla masakra. Kobieta zupelnie nie rozumiala o co mi chodzi. Berendowicz tani nie jest, a wrecz przeciwnie, wiec 200 w plecy.

Potem sprobowalam w Katowicach BK, ale to byla zupelna porazka. Kobieta sie mna w ogole nie zajmowała, traktowała jak zło konieczne, zajeta byla wiecznie czyms innym, W koncu za obciecie koncowek chciala 75 zł. masakra.

Salon EWA w centrum Sosnowca. Strasza kobitka, traktowała mnie jak dzieciątko malutkie i tak tez mnie obeciala. Mam wrazenie, ze ciagle twki w latach 90, jak nie dalej. Jej praktykantki zuja gume, chichotaja, plotkuja. Słowem- wszystko, byle nie skupiac sie na pracy.
Efekt koncowy nie byl zły, ale tez nic cudnego. No i cena przystepna.

Lovely Look, Auchan.
PORAZKA! Zajmowała sie mna teoretycznie taka chuda kobieta, z czarnymi wlosami, ale cały czas chciała, zeby praktykant mnie obslugiwał ( nalozyl farbe, umył włosy itd) a wygladał jakby z ksiezyca spadł. W efekcie obciecie porazka, kolor dno ( miałbyć jasny, ciepły braz, był prawie czarny- długo nie mogłam sie go pozbyc ). Zal. I cena spora.

Za namową ludzi poszłam wiec do Broadway na Modrzejowskiej. Nie było terminu na Daniela czy Damiana, więc poszłam do Pani.
Jestem zadowolona, naprawdę miło obsłużyła. Za koloryzację i obcięcie takjak chciałam zapłaciłam 110zł.
polecam bardzo !
Tatiane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-15, 17:25   #55
ania871
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

Hej dziewczyny,

Od jakiegoś czasu szukam już mojego fryzjera i znaleźć nie mogę, może wy mi pomożecie .

Mianowicie, chodzi mi o Sebastiana, który pracował jeszcze pół roku temu w salonie Paradis na 3-go Maja, ale niestety gdzieś się przeniósł . Ktoś ma może jakieś namiary?

Z góry dziękuję!
ania871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 15:23   #56
Catalina21
Raczkowanie
 
Avatar Catalina21
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 339
Dot.: Fryzjer SOSNOWIEC

Cytat:
Napisane przez fiolettowa Pokaż wiadomość
Tak, ja tekże polecam ten salon. Jest poprostu cudowny. Ja zawsze ocinana jestem przez p. Damiana. Ale moja kuzynka chodzi do p. Daniela i tez jest bardzo zadowolona
A którego polecacie dla osoby z krótką fryzurką? albo inaczej, który z nich potrafi lepiej dobrać fryzurę? I jakie sa terminy zapisow na wizytę?pzd
Catalina21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 09:41   #57
Tatiane
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

ja chodzę czasem do pani Justyny i też jest spoko.

jeśli chodzi o panów to lepiej się miesiąc wcześniej zapisywać. no chyba, że możemy w nietypowych godzinach typu 12, 13, jak inni pracują.

kompletnie nie rozumiem pytania o krótkie włosy.
przecież dobry fryzjer to dobry fryzjer. potrzebujesz specjalisty do krótkich włosów Oo;p

w sumie Oni tam wszyscy mają krótkie, Damian i Daniel z racji płci, Justyna ma krótkie, charakterystyczne cięcie.
Tatiane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 12:41   #58
fiolettowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

Ja u Damiana obcinałam się jakies 2-3 lata temu na "boba". Nie miałam zarzutów do obcięcia tylko,że taka fryzurka mnie pogrubiła;/ Przez czas kiedy chodziłam własnie do nich miałam grzywkę... w większości obcinał mnie Damian i powiem, że grzywkę parę razy poprawiałam gdzie indziej .. ale to już moja własna opinia.

Słyszałam, że już nie ma tam ich salonu. ? Prawda. ? dawno tam nie byłam... gościłam w Strzemieszycach u fryzjera...
fiolettowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 11:20   #59
Tatiane
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

no ja odkąd chodzę to zawsze tam na targową w bramie. a byłam już kilka razy.
Tatiane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 14:23   #60
Catalina21
Raczkowanie
 
Avatar Catalina21
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 339
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

gdzie dokladnie jest ich salon?? bo na stronie jest adress Modrzejowska 26 ale nie ma tam zadnego zakładu fryzjerskiego wiem bo bylam dzisiaj z zamiarem zapisania sie na wizyte i "pocałowałm" klamke

Edytowane przez Catalina21
Czas edycji: 2011-01-14 o 23:24
Catalina21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-14 11:08:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:33.