Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Notka

Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów Masz problem z dobraniem pielęgnacji do Twoich włosów? Zapytaj Wizażanek i skorzystaj z rad ekspertek Dove!

 
 
Narzędzia
Stary 2014-05-13, 16:29   #61
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Cytat:
Napisane przez Gusia222 Pokaż wiadomość
Heh... no właśnie i tu jest pytanie używać, czy nie używać =))
nie ukrywajmy ciężko jest sie powstrzymać od nie wypróbowania nowego kosmetyku, który w dodatku mamy na wyciągnięcie reki =)
Myślę, ze chyba mozemy używać... az tak nie powinni nawalic, żeby teraz kazda musiala zwracać swoj zestaw... przynajmniej mam taka nadzieje =))
Dokładnie, ciekawość jednak ma przewagę Ja zaraz muszę umyć włosy, więc tym samym rozpoczynam testowanie...
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 16:49   #62
Patiti147
Przyczajenie
 
Avatar Patiti147
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 6
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Też mam zamiar już dzisiaj przetestować kosmetyki Dove, przecież głupio by było jakby kazali nam je zwracać ja dostałam kosmetyki z linii Nouirshing Oil Care, mam nadzieję, że odżywią moje przesuszone włosy...
Patiti147 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 16:56   #63
martullenka
Zakorzenienie
 
Avatar martullenka
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 23 256
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Cześć też dostałam paczkę wczoraj (jakie było moje zaskoczenie, gdy moja współlokatorka zawołała mnie do odbioru paczki - "przecież ja nic nie zamawiałam?!" ), znalazłam tam 3 produkty (zestaw color repair). Nawet zdążyłam już je raz przetestować, zobaczymy za jakiś czas co o nich powiem.
__________________
18.05.2012
We all need the person who can be true to you

martullenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 16:56   #64
zuziekxddd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 3
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Wlaśnie odebrałam paczkę z Dove z serii "różowej" do włosów farbowanych, dostałam wszystkie 3 produkty szampon, maseczkę i ampułkę z 60 sekundową terapią. Farbuje włosy na rudo, jest to niestety kolor który szybko traci swoją intensywność. Na opakowaniu produktów Dove colour care widnieje informacja, że pomaga utrzymać żywy kolor nawet do 10 tygodni. Byłabym zadowolona jakby udało się to chociaż ponad miesiąc. Spróbujemy, zobaczymy

Edytowane przez zuziekxddd
Czas edycji: 2014-05-15 o 14:27
zuziekxddd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 17:04   #65
sweetieSS
Zakorzenienie
 
Avatar sweetieSS
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6 709
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Cytat:
Napisane przez requiem29 Pokaż wiadomość
rozmawiałam z kilkoma osobami i w zestawie niebieskim INTENSIVE REPAIR są dwa produkty : szampon i tuba... poszukałam w internecie i w naszych paczkach nie ma maski z aktywatorem ciepła, która jest w regulaminie jako część zestawu.
też mam niebieski zestaw szampon+ maska
Cytat:
Napisane przez requiem29 Pokaż wiadomość
Odchodząc trochę od tematu zestawów testowych kompletnych bądź nie. Używałyście wcześniejszych linii DOVE do pielęgnacji włosów? Ja tak i byłam nimi zachwycona, miały dla mnie tylko jedną wadę.. przetłuszczały bardzo włosy.
używałam kiedyś odżywek do włosów farbowanych, te stare wersje jeszcze, ale potem miałam szał na wszystko-bez-silikonów

ja nie czekam na linka dziś dzień mycia włosów, więc muszę wypróbować. Mogli dać znać wcześniej, bo kilka dni temu kupiłam odżywkę dove (na szczęście złotą, nie niebieską, ale wahałam się )
sweetieSS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 17:08   #66
martullenka
Zakorzenienie
 
Avatar martullenka
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 23 256
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Cytat:
Napisane przez sweetieSS Pokaż wiadomość
ja nie czekam na linka dziś dzień mycia włosów, więc muszę wypróbować. Mogli dać znać wcześniej, bo kilka dni temu kupiłam odżywkę dove (na szczęście złotą, nie niebieską, ale wahałam się )
też miałam iść kupić sobie odzywkę, bo właśnie się skończyła, a tu taka niespodzianka
__________________
18.05.2012
We all need the person who can be true to you

martullenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 17:36   #67
Gusia222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 79
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Czyli rozpoczynamy testowanie =)
Jak beda kazali każdej zwracać kosmetyki to będziemy sie wszystkie buntować ;p
W końcu skoro zadna wiadomości nie dostała to mozemy zakładać, ze producent nie wywiązał sie z części regulaminu, my dokonujemy wszelkiej staranności, żeby swoje punkty wykonać =)
Gusia222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-13, 17:58   #68
Oliwkak13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 46
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Cytat:
Napisane przez Gusia222 Pokaż wiadomość
Czyli rozpoczynamy testowanie =)
Jak beda kazali każdej zwracać kosmetyki to będziemy sie wszystkie buntować ;p
W końcu skoro zadna wiadomości nie dostała to mozemy zakładać, ze producent nie wywiązał sie z części regulaminu, my dokonujemy wszelkiej staranności, żeby swoje punkty wykonać =)
No pewnie ,że zaczynamy testowanie w końcu link ma być do umieszczenia opinii a jak dodać opinię bez przetestowania .A opinie możemy napisać do 1 .06.2014 więc jest jeszcze trochę czasu.
Oliwkak13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 18:47   #69
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Ja tez odebralam dzis paczkę. Kompletnie nie wiedzialam, co dostalam- bo pani z poczty oderwala naklejke z kartonu- i ani na niej , ani w srodku nie bylo żadnej kartki. Głupio trochę bo wolałabym mieć jakaś informację w pudełku na zasadzie : "witaj w gronie testerów, przesyłami Ci to i to..." wtedy to takie poukładane wszystko jest. Ja zapomnialam o jakiejkolwiek ankiecie hehe

Mam zestaw niebieski, 2 produkty, ciekawe co z tym trzecim.....
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 20:05   #70
Gusia222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 79
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Recenzje proszę umieścić w Katalogu Kosmetyku Wszech Czasów. Produkty znajdzie Pani pod tym linkiem:

https://wizaz.pl/search/index.php?fr..._type=kosmetyk

W przypadku gdyby nie udało się Pani znaleźć danego produktu prosimy o chwilę cierpliwości. Jesteśmy w trakcie dodawania ich do bazy.ziewczyny tak jak wcześniej mowilam pisalam dzis maila do organizatorów naszego testowania linii dove, poniżej przesylam otrzymana odpowiedz:

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Post troszke mi sie wymieszal, wiec jeszcze raz =)
Jest to odpowiedź organizatorów naszego testowania kosmetyków linii dove ma mojego dzisiejszego maila w sprawie braku wiadomosci z linkiem =)
Gusia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 20:12   #71
Iwa844
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa844
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 898
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

U mnie też zestaw Intensiv repair i też dwa produkty...
Iwa844 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-13, 20:14   #72
requiem29
Wtajemniczenie
 
Avatar requiem29
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 2 711
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

a pisał ktoś do organizatorów w sprawie zestawów z dwoma produktami?
requiem29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 20:36   #73
blodka
Raczkowanie
 
Avatar blodka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 148
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

No to zaczynamy testowanie.
blodka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 20:36   #74
Gusia222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 79
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Ja otrzymalam zestaw rozowy, on jest pelny i pisząc maila jeszcze nie wiedzialam ze niektóre z Was otrzymaly po dwa produkty, wiec nic o tyk nie wspominalam... z maila wynika, ze maja lekkie opoznienia... pewnie na dniach o wszystkim zostaniemy poinformowane.

Gdyby któraś jednak pisala maila moze niech zapyta takze o banerek, ktory mialysmy umieścić? =)
Gusia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 21:15   #75
kaczuszka69
potworkowa
 
Avatar kaczuszka69
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: u Jego boku :)
Wiadomości: 13 222
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

ja też dostałam tylko dwa (Intensive repair)
__________________
już nie zgaśnie ogień w nas,
tak się kocha tylko raz...


Mysza

-15kg


kaczuszka69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 22:03   #76
Elsi81
Zakorzenienie
 
Avatar Elsi81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 352
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

O jak dobrze widzieć ten wątek i miec juz jako taki ogląd ja dostałam wczoraj paczkę a w środku szampon i maskę i tez musze przyznać ze zapomniałam o całej tej akcji ze zgłaszałam sie do testowania. W takim razie zaczynamy testowanie
__________________


...Po każdym dniu postaw kropkę, odwróć kartkę i zacznij na nowo...
Elsi81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 22:52   #77
Jelizawieta
Rozeznanie
 
Avatar Jelizawieta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 870
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

ja mam zestaw nourishing oil care trzy produkty: szampon, maseczkę ekspresową do spłukiwania i odżywkę w psikaczu bez spłukiwania. Po 1 użyciu mogę stwierdzić, że włoski są troszkę mniej napuszone(może to też sprawa, że suszyły się naturalnie a nie przy pomocy suszarki) i milsze w dotyku.
Jelizawieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 23:05   #78
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

ja również dostałam zestaw wczoraj - Intensive repair. jestem ciekawa odżywki, bo szampon już znam. jednak faktycznie mają chyba lekkie zamieszanie bo nawet wyników na stronie nie ogłosili

---------- Dopisano o 00:05 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:58 ----------

Cytat:
Napisane przez aania88 Pokaż wiadomość
Ja tez dostałam ten zestaw, no i też brak informacji na maila... Nie wiem czy używac czy nie
a dlaczego miałybyście nie używać? zawsze gdy zbliża się termin wystawienia recenzji albo odesłania ankiety dostaje się wiadomość prywatną z linkiem i przypomnieniem. czasem nawet po dwa razy, żeby nikt nie zapomniał. w regulaminie jeszcze jest coś o banerze, ale sami nie wysłali linka więc spokojnie, miłego testowania
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 07:20   #79
anitka709
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 72
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Ja paczkę dostałam 12.05 i są 3 produkty, ja mam z serii na suche i puszące się włosy. Dziewczyny a dostałyście już ten link do tej recenzji? Bo w regulaminie pisze,że link miał przyjść do 12.05 a ja jeszcze nic nie dostałam. Testowałyście już kiedyś jakieś produkty?

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:17 ----------

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
ja również dostałam zestaw wczoraj - Intensive repair. jestem ciekawa odżywki, bo szampon już znam. jednak faktycznie mają chyba lekkie zamieszanie bo nawet wyników na stronie nie ogłosili

---------- Dopisano o 00:05 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:58 ----------



a dlaczego miałybyście nie używać? zawsze gdy zbliża się termin wystawienia recenzji albo odesłania ankiety dostaje się wiadomość prywatną z linkiem i przypomnieniem. czasem nawet po dwa razy, żeby nikt nie zapomniał. w regulaminie jeszcze jest coś o banerze, ale sami nie wysłali linka więc spokojnie, miłego testowania
No właśnie, a o co chodzi z tym banerem? Ja napisałam do nich e-maila, to jest odpowiedź od nich:
Recenzje proszę umieścić w Katalogu Kosmetyku Wszech Czasów. Produkty znajdzie Pani pod tym linkiem:

https://wizaz.pl/search/index.php?fr..._type=kosmetyk

W przypadku gdyby nie udało się Pani znaleźć danego produktu prosimy o chwilę cierpliwości. Jesteśmy w trakcie dodawania ich do bazy.
anitka709 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-14, 08:38   #80
liberachi
Przyczajenie
 
Avatar liberachi
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 11
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Witam wszystkich
Widzę, że jednak nie jestem odosobniona w tym, że odnoszę wrażenie lekkiego bałaganu ze strony organizatora. Myślałam, że może coś przegapiłam, do tej pory jakoś nie miałam szczęścia do takich akcji, więc nie jestem dobrze rozeznana.
Otrzymałam paczkę z linii Colour Care i od poniedziałku wstrzymuję się, żeby przetestować, ale widzę że nie tylko ja mam wątpliwości, jeśli chodzi o ten test, więc chyba przestanę się dręczyć.
liberachi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 09:12   #81
anitka709
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 72
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Cytat:
Napisane przez liberachi Pokaż wiadomość
Witam wszystkich
Widzę, że jednak nie jestem odosobniona w tym, że odnoszę wrażenie lekkiego bałaganu ze strony organizatora. Myślałam, że może coś przegapiłam, do tej pory jakoś nie miałam szczęścia do takich akcji, więc nie jestem dobrze rozeznana.
Otrzymałam paczkę z linii Colour Care i od poniedziałku wstrzymuję się, żeby przetestować, ale widzę że nie tylko ja mam wątpliwości, jeśli chodzi o ten test, więc chyba przestanę się dręczyć.
Dobrze,że jest nas więcej. razem zawsze raźniej ja nigdy niczego nie wygrałam, niczego nie testowałam, więc też jestem zielona. to mój pierwszy raz
anitka709 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 09:23   #82
Oliwkak13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 46
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Cytat:
Napisane przez liberachi Pokaż wiadomość
Witam wszystkich
Widzę, że jednak nie jestem odosobniona w tym, że odnoszę wrażenie lekkiego bałaganu ze strony organizatora. Myślałam, że może coś przegapiłam, do tej pory jakoś nie miałam szczęścia do takich akcji, więc nie jestem dobrze rozeznana.
Otrzymałam paczkę z linii Colour Care i od poniedziałku wstrzymuję się, żeby przetestować, ale widzę że nie tylko ja mam wątpliwości, jeśli chodzi o ten test, więc chyba przestanę się dręczyć.
Ja też myślałam ,że mi coś gdzieś umknęło ale widzę ,ze dotyczy to nas wszystkich więc pozostaje nam tylko czekać na link do opinii i testować

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
ja również dostałam zestaw wczoraj - Intensive repair. jestem ciekawa odżywki, bo szampon już znam. jednak faktycznie mają chyba lekkie zamieszanie bo nawet wyników na stronie nie ogłosili

---------- Dopisano o 00:05 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:58 ----------



a dlaczego miałybyście nie używać? zawsze gdy zbliża się termin wystawienia recenzji albo odesłania ankiety dostaje się wiadomość prywatną z linkiem i przypomnieniem. czasem nawet po dwa razy, żeby nikt nie zapomniał. w regulaminie jeszcze jest coś o banerze, ale sami nie wysłali linka więc spokojnie, miłego testowania
Ja też uważam ,żeby używać ba nawet już użyłam wczoraj i na razie jestem zadowolona w końcu po to otrzymałyśmy te zestawy aby przetestować .

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Dziewczyny Testujmy i bawmy się dobrze takie jest moje zdanie kto jest za ?
Oliwkak13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 09:38   #83
dizi
Zadomowienie
 
Avatar dizi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 019
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Hej!
Napisałam do redakcji w związku z niekompletnymi zestawami Intensive Repair, odpisali mi, że zaszła pomyłka przy wysyłce i brakujące produkty zostały już do nas wysłane także można już spokojnie zacząć testy.
dizi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 09:50   #84
anitka709
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 72
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Cytat:
Napisane przez Oliwkak13 Pokaż wiadomość
Ja też myślałam ,że mi coś gdzieś umknęło ale widzę ,ze dotyczy to nas wszystkich więc pozostaje nam tylko czekać na link do opinii i testować

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------



Ja też uważam ,żeby używać ba nawet już użyłam wczoraj i na razie jestem zadowolona w końcu po to otrzymałyśmy te zestawy aby przetestować .

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Dziewczyny Testujmy i bawmy się dobrze takie jest moje zdanie kto jest za ?
jestem za ja myję głowę codziennie, więc szybciej zobaczę rezultaty a tak w ogóle użyłam tego zestawu dwa razy i naprawdę moje włosy są delikatniejsze, bardziej miękkie, a jak pachną. Jedynie do czego bym się przyczepiła to jak myję głowę to mam wrażenie, że są strasznie poplątane. taki bałagan na głowie ale po rozczesaniu jest ok. odżywka jest fajna, można ją stosować nawet przy suchych włosach. napiszcie swoje wrażenia.
anitka709 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 09:55   #85
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Cytat:
Napisane przez anitka709 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a dostałyście już ten link do tej recenzji? Bo w regulaminie pisze,że link miał przyjść do 12.05 a ja jeszcze nic nie dostałam. Testowałyście już kiedyś jakieś produkty?

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:17 ----------


No właśnie, a o co chodzi z tym banerem? Ja napisałam do nich e-maila, to jest odpowiedź od nich:
Recenzje proszę umieścić w Katalogu Kosmetyku Wszech Czasów. Produkty znajdzie Pani pod tym linkiem:

https://wizaz.pl/search/index.php?fr..._type=kosmetyk

W przypadku gdyby nie udało się Pani znaleźć danego produktu prosimy o chwilę cierpliwości. Jesteśmy w trakcie dodawania ich do bazy.
jak nie dostałaś żadnego linku, żeby umieścić baner to nie ma się czy martwić

ja testowałam już kilka produktów z wizażu i zawsze wysyłają ankietę czy odpowiednie linki do KWC w zależności od zestawu jaki miałaś.

Cytat:
Napisane przez dizi Pokaż wiadomość
Hej!
Napisałam do redakcji w związku z niekompletnymi zestawami Intensive Repair, odpisali mi, że zaszła pomyłka przy wysyłce i brakujące produkty zostały już do nas wysłane także można już spokojnie zacząć testy.
mi też tak odpisali
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 10:14   #86
anitka709
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 72
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
jak nie dostałaś żadnego linku, żeby umieścić baner to nie ma się czy martwić

ja testowałam już kilka produktów z wizażu i zawsze wysyłają ankietę czy odpowiednie linki do KWC w zależności od zestawu jaki miałaś.



mi też tak odpisali
dzięki edyta508 za odpowiedź ja właśnie nigdy niczego nie testowałam, więc jestem kompletnie zielona w tej kwestii w ogóle zapomniałam o tym, że wysłałam jakąś ankietę, dlatego jak listonosz przyniósł mi paczuszkę byłam w szoku zwłaszcza, że pamiętałam o tym, że trzeba umieścić recenzję, a nie wiedziałam na czym to polega pół dnia szukałam regulaminu do tego testu
anitka709 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 11:06   #87
requiem29
Wtajemniczenie
 
Avatar requiem29
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 2 711
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Zastanawiałam się nad "systemem" testowania, żeby móc jak najbardziej optymalnie i precyzyjnie ocenić każdy z trzech produktów. Zamierzacie stosować wszystkie razem czy każdy oddzielnie, żeby ocenić efekty? Odstawicie pozostałe kosmetyki na czas testu?
Ja być może spróbuje w pierwszym tygodniu pojedynczych produktów w systemie : inny szampon + odżywka DOVE, sam szampon DOVE. A w następnym tygodniu używanie kosmetyków z całej serii. Zastanawiam się również czy odstawić jedwab i maseczkę, którą nakładam od czasu do czasu, a które mogłyby trochę przekłamać rzeczywiste efekty kosmetyków DOVE. Macie jakieś pomysły na pielęgnację włosów w okresie testu?
requiem29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 11:21   #88
martullenka
Zakorzenienie
 
Avatar martullenka
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 23 256
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Cytat:
Napisane przez requiem29 Pokaż wiadomość
Zastanawiałam się nad "systemem" testowania, żeby móc jak najbardziej optymalnie i precyzyjnie ocenić każdy z trzech produktów. Zamierzacie stosować wszystkie razem czy każdy oddzielnie, żeby ocenić efekty? Odstawicie pozostałe kosmetyki na czas testu?
Ja być może spróbuje w pierwszym tygodniu pojedynczych produktów w systemie : inny szampon + odżywka DOVE, sam szampon DOVE. A w następnym tygodniu używanie kosmetyków z całej serii. Zastanawiam się również czy odstawić jedwab i maseczkę, którą nakładam od czasu do czasu, a które mogłyby trochę przekłamać rzeczywiste efekty kosmetyków DOVE. Macie jakieś pomysły na pielęgnację włosów w okresie testu?
ja chyba skłonię się do testowania samych produktów Dove, w końcu to je mam oceniać, a teoretycznie serie powinny razem działać lepiej. Co do maseczki, olejków itp. sama nie wiem, czy odstawiać, czy mimo wszystko stosować tak, jak do tej pory.. to moje pierwsze testowanie, więc nie do końca jestem pewna, czy dobrze robię.
__________________
18.05.2012
We all need the person who can be true to you

martullenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 11:25   #89
niuniek1506
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 13
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

też jestem recenzentką , fajnie ucieszyłam się boi nigdzie wyników nie ma a tutaj paczuszka. Więc na następ;ny dzień umyłam włosy dałam odżywkę i nie były takie puszyste jak zawsze-to dobrze wreszcie nie mam szopy no i chyba bardziej lśnią a co dalej to zobaczymy

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

ja też nie mam maski i nie wiem co z tym zrobić?? reklamować??
niuniek1506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 11:38   #90
Klakla1209
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 9
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

hej, ja też dostałam 3 szt do testowania,
No i też nie dostałam jeszcze żadnej wiadomości z linkiem i banerkiem.

dziś już zaczełam testowanie, mam nadzieję, że wyślą wiadomość, bo jak nie to gdzie mam się wwypowiedzieć?
to mój pierwszy raz z testowaniem
Klakla1209 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-22 11:29:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:12.