Zakończony Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Remington! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Konkursy na wizaz.pl

Notka

Konkursy na wizaz.pl Forum z informacjami o konkursach na wizaz.pl. Zapoznaj się z paletą naszych konkursów, weź udział i wygraj cenne nagrody. Powodzenia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-07-22, 12:25   #61
ren95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 1
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Z kochanym Wizaż jestem już od dawna,
a moja wiedza wcześniej starodawna,
urodowe triki tam poznałam
i moje wady zażegnałam .

Wrastające włoski to już przeszłość
i nie wiem co to jest bezradność.
W rękę idzie olej herbaciany
i odchodzi wygląd nóg niechciany.
Puszące włosy w każdy dzień?

To zrobi nawet największy leń

przed myciem olej nałożyć

i od nasady włosy nawilżyć.

Bez recenzji Wizażanek moich
nie wyobrażam już sobie wyborów swoich.

Przed każdym zakupem recenzje sprawdzam

i ostatecznie produkt w koszyku zatwierdzam.

Życzę kolejnych lat wspaniałych

i ciągle tak bardzo Polaków aktywnych

by bazę w recenzję ciągle powiększać

i do większej rzeszy ludzi docierać.
ren95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-22, 12:36   #62
umman
Zadomowienie
 
Avatar umman
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 624
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Cytat:
Napisane przez marta_1234 Pokaż wiadomość
Jak pewnie większość osób na forum odnalazłam ulubiony kosmetyk poprzez testowanie wizażowe Pokochałam od pierwszego użycia szampon i odżywkę Tresseme. Włosy, moje kochane "siano", przestało być sianem i zyskały fantastyczny naturalny blask. Jeśli chodzi o triki makijażowe to wreszcie liczne artykuły przekonały mnie do kupienia beautyblendera, co prawda nie tego oryginalnego, ale zainwestowałam w jego naśladowcę, gąbeczkę "made in sephora", która też dobrze się sprawdza.
Gratulacje Marta_1234 odwagi ze piszesz pod własnym a nie specjalnym konkursowym nickiem. Co do Tresseme mam takie samo zakochanie
umman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-22, 13:31   #63
DamaCzekoladowe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 10
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Kiedy zauważyłam, że włosy zaczęły mi wypadać dosłownie garściami zaczęłam stosować różne sposoby aby to zahamować. Po pewnym czasie włosy przestały aż tak wypadać i urosły tzw. baby hair i powstał kolejny problem- po umyciu i wysuszeniu wszystkie te króciutkie włosy odstają każdy w inną stronę. Dobrym rozwiązaniem jakie znalazłam właśnie dzięki Wizaż to użycie szczoteczki do zębów i lakieru do włosów. Po spryskaniu szczoteczki lakierem mogę w szybki sposób wygładzić włosy jednocześnie nie mając sklejonych włosów. Dzięki temu trikowi włosy wyglądają naturalnie i jednocześnie są ułożone tak jak ja tego chcę.
DamaCzekoladowe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-22, 15:48   #64
Dementii
Przyczajenie
 
Avatar Dementii
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Konturowanie i rozblendowywanie cieniem kresek na oczach to mój ulubiony trik makijażowy. Wtedy nałożony kosmetyk otula oczy dyskretną woalką, a nie kanciastą grafiką jaką widać na moich starych zdjęciach. To dzięki Wizażowi kupiłam między innymi pierwszy pędzel do blendowania i podpatrzyłam jak to robić. Kolejnym ulubionym trikiem makijażowym jest nakładanie rozświetlacza w wewnętrzne kąciki dzięki czemu spojrzenie nabiera świeżości. Zanim zdecydowałam się na rozświetlacz przekopałam oczywiście opinie KWC i padło na mój ulubiony Soft and Gentle Maca. No i używanie bazy pod cienie. Kiedyś mój makijaż oczu znikał po maks. 3 godzinach. Dziś dzięki kremowemu cieniowi Maybelline, który tak zachwalają Wizażanki jest w zasadzie nie do ruszenia. Generalnie mój makijaż sporo zyskał dzięki poradom Wizażu. Jak sobie pomyślę jak się kiedyś malowałam to mnie ciarki przechodzą...
Dementii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-22, 18:47   #65
olciaa666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 1
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Moja przygoda na wizażu zaczęła się w 2014 roku, ale wtedy dodawałam tylko opinie. Również w międzyczasie prowadziłam bloga z kosmetykami i opiniami jednak brak czasu zrobił swoje i przestałam pisać na blogu. Od około 3 lat biorę regularnie udziały w konkursach. Również czytam wątek tu na wizażu "ŚWIAT KONKURSÓW - linki, nagrody, dostawy ". Oraz czytam wiele recenzji na temat kosmetyków czy aby na pewno warto to kupić. Mój hit nr jeden w kosmetykach które do tej pory używałam to peeling cukrowy z pestkami kiwi z firmy Loreal- wygrałam go jakiś czas temu A jest moim hitem numer jeden, ale to dzięki wizażowi miałam okazję to wypróbować i tak został moim hitem numer jeden - kupuję go regularnie. Pewnie gdybym go nie dostała to nigdy bym to nie kupila. Jest to kosmetyk który wszystkim polecam

Dzięki wizaż!!! 😀
olciaa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-22, 21:39   #66
anin891
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Dzięki portalowi Wizaż pokochałam oliwę z oliwek i jej cudowny wpływ na moje dłonie i paznokcie! W końcu przestały się tak łamać, stały się twardsze i zdecydowanie lepiej rosną! Poza tym uwielbiam nakładać przed snem oliwę z oliwek na rozdwojone końcówki - na następny dzień, po umyciu, moje włosy są takie, jakby właśnie opuściły renomowany salon fryzjerski.
Na twarz stosuję dość często peeling z zielonej herbaty połączony z żelem do mycia marki Ziaja - skóra nie ma już niedoskonałości, a na pewno wygląda znacznie lepiej niż wyglądała!
Dziękuję Wam, Wizażanki, za tak odkrywcze zastosowania tak prostych produktów, które bądź co bądź w jakimś stopniu zmieniły moje życie. Bo przecież dobry wygląd to dobre samopoczucie!

Edytowane przez anin891
Czas edycji: 2018-07-22 o 21:40
anin891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-22, 22:08   #67
ada12512
Przyczajenie
 
Avatar ada12512
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Ja na wizaż.pl trafiłam stosunkowo niedawno. A wszystko to za sprawą mojej koleżanki. Zawsze w naszych rozmowach przewija się temat kosmetyków, ubrań czy modowych tricków. Nigdy jednak nie zwracałam na wymienianą przez nią nazwę większej uwagi. Jednak z czasem nazwa portalu zaczęła pojawiać się coraz częściej więc jak to kobieta z czystej ciekawości postanowiłam zobaczyć o co chodzi. Kiedy weszłam na stronę - zakochałam się. Może niektórzy uznają, że przesadzam, jednak ja jako osoba śledząca wszystkie vlogerki makijażowe, wiem o czym mówię. Znalazłam skarbiec wiedzy. Uwielbiam fakt, że wszystko na temat mody i urody jest w jednym miejscu. Rozwiązanie prawie wszystkich modowych problemów znajdę tutaj. Najbardziej urzeka mnie fakt, iż możemy wymieniać się swoimi doświadczeniami z innymi użytkowniczkami a paleta produktów jest bardzo szeroka. Zawsze gdy kupię jakiś nowy produkt, nie mogę doczekać się aby przetestować go a swoją opinią na jego temat podzielić się z innymi i sprawdzić czy u innych również się sprawdził. Z każdym dniem zaczynam dostrzegać coraz więcej plusów pojawiających się z możliwości uczestnictwa w klubie recenzentki. Moim pierwszym hitem, którego recenzje napisałam był Sugar Scrubs peeling oczyszczający od L'OREAL PARIS. Poznałam go dzięki opinii jednaj z wizażanek oraz poleceniu mojej koleżanki, która również należy do klubu recenzentki. Od pierwszego użycia produkt stał się moim hitem. Zakochałam się i po pierwszym opakowaniu pobiegłam do drogerii po następny. Coś czuję, że to będzie długa i odwzajemniona miłość
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  20180722_220042[1].jpg
Wyświetleń: 18
Rozmiar:  94,2 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
ada12512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-22, 23:22   #68
EwaB782018
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Na przestrzeni ostatnich lat bardzo często korzystałam z Waszych porad .Przeczytalam mnóstwo artykułów dotyczących pielęgnacji skóry,włosów i paznokci.
Moim chyba najbardziej ulubionym i zarazem najprostszym trikiem jaki od Was „ściągnęłam” jest używanie schłodzonego kremu pod oczy,kostek lodu i okładów z czarnej i zielonej herbaty.
Pomaga mi to bardzo na cienie pod oczami, a walczę z tym defektem od wielu lat...
EwaB782018 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-22, 23:40   #69
trvwinskv
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Dużą część swojego życia spędzam w podróżach. Czy to na biwak, czy na festiwal, czy na weekend za granicą. Jestem osobą spontaniczną, więc wiele moich wyjazdów planowanych jest "na teraz", do tego żyję w ciągłym biegu! A gdy już jestem w podróży chcę korzystać z niej w 100%! Dlatego też czasem wybieram szampon suchy zamiast godzinnego spa dla moich włosów Trudno jednak było mi znaleźć ten idealny, którego aplikacja nie była frustrująca i który był na moich włosach niewidoczny. Z pomocą przyszedł mi wtedy Wizaz.pl, gdzie znalazłam "przepis" na genialny domowy suchy szampon, któremu wierna jestem już od bardzo długiego czasu! Zabieram go ze sobą w każdą podróż i nigdy mnie nie zawiódł, nie wyobrażam sobie żadnego wyjazdu bez niego. A do tego jest tak prosty w wykonaniu i starcza na tak długo! Ten gadżet ratuje mnie z każdej "włosowej" opresji!
Uwielbiam Wizaz za to, że tak ułatwił mi życie!
trvwinskv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-22, 23:59   #70
lusia0521
Przyczajenie
 
Avatar lusia0521
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: woj. łódzkie
Wiadomości: 7
Thumbs up Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Było piękne lato, słońce wpuszczało swoje promienie przez okna do jej pokoju, a ona z przesuszoną skórą siedziała przy laptopie. Facebook, Instagram, plotkarskie portale i poczta- #starterpack praktycznie każdej z nas Otwiera skrzynkę, a tam e-mail od "Wizażu", w którym to była informacja o konkursie. Jak tu nie wziąć udziału, skoro do wygrania zestaw kosmetyków z Ziaji? Tak więc do dzieła! Mały esej na A4 i można wysyłać! Minęło kilka dni i nadszedł czas ogłoszenia wyników! No tak... na czym można się wtedy skupić oprócz odświeżania strony z listą laureatów? Pytanie retoryczne MA TO! Emulsja do ciała, krem do rąk, krem do pięt i emulsja do twarzy! Cały zestaw należy do niej! Cała linia z mocznikiem! Witaj euforio! Teraz tylko oczekiwanie na kuriera... Jest! Pierwsze co, to oczywiście wycieczka pod prysznic, a po tym... domowe SPA! Wszędzie czuć ten charakterystyczny zapach! W całym domu! Po kilku dniach skóra wyraźnie zaczęła nabierać zdrowszego wyglądu, a dyskomfort wywołany przesuszeniem zwyczajnie zaczął znikać... Nic nie dawało wcześniej takiego nawilżenia jak właśnie ta seria z mocznikiem. Nigdy nie słyszała nawet o tym, że to właśnie mocznik ma takie cudowne właściwości, dzięki któremu w/w przeze mnie problem można było zażegnać bez większego wysiłku! Całą historię opowiedziałam w 3. osobie Dlaczego? Bo właśnie dzięki Wizażowi, dzięki temu konkursowi odkryłam swoje drugie "ja"- "ja" bez tej uciążliwości, z którą zmagałam się od roku!
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC_0922 — kopia.jpg
Wyświetleń: 17
Rozmiar:  222,5 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!

Edytowane przez lusia0521
Czas edycji: 2018-07-23 o 00:02
lusia0521 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-23, 10:09   #71
szatyneczkaaa291
Przyczajenie
 
Avatar szatyneczkaaa291
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Mój ulubiony trik na piękny wygląd w niskiej cenie.
Dzięki Wizażowi zawsze jestem na bieżąco jeśli chodzi o pielęgnację i kosmetyki. Nie zawsze mnie stać, żeby kupić nowinki, więc zawsze zaglądam i czekam na posty z informacjami gdzie i jakie perełki kupić praktycznie za bezcen.
Dzięki portalowi jestem szczęśliwą posiadaczką wielu kosmetyków do pielęgnacji i makijażu, które kupuje na promocjach.
To właśnie mój trik, żeby kupować nowinki w super niskich cenach, bo dzięki nim moja skóra wygląda młodo, promiennie a makijaż zawsze jest nieskazitelny!
Dzięki Wizaż!
szatyneczkaaa291 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-23, 10:10   #72
agka
Przyczajenie
 
Avatar agka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Absolutnym hitem dla mnie po lekturze opinii wizażowych stal się płyn z Inglota Duraline!


Teraz nie mam pojęcia jak byłam w stanie kiedyś funkcjonować nie mając go ze sobą w kosmetyczce. Nigdy nie zdecydowałabym się na jego zakup, gdyby nie fantastyczne opinie na Wizażu i milion pomysłów jak można go stosować. Wizażanki stały się dla mnie w tamtym momencie nie tylko bezpośrednim powodem zakupu Duraline, ale też źródłem niezliczonych inspiracji.



Dziewczyny miały fantastyczne pomysły, z których do dziś korzystam na co dzień. Dodaję kropelkę do podkładu, jesli wyjątkowo zależy mi na ogromnej trwałości i lżejszej formie. Używam go do do regeneracji tuszu do rzęs, który najlepsze czasy ma już za sobą. Dzięki niemu nauczyłam się wykorzystywać produkty maksymalnie do końca. Eyeliner, który kiedyś zapewne bym już wyrzuciła zyskuje drugie życie.


Natomiast absolutnie genialnym, tanim, pomysłowym, a przede wszystkim - dającym efekty trikiem urodowym jest dla mnie wykonywanie peelingu ud kawą. Całkowicie przypadkowo natknęłam się wątek peelingu kawowego, ale nie żałuję!



Każda z dziewczyn ma trochę inny sposób na jego wykonanie. Mnie jednak najbardziej do gustu przypadła wersja z zaparzoną minimalna ilością wody kawą wymieszaną następnie z niewielką ilością oleju - u mnie najlepiej sprawdza się kokosowy. Ponieważ kawy i oleju nigdy mi w domu nie brakuje mogę go zawsze i wszędzie wykonać. Zawsze czeka na mnie świeża porcja,nie muszę martwić się czy stworzony kosmetyk nadal jest dobry. Wystarczy przez planowaną kąpielą zaparzyć kawę i voila! Do fusów dodaję olej i mam fantastyczny, niezastąpiony, NATURALNIE pachnący peeling. Świetnie radzi sobie z martwym naskórkiem, a zauważyłam tez poprawę stanu swojej skóry po jego stosowaniu.



Dzięki temu fantastycznemu pomysłowi Wizażanek oszczędzam pieniądze, stosuję naturalne rozwiązania dla skóry i czuję, że robię coś dobrego dla swojego własnego ciała.
agka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-23, 10:25   #73
blizon
Przyczajenie
 
Avatar blizon
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Wizaż.pl był miejscem, gdzie po raz pierwszy natknęłam się na informacje o suchym szamponie. Od tamtej pory wiedziałam że to produkt dla mnie - teraz, gdy jestem mamą niesfornego, malutkiego Olka ten preparat nagminnie ratuje mi życie, więc chwała i cześć wynalazcy suchego szamponu i urodowy nobel dla Wizaż.pl
blizon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-23, 11:49   #74
Koralina91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Bardzo wiele trików Wam zawdzięczam, jedne są bardziej spektakularne, inne po prostu mega proste i praktyczne Pamiętam jeden, dzięki któremu dostałam pracę Czekając na rozmowę o pracę, poszłam do łazienki, by trochę się poprawić- moją zmorą są krótkie włoski, które przy włosach zaczesanych na gładko w kok, wystają z każdej strony i psują cały efekt... Odkąd na Wizaz.pl przeczytałam o triku ze szczoteczką do zębów spryskaną lakierem, zawsze mam w kosmetyczce te dwie rzeczy ( szczoteczkę podwędziłam synkowi, bo mniejsza i łatwiej zmieścić.
Kiedy poprawiałam fryzurę przed lusterkiem, do łazienki weszła inna dziewczyna i najpierw dziwnie na mnie spojrzała, ale kiedy wyjaśniłam co robię, od razu zapytała, czy może podkraść pomysł Pogadałyśmy z 10 minut, po czym okazało się, że to ona ma ze mną przeprowadzić rozmowę o pracę! Teraz jest moją szefową i przyjaciółką Dzięki, Wizaz.pl!
Koralina91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-23, 12:01   #75
defineclose
golddefine
 
Avatar defineclose
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Cienie do powiek

Moją największa zmorą było to, gdy musiałam iść na jakieś ważne spotkanie, czy też wieczorowe wyjście ze znajomymi a nie wiedziałam jak dobrze i czym pomalowac sobie oczy. Dzięki wizaz odkryłam najukochańszą paletkę - I heart MakeUp rosegold Chocolate. Teraz nie rozstaję się bez niej. A na dodatek wątek - "Jak dobrze wykonać makijaż", który jest tu na wizaz nauczył mnie jak ładnie udekorowac sobie twarzyczkę.

Dzięki trikowi urodowemu, który poznałam na wizaz poznałam moją drugą połówkę

PS. Właśnie się zaręczyliśmy

Dziękuję Wizaz
defineclose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-23, 12:02   #76
354
Przyczajenie
 
Avatar 354
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Od zawsze małe usta były moim wielkim kompleksem, próbowałam już chyba wszystkiego aby chociaż optycznie je powiększyć, jednak to na nic. Zdesperowana miałam już je nawet powiększyć w gabinecie medycyny estetycznej, jednak wpadłam na wasz artykuł, w którym polecaliście nałożenie na usta wasabi. I wiecie co? To działa! Usta rzeczywiście są pełniejsze, a szminka wygląda na nich rewelacyjnie, nawet matowa! Dziękuję Wizaż! Dzięki wam pozbyłam się kompleksu
354 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-23, 12:45   #77
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Jakiś czas temu, udało mi się w konkursie na Wizażu wygrać zestaw do włosów od Tresemme. Ucieszyłam się przeogromnie, ponieważ od kilku lat walczę z włosami, które żyją własnym życiem i za nic w świecie nie chcą się zdyscyplinować. Miałam wtedy nadzieję, że skoro tak wiele kobiet chwali sobie ten zestaw to może i dla mnie to będzie wybawienie?
Nadszedł sądny dzień, wiedząc że przyjdzie paczka wyczekiwałam kuriera już od samego rana. Kiedy podpisałam odbiór, od razu poleciałam do łazienki aby wypróbować nowe cudo! I faktycznie! To był pierwszy raz od bardzo dawna, kiedy moje włosy wyglądały wręcz luksusowo, jak po wyjściu z profesjonalnego salonu fryzjerskiego
Nie mogłam przestać ich dotykać, były takie miękkie i odżywione Od tamtej pory na mojej półce goszczą tylko te kosmetyki i jestem zachwycona, że w końcu po tylu próbach trafiłam na swoją kosmetyczną drugą połówkę

Chcę jeszcze pochwalić się, że dzięki pewnej użytkowniczce nauczyłam się prawidłowo suszyć włosy, aby nie żyć z wiecznym sianem na głowie. Chodzi o suszenie głową w dół i oczywiście chłodnym nawiewem, wcześniej nie byłam tego świadoma a teraz znając całą recepturę jestem zachwycona i z całego serca jej dziękuję

Teraz żyję z pięknymi włosami i wiem, że w razie W Tresemme mi pomoże!
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-23, 14:23   #78
Madziula1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Drogi wizażu, ciężko mi podać jeden trik urodowy ponieważ praktycznie cała moja wiedza na temat pielęgnacji czy make up pochodzi od Was. Towarzyszycie mi od wielu lat, nie wiem czy wiecie, ale jesteście ze mną podczas każdych zakupów kosmetycznych, nie wyobrażam sobie zakupu nowego kosmetyku, bez sprawdzenia opinii na Waszej stronie. Dzięki Wam nauczyłam się dbać o swoje włosy, których pewnie połowy bym już nie miała gdyby nie artykuły na temat olejowania, odżywiania, nawilżania, zabezpieczania. Dowiedziałam się jak wiele błędów popełniałam w pielęgnacji swojej cery, nauczyłam się co jej szkodzi, a co pomaga. Na pewno trik, który spokojnie mogę polecić (a poznałam dzięki Wam moje Drogie Wizażanki )jest posmarowanie naszej twarzy na noc maścią z witaminą A. Mam cerę wrażliwą, która często się przesusza i potrzebuje natychmiastowej regeneracji, szczególnie zimą i latem.
Uwielbiam ten portal i bardzo cieszy mnie fakt, że w czasach gdy wszędzie w internecie pełno hejtu, tu go nie widać. Jak dobrze, że jesteście!
Madziula1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-23, 14:25   #79
aagnieszkaa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 6
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Pierwszy jaki poznałam od portalu wizaz.pl trik urodowy
nigdy mi nie przyszedł do głowy.
A więc maseczka z truskawek rozjaśnia piegi
i nie potrzebne są tutaj inne zabiegi.
Wiem też że "ziemniaczana papa" sprawi,
że na moich dłoniach jedwabista miękkość się pojawi.
I jeszcze czasem włosy umyję w piwie
i już się tymi urodowymi poradami wcale nie dziwię.
A o tym, że olejek arganowy działa cuda również od tego portalu się dowiedziałam
i jego przyjaciółką zostałam
aagnieszkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-23, 15:23   #80
Uchynek89
Przyczajenie
 
Avatar Uchynek89
 
Zarejestrowany: 2018-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Zanim poznałam Wizaż.pl zupełnie nie potrafiłam odnaleźć się w gąszczu kosmetycznych trików i inspiracji. Czułam się jak dziecko we mgle, zadawałam sobie pytania: jaki kosmetyk wybrać? co zrobić by codzienna pielęgnacja była bardziej skuteczna? jak domowymi i naturalnymi sposobami poprawić wygląd mojej skóry i włosów? W czeluściach internetu pełno jest odpowiedzi na te pytania, ale niestety tylko nieliczne są chociażby warte uwagi, nie mówiąc o przetestowaniu ich na własnej skórze. Na szczęście pomocna dłoń wyciągnął do mnie ten fantastyczny portal i jego wspaniałe Użytkowniczki. Teraz nie mogę się bez nich, a raczej Was Wizażanki obyć, zabieram Was ze sobą do każdej drogerii, hipermarketu, sklepu – Wasza rada rozwiewa moje wątpliwości i naprowadza mnie na właściwe tory. A, że poszukiwanie to natura mądrości postanowiłam podzielić się moimi przemyśleniami – sama od niedawna wrzucam recenzje przetestowanych produktów i mam nadzieję, że choć trochę odwdzięczam się tym sposobem za pomoc, którą ja otrzymuję
Ale dość lania wody – mój ulubiony trik? Trudno wybrać jeden, bo jest inspiracje można czerpać garściami. Opiszę w takim razie najnowszy. Po pierwsze i najważniejsze – jestem maniaczka kręcenia, układania, stylizowania włosów. Robię to w zaciszu domowym, rzadko chodzę do fryzjerki, głównie dlatego, że robienie sobie fryzury to dla mnie fajna zabawa. Uwielbiałam kręcić włosy już w dzieciństwie – do nakładania loków, kręcenia lokówka, zaplatania warkoczyków i rozpuszczania ich zatrudniałam tatę. Dzięki jego pomocy na każdej imprezie szkolnej wyglądałam szałowo. Teraz nadal szukam innowacyjnych metod szybkiego i skutecznego kręcenia włosów. Ostatnio z super skutkiem wypróbowałam jedną z nich na wesele. Kupiłam opaskę na gumce, po czym wokół niej w dwóch pasmach zakręciłam włosy. Dodatkowo ozdobiłam je spinką w kolorze sukienki i voila – dziewczęce, ładne upięcie gotowe Podczas zabawy postanowiłam się przeistoczyć – rozpuściłam włosy, a oczom mojego partnera i innych gości ukazały się piękne loki. Najlepszym komentarzem były słowa mojego mężczyzny – „chciało Ci się?”. Pewnie, że tak! Nie wymagało to absolutnie żadnego zachodu. Po skończonej imprezie czas na kolejna inspirację – cukrowy peeling skóry głowy. Idealnie oczyszcza włosy, dzięki czemu wyglądają pięknie i zdrowo. Super! Cóż ja bym zrobiła bez Wizaż.pl? A to tylko dwie z mnóstwa trików, bez których nie wyobrażam sobie życia Czekam na kolejne!
Uchynek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-23, 15:36   #81
kasia2006222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 6
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Moim ulubionym trikiem, który poznałam na wizażu, a które na dobre zagościlo w moim życiu to podkreślanie dolnej linii wodnej cielistą kredką. Do tej pory wykorzystywałam w tym celu czarną kredkę bezmyślnie pomniejszając swoje oko i czyniąc spojrzenie ponurym i przygaszonym. Teraz używając cieliste kredki dokonałam spektakularnej metamorfozy mojego spojrzenia. Oko otwarło się optycznie a spojrzenie nabrało blasku. Uwielbiam ten efekt powiększenia, który sprawił że poczuam się i wyglądam zdecydowanie modziej i promienniej.
__________________
Katarzyna Bieleń
kasia2006222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-23, 15:56   #82
hostessadorota
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

moj ulubiony trick urodowy. jakis czas temu czytalam na wizażu.o tym jak pogrubic cienkie rzesy,, bardzo szybko wyprobowalam ten trick. Nalezy przed nalozeniem tuszu na rzesy, trzeba rzesy opruszyc sypkim pudrem, nastepnie dokladnie nalozyc mascare, i znow delikatnie opruszyc rzesy sypkim pudrem, kolejnym etapem jest ostatnie tuszowani rzes
hostessadorota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-23, 16:22   #83
Teofila24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 2
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Portal Wizaż.pl kojarzy mi się ze sposobami na utratę wagi oraz na jej wzrost. Teza dość kontrowersyjna, ale już tłumaczę o co dokładnie chodzi. Utraty wagi wyjaśniać nie trzeba, na stronie pojawiały się zarówno przepisy na dietetyczne potrawy jak i gotowe zestawy ćwiczeń. Natomiast na wadze dzięki Wizażowi przybieram nie ja, a mój portfel. Dzieje się tak, bo to, co ostatnio najbardziej cenie w pielęgnacji nie wymaga dużych nakładów finansowych i "odchudzania portfela". Dzięki Wam, droga redakcjo odkryłam świat kosmetyków DIY i otworzyłam domowe laboratorium, dzięki któremu poprawia się zarówno moja cera jak i humor, bo robienie kosmetyków własnoręcznie sprawia mnóstwo frajdy.
Podstawowym „kosmetykiem”, z którego korzystam na co dzień i zarazem składnikiem moich ulubionych trików, które znalazłam na Wizażu jest ocet jabłkowy. Odkryłam go dzięki artykułowi „Twoja twarz wciąż się „świeci”? Mamy na to naprawdę skuteczny sposób”, który pojawił się na portalu rok temu, dokładnie 16 lutego. Podano w nim przepis na tonik z tego specyfiku: 1 łyżka nierafinowany i niefiltrowany octu jabłkowego na 2-3 łyżki wody. Początkowo, podobnie jak autorka artykułu Agnieszka Pulikowska, popukałam się w czoło, ale ponieważ moja twarz świeciła się jak żarówa postanowiłam zaryzykować. Od tego czasu nie wyobrażam sobie codziennej pielęgnacji bez tego toniku. Ocet jabłkowy rzeczywiście – tak jak podano w artykule – „działa przeciwbakteryjnie, przeciwzapalnie i przeciwgrzybicznie, a przy tym doskonale zmniejsza wydzielanie sebum i widoczność blizn po trądziku”, poza tym kosztuje grosze, a jest bardzo wydajny. Dodatkowo pomaga w pielęgnacji włosów - płukanka z octu jabłkowego (na którą prosty przepis: wymieszanie łyżki octu i szklanki ciepłej wody też znalazłam na Waszym portalu)świetnie ujarzmia moje puszące się kosmyki. Dziękuje Wam za to, że mogłam go odkryć.
Teofila24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-23, 16:29   #84
Kaya000000
Przyczajenie
 
Avatar Kaya000000
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Portal wizaz.pl poleciła mi koleżanka, która właściwie wszystkie swoje kosmetyki kupiła po rekomendacji Wizażanek i była nimi zachwycona. Dopiero od niedawna aktywnie uczestniczę w tworzeniu recenzji, choć to świetny sposób żeby podzielić się swoimi doświadczeniami
Jednym z ciekawszych urodowych trików, który świetnie sprawdza się w sezonie letnim i został moim ulubionym, jest podkreślenie opalenizny olejkiem Nuxe. Najbardziej spodobała mi się formułą tego produktu, która praktycznie od razu wchłania się i sprawia że skóra jest gładsza. Drobinki zawarte w olejku pozostawiają na niej delikatny blask, subtelnie podkreślający opaleniznę. Do tej pory żaden z podobnych produktów mnie sobą nie zachwycił.

Na pewno nie przestanę szukać urodowych inspiracji na Wizażu!!
Kaya000000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-23, 17:11   #85
Malinowa21a
Przyczajenie
 
Avatar Malinowa21a
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Moje "potajemne"wizyty na Wizażu były już jako dziewczynki, kojarzyłam szatę graficzną i czytałam co mnie interesowało, albo recenzje kosmetyków, choć jeszcze nie miałam konta i nie pisałam recenzji- ten etap trwa krócej. Mam kilka stronek w internecie, które są dla mnie mega ważne i nie ma dnia, abym ich nie odwiedzała- w tym oczywiście Wizaż. Jeśli chodzi o wygląd i pielęgnację to 90% tego co zależne ode mnie zawdzięczam Wizażowi. Triki? znalazłabym ich mnóstwo, ale wskażę, te które naprawdę zmieniły moje życie- dosłownie.

1. Baza pod tusz do rzęs i puder transparentny- ktoś powie, że to banał, ja mówię, że od momentu, kiedy zaczęłam tak robić jestem notorycznie pytana, czy mam sztuczne rzęsy. ( a jak na swoje o zgrozo 23 lata, nigdy nie miałam robionych rzęs )
Ps. nie są to pajęcze nogi więc sztuczne pozytywnie

2. Nie wiem, czy to trik, patrząc z perspektywy czasu z pewnością. Chodzi o to, że na Wizażu zostałam uświadomiona jak bardzo ważne jest stosowanie kremów z filtrem UVA nawet jak jest POCHMURNO

3. Wymieszanie podkładu Revlon Colorstay, lub Estee Lauder Double Wear z ulubionym kremem nawilżający- latem to petarda! Efekt zdrowej, nie błyszczącej, doskonałej skóry, która wygląda przy tym mega naturalnie i sprawia wrażenie "nagiej".

Ogólnie to forum uznaję za kopalnię wiedzę i miejsce, w którym mogę miło spędzić czas, a przy tym wiele się nauczyć
Malinowa21a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-23, 18:10   #86
yaagatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Wizaż towarzyszy mi przy każdym dylemacie kosmetycznym. I to nie tylko dlatego, że go lubię, ale lubi także go moja wyszukiwarka, która zawsze bezbłędnie przekierowuje mnie na wizaz.pl
Odpowiedzi na nurtujące mnie pytania znajduję zawsze, dlatego kiedy moja mama dwa lata temu zachorowała na raka i zaczęła chemioterapię - także i wtedy tutaj zajrzałam. Wiadomo, że wypadania włosów nic nie zniweluje, bo to po prostu musi się stać, jednak kiedy włosy zaczęły odrastać, i ja zaczęłam szukać patentów na ich szybszy przyrost, zagęszczenie czy urodowe triki.
Oprócz tego, iż odnalazłam pełno szamponów, maseczek i co najważniejsze - wcierek, dowiedziałam się o ciekawym triku na 'szybkie zagęszczenie włosów'. Niestety jest to tylko złudna iluzja, jednak w przypadku krótkich i rzadkich włosów mamy, świetnie 'oszukuje' oko. Otóż mama zdecydowała się na makijaż głowy! W newralgicznych miejscach gdzie włosów było mniej - delikatnie przyciemniała sobie skórę cieniami. Ja także postanowiłam wcielić ten pomysł w życie! Kiedy robię kucyka to z bogu głowy, wyżej nad uszami, mam brzydkie prześwity, które wyglądają nieestetycznie. Dlatego na jakieś wyjścia delikatnie przyciemniam sobie cieniem dobranym pod kolor moich włosów, miejsca, które prześwitują. Wszystko wygląda idealnie, a ja z mamą łatwym sposobem zagęszczamy sobie włosy na głowie
yaagatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-23, 19:01   #87
NATALA5214
Raczkowanie
 
Avatar NATALA5214
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 101
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Na Wizażu trafiłam mając 15 lat, więc jestem tu od 7 lat i dzięki niemu zaczęłam swoją przygodę z makijażem i generalnie dbaniem o siebie. Moim totalnym hitem odkrytym własnie dzięki Wizaż jest olejowanie włosów. Sama nigdy bym chyba na to nie wpadła, a teraz nie wyobrażam sobie pielęgnacji włosów i nie tylko bez olejków. Drugim największym odkryciem jest domowy peeling kawowy <3 Dzięki Wiażankom poznałam takie perełki jak olejek Babydream fur Mama, podkład Estee Lauder Double Wear (który przetrwa wszystko) i mój ukochany Banana Loose Powder z Wibo .
NATALA5214 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-23, 19:18   #88
niezapominajka62
Przyczajenie
 
Avatar niezapominajka62
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 14
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Po kuracji dermatologicznej czy kwasach u kosmetyczki odkryłam idealny dla cery tłustej,która także potrzebuje nawilżenia i odżywienia.Krem kojąco-regenerujący ZINALFAT wielokrotnie uratował mnie użyty na noc kiedy następnego dnia musiałam "jakoś" wyglądać.
Problem z zeschniętym tuszem?Dodaje odrobinę kropel do oczu i maskara maluje pięknie bez rozmazywania się
Pomysł z trzymaniem pędzli za szybą w witrynie jest genialny,nic się nie kurzy i nie brudzi jak nowe.
Oraz świeczka,spala kurz dodatkowo pięknie pachnie i tworzy przytulny nastrój szczególnie melancholijną jesienią.

Edytowane przez niezapominajka62
Czas edycji: 2018-07-23 o 19:22 Powód: poprawa błędów ortograficznych
niezapominajka62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-23, 19:23   #89
agf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 13
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Podkładów testowałam dziesiątki. Jedne płynne, inne o gęściejszej konsystencji, musy, cuda wianki. Jednak nigdy do końca nie byłam zadowolona, bo albo za szybko zasychały i nie dały się ładnie rozprowadzić albo źle kryły albo, co doprowadza mnie do furii, a z wiekiem będzie jeszcze gorzej -uwidoczniały zmarszczki w okolicy oczu.
Któregoś razu przeczytałam na wizażu o nowym sposobie nakładani podkładu wraz z olejkiem.

I to okazał się trick pomocny mi jak żaden inny. Nawet gęste, dobrze kryjące podkłady dzięki tym kropelkom olejku ładnie się rozprowadzają, bo nie zasychają na twarzy za szybko, efekt krycia jest taki jak powinien być, a podkład nie wchodzi w zmarszczki i w końcu nie mam efektu fugi
agf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-23, 19:29   #90
claudia__95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1
Dot.: Ulubiony trik urodowy, który poznałaś dzięki Wizaz.pl –wygraj urządzenie Reming

Wizaz jest zawsze na czasie!! Dzięki Wam zdecydowałam się na swoje pierwsze ombre Zawsze chciałam coś zmienić w swojej fryzurze, to u was pierwszy raz dowiedziałam się o tej metodzie. Spróbowałam i co...?? To była moja najlepsza "urodowa" decyzja. Fryzura zrobiła wrażenie, a oczywiście inspirowałam się zdjęciami, udostępnione na stronie Wizaz. Oby tak dalej!!
claudia__95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Konkursy na wizaz.pl


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-07 01:25:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:38.