tabletki wspomagające - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-11-14, 08:16   #1
Vectraa
Rozeznanie
 
Avatar Vectraa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Pyrlandia
Wiadomości: 595

tabletki wspomagające


Hej,
wiem, że pewnie otworzę puszkę pandory i zaraz wyleje się tutaj fala hejtu i "dobrych rad" ale mam problem.
muszę zrzucić 20kg, zaczynam z wagi 85
liczę kalorie(1470 wg zapotrzebowania), ruszam się ale moim problemem jest wieczorne jedzenie.
od 1.5 miesiąca waga nie ruszyła.
W związku z tym szukam jakichś tabletek "wspomagających" i ograniczających łaknienie. Czy ktoś może coś podpowiedzieć?
oczywiście mogę zamówić coś z pierwszej lepszej strony, ale wolałabym, żeby ktoś się wypowiedział z doświadczenia.
jeśli nie chcesz pisać na forum, zapraszam na PW.
__________________
'Odwaga, to nie brak strachu lecz świadomość, że w pewnych sytuacjach potrafisz nad nim zapanować. Odważni nie żyją wiecznie, za to ostrożni nie żyją wcale."






Vectraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-23, 11:20   #2
NataliaUry
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 11
Dot.: tabletki wspomagające

Hej, jeżeli już chcesz wspomagać efekty odchudzania to tylko naturalnymi suplementami. Problem z nadmiernym apetytem i wieczornym podjadaniem rozumiem doskonale. Występował on u mnie zazwyczaj kiedy w ciągu dnia zjadłam za mało, dlatego obecnie staram się by wszystkie 5 posiłków było podobnych objętościowo, chociaż kolacje zazwyczaj jem mniejsze właśnie dlatego, że apetyt nie jest taki duży, kiedy w ciągu dnia się nie głodzę. W pohamowaniu apetytu, zwłaszcza ochoty na słodycze pomogły mi naturalne tabletki xxx miały zbawienny wpływ na moje słodyczowe zachcianki, a i efekty ćwiczeń zauważyłam szybciej

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2021-11-04 o 13:05 Powód: link
NataliaUry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-29, 22:57   #3
farciara1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 42
Dot.: tabletki wspomagające

Hej!
Wieczorne podjadanie jest najpewniej spowodowane zbyt małym spożyciem kalorii w ciągu dnia. Nie chudniesz, bo organizm prawdopodobnie przestawił się na tryb "oszczędny".

Poleciałbym Ci jeszcze raz obliczyć swoje całkowite zapotrzebowanie kaloryczne, odjąć od tego około 200-300kcal i więcej ruchu.
Jako suplementy diety to najbezpieczniej będzie wprowadzić jakieś zioła.
Ale pamiętaj że one są jedynie dodatkiem, bez prawidłowo ułożonej diety nie schudniesz zażywając nawet 1 listek suplementów dziennie.

Jeżeli chciałbyś możesz do mnie napisać na PV, mogę Ci pomóc dostosować dietę pod Twoje zapotrzebowanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
farciara1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-29 23:57:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:40.