"odgnieciony"paznokie ć - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-24, 19:22   #1
gonieczka_o
Raczkowanie
 
Avatar gonieczka_o
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: moje male krolestwo ;-)
Wiadomości: 323

"odgnieciony"paznokie ć


Może pomożecie? moja siostra paskudnie odgniotła sobie paznokcie na stopach od niewygodnego obuwia. Wzgląda to fatalnie, bo chodzi o duże palce u stóp a jest środek lata! Dwa dni bólu a teraz paznokcie zaczynają ciemnieć. Czy jest sposób, żeby zapobiec ich utracie?Odrastanie trwa wieki .... jest lato i jak tu można założyć klapeczki i pokazać stopy? z góry dzięki za pomoc!
__________________



"Live as if you were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever" (Gandhi)

Love doesn't make the world go round. Love is what makes the ride worthwhile.
~ Franklin P. Jones
gonieczka_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 11:10   #2
OOO Kika OOO
Rozeznanie
 
Avatar OOO Kika OOO
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 986
Dot.: "odgnieciony"paznokie ć

Jedyne co mi się nasuwa na myśl, to pomalowanie ich na jakiś ciemny kolor, żeby nie było widać tych plam. Ale to tylko taki mój szalony pomysł i pewnie dla paznokci w takim stanie nie jest to najlepsze i najzdrowsze rozwiązanie. Może siostra powinna wybrać się do dermatologa, a on zapewni fachową pomoc?
__________________
-Co dzisiaj robimy?
-To co zwykle: spróbujemy opanować świat!
OOO Kika OOO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 09:38   #3
Maxsia_
Rozeznanie
 
Avatar Maxsia_
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 718
Dot.: "odgnieciony"paznokie ć

Wielejuz takich pazórków widziałam, nic sie nie martw niepowinny zejsc, tylko niestety te krwiaki zostaną dopoki pazurek całkowicie nie odrosnie Pomalujcie je na ciemny kolorek tak jak napisala koleżanka wyzej, i po sprawie
__________________
Dieta ala MŻ
Maxsia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 11:16   #4
kamakrk
Zadomowienie
 
Avatar kamakrk
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 342
Dot.: "odgnieciony"paznokie ć

ja się tak załatw w zeszłym roku... niby na początku nie było strasznie ale później zaczęły się dziać straszne rzeczy... pazurek na początku ściemniał, później odgnieciona część zrobiła się mleczno-żółto-biała a na końcu odczepiła się od odrośniętego z macierzy pazurka i najpierw trzeba było na nią strasznie uważać bo każdemu dotknięciu towarzyszył ból aż w końcu usunąć. pazurek tak na prawdę jeszcze nie jest całkiem zdrowy choć minął już ponad rok. nie chcę to nikogo straszyć ale tak też się może zdażyć. w tej chwili kolorowy, ciemny lakierek i w klapeczki...
kamakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 13:14   #5
zabunia3001
Raczkowanie
 
Avatar zabunia3001
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 134
Dot.: "odgnieciony"paznokie ć

Witam, mam ten sam problem rok temu w lipcu odgniotłam strasznie jednego pazurka u dużego palca w pracy, siniak zszedł ale została jeszcze taka zgrubiałość na paznokciu w takiej barwie żółto-mlecznej jak pisała koleżanka wyżej, czy po całkowitym zrośnięciu paznokietek będzie taki ładny jak kiedyś?? załamana jestem jak na niego patrze, byłam u lekarza ale nie kazał mi przy nim grzebać tylko czekać aż zrośnie ale to tak długo trwa
__________________
Dbam o pazurki...
Włosomaniaczka... kłaczki-biedaczki rośnijcie - odstawiam prostownice

zabunia3001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:18.