szampon przeciwłupieżowy na zmycie farby,szamponetki - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-21, 13:42   #361
takababa
Raczkowanie
 
Avatar takababa
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 80
Dot.: Jak zmyć zieloną szamponetkę?

Farba nic nie da nawet jeżeli jest to "tylko" czerwony refleks, nie typowa intensywna czerwień?
takababa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-21, 14:02   #362
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Jak zmyć zieloną szamponetkę?

prawda jest taka ,ze te wszytskie szamponetki tez sa trwale tak jak farby,tylko nazwa wprowadza w blad i czesto ludzie to odkrywaja dopiero jak sie nie chca zmyc
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-22, 12:39   #363
burtonka
Raczkowanie
 
Avatar burtonka
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 78
Dot.: Jak zmyć zieloną szamponetkę?

a ja zapytam o coś innego - gdzie dorwała zieloną szamponetkę?

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Cytat:
Napisane przez takababa Pokaż wiadomość
No to się podłączę bo sytuacja identyczna tylko szamponetka była czerwonopodobna z Palette
Kolor wypłukał się bardzo nierównomiernie - dół wrócił do normy ale przy głowie są sprano czerwone (gdyby było na odwrót to pewnie by ścięła).
Przerobiłyśmy szampon przeciwłupieżowy sam i w połączeniu z sodą oczyszczoną, maskę z miodu, cytryny a nawet coś w stylu kąpieli rozjaśniającej ale z blondem zamiast rozjaśniacza. Efekt żaden albo prawie żaden. I też się zastanawiamy czy testować inne domowe metody (podobno drożdże mogą coś dać) czy sobie odpuścić i brać się za normalne farby. Zaczęłam już planować kupno profesjonalnego blondu 8 (naturalne ma średni blond mysi) ale nie wiem czy jest szansa że to przykryje czerwonawe refleksy?
Myślałam też o sprayu rozjaśniającym John Frieda ale nie używałam tego nigdy i trochę mam obawy.
Co myślicie?
czerwień neutralizuje się zielenią, ew. jeżeli jest bardziej rudawy to spróbowałabym użyć niebieskiego tonera
burtonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-22, 20:05   #364
takababa
Raczkowanie
 
Avatar takababa
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 80
Dot.: Jak zmyć zieloną szamponetkę?

Hmmm... Coś w stylu szamponów/płukanek niebieskich do blondów?
Bo coraz częściej myślę o kupnie profesjonalnej 8 może w połączeniu z 8.13...? Ale gdyby się obyło bez farb to byłoby super...
takababa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-23, 16:09   #365
takababa
Raczkowanie
 
Avatar takababa
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 80
Dot.: Jak zmyć zieloną szamponetkę?

Byłam dziś po farbę w sklepie fryzjerskim i kobieta przyzmała, że dotychczas słyszała o jedynym skutecznym sposobie na wymycie szamponetki - woda chlorowana jak z basenu. My na basen teraz nie mamy jak i gdzie ale myślę nad preparatami do basenów ogrodowych w jakichś sensownych proporcjach. Ale nie mogę trafić w nocie żeby ktoś w tym celu przygotowywał wodę tylko że przy okazji kąpieli się farby wypłukują.
takababa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-24, 03:19   #366
Lmao0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 2
Jak zmyć z włosów farbę Loreal casting creme?

Farbowałam włosy farbą loreal casting creme w kolorze 100 lukrecja, czyli czarnym. Okazało się, że wcale nie wygląda na mnie tak dobrze jak myślałam, co ja wygaduje; wygląda fatalnie! Pilnie potrzebuję sprawdzonych sposobów na szybkie zmycie tej farby z włosów, na opakowaniu pisze, że farba trwała do 28 myć. Mam włosy grube, gęste i w kolorze ciemnego brązu jeżeli to ma jakieś znaczenie. Jestem zdesperowana, to pilne! Z góry dziękuję
Lmao0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-27, 00:06   #367
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Jak zmyć z włosów farbę Loreal casting creme?

Cytat:
Napisane przez Lmao0 Pokaż wiadomość
Farbowałam włosy farbą loreal casting creme w kolorze 100 lukrecja, czyli czarnym. Okazało się, że wcale nie wygląda na mnie tak dobrze jak myślałam, co ja wygaduje; wygląda fatalnie! Pilnie potrzebuję sprawdzonych sposobów na szybkie zmycie tej farby z włosów, na opakowaniu pisze, że farba trwała do 28 myć. Mam włosy grube, gęste i w kolorze ciemnego brązu jeżeli to ma jakieś znaczenie. Jestem zdesperowana, to pilne! Z góry dziękuję
Szampon oczyszczający lub przeciwłupieżowy

Wysłane z mojego G3212 przy użyciu Tapatalka
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-09, 13:43   #368
czarnaroza
Raczkowanie
 
Avatar czarnaroza
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 77
GG do czarnaroza
Dot.: Jak zmyć z włosów farbę Loreal casting creme?

A co nałożyć na spraną już granatową czerń z castinga?
Został mi fioletowo- szary poblask- na niektórych pasemkach mocniejszy, w pochmurną pogodę włosy wyglądają na ciemnobrązowe- w słońcu i ogólnie w dziennym świetle jak średni blond z blond lub szarym refleksem. Nie zapowiada się, żeby sprało się bardziej.
Mam na stanie mroźne mochaccino i dwa Loreale 7.1 i myślę, czy coś ten "czarny poblask" przykryje.
__________________
A przede mną niedokończony wiersz...

czarnaroza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-31, 18:19   #369
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Jak zmyć z włosów farbę Loreal casting creme?

Cytat:
Napisane przez czarnaroza Pokaż wiadomość
A co nałożyć na spraną już granatową czerń z castinga?
Został mi fioletowo- szary poblask- na niektórych pasemkach mocniejszy, w pochmurną pogodę włosy wyglądają na ciemnobrązowe- w słońcu i ogólnie w dziennym świetle jak średni blond z blond lub szarym refleksem. Nie zapowiada się, żeby sprało się bardziej.
Mam na stanie mroźne mochaccino i dwa Loreale 7.1 i myślę, czy coś ten "czarny poblask" przykryje.
Nie przykryje a popielaty refleks zrobi jeszcze większą burosc

Wysłane z mojego G3212 przy użyciu Tapatalka
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-23, 15:51   #370
Martiii99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 1
Pomocy!!! Za ciemny kolor!

Moje wlosy byly niby brazowe ale ich odcień raczej wpadal w orzech, nie podobaly mi sie i zależało mi na uzyskaniu pięknego ciemnego brązu niczym Julia Wieniawa. Mam wlosy w sredniej kondycji staram sie ich nie obciążać wiec postanowilam wybrac sie do drogerii i zakupiłam farbe Loreal Casting Creme Gloss o numerze 300 ciemny brąz, dlugo zbieralam sie czy aby na pewno chce je pofarbowac i w końcu sie zdecydowalam. Wlosy wyszly okropnie z przodu mam czarne tzn na czubku glowy sa czarne i gdzies na srodku pojawiaja sie plamy brazowe a koncowki wsciekly czarny wygladaja okropnie!! Potrzebuje pomocy bo nie mam pojecia jak pozbyc sie tych czarnych wlosow, na farbie jest napisane ze zejdzie za 28 myc ale sa wakacje i nie mam zamiaru siedzieć w domu i czekac az zejdzie kolor;((((
Martiii99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-15, 09:01   #371
anonimowa444
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1
farba l'oreala, miał być ciemny brąz a wyszedł czarny

Hej! Potrzebuje ratunku, nie wiem co mam zrobić, pofarbowalam włosy farba l'oreala, miał być ciemny brąz a wyszedł czarny. Co zrobić żeby farba się zamyła, spłukała? Czytałam o szamponach przeciwłupieżowych, to działa? Błagam pomóżcie 🙏
anonimowa444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-17, 19:57   #372
Patty97
Przyczajenie
 
Avatar Patty97
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 22
Dot.: farba l'oreala, miał być ciemny brąz a wyszedł czarny

Cytat:
Napisane przez anonimowa444 Pokaż wiadomość
Hej! Potrzebuje ratunku, nie wiem co mam zrobić, pofarbowalam włosy farba l'oreala, miał być ciemny brąz a wyszedł czarny. Co zrobić żeby farba się zamyła, spłukała? Czytałam o szamponach przeciwłupieżowych, to działa? Błagam pomóżcie ��
Gdy mialam taki problem, sprawdziło się :
-maska kallos color z dodatkiem sproszkowanej witaminy c(łyżka )
-umycie zwykłym mydłem, a potem szamponem i na to odzywka, bo włosy po mydle są niefajne , ale dużo kolor schodzi
-naolejowanie przed myciem całych włosów olejem kokosym , najlepiej na noc i powtórzenie tego co wyżej
Patty97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-19, 09:58   #373
Fraczka88
Raczkowanie
 
Avatar Fraczka88
 
Zarejestrowany: 2019-05
Lokalizacja: Miłobądź
Wiadomości: 72
Dot.: Re: usuwanie farby!! POMOŻCIE DZIEWCZYNY!

Ja widziałam u siebie, ze jednak kolor po szamponie przeciwłupieżowym mi zaczął blednąć, ale jednak czy to jest jakas konkretna zależność o nie wiem. na pewno kolor będzie "sprany", ale nie zejdzie do naturalnego koloru.
Fraczka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-14, 18:53   #374
pudrowe_cukieraski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 18
Ciemny brąz wyszedł za ciemny . HELP

Od początku . Moje włosy są dość mocno już zmęczone zabiegami. Są cienkie i wrażliwe. Chciałam zafarbować odrost i na moje nieszczęście pokusiłam się o farbę Wellaton 3.0 . No są prawie , że czarne. Potrzebuje pozbyć się takiej ciemnicy na głowie. Nie oczekuje zostąc blondynką ale chciałabym bardziej odcień na poziomie 4. Czym mogę tą czernicę zmyć z włosów albo wywabić? Pomocy .
pudrowe_cukieraski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-28, 20:36   #375
Baska310891
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 1
Szamponetka Schwarzkopf Palette

Hej, popełniłam najgłupszy błąd, ale mniejsza. Wczoraj pofarbowałam włosy „szamponetką”. Generalnie narazie spłukuje się normalnie (spanikowana umylam już włosy 4 razy, czytając opinie z wizażu) Gdy myje włosy woda jest czarna, wiec chyba wszystko gra. Używałam już sody oczyszczonej, mocnego szamponu i oleju kokosowego, co lekko zmyło kolor. Jednak zależy mi na tym żeby szybko go usunąć ( oczywiście nie całkowicie, ale żeby był delikatniejszy) naturalne moje włosy to ciemny brąz). Co polecacie do częściowego usunięcia tego koloru? Po opiniach widzę, że kolor się nie chce zmywać, więc chce jak najszybciej działać. Z góry bardzo dziękuje za pomoc i jestem świadoma swojej głupoty.
Baska310891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-29, 09:10   #376
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 359
Dot.: Szamponetka Schwarzkopf Palette

Cytat:
Napisane przez Baska310891 Pokaż wiadomość
Hej, popełniłam najgłupszy błąd, ale mniejsza. Wczoraj pofarbowałam włosy „szamponetką”. Generalnie narazie spłukuje się normalnie (spanikowana umylam już włosy 4 razy, czytając opinie z wizażu) Gdy myje włosy woda jest czarna, wiec chyba wszystko gra. Używałam już sody oczyszczonej, mocnego szamponu i oleju kokosowego, co lekko zmyło kolor. Jednak zależy mi na tym żeby szybko go usunąć ( oczywiście nie całkowicie, ale żeby był delikatniejszy) naturalne moje włosy to ciemny brąz). Co polecacie do częściowego usunięcia tego koloru? Po opiniach widzę, że kolor się nie chce zmywać, więc chce jak najszybciej działać. Z góry bardzo dziękuje za pomoc i jestem świadoma swojej głupoty.
Tak jak piszesz- częste mycie, ale żeby nie przesuszyć włosów to metodą OMO- nałóż odżywkę lub maską (nawet na suche włosy), pozostaw na jakiś czas (co najmniej 15 minut), potem mycie, odżywka i spłukanie. Za jakiś czas kolor powinien się całkiem wypłukać. Też już to przechodziłam, bez obaw
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-20, 08:28   #377
agatanaturalnie
music is my best friend ♫
 
Avatar agatanaturalnie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 30 500
Dot.: szampon przeciwłupieżowy na zmycie farby,szamponetki

Czy któraś z was używała sody oczyszczonej? Jak efekty?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
agatanaturalnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-20 08:28:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:17.