linola - krem, maść - do pani Beatki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-10-19, 11:54   #1
obsession
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 177

linola - krem, maść - do pani Beatki


Chciałabym się dowiedzieć, czy można tego używać na co dzień w celu łagodzenia podrażnień ( a konkretnie na noc, dodatkowo przy dirosealu). Jest to krem (w wersji bardziej lub mniej tłustej) zawierający kwas linolowy, stosowany u dzieci przy atopowym zapaleniu skóry.
Kiedyś go używałam dość długo, przepisała mi go moja genialna pani dermatolog, ale wtedy miałam duże problemy z cerą i robiłam to pod okiem lekarza (stany zapalne, wysypki itp.)Linola pomogła rewelacyjnie!!! Łagodzi bowiem wszelkie podrażnienia. Z tego, co o niej znalazłam w internecie (chodzi o linolę, bez żadnych innych liter w nazwie, które mówią o "dodatkach", np. linola d z dziegciem)- zawiera tylko nienasycone kwasy tłuszczowe, i to one podobno tak dobrze działają na cerę. Ale czy można używać jej zimą do pielęgnacji cery wrażliwej i naczynkowej na noc, gdy skóra "szaleje" od zmian temperatury i różnic w wilgotności powietrza (kaloryfery) - bez porady lekarza???
obsession jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-19, 12:22   #2
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: linola - krem, maść - do pani Beatki

Linola to kosmetyki polecane nawet dla niemowlaczków.Możesz używać ten krem ,szczególnie że obserwujesz po nim poprawę wyglądu cery. jeżeli Twoja cera nie jest chora (tzn.bez stanów zapalnych ,wysypki itp) to możesz stosować ten krem bez konsultacji z lekarzem.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-19, 13:16   #3
obsession
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 177
Re: linola - krem, maść - do pani Beatki

Dziękuję bardzo za szybką odpowiedź
Bardzo się cieszę, że można go używać normalnie (ja go miałam na receptę) bo dla mnie był naprawdę wyśmienity - bardzo łagodny i koił skórę podrażnioną (jeden z nielicznych kosmetyków, które tak szybko mi pomagały)
obsession jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:53.