paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-10, 14:59   #61
Francescapralka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

zastanawiam się nad kupnem, ale boję się, że zniszcze sobie nieodwracalnie ząbki
__________________
66 -65-64-63-62-61-60
Francescapralka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 22:11   #62
Eventuate
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 28
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Cytat:
Napisane przez dlaczegoniemoge Pokaż wiadomość
zestaw zawiera 28 pasków do 7 dniowej kuracji. Czyli używamy tylko przez tydzień i zostaje nam na jeszcze kolejny tydzień na powtórzenie kuracji?

Niee
Masz 28 pasków na jeden tydzień, 14 pasków na górne zęby i tyle samo na dolne. Ale musisz używać je 2 razy dziennie, np. rano i wieczorem. Więc wystarcza ich na tydzień
Ja ogólnie nie polecam, ale jak wiadomo na każdego działa co innego.
Pozdrawiam
Eventuate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 20:58   #63
Patrycja12521
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 59
GG do Patrycja12521
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

A czy ból po wybielaniu utrzymuje się po wybieleniu czy znika po zakończeniu kuracji?
__________________
Upijam się hiszpańskim klimatem...
Wrócę jak mi się znudzi
Patrycja12521 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 21:31   #64
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

a ja ze swojej strony bardzo bym poleciła te paski
zęby wybieliły mi się bardzo ładnie, bez porównania co do tego, co miałam wczesniej. Nie mam zdjecia przed kuracją, ale pokażę po.
Zęby bolały mnie tylko przez jeden dzien i nie odczułam w żaden sposób nadwrażliwości. Wiadomo, ze kazdy odczuwa inaczej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010014.jpg (9,7 KB, 1615 załadowań)
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 21:33   #65
Ashira
Wtajemniczenie
 
Avatar Ashira
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 521
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

ja niestety mam już praktycznie taki sam kolor jak przed wybielaniem ( a wybielalam na wielkanoc jakoś). ale fakt faktem pilam herbate i kawę.
Ashira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 11:20   #66
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Cytat:
Napisane przez Celestia Pokaż wiadomość
a ja ze swojej strony bardzo bym poleciła te paski
zęby wybieliły mi się bardzo ładnie, bez porównania co do tego, co miałam wczesniej. Nie mam zdjecia przed kuracją, ale pokażę po.
Zęby bolały mnie tylko przez jeden dzien i nie odczułam w żaden sposób nadwrażliwości. Wiadomo, ze kazdy odczuwa inaczej
to zdjęcie zachęciło mnie do kupna śliczne ząbki
My Life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 11:38   #67
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

dziś pierwszy raz przykleiłam paski crest właśnie z nimi siedzę mam jednak dziwne wrażenie ze one sa tj suche- tzn bez problemu sie przykleiły i tak dalej, ale dziewczyny pisały kiedyś ze jak sie je ma na zebach to zel aż puchnie i robi sie go wiecej a u mnie tego nei ma nie wiem, moze jest z nimi cos nie tak... a moze to przez to, ze nad gorne i pod dolne zeby wepchałam sobie chusteczki pozwijane, zeby slina nie miala dostepu do zebów podczas wybielania. Robilam tak jak wybielalam kiedys białą perłą i efekty były super, bo żel się nie rozcieńczał
__________________
zaręczyny: 11.10.2008
ślub cywilny: 6.12.2008
ślub kościelny: 18.07.2009
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-08, 17:24   #68
19niki96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2
Exclamation Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

hej
mam problem bo nie mylam zebow w dziecinstwie w teraz mam 14 lat i mam problem bo mam strasznie zółte zebyco mi bardziej poradzacie paski blend-a-med whitestrips czy crest?:confused :
odpisujcie szybko: cmok:
19niki96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 19:20   #69
anyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Z O-ki
Wiadomości: 10
GG do anyna
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Używałam tych pasków i są całkiem niezłe. Nie miałam specjalnie żółtych zebów. A teraz mam białe !łoł xD
__________________
Aniuś
anyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 11:39   #70
19niki96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

a ma ktos moze jakies zdjecie przed ,,kuracja,, i po??
ktore paski lepsze crest czy blend a med???
19niki96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 11:45   #71
Annabelle
Zadomowienie
 
Avatar Annabelle
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 987
Thumbs up Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Hej wam
Użyłam pasków Blend-a-med. Już dwa razy. To znaczy raz i za pół roku znów. Mogę powiedzieć tylko jedno - są rewelacyjne Nakleja je się na tydzień, ale osobiście już po 3 dniach widziałam efekty. A poleciła mi je moja dentystka, gdy zapytałam o wybielanie w gabinecie. Pani doktor stwierdziła, że absolutnie nie ma potrzeby wydawać 700 zł, tylko kupić sobie te paseczki. I tak zrobiłam Więc serdecznie polecam je i wam dziewczyny . Ale co śmieszne - za pierwszym razem zapłaciłam za nie 42(?) zł, a za drugim 60 . Ach.. Ale warte na prawdę tej ceny. A laski z klasy to wszystkie kupiły sobie te paseczki - "odgapialskie "
__________________
Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć

Annabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-11, 10:17   #72
kalinkii
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 413
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

A czy orientujecie się może czy te paski wybielają również martwe zęby?
Ja jedynkę miałam leczoną kanałowo, więc ząb jest martwy i nie wiem czy się wybieli, czy będzie ciemniejszy od innych.

Czy jeśli nakładacie te paski to kryją one tylko zewnętrzną powierzchnię zęba, czy zagina się je 'do wewnątrz' ?
kalinkii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 10:32   #73
lubieswojeimie
Raczkowanie
 
Avatar lubieswojeimie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 73
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Używałam tych pasków jakiś czas temu i nic mi nie pomogły. Także już na pewno nigdy więcej ich nie kupię. To nie jest metoda dla osób, które mają naturalnie żółte zęby, ale może dla tych co piją dużo kawy/ herbaty żeby przywrócić im dawną biel.
Aktualnie zbieram kaskę na profesjonalne wybielanie lampą u dentysty, ale to dopiero za 2 wypłatki
__________________
oszczędność ponad wszystko
lubieswojeimie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 09:57   #74
Annabelle
Zadomowienie
 
Avatar Annabelle
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 987
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Cytat:
Napisane przez lubieswojeimie Pokaż wiadomość
Używałam tych pasków jakiś czas temu i nic mi nie pomogły. Także już na pewno nigdy więcej ich nie kupię. To nie jest metoda dla osób, które mają naturalnie żółte zęby, ale może dla tych co piją dużo kawy/ herbaty żeby przywrócić im dawną biel.
Aktualnie zbieram kaskę na profesjonalne wybielanie lampą u dentysty, ale to dopiero za 2 wypłatki
Wcale, że się nie zgodzę Bo ja nie pijem w ogóle kawy ani herbaty ani innych barwiących napojów. A mi bardzo pomogły

kalinkii - Paseczki zawijają się, bo jakoś to je trzeba przytrzymać na tych ząbkach Co do martwej jedynki, niestety nie wiem.
__________________
Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć

Annabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 18:10   #75
O$ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 16
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

jestem dokładnie w połowie używania pasków i jestem nimi zachwycona! co prawda, podrażniłam sobie dziąsło z jednej strony, ale to tylko z własnej głupoty...
moje zęby są wrażliwe, nie mogę gryźć bardzo słodkich rzeczy lub lodów, jednak po dotychczasowym używaniu pasków nie widzę różnicy co do zwiększenia ich wrażliwości;
zaznaczam, że to dopiero połowa "kuracji" a efekty są meeega; bardziej żółte kły od reszty zębów widocznie się wybieliły i teraz wszystkie ząbki są w jednym kolorze

gorąco polecam!

zdam jeszcze sprawozdanie po ostatnim dniu

pozdrawiam wizażanki
O$ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 22:28   #76
beatrice23
Przyczajenie
 
Avatar beatrice23
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: zza krzaka
Wiadomości: 5
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

kalinkii,ząb martwy może się nie wybielić,gdyż środki te działają na zewnętrzną warstwę zęba,czyli szkliwo
w zębach matrwych przebarwiona najbardziej jest wewnętrzna watrstwa szkliwa-zębina.Zęby martwe wybiela się "od środka"specjalnymi preparatami u stomatologa.Koszt to około 150 zł.

A co do nadwrażliwości to polecam płyn do płukania Elmex(ten zielony) oraz nakładanie na zęby niewielkiej ilości pasty do zębów wrażliwych-może być sensodyne lub elmex zielony,trzeba odczekać ze 2 minutki i potem normalnie można umyć ząbki.
Oczywiście podczas wybielania,jeżeli chcecie mieć jak najlepsze rezultaty dobrze jest stosować tzw.białą dietę-przez okres wybielania i parę dni po-żadnej mocnej herbaty i kawy i innych pokarmów,które mogą powodować przebarwienia,papierosy też są niewskazane.Zęby wybielane są odwodnione i chłoną razem ze śliną barwniki zawarte w pożywieniu
beatrice23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 13:58   #77
Ladyblack83
Raczkowanie
 
Avatar Ladyblack83
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn
Wiadomości: 118
Smile Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Cytat:
Napisane przez O$ka Pokaż wiadomość
jestem dokładnie w połowie używania pasków i jestem nimi zachwycona! co prawda, podrażniłam sobie dziąsło z jednej strony, ale to tylko z własnej głupoty...
moje zęby są wrażliwe, nie mogę gryźć bardzo słodkich rzeczy lub lodów, jednak po dotychczasowym używaniu pasków nie widzę różnicy co do zwiększenia ich wrażliwości;
zaznaczam, że to dopiero połowa "kuracji" a efekty są meeega; bardziej żółte kły od reszty zębów widocznie się wybieliły i teraz wszystkie ząbki są w jednym kolorze

gorąco polecam!

zdam jeszcze sprawozdanie po ostatnim dniu

pozdrawiam wizażanki
Podzielam opinię. Musze powiedzieć, ze nawet kilka (3) razy opóściłąm stosowanie za drugim razem danego dnia, więc moja kuracja nieco się przedłuży, ale efekty są widoczne. Paliłam chyba z 8 lat (już miesiąc bez peta!!! ) pije na co dzień do 3 kaw rozpuszczalne z mlekiem i czasami herbatę - działanie pasków super.!!!! Szczególnie te żółte kły... papapa

Cytat:
Napisane przez beatrice23 Pokaż wiadomość
kalinkii,ząb martwy może się nie wybielić,gdyż środki te działają na zewnętrzną warstwę zęba,czyli szkliwo
w zębach matrwych przebarwiona najbardziej jest wewnętrzna watrstwa szkliwa-zębina.Zęby martwe wybiela się "od środka"specjalnymi preparatami u stomatologa.Koszt to około 150 zł.

A co do nadwrażliwości to polecam płyn do płukania Elmex(ten zielony) oraz nakładanie na zęby niewielkiej ilości pasty do zębów wrażliwych-może być sensodyne lub elmex zielony,trzeba odczekać ze 2 minutki i potem normalnie można umyć ząbki.
Oczywiście podczas wybielania,jeżeli chcecie mieć jak najlepsze rezultaty dobrze jest stosować tzw.białą dietę-przez okres wybielania i parę dni po-żadnej mocnej herbaty i kawy i innych pokarmów,które mogą powodować przebarwienia,papierosy też są niewskazane.Zęby wybielane są odwodnione i chłoną razem ze śliną barwniki zawarte w pożywieniu

cenne informacje thx
co do "białej diety", cóż nie pomyślałam - wczoraj zjadłam pojemniczek borówek...
ale nic to...
__________________
Razem od 31 lipca 1998r.
Nasz wielki dzień 12 września 2009r.
Ladyblack83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 20:13   #78
hekate811002
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Cytat:
Napisane przez dlaczegoniemoge Pokaż wiadomość
zestaw zawiera 28 pasków do 7 dniowej kuracji. Czyli używamy tylko przez tydzień i zostaje nam na jeszcze kolejny tydzień na powtórzenie kuracji?
nie ponieważ paski używamy 2 razy dziennie: rano i wieczorem; czyli na dzień potrzebujemy 4 paski(2 rano i 2 wieczorem) co daje 28 pasków na tydzień.
hekate811002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 10:25   #79
jagss
Raczkowanie
 
Avatar jagss
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 481
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

ja dziś kończę kurację - muszę powiedzieć, że efekty są caaałkiem całkiem Ząbki wybielone tylko boję się ile ten efekt potrwa - tydzień, dwa - czy tak jak zapewnia producent - pół roku...
jagss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-28, 16:01   #80
allesi
Zadomowienie
 
Avatar allesi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 272
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Właśnie siedzę z paskami na zębach. Pierwszy dzień kuracji
Mimo to, że nic nie mówię, dolny pasek i tak co chwila zmienia swoje położenie. Nie wspominając o tym, że jest bardzo krótki. Co prawda próbowałam jeszcze na pół przeciąć ten niepotrzebny kawałek z żelem i go dołożyć, ale moje nożyczki nie mogą sobie z nim poradzić :/ .
Dziewczyny, Wam te paski wybieliły tylko częściowo zęby, tak? Tam, gdzie były nałożone? Nie widać jakiś wielkich odchyleń między zębami z przodu, a tymi z tyłu?

Jestem bardzo ciekawa końcowego efektu.

EDIT: Na ulotce jest napisane, że nawet jeśli pasek zakrywa tylko część zęba, to i tak cały ząb ulegnie wybieleniu? Potrafi mi ktoś wyjaśnić dlaczego tak się dzieje? Może ktoś miał taki przypadek? Bo coś mi się wierzyć nie chce..

Edytowane przez allesi
Czas edycji: 2009-08-28 o 16:04
allesi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 22:04   #81
Leyla__
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Właśnie zamierzam sobie kupić te paseczki na allegro whitestrips kosztują 47 zł...ale dołączając koszty przesyłki wyjdzie w sumie tyle samo co w aptece ok. 60 zł...
Leyla__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 16:15   #82
allesi
Zadomowienie
 
Avatar allesi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 272
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Powoli kończę kuracje. Efekty są, owszem, ale nie jakieś powalające od razu. ;/ A szkoda, byłam tak zachęcona.
allesi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 20:03   #83
perza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Hejka.
Właśnie dzisiaj jestem po kuracji paskami blend-a-med. Efekty są gorsze niz się spodziewałam. W zasadzie nigdy nie narzekałam na moje ząbki bo są zdrowe i ładne więc po TYYYYYLU pozytywnych komentarzach spodzieałam się usmiechu gwiazd.
Tydzień przed kuracja zaczęłam używać pasty sensodyne do zębów wrażliwych (i używam jej nadal do skończenia tubki) bo sporo czytałam o występowaniu nadwrażliwości i faktycznie się pojawiła ale bardzo delikatna i raczej łaskocze moję zęby niż sprawia mi ból.
Tak więc może i jedynki są śliczne białe ale mam naprawde szeroki uśmiech i widać mi komplet ząbków jak sie szczerze wiec zostaje problem niebiałych trójek i czwórek a konklretnie ich stref przy dziąsłach.
Ale jak już kilka z Was napisało "na każdego działa inaczej".
Po prostu nie napalajcie się dziewczyny bo lepiej sie pozytywnie zaskoczyć niż rozczarować.
perza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 12:57   #84
CherieK
Zadomowienie
 
Avatar CherieK
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

hej....
Nie wierzylam, ze kiedys to powiem.. ale paskom i wybielaniu mowie NIE.
Wybielalam zeby i paskami i biala perla i co? nabawilam sie klopotow z zębami.. dentysta od razu zapytal, czy wybielalam zeby bo.. mialam naruszone szkliwo a do tego nabawilam się zapalenia zębiny. Nikomu tego nie zycze .. straszliwy bol ogromna nadwrazliwosc nawet na chlodne powietrze przy oddychaniu... to tylko poczatek.. potem sie zaczyna... zab boli gdy ugryziesz nawet miekka pianke, kiedy dentysta postukal mnie w niego lekko az podskoczylam z bolu. zawsze dbalam o zeby, chodze do dentysty czesciej niz raz na pol roku, wszystkie zeby mam wyleczone a tu przez takie glupstwo 5 miesiecy meczarni. tak tak.. 5 miesiecy bo myslalam, ze zeby gornej szczeki bola mnie przez 8 ktorej korzenie splataly sie z korzeniami 7 (poza tym mam dosc ciasna szczeke wiec moje przypuszczenia wydawaly sie uzasadnione). wyrwalam zdrowy zab (8) i szok.. boli dalej.. ech. efekty wybielania fajne ale wole stawiac na zdrowe zeby. trudno. jesli wybielamy- najlepiej robic to pod kontrola dentysty
__________________
Od dziś radość i pozytywne myślenie!



CherieK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 16:52   #85
Elciako
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tbg
Wiadomości: 3
GG do Elciako
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Witam,
Parę lat temu, z powodu problemów z alergią musiałam stosować tzw. 'wziewy'. Zostawiły one strasznie żółty osad na moich zębach. Mam również nadwrażliwe zęby. Jestem trzynastolatką, i nie wiem czy powinnam ich zastosować?
Z góry dziękuję za odpowiedzi!
Elciako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 13:21   #86
Leyla__
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Cytat:
Napisane przez CherieK Pokaż wiadomość
hej....
Nie wierzylam, ze kiedys to powiem.. ale paskom i wybielaniu mowie NIE.
Wybielalam zeby i paskami i biala perla i co? nabawilam sie klopotow z zębami.. dentysta od razu zapytal, czy wybielalam zeby bo.. mialam naruszone szkliwo a do tego nabawilam się zapalenia zębiny. Nikomu tego nie zycze .. straszliwy bol ogromna nadwrazliwosc nawet na chlodne powietrze przy oddychaniu... to tylko poczatek.. potem sie zaczyna... zab boli gdy ugryziesz nawet miekka pianke, kiedy dentysta postukal mnie w niego lekko az podskoczylam z bolu. zawsze dbalam o zeby, chodze do dentysty czesciej niz raz na pol roku, wszystkie zeby mam wyleczone a tu przez takie glupstwo 5 miesiecy meczarni. tak tak.. 5 miesiecy bo myslalam, ze zeby gornej szczeki bola mnie przez 8 ktorej korzenie splataly sie z korzeniami 7 (poza tym mam dosc ciasna szczeke wiec moje przypuszczenia wydawaly sie uzasadnione). wyrwalam zdrowy zab (8) i szok.. boli dalej.. ech. efekty wybielania fajne ale wole stawiac na zdrowe zeby. trudno. jesli wybielamy- najlepiej robic to pod kontrola dentysty


CherieK....hmmm jestem w szoku tym co napisałaś....ja właśnie zamierzam kupić sobie te paski, czytałam o podrażnieniu zębow jakie powodują, ale czegos takiego się nie spodziewałam...
używalas pasków z zgodnie z instrukcją? zużyłas 1 opakowanie, czy więcej?
Rozumiem, że te paski uszkodziły Ci szkliwo???
Leyla__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 23:41   #87
Viccis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 20
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Ja chciałabym sobie zakupić takie paseczki ;D ale zastanawiam się, gdzie mogłabym je zamówić przez internet, że bym dostała przesyłkę do Anglii? Bo na allegro chyba nie można, a na angielskim ebayu nie było nic wartego uwagi :/ Proszę o pomoc!
Viccis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 19:40   #88
Silesian
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 9
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

jestem w 3 dniu kuracji zostały 4 i mam pytanie czy po zdjęciu paseczków można od razu myć zęby szczoteczką ? Czytałam że trzeba jeszcze chwile przetrzymać ten żel pozostały na zębach, a ja zawsze myję od razu.
Silesian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 21:48   #89
shebby
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Hej
Wlasnie przykleilam paski po raz pierwszy... Byl to nie lada wyczyn
Naprawde ciezko mi je dopasowac. Poza tym boje sie, ze sa one za krotkie i moje nowe bielsze zabki beda zle wygladac na tle tych, do ktorych paski nie siegaja
Macie moze jakies porady jak je szybko i dobrze przyklejac?
Pozdrawiam wszytkich usmiechnietych
shebby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 16:35   #90
Asia1706
Przyczajenie
 
Avatar Asia1706
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 26
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Też chcę właśnie skorzystać z pasków, ale dopiero jak bede miała zdjęty aparat, może za 2 lata...
Asia1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-22 13:07:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:46.