Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-08-06, 19:44   #61
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
ja mma to samo, była w weekend w odwiedziny bratowa i po prostu nie mam siły długo siedzieć, godzinka, Maks 2 i zdycham

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja po ostatnim grillu, który był u nas i miałam mało roboty, bo każdy coś przywiózł to i tak następnego dnia musiałam odleżeć wszystko
Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
To chyba jednak całkiem nieźle się trzymam ale worka otwierać nie chce, o nie nie

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
Czemu nie? Zaszczytne pierwsze miejsce haha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 23:06   #62
agugag
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 339
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Viva91 mi można zmienić wiek na pierwszej stronie, skończone 29
Ale popisalyscie! Ja obecnie jestem u rodziców, przyjechała też siostra z zagranicy z dziecmi i nie mam czas na nic. Place zabaw, sprzątanie, gotowanie, zabawy, przytulanie, noszenie na rękach i tak w kółko zamiast na końcówce zwolnić to ja mam zapierdziel, ale jeszcze jutro i w czwartek wracam do wawy to będę już odpoczywać już nam tak niewiele zostało, jak patrzę na mojej siostry 6 miesięcznego bobasa to już chce swojego. Usiedlismy z mężem wczoraj tak patrzymy na niego i mój wyskoczył z tekstem "niedługo sami będziemy mieli takiego" aż mi się płakać zachciało, teraz tak mam, że wszystko mnie rozczula
Mirabelka fajnie, że u Ciebie wszystko dobrze i ciąża już taka zaawansowana przy bliźniakach jakie imiona wybrałaś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agugag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-07, 03:03   #63
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Włączyłam sobie dziś serial i trafiłam na odcinek, że rodzice stracili nienarodzone dziecko. W pierwszej chwili byłam zła sama na siebie, że coś takiego oglądam, ale potem sobie pomyślałam, że powinnam docenić to co mam, a nie wiecznie narzekać. Obudziłam mała, dała znać, że jest i od razu mi się lepiej zrobiło.
Postaram się ogarnąć i cieszyć, że już niedługo będę miała swoją malutką

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-07, 04:34   #64
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Mi ostatnio jakoś często się trafia w serialach/filmach motyw pt. ciąża, poród, strata. Heh
Ale nie ma się może co dziwić, to nieodłączny element życia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-07, 11:25   #65
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

To mnie paraliżują informacje o tym, co rodzice potrafią wyrządzić dzieciom, a ostatnio wysyp takich...
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-07, 12:01   #66
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

A to prawda, co chwilę na jakiś artykuł się natykam..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-07, 12:26   #67
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
To mnie paraliżują informacje o tym, co rodzice potrafią wyrządzić dzieciom, a ostatnio wysyp takich...
Ja się ciągle zastanawiam JAK tak można takiemu maluszkowi zrobić krzywdę? Skoro sobie nie radzą/nie chcą to trudno, są okna życia czy już nawet zostawić w szpitalu. Ale po co się męczyć i krzywdzić dziecko? Dla 500+?

Ciężki temat wprowadziłam :/


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-07, 19:07   #68
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Albo to są ludzie chorzy, albo pod wpływem alkoholu. Płacz dziecka potrafi zirytować, a takie osoby z czułością i cierpliwością podejść do tego nie potrafią, reagują agresją, zdecydowanie zbyt dużą. Nie chce podawać przykładów, bo pewnie je znacie, a nasze nerwy nic tu już nie zmienią.

Jakiś czas temu słyszałam o znalezieniu dziewczynki w oknie życia - zadbana, ubrana, nakarmiona - nikt nie ma pretensji do matki, osobiście myślę o niej jak najlepiej, pokazała, że można
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-07, 21:19   #69
Lucy31
Zakorzenienie
 
Avatar Lucy31
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 6 617
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Tapatalk przywrócony do życia

Mirabelka woow Ty masz dwójkę i tak ładnie utuczone no szacun Super
To ja jedno i "wypasione" to jak kurczak

Wy o weselach..ludu, ja już nic nie robię i nigdzie nie chodzę, nawet syna do przedszkola więcej nie ośmielę się prowadzić pieszo po tym jak ostatnio już nie miałam siły wrócić. A gdzie jeszcze do ludzi wychodzić, o noł
Mi jeszcze brak do donoszonej chyba tydzień, więc muszę dbać żeby rozwarcie nie szło dalej. A potem to juz niech się dzieje wola nieba

Uśmiałam się z tych opowieści kolejkowych hehe u mnie w labie co mam najbliżej zrobili coś jak u Mirabelki, wprowadzili pobieranie numerków z automatu gdzie na liście uprzywilejowanych ciężarnych brak Kiedyś bez tych numerków to się chociaż wlazło samemu i tyle, a teraz o panie, pilnują numeracji jak w losowaniu lotto
Dziś więc zrobiłam badania w labie znacznie dalej, ale chociaż przyjaznym ciężarnej, trudno

Co do gbs mi pobiera gin na wizycie. W poprzedniej ciąży zrobił to w szpitalu bo i tak już tam leżałam. A teraz zrobi to na wizycie, a ja tę probówkę zawiozę potem do labu

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

A jeszcze dorzucę coś do opowieści kolejkowej no mnie bardzo ubawiła ta sytuacja Stanęłam sobie jakiś czas temu w kolejce w Lidlu z zakupami, kilka podstawowych produktów spożywczych na taśmie. A zaraz za mną taki milutki pan na oko po 50tce, czy ja bym go nie przepuściła bo on tylko dwie rzeczy Tak się patrzę na niego, na dół na brzuch i znowu na niego i mówię: pan tak serio? Serio serio? Aż kasjerka prychnęła śmiechem

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
__________________
26.01.2016 Witaj synku
04.09.2019 Drugie szczęście
Lucy31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-07, 21:35   #70
Kasia2204
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 509
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Ogólnie ludzie chyba uważają że skoro kobieta jest w stanie iść do sklepu to musi się bardzo dobrze czuć i nie trzeba jej przypuszczać w kolejce a wręcz ona powinna przypuszczać wszystkie babcie 70 plus

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kasia2204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-07, 21:52   #71
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 064
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Ja wczoraj będąc w biedronce stałam chyba z 6 w kolejce i każdy dobrze widział brzuch.. Jedynie pani w kolejce odkladając koszyk powiedziała, że musi uważać żeby w brzuszek nie uderzyć. Do tego jeszcze jakieś nastolatki chciały mi się wepchać w kolejkę.. Tracę wiarę w ludzkość zauważyłam, że jedynie można liczyć na osoby w naszym wieku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-07, 23:12   #72
agugag
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 339
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Mnie też ludzie w sklepie rzadko przepuszczają. Ostatnio miałam sytuację, że otworzyli akurat kasę i dwóch facetów wbieglo przede mną.. Szkoda słów, pan po 50tce stanął za mną i mówi czemu Pani nie poszła pierwsza? Jak się pani nie upomni o swoje to nikt Pani nie przepuści. Ale ja się nie będę przepychać z facetami i biec do kasy, bez przesady :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agugag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-08, 00:07   #73
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu słyszałam o znalezieniu dziewczynki w oknie życia - zadbana, ubrana, nakarmiona - nikt nie ma pretensji do matki, osobiście myślę o niej jak najlepiej, pokazała, że można
No i super. Nie chciała dziecka/nie mogła wychować, więc wybrała znacznie lepsze rozwiązanie niż skatowanie lub wyrzucenie na śmietnik, o czym też słyszałam.
Cytat:
Napisane przez kamila1011 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj będąc w biedronce stałam chyba z 6 w kolejce i każdy dobrze widział brzuch.. Jedynie pani w kolejce odkladając koszyk powiedziała, że musi uważać żeby w brzuszek nie uderzyć. Do tego jeszcze jakieś nastolatki chciały mi się wepchać w kolejkę.. Tracę wiarę w ludzkość zauważyłam, że jedynie można liczyć na osoby w naszym wieku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tak miałam wczoraj w labo. Planowałam się wbijać w kolejkę. A tu zonk, nie ma pierwszeństwa. No to mówię, trudno, do tej pory dawałam radę to i teraz dam. Wzięłam numerek, siadłam sobie i czekam do rejestracji. Szły dwie kolejki, dla osób ze skierowaniem od lekarza i bez. Rejestrowali w dwóch miejscach. Doszli już do osoby przede mną, już prawie wstawałam, bo zaraz mnie zawołają, a tu kobitka prosi osoby na krzywą cukrową. No to ok, siedzę dalej. Widzę, że w drugim miejscu kończą i cyk, poprosili osobę bez skierowania, ok. W tym czasie załatwili panią od krzywej, znowu osoba bez skierowania. Kończą w drugim miejscu pomalutku i weszła starsza pani z córką i jej pokazuje 'idź tam, ja zawsze tu załatwiam', no i córka wzięła spory pliczek skierowań i weszła sobie ot tak.. No i tutaj już się wkurzyłam, rozumiem, że nie ma pierwszeństwa, ale nosz kurna ile mogę jeszcze czekać! Na szczęście była już moja kolej, załatwiłam wszystko i poprosiłam w rejestracji, czy do pobierania mogłabym wejść już, bo źle się czuję itp, choć ogólnie wszystko było ok
Całe szczęście siedziałam cały czas w klimie, bo mogłabym się faktycznie źle poczuć.

Dziś mam za sobą ciężki dzień. Fryzjer, zakupy, jeszcze większe zakupy, no i wszystko wyszło w nogach Ale co jak co, rzadko jeżdżę komunikacją miejską, ale za każdym razem ustępują mi miejsca sami z siebie, a dziś pani jeszcze mnie przeprosiła, że nie zauważyła od razu. I to zazwyczaj panie tak 45-55. Te starsze to tylko popatrzą, zrobią krzywą minę i głowa w drugą stronę, żebym przypadkiem nie zauważyła, że ona mnie widziała.
W sklepie jeśli kasjerka nie zawoła to nie ma opcji, nikt nie przepuści, ale wszyscy patrzą jak na kosmitę.

Ale w pks to już miałam france, typowa wsiowa Grażyna! Siedziałam kulturalnie, z góry leciało chłodne powietrze. Wsiadła Ona, usiadła obok mnie i od razu zamiast wyłączyć sobie swoje powietrze to z całej siły uderzyła w to i przesunęła na mnie, żeby to mi wiało. No w takim szoku byłam, że nawet nic nie powiedziałam, bo co się będę z babą dochodzić..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez kami932
Czas edycji: 2019-08-08 o 00:11
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-08, 00:34   #74
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

W autobusie kiedyś było jedno miejsce wolne, przy oknie. Nie zdążyłam się dobrze rozejrzeć, a koleżanka z którą jechałam odezwała się do kobiety siedzącej od strony przejścia, czy mogłaby się przesunąć, żebym ja usiadła. Babka na to, że mnie przepuści pod okno, ale się nie przesunie, bo tam jest za gorąco (faktycznie było to osłonecznione miejsce, a te od przejścia było w cieniu rzucanym przez kabinę kierowcy). Odpowiedziałam, że w takim razie jest to idealne miejsce dla ciężarnej - myślałam, że babka się zreflektuje, ale efekt zerowy. Na dodatek miała dwie wielkie torby pod nogami, których nie wzięła wpuszczając mnie, więc w zasadzie żałowałam, że się zaczęłam tam wbijać.

Ale żeby nie było, miałam też inne sytuacje, np. kilka dni temu podczas wysiadania z tramwaju pan, który był tuż przede mną podał mi dłoń, abym bezpiecznie mogła zejść ze schodów
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-08, 07:36   #75
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Ech, no fatalne te historie Wasze. Ja dużo doświadczeń nie mam, bo z komunikacji miejskiej nie korzystam, a z innych miejsc raczej mam dobre skojarzenia, choć i tak nie ma tego dużo, no bo jednak sporo siedzę w domu i odpoczywam.

Zmieniając temat na przyjemniejszy, na wczorajszym usg szacowana waga małej to 2700g. Wszystko dobrze i na dodatek dostaliśmy super fajne zdjęcie hehe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-08, 10:34   #76
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Ech, no fatalne te historie Wasze. Ja dużo doświadczeń nie mam, bo z komunikacji miejskiej nie korzystam, a z innych miejsc raczej mam dobre skojarzenia, choć i tak nie ma tego dużo, no bo jednak sporo siedzę w domu i odpoczywam.

Zmieniając temat na przyjemniejszy, na wczorajszym usg szacowana waga małej to 2700g. Wszystko dobrze i na dodatek dostaliśmy super fajne zdjęcie hehe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
2700g piękna waga

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-08, 11:06   #77
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Ech, no fatalne te historie Wasze. Ja dużo doświadczeń nie mam, bo z komunikacji miejskiej nie korzystam, a z innych miejsc raczej mam dobre skojarzenia, choć i tak nie ma tego dużo, no bo jednak sporo siedzę w domu i odpoczywam.

Zmieniając temat na przyjemniejszy, na wczorajszym usg szacowana waga małej to 2700g. Wszystko dobrze i na dodatek dostaliśmy super fajne zdjęcie hehe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To zdjęcie pewnie wynagrodziło Ci tak rzadkie badania USG
Ja ciągle buźki nie widziałam i już się nie nastawiam, że zobaczę przed porodem.
Dziś wizyta, zobaczymy co tam słychać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-08, 11:36   #78
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
2700g piękna waga
Ciekawe ile na finiszu będzie. Ja miałam 2900 jak się urodziłam.


Cytat:
Napisane przez kami932 Pokaż wiadomość
To zdjęcie pewnie wynagrodziło Ci tak rzadkie badania USG
Ja ciągle buźki nie widziałam i już się nie nastawiam, że zobaczę przed porodem.
Dziś wizyta, zobaczymy co tam słychać
Oj tak, bardzo wynagrodzilo



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-08, 12:26   #79
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Ciekawe ile na finiszu będzie. Ja miałam 2900 jak się urodziłam.


Oj tak, bardzo wynagrodzilo



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mialam 3800 a tż coś ok.4000 nic dziwnego ze nasze kluski prawie 3000 juz mają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-08, 13:00   #80
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
Ja mialam 3800 a tż coś ok.4000 nic dziwnego ze nasze kluski prawie 3000 juz mają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha, to prawda. Jakieś przeczucia kiedy urodzisz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-08, 13:21   #81
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 064
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Jak dobrze, że nie jeżdżę komunikacją miejską.. Historie straszne...

Kami daj znać po wizycie i ile mała waży.

Ja ważyłam 3800 a mąż 4000 tak więc spodziewam się dużego bobasa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-08, 14:12   #82
Kasia2204
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 509
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Ja po wizycie kawaler 2800 szyjka skrócona o połowę rozwarcie na palec i lekarz skwitował jestem ciekawy czy doczeka Pani do terminu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kasia2204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-08, 14:23   #83
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Kasia, wszystkie jesteśmy ciekawe, kiedy te nasze porody się wydarzą, nie tylko lekarze
Mi dwa tygodnie temu powiedziano rozwarcie na dwa palce, szyjka praktycznie zgładzona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-08, 14:37   #84
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

To ja wczoraj usłyszałam, że szyjka długa i zamknięta

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-08, 15:17   #85
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Viva, to może w sierpniu nie urodzisz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-08, 16:40   #86
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Haha, to prawda. Jakieś przeczucia kiedy urodzisz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wczoraj brzuch mi się obniżył, więc chyba już niedługo. Moje ktg wygląda tak jakbym miala zaraz rodzić a nic się nie dzieje 🤣 We wtorek skyrcze byly caly czas (przez prawie godzine bo zapomnieli o mnie) 40-100 i poniżej tych 40 nie spadalo. Takie gory i pagórki, bez równin 🤣Ale z tego co mówiła telefonicznie gin to jutro mam przyjść na jeszcze jedno ktg i prawdopodobnie wypisze mi juz skierowanie do szpitala od przyszlego tygodnia. Czas najwyższy bo juz nie mam sił dalej ich nosić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
To ja wczoraj usłyszałam, że szyjka długa i zamknięta

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
Mi w 35+2 mówiła, że ok. 1cm został. Teraz juz pewnie całkiem zgładzona, zwłaszcza ze czuje coraz większy ucisk w Bozence

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pole dance
3 l oddane

Edytowane przez mirabelka3690
Czas edycji: 2019-08-08 o 16:38
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-08, 17:09   #87
Kasia2204
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 509
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

To teraz tylko czekać która rozpocznie lawinę))

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kasia2204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-08, 17:52   #88
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Kurcze, ale dopiero początek sierpnia, dajmy sierpniówkom urodzić No mirabelka nie ma co się wstrzymywać

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-08, 18:11   #89
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Kurcze, ale dopiero początek sierpnia, dajmy sierpniówkom urodzić No mirabelka nie ma co się wstrzymywać

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
Liczę na przyszły tydzień

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-08, 21:25   #90
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Mirabelka, a te skurcze co Ci się pisały na ktg były dla Ciebie bolesne?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-07 21:44:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:03.