Konkurs GARNIER Color Naturals - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-29, 12:12   #31
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

powiem tak zycie bez brylantow i blondu byloby nudne i pustedlatego kocham blondy wszystkie jego odcienie a najbardziej polaczenie kontrastu ciemne oczy jasne wlosy badz na odwrot niebieskie oczy ciemne wlosy jako ze natura obdarzyla mnie jasnoscia to nie pozostaje mi nic innego jak ja udoskonalic
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 12:24   #32
Dorcia91
Zakorzenienie
 
Avatar Dorcia91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Oz
Wiadomości: 3 482
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Stawiam na naturalnośc Mój naturalny kolor włosów to ciepły blondNIe raz słysze od przyajciół: "Może zmieniłabyś się trochę, zafarbowała włosy, mocniejszy makijaż?" Jednak to nie dla mnie.Czułabym się wręcz obco w innym kolorzenie widzę siebie w innym kolorze.W dodatku kręcone blond włosy bardzo dobrze opisują mój charaktergrzecznej dziewczynki
__________________
Moje 3 miłości:
MB
IS


Mój blog KLIK
Dorcia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 14:05   #33
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Ja jestem blondynką bardzo lubię kolor blond i wszelkie jego odcienie.
Ale czasem mam ochotę zaszaleć jakimiś mocno widocznymi pasemkami zdarzyło mi się mieć czerwone albo czarne.
Wszystko zależy od mojego humoru.Chociaż z upływem czasu już coraz rzadziej chce mi się eksperymentować z włosami.
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 14:19   #34
KinderrBueno
Raczkowanie
 
Avatar KinderrBueno
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 154
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Moim naturalnym kolorem włosów jest jasny brąz i szczerze bardzo mi się podoba ;p Bardzo podoba mi się brąz i jego wszystkie odcienie.
Ja jestem zwolenniczką radykalnej metamorfozy ;p
__________________

KinderrBueno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 14:24   #35
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Od pewnego czasu ulubionym kolorem jest ciemny, bardzo ciemny brąz, bo chyba jednak jest najodpowiedniejszy dla mnie mimo iż jestem "bledziochem".
A co do radykalnych zmian jestem jaknajbardziej na tak bo tylko wtedy mozna znaleźć kolor dla siebie najopowiedniejszy. Ja w ten sposób znalazłam swój obecny, a miałam na głowie praktycznie chyba każdy kolor, od jasnego blondu, poprzez rudości i czerwienie a kończąc na obecnym ciemnym brązie, który gdzieś tam pomiędzy kolejnymi zmianami koloru się przewijał najczęściej
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 14:30   #36
magdalenka_w_86
Zakorzenienie
 
Avatar magdalenka_w_86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 6 039
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond. Od zawsze podobał mi się czarny kolor włosów, ale przy mojej jasnej karnacji wyglądałoby to raczej groteskowo. Alergia na wszelkiego rodzaju farby, szamponetki uniemożliwiła mi od niedawna farbowanie włosów, więc wracam do naturalnego koloru i męczę się ze zniszczonymi włosami, co jest skutkiem farbowania.
Gdybym miała możliwość radykalnej zmiany oczywiście, że bym się zgodziła.
__________________
"Dziecko to uwidoczniona miłość" ...


2014



magdalenka_w_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 14:41   #37
Mystiquee
Zakorzenienie
 
Avatar Mystiquee
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 13 857
GG do Mystiquee
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Jaki kolor włosów jest Twoim ulubionym?
Czy lubisz podkreślanie naturalnego piękna, czy też jesteś zwolenniczką radykalnej metamorfozy?

Ulubiony? Nie wiem czy ulubionym kolorem nie będzie płomienny rudy, bo jeszcze takiego na głowie nie miałam, czy ekstrawagancki brąz? Szukam idealnego rudego koloru, a aktualnie mam na włosach platynowy blond.
Lubię siebie w blondach, naturalne włosy również mi się podobają. To co lubię chyba zależy do mojego humoru i możliwości!
Raz mam ochotę być naturalną blondynką, delikatną, subtelna.
A czasem w jednym momencie mogłabym zmienić kolor na ognistą czerwień i poczuć nieograniczone możliwości w działaniu! A potem na czekoladowy brąz, elegancki i nieprzewidywalny!
A co! Kobieta zmienną jest prawda?
__________________
Mystiquee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-29, 14:46   #38
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals


moim ulubonym kolorem włosów jest rudy -może dlatego ze wiem iż ja takiego nie mogę mieć-natomiast sama jestem czarnulką, ale aby pozostać przy tym kolorze przeszłam różne odcienie blondu, wszelakie odmiany brazu a i nie zaprotestowałam kiedy moje włosy nabierały koloru czerwonego i fioletowego
jestem za pełna metamorfozą-uwielbiam zaskakiwąc jaki i być zaskakiwana
pozdrawiam
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 15:13   #39
bita smietana
Zakorzenienie
 
Avatar bita smietana
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 371
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Moim ulubionym kolorem włosów jest brąz. Czasem jaśniejszy, czasem ciemniejszy, niekiedy ciepły, niekiedy chłodny. Pozornie nie pasuje do mojej jasnej karnacji, praktycznie- żaden inny kolor nie pasuje bardziej.

Podkreślanie naturalnego piękna czy radykalne zmiany?
Jestem zachwycona zmianami, zwłaszcza tymi maksymalnie radykalnymi. Blond w brązowy, rudy w czarny, długie w krótkie, proste w kręcone, czemu nie? W końcu włosy odrosną a kolor można zmienić!

Tylko...
Jeśli to ja miałabym dokonać takiej zmiany- odmówiłabym, bo po co?
Podetnę końcówki, wycieniuję, zrobię grzywkę albo i nie. Trochę ciemniejsze, czy jaśniejsze, ale nadal właściwie takie same. Bo przecież w takich czuję się najlepiej.
bita smietana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 15:20   #40
gofik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Wcześniej jako nastolatka dużo eksperymentowałam z kolorami włosów. Farbowałam je często i na przeróżne kolory. Były kolorowe pasemka, czernie, rudości, blondy. Włosy po tych zabiegach były strasznie zniszczone.Teraz jestem bardziej świadoma i stawiam na naturalność. Mój naturalny kolor to ciemny brąz i z takiej gamy kolorystycznej wybieram produkty do farbowania. Ostatnim moim kolorem była gorzka czekolada. Gdy nie mogę sobie pozwolić na wizytę w salonie fryzjerskim wybieram łagodne farby bez amoniaku bądź szampony koloryzujące.
gofik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 15:23   #41
Aneta i coreczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin-London
Wiadomości: 16
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Ja jestem blondynka i bardzo lubie ten kolorek,od kilku lat farbuje wlosy na jasny kolor i jestem bardzo zadowolona W tym kolorze czuje sie najlepiej i swietnie,przy czym odejmuja mi lat Mialam kolor czarny,rudy,czerwony,braz ale zaden mi tak nie przypadl do gustu jak ten Bardzo sie ciesze ze sie zdecydowalam na ten kolor i nie zmienie go na inny
Aneta i coreczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-29, 15:40   #42
gosiulka28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3
Smile Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Mój ulubiony kolor to czekoladowy. Ma piękny odcień, włosy lśnia smaczna czekoladą.
Nie jestem zwolenniczka radykalnej metamorfozy, chyba że oddałabym sie w ręce profesjonalisty.
gosiulka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 15:50   #43
kindziulla
Przyczajenie
 
Avatar kindziulla
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Biłgoraj
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Osobiście jestem zwolenniczką tzw. zimnych odcieni blondu. Sama jestem naturalną blondynką. Jednak lubię podkreślać mój naturalny kolor włosów, używając do tego nieco zimniejszych odcieni, nakładanych w formie refleksów. Nigdy nie zdecydowałam się na radykalną zmianę koloru, ponieważ uważam, że odcień włosów powinien współgrać z usposobieniem kobiety i wpływać korzystnie na jej nastrój. Ja z charakteru jestem osobą subtelną i delikatną, dlatego doskonale czuję się w jasnym kolorze, który staje się uzupełnieniem mojej osobowości.
Jeśli chodzi o radykalne z miany uważam, że są one dla tych kobiet, które wkraczają w nowy etap swojego życia i pragną coś zmienić nie tylko w swoim życiu, ale i wizerunku. Osobiście jestem kobietą spełnioną i zadowoloną ze swojego wyglądu zewnętrznego, dlatego w najbliższym czasie nie planuję żadnej radykalnej zmiany. Jednak w dalszej przyszłości, kto wie...

kindziulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 15:59   #44
casablanca12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Ja lubię metamorfozy i to te radykalne. Wraz ze zmianą koloru, zmienia się nastawienie do rzeczywistości. I coś w tym musi być. Z natury jestem brunetką, ale parę lat temu, zapragnęłam być platynowa blondynką. Zaczęłam od pasemek, żeby przyzwyczaić się do tego koloru. Póżniej poszłam na całość i byłam wymarzoną blondynką. Takie farbowanie bardzo niszczy strukturę włosa, więc obięłam je na krótko i wróciłam do naturalnego koloru. Minęło trochę czasu i znowu mam pasemka i długie włosy. Przy takich zabiegach, warto udać się do specjalisty i stosować odżywki i maski do włosów. Będąc blondynką, faktycznie byłam nieco ściszona i romantyczna, ale jakoś nie zuważyłam specjalnej zmiany wśród innych obserwatorów. Brunetka ma temperament- tak się mówi , no i coś w tym jest.
casablanca12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 16:04   #45
3d6235f6117372cbefcce2ee14d33bb4a5b9f031_607e0b953a4e3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Lubię podkreślać w sobie to z czego jestem zadowolona.
A zadowolona jestem z moich blond włosów. I właśnie ten kolor włosów najbardziej lubię.
Lubię, gdy moje naturalne piękno jest zauważane.
Wszystkie kobiety chcą być modne. Czasami chcą w nowy sposób i z nowym kolorem włosów odkrywać siebie.
Ale to nie ja.
Mam swój własny, indywidualny styl i nie podążam za każdym nowym trendem.
Jestem zwolenniczką naturalnego, subtelnego wyglądu, dlatego nie przepadam za radykalnymi metamorfozami.
Wolę pozostać niewinną i delikatną blondynką
3d6235f6117372cbefcce2ee14d33bb4a5b9f031_607e0b953a4e3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 16:05   #46
lady076
Przyczajenie
 
Avatar lady076
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Mój ulubiony kolor to głęboka, ciemna czekolada, lśniąca czerń, która jest tajmnicza i zmysłowa, daje mi poczucie pewnosci siebie i sprawia, że dobrze czuję sie sama ze sobą. To takie ważne, co mamy na głowie- gdy eksperymentuję z innymi kolorami zawsze w końcu wracam do mojej lśniącej, głębokiej gorzkiej czekolady. Czarny jest klasyczny i stylowy. Do twarzy mi w nim.
lady076 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 16:09   #47
agsw27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Ja bardzo lubie kolorek blond i wszystkie odcienie jak promienisty blond,świetlisty .W tym kolorze czuje sie najlepiej i swietnie,przy czym odejmuja mi lat
Bardzo sie ciesze ze sie zdecydowalam na ten kolor i nie zmienie go na inny . Ja osobiście jestem za pasemkami jasnymi.
agsw27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 16:13   #48
CoffeeWithMilk
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeWithMilk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 575
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Moim ukochanym kolorem włosów jest brąz, takie mam naturalne, ale co jakiś czas podkreślam i pogłębiam kolor kremem koloryzującym lub farbą w bardzo zbliżonym odcieniu, bo nie ma jak NATURA

Osobiście uważam, że akurat w moim przypadku matka natura się nie pomyliła, obdarowała mnie takim kolorkiem włosów, który najbardziej odzwierciedla mój charakter i moją duszę Raz chciałam się jej sprzeciwić i zafarbowałam włosy na rudo, ale po paru miesiącach wróciłam do ukochanego i naturalnego brązu Więc u mnie szalone metamorfozy się nie sprawdzają
CoffeeWithMilk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 16:20   #49
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Jak najbardziej jestem zwolenniczką radykalnych zmian Naturalnie mam ciemny blond, a może nawet jasny brąz. Nigdy nie lubiłam mojego koloru, był taki szary, bez blasku, więc postanowiłam zmienić swój kolor.
Zawsze uwielbiałam jaśniutki blond, ale kilka lat rozjaśniania strasznie zniszczył moje włosy, zaczęły się brzydko falować, a wcześniej miałam proste jak druty. Najbardziej uciążliwe były odrosty, musiałam co najmniej raz w miesiącu je rozjaśniać.
Jakieś dwa lata temu powiedziałam temu stop... i dałam włosom odpocząć. By zatuszować odrosty pofarbowałam czubek głowy na ciemny kolor co dało dość ciekawy efekt przy pocieniowanych włosach. Potem je ścięłam i zafarbowałam na kolor zbliżony do mojego, pomogła mi w tym właśnie farba Garnier Naturals. Teraz hoduję już swoje naturalne włosy, przez rok urosło mi ich około 20cm.
Przed pójściem na studia postanowiłam zmienić się nie do poznania. Rozjaśniłam grzywkę i zafarbowałam ją tonerem na kolor turkusowy. Strasznie mi się to podobało. Nawet starzy znajomi mnie nie poznali (dopiero gdy wstawiłam swoje zdjęcie na nk).

Ludzie często się dziwnie na mnie patrzą i komentują, ale ja się tym nie przejmuję i jestem jaka jestem. Czuję się inaczej niż wszyscy, a co za tym idzie - wyjątkowo!
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-29, 16:24   #50
19790411
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Przez 18 lat swojego życia byłam blondynką - co zresztą doprowadzało mnie do rozpaczy, głównie ze względu na dowcipy o blondynkach. Gdy moim koleżankom brunetkom bądź szatynkom zdarzały się wpadki, nikt nie zwracał na nie uwagi, gdy ja miałam jakąś przygodę, każdy kwitował to ironicznym uśmieszkiem i stwierdzeniem: "wiadomo, blondynka..." W dniu moich 18-tych urodzin przefarbowałam włosy na... rudo (rude kobiety ponoć ogniste są - jakoś jednak o tym powiedzeniu w stosunku do mnie nikt nie pamiętał Niestety, rudy kolor nie pasował do mnie, czarny odpadł na samym początku ze względu na moją jasną cerę. Pozostały brązy, kasztany... W tych kolorach czuję się najlepiej - szczególnie ciepłe brązy. Nie wyróżniam się, gdyż nie lubię gdy wszyscy na mnie patrzą. Cieszę się, że są farby do włosów, że są dostępne, bezpieczne, że łatwo można samemu zmienić kolor. Nie jednej kobiecie zmiana koloru poprawia samopoczucie i humor - tak jak mi - ciepły brąz
19790411 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 16:34   #51
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Mam brązowe naturalne włosy, lubię je. Ale farbuję się na czarno, bo ten kolo lubię jeszcze bardziej na swoich włosach. Ale ostatnie strasznie napaliłam się na płomienny rudy i to ten kolor stał się moim ulubionym, bo ten najbardziej pasowałby do mojej osobowości. Jest odważny, szalony, wyróżnia się - jak ja. No i jest piękny Dlatego mam zamiar w najbliższym czasie dokonać mocnej metamorfozy i właśnie na taki ognisty rudy się przefarbować
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 16:36   #52
panda89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 159
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Mój ulubiony kolor włosów to jasny blond czyli taki jaki ja mam jestem zwolenniczką podkreślania naturalnego piękna.
panda89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 16:49   #53
koanna79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Ostrołęka
Wiadomości: 2
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Od dłuższego czasu noszę na głowie "jasny brąz" i powiem szczerze chyba przy nim zostanę na dłużej.
Po okresie eksperymentów z blądem, rudościami aż po czernie przyszedł czas na brąz, który pasuje najbardziej do mojego typu urody i mojego charakteru.
Moim zdaniem kolor włosów wybieramy nie tylko kierując się typem urody, ale także charakterem. Odpowiedni kolor włosów sprawia, że patrząc w lustro uśmiechamy się i mówimy sobie: "tak to właśnie ja!!!"
koanna79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 16:55   #54
niki107
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 61
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Moim ulubionym kolorem włosów jest blond. Lubię podkreślać naturalne piękno, ale jestem też zwolenniczką radykalnej metamorfozy i czasem zmieniam się z chłodnej blondynki w ognistego rudzielca.
niki107 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 16:58   #55
mimbla1
mimbla1
 
Avatar mimbla1
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 41
GG do mimbla1
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Moim ulubionym kolorem jest brąz, w całej gamie i rozpiętości odcieni. Cenię je i czuję sie w nich dobrze i bezpiecznie.
Włosy to zazwyczaj czekolada lub ciemny brąz.
A ciuchy to od jasnych beży do ciemnego brązu.
W zależności od nastroju, zmieniają się tylko odcienie. Ale brąz to zdecydowanie mój faworyt.
mimbla1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 17:02   #56
tullka
Przyczajenie
 
Avatar tullka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 29
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Jaki kolor włosów jest Twoim ulubionym?
Czy lubisz podkreślanie naturalnego piękna, czy też jesteś zwolenniczką radykalnej metamorfozy?

Moim ulubionym kolorem jest karmelowy brąz. Od zawsze mi się podobał, ale do tej pory nigdy nie odważyłam się przefarbowac właśnie na ten kolor. Jest piękny, kojarzy mi się z czymś ciepłym, w pewien sposób...smakowitym(?) i bardzo oryginalnym. Świetnie pasuje do delikatnej opalenizny, zielonych i piwnych oczu. Karmelowy brąz odświeża i nadaje kobiecie lekkości.
Jeżeli chodzi o mnie, to cenię sobie naturalnośc z lekką metamorfozą, która wyciągnie z kobiety to, co najpiękniejsze i ukryje ewentualne wady.
tullka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 17:05   #57
feliksa20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Cytat:
Napisane przez Pietruszka1991 Pokaż wiadomość
naturalnie jestem szatynką..ale obecnie blondynką
jeszcze ostatnio miałam włosy w przeróżnych odcieniach, zaczynając od brązu..kończąc na fioletowych czy rózowych ... zmienilam moj dotychczasowy kolor ,bo przegralam pewien zaklad z rodzinką... (bardzo chcieli zebym powrócila do blondu,tak też im sie udało). Obecnie jestem zadowolona z jasniejszych wlosow niz dotychczas... lubie zmiany takze zastanawiam sie nad rudym ..takich włosów jeszcze nie mialam,a w życiu trzeba wszystkiego sprubowac

naturalna czarna jednak w pewnym wieku odważyłam się poeksperymentować na mojej już widocznej siwiżnie i moje ulubione kolory to czerwienie,koniaki wszystkie które mają coś z tych odcieni rudości jeszcze nie testowałam a może warto?
feliksa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 17:18   #58
tygrysek82bu
Przyczajenie
 
Avatar tygrysek82bu
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Zduńska Wola, łódzkie
Wiadomości: 2
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Chłodne, mroźne blondy to mój kolor ukochany, upragniony i pożądany, lecz czasem tak dla od miany, ognisto czerwone robię czary mary. Zmiana radykalna, wrażenie spore, noszę się w czerwieni tak długo, aż znowu stwierdzę, że jednak blondynką być wolę. Mówią, że kobieta zmienną jest i myślę, że na prawdę coś w tym jest
tygrysek82bu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 17:23   #59
efelineczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 302
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Jaki kolor włosów jest Twoim ulubionym?
Uwielbiam wszystkie kolory włosów, pod warunkiem, że są zadbane i lśniące. Nawet "mysie" naturalne włosy mogą być piękne, jeśli poświęci się choć troszkę czasu na ich pielęgnację.

Czy lubisz podkreślanie naturalnego piękna, czy też jesteś zwolenniczką radykalnej metamorfozy?

Jedno nie wyklucza drugiego. Mozna być naturalnie piękną przechodząc radykalną metamorfozę. Niebieskooka naturalna blondynka o subtelnej i delikatnej urodzie może w jednej chwili zmienić się w odważną i ognistą brunetkę. Wszystko zalezy od odpowiedniego doboru koloru farby, którą trzeba wybrać w taki sposób, aby nie wyglądać sztucznie i przerysowanie.

Ja sama przechodziłam metamorfozę wiele razy (z gorszym bądź lepszym skutkiem). Każda kobieta potrzebuje zmiany raz na jakiś czas. Mój mąż uważa tak samo, podoba mu się opcja, że raz ma w domu słodką blondynkę, innym razem zwariowanego rudzielca, a następnie gorącą brunetkę. Jest zachwycony - i ja również!

Natchnęło mnie - więc jutro kolejna metamorfoza: z jasnowłosej na "karmelowowłosą"
__________________
Leżę plackiem na South Beach
efelineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 17:43   #60
Hajja Hawwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Hajja Hawwa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 474
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Mój ulubiony kolor włosów to zdecydowanie blond. Taki kolor jest bardzo zwiewny, dziewczęcy i uwodzicielski. Jestem naturalną ciemną blondynką, która farbuje tylko delikatne blond refleksy. Jedynie raz pofarbowałam włosy na brąz i jednak najlepszy jest zawsze rodzimy, naturalny kolor włosów. Każdemu pasuje co innego, jednej do cery i usposobienia pasuje płomienny rudy, innej zmysłowa czerń, innej znowu ciepły brąz, a jeszcze innej dziewczęcy blond. Uważam, że najlepiej podkreślać naturalne piękno włosów, gdyż to przecież matka natura wiedziała co najlepiej będzie nam pasować. I taka zasada zawsze się sprawdza, że najlepiej nam w naturalnym kolorze włosów
__________________
"Płoń blisko mnie,
zmysły przypalaj,
poparz mnie sobą,
nasącz lawą żaru
,
przeniknij płomieniem wyzwalającym
energię z rozgrzanego ciała,
przygrzej mocniej jeszcze,
pustkę wypalaj,
wypełniaj wszystko istotą siebie..."
Hajja Hawwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:36.