!!! Makijaż for me !!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-22, 12:40   #1
Fantazja17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 16
Red face

!!! Makijaż for me !!!


Tu znajdziecie moje zdjęcie http://www.wizaz.pl/forum/attachment...hmentid=101938
Jak powinnam malować się?Czekam na propozycje.W ogóle jeżeli komuś przyjdzie jakiś fajny pomysł do głowy na mnie to niech pisze -dziękuję-
Fantazja17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 15:01   #2
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Red face Dot.: !!! Makijaż for me !!!

Moim zdaniem jesteś wiosenką więc doradzałabym kolorki raczej żywe i czyste, np. niebieski, zieleń, pomarańcz,... .
Jeżeli chodzi o makijaż to masz dość duże usta - polecam matowe pomadki - w kolorze naturalnym ust
Podkreśliłabym za to oczka i to na nie postawiła akcent w makijażu . Kształt masz ładny, nie widzę by kąciki oczu opadały do dołu więc wystarczy jeżeli na całą powieke aż po linie brwi nałożysz jasny cień, a zewnętrzne kąciki wycieniujesz ciemniejszym cieniem - może to być brąz, a dodatkowym uzupełnieniem może być jakiś kolorek np zieleń którym dodatkowo możesz pomalować ruchomą powiekę;-)
pzdr
sam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7ab.jpg (16,9 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 95bis.jpg (29,9 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg g2.jpg (51,2 KB, 23 załadowań)
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 15:31   #3
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: !!! Makijaż for me !!!

Moim zdaniem powinnaś zapuścić trochę brwi od strony nosa, teraz są jakby zbyt krótkie od tej wewnetrznej strony

Poza tym uważam, ze jestes bardzo ładna
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 21:33   #4
Fantazja17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 16
Dot.: !!! Makijaż for me !!!

dziękujęęę bardzooo jutro coś pokombinuje, teraz wiem już w jakim kierunku mam działać

Joey jakbym tak popracowała nad sobą to może i bym coś tam wykrzesała ładnego z siebie ale ja nie umiem do siebie dopasowywać rzeczy i tu tkwi problem w ogóle nie umiem na siebie patrzeć obiektywnie ehhh
Fantazja17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 21:41   #5
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: !!! Makijaż for me !!!

Cytat:
Napisane przez Fantazja17
dziękujęęę bardzooo jutro coś pokombinuje, teraz wiem już w jakim kierunku mam działać

Joey jakbym tak popracowała nad sobą to może i bym coś tam wykrzesała ładnego z siebie ale ja nie umiem do siebie dopasowywać rzeczy i tu tkwi problem w ogóle nie umiem na siebie patrzeć obiektywnie ehhh
Fantazja,z tym obiektywnym patrzeniem na siebie chyba kazda z nas ma problem Natomiast chcialam napisać,ze "moim obiektywnym zdaniem" masz ładne usta, moze warto byloby je jakoś podkreslic. Nie mówie o czerwonej szmince, bo wydaje mi się, ze nie pasuje ona do Twojej urody,raczej coś delikatniejszego
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 07:45   #6
EluSiaW22
Raczkowanie
 
Avatar EluSiaW22
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 57
Dot.: !!! Makijaż for me !!!

co do brwi zgadzam sie, mozesz je troszke zapuscic od wewnetrznej strony, z ustami tez sie zgodze, masz piekne naturlane, pełne usta, wystraczy ze lekko podkreslisz je błyszczykiem w naturalnym kolorze.
Masz rownie opiekny ksztalat oczu i mylse ze nie tzreba ich mocno zmieniac malowaniem, wystraczy ze zmatowisz twarz w kilku miejscach rozswietlisz ja pudrem rozswietlajacym i tyle. Jesli chodsi o włoski mysle ze fajnie by Ci było w lekko janiejszym blondzie, bardziej chlodnym odcieniu.
Pozdrawiam
EluSiaW22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 18:29   #7
Fantazja17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 16
Dot.: !!! Makijaż for me !!!

Dziękuję. A jaki puder byś mo poleciła? Również pozdrawiam
Fantazja17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:12.