Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-02-02, 14:57   #3571
saso666
Raczkowanie
 
Avatar saso666
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 35
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Dodaje zdjęcia w załącznikach, końcówki specjalnie ulizałam żeby było widać ich faktyczną grubość oraz zdjęcie pełnego zestawu. PRzepraszam za tą jakośc ale aparat w telefonie mi się zbuntował o.o Osobiście z 7 taśm używam tylko 4 i efekt jest zadowalający, włosów jest naprawdę sporo.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 16467270_912405878902589_1652263294_n.jpg (77,8 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 16468737_912405828902594_971220075_n.jpg (55,5 KB, 60 załadowań)
__________________
Someone told me stay away from things that aren’t yours,
But was he yours, if he wanted me so bad?
saso666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-03, 07:32   #3572
KamilaAlina
Raczkowanie
 
Avatar KamilaAlina
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 151
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Nie wiem czy padło już takie pytanie, ale czym się różni przedłużanie laserowe od ręcznego? Nie mogę znaleźć na forum, a może ktoś mi odpowie w kilku zdaniach?
KamilaAlina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-04, 10:40   #3573
Panna_Hannah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 107
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Ale o jakich metodach mówisz? Laser rozumiem ale od jakiego ręcznego? Każdy produkt ma inne możliwości inne łączenia, inną temperaturę inaczej się go ściąga co w efekcie końcowym niszczy włosy w różnym stopniu, bo chyba trzeba patrzeć tymi kategoriami i wybrać mniejsze zło.


Zrobiłam wczoraj kosmetykę moim clipom i tak patrzyłam na nie i marzyłam by na końcach były choć tak w połowie gęste jak na wyższych partiach.

I stwierdziłam ze je zafarbuję bo jak mówiłam wcześniej szamponetek nie łapały prawie. I co i z farbą to samo!!!!!!!!!!!!! No NIE!!!! 30 min jak 0przykazano na opakowaniu i prawie nic koloru nie złapały.
Dziewczyny co jest???? czy na doczepianepl sprzedają tak dobre sztuczniaki??? Bo kurcze nie wiem czemu one nie chcą farby łapać.... Kupię dziś mocniejszą farbę, może jakiegoś shwarzkopfa czy coś w tym stylu i zobaczę jeszcze raz.

Miała któraś z Was taki problem? wiem że kilka osób farbowało z doczepianepl
Panna_Hannah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-04, 12:04   #3574
saso666
Raczkowanie
 
Avatar saso666
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 35
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Nie dostałaś jakiegoś wadliwego produktu? Może napisz na stronie to pozwolą zgłosić ci do reklamacji?
__________________
Someone told me stay away from things that aren’t yours,
But was he yours, if he wanted me so bad?
saso666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-04, 18:20   #3575
saso666
Raczkowanie
 
Avatar saso666
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 35
Angry Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Włosy 220g 55cm
swoje naturalne mam do łopatek.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 16521788_913628835446960_301993055_n.jpg (39,8 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 16468715_913628788780298_743056317_n.jpg (37,3 KB, 79 załadowań)
__________________
Someone told me stay away from things that aren’t yours,
But was he yours, if he wanted me so bad?
saso666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-05, 10:16   #3576
Panna_Hannah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 107
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Zgłaszałam za 1 razem gdy farbowałam szamponetką którą poleciła mi Pani z doczepiane pl. Opisałam sytuację i powiedziała ze to niemożliwe że ona farbuje i są filmy na yt i na tym się skończyło... podejście do klienta w sumie też słabe ...
Panna_Hannah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 17:00   #3577
saso666
Raczkowanie
 
Avatar saso666
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 35
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Powiem wam że mam te włosy z cosmoshopu już 8 dni. Jest jednak na nich wada której wcześniej nie zauważyłam a mianowicie dwie najmniejsze spinki po bokach są postrzępione. Przy delikatnym czesaniu odpadły z nich dwa kosmyki włosów. Generalnie wydaje mi się że włosów od połowy jest jakoś mniej niż wcześniej. Sklep zgodził się na reklamacje ale jak będzie to nie wiem :/ ZObaczymy po wysyłce.
__________________
Someone told me stay away from things that aren’t yours,
But was he yours, if he wanted me so bad?
saso666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-12, 01:05   #3578
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Panna_Hannah Pokaż wiadomość
Zgłaszałam za 1 razem gdy farbowałam szamponetką którą poleciła mi Pani z doczepiane pl. Opisałam sytuację i powiedziała ze to niemożliwe że ona farbuje i są filmy na yt i na tym się skończyło... podejście do klienta w sumie też słabe ...

Ciesz się, że tylko Cię olała a nie zwyzywała ... Z taką "obsługą" i podejściem nigdy wcześniej się nie spotkałam........
__________________
make dreams come true
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-14, 14:34   #3579
saso666
Raczkowanie
 
Avatar saso666
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 35
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Moje uszkodzone włosy z cosmoshopu zostały poddane reklamacji i zwrócono mi pieniążki Wszystko przebiegło dosyć szybko, ale jeżeli mam być szczera to nie polecam ich. Miałam przez tydzień i po odpakowaniu rzeczywiście, włoski ładne i gładkie. Po następnym założeniu końcówki zrobiły się szorstkie jak i całe włosy suche. Jeżeli jesteście fanami nawilżania włosów to raczej z zestawem nie będziecie mieli takiego problemu jak ja. No i teraz co tu zrobić przyzwyczaiłam sie juz do włosów doczepianych a moje własne są niedużo za łopatki i nie rosną. Myślałam w pewnym momencie o ringach, ale jak czytam jakie szkody mogą wyrządzić to aż jestem przerażona. I chyba niewygodnie sie w tym śpi, prawda? Została mi chyba tylko strona doczepiane.pl....ale też już nie wiem. Duża ilość ludzi jest naprawde zachwycona włoskami z niej a niektórzy wręcz przeciwnie. Polecacie ją?
__________________
Someone told me stay away from things that aren’t yours,
But was he yours, if he wanted me so bad?
saso666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-15, 09:25   #3580
Panna_Hannah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 107
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Myślałam w pewnym momencie o ringach, ale jak czytam jakie szkody mogą wyrządzić to aż jestem przerażona. I chyba niewygodnie sie w tym śpi, prawda? Została mi chyba tylko strona doczepiane.pl....ale też już nie wiem. Duża ilość ludzi jest naprawde zachwycona włoskami z niej a niektórzy wręcz przeciwnie. Polecacie ją?
No ringi odradzam, miałam i czułam się jak jeżozwierz PASKUDZTWO!
doczepiane pl (mówię za siebie) nie nie polecam, po 1 jak pisałam dziwne rzeczy dzieją się przy farbowaniu co wg niektóry innych wątków świadczy ze jeśli farby włos nie łapie to jest w pasmach domieszek sztucznych... wykruszyły się znacznie niestety. Tak tu oczywiście można składać ot na karb zszycia lub nieprawidłowej pielęgnacji, ale wiem co robię i wiem że włosy noszę od wielkiego dzwonu. Od listopada to jest może 1 - 3 razy w miesiącu na 2 - 5 h.
Zaczęły się okropnie plątać! Smaruję je olejami i odżywki nakładam, kompresy robię podgrzewam i nic! po 15 min noszenia się robią poniżej karku takie splątania jakbym je tapirowała. Nie wiem może to wina moich włosów? szkoda że nie ma kto ich przetestować :P

Ja bym poszukała teraz i pewnie zrobię tak w przyszłości na stronach zagranicznych. Foxylocks zawsze wydawały mi się o niebo lepsze...
https://www.youtube.com/watch?v=GpQ458FdM4s&t=19s tu jest porównanie z bellami i już wie że taśma silikonowa wcale nie jest taka fajna
a te mnie powaliły bo sa tak samo gęste u nasady i na końcówkach https://www.youtube.com/watch?v=XVrYduCw5Mk
tylko cena 50 cm 1300 zł... niestety na to sobie pozwolić nie mogę ale jeśli któraś z Was ma budżet to czemu nie. Wyglądają OBŁĘDNIE!

Edytowane przez Panna_Hannah
Czas edycji: 2017-02-15 o 09:26
Panna_Hannah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-15, 11:21   #3581
saso666
Raczkowanie
 
Avatar saso666
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 35
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Ooo kurde włosy z linków cudne <3 ale niestety na mnie też za drogie. Jeśli o twoje włosy chodzi to hm... może ktoś z kogo zostały one ścięte miał już po po prostu taką słabą strukturę włosa? :/ Zamówiłam już włoski 55cm 220g i no zobaczymy...tak naprawde jest to w sumie ostatnia nadzieja dla mnie i troche przerażona jestem. Co do tych włosów z cosmoshopu to ja też bym nie powiedziała że w 100% były naturalne... widziałam w nich pojedyncze czarne i białe włoski które były o wiele grubsze od innych i miały kompletnie inną strukturę...
__________________
Someone told me stay away from things that aren’t yours,
But was he yours, if he wanted me so bad?
saso666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-18, 00:30   #3582
saso666
Raczkowanie
 
Avatar saso666
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 35
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Dostalam wloski od doczepiane.pl 220g 55cm. Moje włoski jak narazie są bez wad, ładne włosie i długość to ok 59 cm. Szczerze mówiąc to chyba najwygodniejsze clipy jakie miałam, moge sie w nich położyć bez uczucia wgniatania się czegoś w głowe. Ponosze je jakiś czas i zdam raport
__________________
Someone told me stay away from things that aren’t yours,
But was he yours, if he wanted me so bad?
saso666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-22, 20:55   #3583
Ewelina369
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 358
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez saso666 Pokaż wiadomość
Dostalam wloski od doczepiane.pl 220g 55cm. Moje włoski jak narazie są bez wad, ładne włosie i długość to ok 59 cm. Szczerze mówiąc to chyba najwygodniejsze clipy jakie miałam, moge sie w nich położyć bez uczucia wgniatania się czegoś w głowe. Ponosze je jakiś czas i zdam raport
Hej, mam pytanie do tych bardziej zaawansowanych. Potrzebuję strony gdzie są kucyki ok 65-70cm. długości. Zależy mi na jakości, cena nie gra roli.
Ewelina369 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-23, 08:18   #3584
Panna_Hannah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 107
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ewelina369 Pokaż wiadomość
Hej, mam pytanie do tych bardziej zaawansowanych. Potrzebuję strony gdzie są kucyki ok 65-70cm. długości. Zależy mi na jakości, cena nie gra roli.
http://www.grzechhair.com/1614-wlosy...ne-slowianskie
Panna_Hannah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-05, 12:20   #3585
red-witch
Raczkowanie
 
Avatar red-witch
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 251
GG do red-witch
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Hej dziewczyny, chcę zamówić włosy z Bellami, sama przez problemy z tarczycą mam swoje bardzo liche i jedynie za obojczyk. Czy ja dobrze kombinuję, że jeśli zamówię zestaw 18'' ten najkrótszy w kolorze chestnut brown i pójdę z tym do fryzjera - to fryzjer zafarbuje moje włosy pod kolor przedłużek i obetnie mi te przedłużki bez problemu? Można to z nimi robić? Nie zależy mi na kosmicznej długości, tak samo pewnie nie wykorzystam całego zestawu, mam zbyt słabe włosy, ale chciałabym zagęścić swoje i może przedłużyć o te 2-3cm. Wybaczcie głupie pytania, ale koszt jest spory i chcę uniknąć☠wtopy
red-witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-11, 12:03   #3586
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez red-witch Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, chcę zamówić włosy z Bellami, sama przez problemy z tarczycą mam swoje bardzo liche i jedynie za obojczyk. Czy ja dobrze kombinuję, że jeśli zamówię zestaw 18'' ten najkrótszy w kolorze chestnut brown i pójdę z tym do fryzjera - to fryzjer zafarbuje moje włosy pod kolor przedłużek i obetnie mi te przedłużki bez problemu? Można to z nimi robić? Nie zależy mi na kosmicznej długości, tak samo pewnie nie wykorzystam całego zestawu, mam zbyt słabe włosy, ale chciałabym zagęścić swoje i może przedłużyć o te 2-3cm. Wybaczcie głupie pytania, ale koszt jest spory i chcę uniknąć☠wtopy

Tak można je obciąć i dopasować kształtem. A nie łatwiej byłoby zafarbować clipy pod kolor twoich włosów? Albo po prostu kupic clipy w takim kolorze jak masz wlosy? Nie napisałaś jaki masz aktualnie kolor, nie zawsze da sie uzyskać kolor jaki sie chce... moze masz kruczo czarne a wtedy trzeba sciagac kolor i rozjaśniać, moze masz blond a wtedy brązowa farba po kilku myciach szybko sie wypluka i wlosy beda jasniejsze od klipów. To wszystko zalezy od wielu czynnikow i dowiesz sie dopiero jak pojdziesz z wlosami do fryzjera. Ja ci osobiscie radze dobrac clipy pod kolor twoich wlosow a wtedy jak beda sie nieznacznie roznic to zafarbowac je u fryzjera (clipy, nie twoje). Mi sie udalo z bellami dobrac kolor idealnie.
__________________
make dreams come true
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-14, 13:10   #3587
mag_daa123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2
Unhappy Włosy doczepiane - gdzie kupić ?

Hej dziewczyny Czy któraś z Was przedłuża włosy metodą clip in ? Kupowałam już kilka razy, ale zawsze po około dwóch miesiącach z długości 50-55 cm i wagi ok 140gramów zostawało z 30 cm włosów z z 80 gram.. A dbałam, używałam specjalnej szczotki, nie suszyłam suszarką, prostowałam baardzo rzadko na 170 stopniach , nie spałam w nich itp.
Kupowałam włosy póki co na :
*Doczepiane.pl
*Modern-hair ( allegro)
*EuropeHair
i jakoś szczerze niestety nie polecam za bardzo, ale jeśli miałabym stwierdzić to najlepiej się trzymały te z Doczepiane.pl a modern i europe hair PORAŻKA. !
Czy ktoras z was zna jakiegos godnego polecenia sprzedawcę na allegro np ? Bo juz nie wiem gdzie szukac, cosmo-shop i cameronhair chyba nie nalezą do najlepszych firm niestety...
Jeśli któraś z Was ma nawet włoski to niech wrzuci Ich zdjęcie i jakiś opis bo zbieram sie do kupna nowego zestawu
mag_daa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-16, 09:21   #3588
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Włosy doczepiane - gdzie kupić ?

Kilka dni temu przedluzalam wlosy metoda na taki cipely, hipoalergiczny wosk. Bardzo fajny sposob bo laczenia sa praktycznie niewidoczne i w kolorze naszych wlosow. Mam tylko problem bo doczepiane wlosy(europejskie) mimo stosowania odzywek, masek vardzo sie pusza, prostowanie tez niewiele daje. Macie na to jakis sposób?
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-31, 12:03   #3589
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
doczepiane .pl

Witam nie zamawiałam nigdy z tej stronki włosów mam swoje krótkie za ucho i myslałam nad 25 cm jest 70g czy jeden starczy? na cała długość aby nosić rozpuszczone.
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-01, 21:53   #3590
Martysia_
Rozeznanie
 
Avatar Martysia_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Dublin, IR
Wiadomości: 823
GG do Martysia_
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Hej dziewczyny!
Małe pytanie,google niestety nie pomogło...
Próbowała któraś z Was przyciąć taśmę? Stosuje clip in raczej do zagęszczenia i chciałabym móc je wpiac dość nisko żeby zminimalizować widoczność np podczas wiatru ale taśma jest za szeroka i zastanawiam się czy dałoby radę ja przyciąć,czy nie spowoduje to rozwalenia się reszty tasmy? Co myślicie?
__________________
Marzenia się spełniają!!!
Martysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-03, 09:02   #3591
Panna_Hannah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 107
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Tak przycinamy taśmy, tworzymy swoje zestawy z włosów zakupionych na jednej długiej np 150 cm taśmie. Wystarczy rozchylić włosy i przyciąć w miejscu pętelki oczywiście i z jednej i z drugiej ciętej strony troszkę włosów wypadnie, a potem zszywa się te miejsca ciasno. Pisałyśmy o tym gdzieś wyżej w wątku. Bez problemu możesz sobie dopasować długość taśmy.
Panna_Hannah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-10, 22:26   #3592
Ewelina369
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 358
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy



Moje clip in, których nie potrzebuję już. Od GrzechHair, któraś ciemnowłosa potrzebuje? ok. 250g 70cm. Mało noszone. Ja niestety jestem już jaśniejsza.
Ewelina369 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-13, 15:32   #3593
Australija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 214
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Kochane a czy któraś z was miała przedłużane włosy metoda kanapkową?

Ja mam właśnie teraz, i generalnie wszystko pięknie wygląda, tylko fryzjerka spartoliła mi jedną rzecz: przykleiła mi 2 "kanapki" za blisko twarzy i widać taśmy. Problem w tym, że robiłam to zagranicą, więc do fryzjerki już nie wrócę. Jak mogę sama zdjąć te 2 "kanapki" (klej jest mocny, nie chcę uszkodzić włosów, i nie chcę żeby klej został na włosach)? Włosów mam tyle, że nie będzie żadnej różnicy, poza tym, że poczuję się lepiej psychicznie. Pomożecie?

Edytowane przez Australija
Czas edycji: 2017-04-13 o 15:34
Australija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-14, 12:03   #3594
iskralight
Zadomowienie
 
Avatar iskralight
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław/Jelenia Góra
Wiadomości: 1 771
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Australija Pokaż wiadomość
Kochane a czy któraś z was miała przedłużane włosy metoda kanapkową?

Ja mam właśnie teraz, i generalnie wszystko pięknie wygląda, tylko fryzjerka spartoliła mi jedną rzecz: przykleiła mi 2 "kanapki" za blisko twarzy i widać taśmy. Problem w tym, że robiłam to zagranicą, więc do fryzjerki już nie wrócę. Jak mogę sama zdjąć te 2 "kanapki" (klej jest mocny, nie chcę uszkodzić włosów, i nie chcę żeby klej został na włosach)? Włosów mam tyle, że nie będzie żadnej różnicy, poza tym, że poczuję się lepiej psychicznie. Pomożecie?
Pewnie nie masz zmywacza?
Podgrzej lekko suszarką, to trochę rozluźni klej, lekko oderwij z brzegu, i użyj spirytusu salicylowego. On zneutralizuje klej, i bez problemu odczepisz taśmy od siebie i od włosów.

A ja mam inne pytanie w sumie. Czy któraś z Was farbowała sama odrosty mając włosy przedłużone na taśmy? Nie rozkleiły się wam?
iskralight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-17, 10:11   #3595
Panna_Hannah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 107
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Możesz użyć oliwki zwykłej lub oliwy kuchennej, generalnie kanapki rozkleja tłuszcz.

Ja miała tę metodę i nie polecam osobiście jeden 2 razy ok, potem się mocno osłabiły moje włosy w miejscach klejenia, pewnie od napięcia...

Generalnie gdybać można co kto źle robił i czemu tak się dzieje, ale wiele metod testowałam tak jak inne dziewczyny i niestety i ta mnie zawiodła.
Panna_Hannah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-17, 18:37   #3596
Ei6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 52
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Hej hej, ja jestem nowa i mam pytanie

Niedługo mam zamiar przedłużyć włosy metodą kanapkową, swoje mam do ramion, chcę wziąć doczepy 55cm. Dziewczyny, jak to jest z treningami? Intensywny wysiłek, częste mycie głowy, to jakoś negatywnie wpływa na te łączenia? Trenuję 5 razy w tygodniu i średnio wyobrażam sobie nie umyć głowy po treningu
Ei6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-18, 08:26   #3597
Panna_Hannah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 107
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ei6 Pokaż wiadomość
Hej hej, ja jestem nowa i mam pytanie

Niedługo mam zamiar przedłużyć włosy metodą kanapkową, swoje mam do ramion, chcę wziąć doczepy 55cm. Dziewczyny, jak to jest z treningami? Intensywny wysiłek, częste mycie głowy, to jakoś negatywnie wpływa na te łączenia? Trenuję 5 razy w tygodniu i średnio wyobrażam sobie nie umyć głowy po treningu

No niestety ja trenuję i to ma się nijak do częstego mycia. Taśmy Ci się szybciej powyciągają włosy podczas mycia są najbardziej narażone na uszkodzenia, bo są wtedy najcięższe. Ja w ten sposób swoje popsułam, bo taśma obciążała włosy u nasady i niektóre popękały. Ponad to same taśmy nie lubią ani wody ani szamponów ani suszenia. Zastanów się nad tym bo szkoda kasy jeśli prowadzisz taki tryb życia.
Panna_Hannah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-18, 14:38   #3598
Ei6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 52
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Hm...no to trochę słabo /: Dzięki za odpowiedź, dopytam jeszcze fryzjera i jak nic nie wymyślę, po prostu odpuszczę.
Pozdrawiam
Ei6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-19, 07:00   #3599
olisiaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Panna_Hannah Pokaż wiadomość
No niestety ja trenuję i to ma się nijak do częstego mycia. Taśmy Ci się szybciej powyciągają włosy podczas mycia są najbardziej narażone na uszkodzenia, bo są wtedy najcięższe. Ja w ten sposób swoje popsułam, bo taśma obciążała włosy u nasady i niektóre popękały. Ponad to same taśmy nie lubią ani wody ani szamponów ani suszenia. Zastanów się nad tym bo szkoda kasy jeśli prowadzisz taki tryb życia.
w 100% się zgadzam - przy takim trybie życia taśmy odpadają. może lepiej odłóż trochę więcej kasy i się zdecyduj na keratynę (będzie trochę widać łączenia) albo ultradźwięki - miałam swoje robione w salonie Great Lenghts metodą Ultrasonic i jest mega wiem, że znajoma robiła GL Apps - tak, że można je odczepiać i używać na nowo, ale tutaj to podpytaj u fryzjera, bo detali nie znam za bardzo
olisiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-30, 11:47   #3600
Ei6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 52
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Sprawę omówiłam z fryzjerem i stwierdził, że muszę ograniczyć trochę mycie, ale jak umyję raz na 2-3 dni to nie będzie się z nimi działo nic złego. Trochę przemeblowałam plan treningowy, te najbardziej intensywne robię w dni, kiedy już mogę myć Nie jest tak źle jak myślałam.

Ogólnie, to jestem niesamowicie zadowolona z efektu, moje włosy mam czarne do łopatek, przedłużałam siwymi pasmami żeby uzyskać efekt pasm/ombre, teraz mam za talię Włosy słowiańskie, naturalne, jeszcze się przyzwyczajam do tej zwiększonej pielęgnacji typu nawilżanie itp, ale jestem nimi zachwycona. Nie widać kompletnie, że są przedłużane Zapłaciłam 1700zł założył mi 20 kanapek
Ei6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-06 17:29:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:53.