Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :) - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Pokaż wyniki sondy: co zrobić by włosy znów były ładne,nie zniszcone?
używać odpowiedniego szamponu 78 3,86%
częściej myć 10 0,49%
stosować różnego rodzaju odżywki 1 413 69,85%
domowe sposoby 522 25,80%
Głosujący: 2023. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-22, 10:04   #1501
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: Błagam o poradę fryzjerki - spalone włosy

diablica9 owszem postapila nierozwaznie.. ale bylo minelo i nic zmienic nie mozna. Mnie najbardziej bulwersuje fakt, ktora fryzjerka najpierw farbuje wlosy a potem je dekoloryzuje i znowu farbuje?!
Zadna doswiadczona fryzjerka by sie tego nie podjela na normalnych wlosach, a co dopiero na wczesniej rozjasnionych...Dlatego osobiscie zawsze wole wybrac drozszego fryzjera, ktory pracuje na porzadnych kosmetykach( w koloryzacji dla mnie nr 1 to L'oreal) i zna sie na rzeczy.
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-22, 10:28   #1502
Sasame
Raczkowanie
 
Avatar Sasame
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 417
Dot.: Błagam o poradę fryzjerki - spalone włosy

OMG O.O Rozumiem Cię. Mnie kiedyś fryzjerka dwa razy z rzędu rozjaśniała włosy i potem musiałam ściąć, jednak nie było to aż takie straszne jak w Twoim przypadku.

Po pierwsze: to, że masz kwadratową twarz nie oznacza, że nie możesz nosić krótkiej fryzurki ^^. Ja też mam taki kształt twarzy i bardzo sobie chwalę krótkie włosy ^^

Polecam możliwie jak najkrótsze obcięcie. Jeśli już nie chcesz ich ścinać na zapałkę... Choć to byłoby najmądrzejsze.

Poza tym to, co sprawdziłam na samej sobie: mleko kokosowe na włosy na 30-40 minut. Mnie bardzo pomogło, zwłaszcza przy nawilżaniu skóry głowy.

A co do koloru. Sama miałam problem z pomarańczowymi włosami i też były cholernie zniszczone. Na kolejne rozjaśnienie musiałam czekać przynajmniej miesiąc, albo i więcej, żeby ściąć najpierw prawie spalone końcówki, a w tym czasie farbowałam się tonerami La'Riche Directions. W moim przypadku, działały jak odżywka. Nakładałam toner na noc, zawijałam włosy w czepek i ręcznik i rano spłukiwałam. Włosy były miękkie, ładnie się układały i rozczesywały. Możesz je kupić na Allegro i ebay oraz w kilku sklepach internetowych. Są wakacje, więc możesz sobie walnąć jakiś nietuzinkowy kolorek, lub wybrać coś z ciemniejszych i zrobić się np. na brąz ^^ Tonery możesz też mieszać, więc jeśli uważasz, że jakiś kolor jest zbyt czerwony, dodajesz czarnego i kłopot z głowy. Odradzam Ci jednak trzymanie tego tonera tak długo na włosach. Moje - mimo, że zniszczone - wciąż były grube i raczej zdrowsze przy nasadzie włosa, więc - żeby kolor dłużej się trzymał - musiałam farbować dłużej. Pomijając już fakt, że mnie nawet czarna farba schodzi z włosów po miesiącu >.>...
Jedyna wada tych tonerów to to, że szybko się zmywają. Nie polecam też niebieskich odcieni na pomarańczowe włosy. Za to zielony by Ci pięknie wyszedł ^^ Radzę zaszaleć - przynajmniej odciągnie Cię to od ryczenia nad spalonymi włosami ^^

A co do samej fryzury: pójdź do dobrego fryzjera i poproś o krótką fryzurę. Niech wycieniują Ci dobrze włosy. Z przodu głowy możesz nosić szeroką opaskę, żeby zasłonić usmażoną grzywkę, a te z tyłu i na czubku głowy 'stawiać' na jakiś delikatny żel, lub pastę z odżywką. Po prostu podnoś włosy w kierunku od głowy. Możesz użyć suszarki, żeby włosy zostały na swoim miejscu. Tylko używaj zimnego nawiewu. Ciepły mógłby dobić to, co Ci zostało na głowie.

Na wypadanie i ogólnie porost możesz spróbować placenty. Mnie pomogła. Dobry jest też Dercos. Na Allegro kosztuje ok 120zł, o ile się nie mylę. Sądzę też, że zasięgnięcie porady u dermatologa nie zaszkodzi.

I co jeszcze...? Życzę powodzenia ^^
__________________
Unerukoshi Kuroi Bareriina

- The Black Ballerina dances shaking her hips...

Sasame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 14:06   #1503
Namath
Raczkowanie
 
Avatar Namath
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 50
Dot.: zniszczone+suche+łamliwe= pomóżcie

Wiem, że wątek dość stary, ale, że nie było odpowiedzi to napiszę. Kochane, rycyna! Olejek rycynowy, 3 zł, każda apteka. Jest o tym pełno na forum a jest to jedyny środek który działa praktycznie u każdego (masa moich znajomych go używa i każdy jest zachwycony).
Poczytajcie i spróbujcie. Powodzenia
Namath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 14:44   #1504
azyla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 312
Dot.: zniszczone+suche+łamliwe= pomóżcie

olej kokosowy....polecam!!!
azyla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 11:51   #1505
szumasima
Raczkowanie
 
Avatar szumasima
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Pudełeczko
Wiadomości: 425
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

czytam was i czytam i nic wyczytac nie moge. testujecie tyle tych szapmonow.
skusilam sie na joanne z rzepa, ale po niej dostalam okropnych koltonow, moje wlosy wygladaja coraz gorzej... prosze poradzcie mi jakies szampony...

seboradin regenerujacy bedzie ok? a moze to: http://www.domzdrowia.pl/69619,pharm...w-suchych.html
__________________
zmyslam sie na poczekaniu, bo i tak nikt nie czyta Sienkiewicza i nie wie, że chamsko zzynam emocje od Winicjusza



szumasima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 12:04   #1506
Alusia1987
Raczkowanie
 
Avatar Alusia1987
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 413
GG do Alusia1987
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Martii=* Pokaż wiadomość
Ktoś już wcześniej wspomniał o zabiegu "naprawiającym" włosy u fryzjerki... Na czym to polega, ile kosztuje, i czy pomaga?
Ja z jakieś 1,5 roku temu robiłam kuracje u fryzjera. Drogo mnie to wyniosło, bo 100 zł za jednorazowy zabieg, ale wychodziłam z założenia że wole wydać więcej i zobaczyć efekty niż mniej i być niezadowoloną. Byłam na 6 zabiegach na więcej niestety szkoda mi było pieniążków A zabieg wyglada tak, że fryzjerka nakłada jakieś odżywki, owija włosy i do sauny i tam sobie siedzisz Po zabiegu faktycznie włosy w dużo lepszej kondycji, nawilżone, lśniące, naprawdę ładne i zdrowe, ale nie oszukujmy sie nie jest to efekt na zawsze, ja powtarzałam zabiegi co ok.3 tygodnie. Gdy przestałam włosy wróciły do poprzedniej formy Zapewne efekt zalezy od wyjściowego stanu włosów, u mnie był już po 1 zabiegu.
Alusia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 12:07   #1507
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Alusia1987 Pokaż wiadomość
Ja z jakieś 1,5 roku temu robiłam kuracje u fryzjera. Drogo mnie to wyniosło, bo 100 zł za jednorazowy zabieg, ale wychodziłam z założenia że wole wydać więcej i zobaczyć efekty niż mniej i być niezadowoloną. Byłam na 6 zabiegach na więcej niestety szkoda mi było pieniążków A zabieg wyglada tak, że fryzjerka nakłada jakieś odżywki, owija włosy i do sauny i tam sobie siedzisz Po zabiegu faktycznie włosy w dużo lepszej kondycji, nawilżone, lśniące, naprawdę ładne i zdrowe, ale nie oszukujmy sie nie jest to efekt na zawsze, ja powtarzałam zabiegi co ok.3 tygodnie. Gdy przestałam włosy wróciły do poprzedniej formy Zapewne efekt zalezy od wyjściowego stanu włosów, u mnie był już po 1 zabiegu.
Hmm niedawno czytalam o tym jakoby sauna wcale ie byla taka wskazana do wlosow.

a za taki zabieg 100zl, zdzierstwo!
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-03, 13:04   #1508
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez szumasima Pokaż wiadomość
czytam was i czytam i nic wyczytac nie moge. testujecie tyle tych szapmonow.
skusilam sie na joanne z rzepa, ale po niej dostalam okropnych koltonow, moje wlosy wygladaja coraz gorzej... prosze poradzcie mi jakies szampony...

seboradin regenerujacy bedzie ok? a moze to: http://www.domzdrowia.pl/69619,pharm...w-suchych.html
Po prostu źle dobrałaś szampon, musisz szukać czegoś nawilżającego, a przede wszystkim zadbać o dobrą odżywkę. Pocztaj wątki, było pisane mnóstwo na temat nawilżania, poza tym masz podwieszony wątek redakcyjny o suchych włosach.
Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
Hmm niedawno czytalam o tym jakoby sauna wcale ie byla taka wskazana do wlosow.
a za taki zabieg 100zl, zdzierstwo!
Pewnie Kerastase , u mnie na krótkie włosy liczą sobie 80 zł ...
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 08:59   #1509
ImYourDestiny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 408
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
Hmm niedawno czytalam o tym jakoby sauna wcale ie byla taka wskazana do wlosow.

a za taki zabieg 100zl, zdzierstwo!
Rozmawiałam z moją koleżanką fryzjerką, która w swoim salonie nie posiada sauny... mówiła właśnie, że to taki pic na wode bo efekt co prawda po wyjściu od fryzjera super.... ale tylko do następnego mycia. Dlatego ide tylko na taki zabieg przed jakąs imprezą, weselem etc. Ale 100zł? ;> troche dużo bo ja płace 35 i super wyglądają wlosy (wypełnianie sylikonem) raz byłam u innej fryzjerki, zapłaciłam 65 zł ale to byla jakaś ampułka i wcale włosy fajnie nie wyglądały
ImYourDestiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 09:32   #1510
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez ImYourDestiny Pokaż wiadomość
Rozmawiałam z moją koleżanką fryzjerką, która w swoim salonie nie posiada sauny... mówiła właśnie, że to taki pic na wode bo efekt co prawda po wyjściu od fryzjera super.... ale tylko do następnego mycia. Dlatego ide tylko na taki zabieg przed jakąs imprezą, weselem etc. Ale 100zł? ;> troche dużo bo ja płace 35 i super wyglądają wlosy (wypełnianie sylikonem) raz byłam u innej fryzjerki, zapłaciłam 65 zł ale to byla jakaś ampułka i wcale włosy fajnie nie wyglądały
No wlasnie, co u Ciebie Im? Jak wlosy, masz moze fotki?
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 11:07   #1511
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
Hmm niedawno czytalam o tym jakoby sauna wcale ie byla taka wskazana do wlosow.

a za taki zabieg 100zl, zdzierstwo!
Popieram Efekt do pierwszego mycia. Jeśli ktoś na codzień unika silikonów to taka sauna mija się z celem. Lepiej zainwestować w aloes czy jakiś dobry olejek i przespać się z nim na głowie. Chiba, że się silikonów nie unika - potraktowanie tego jako jednorazowej przyjemności w takim wypadku ma ręce i nogi, chociaż mi by było szkoda za taką kasę. Jeszcze niedawno pozazdrościłam Kitay i planowałam taki zabieg, ale poczytałam trochę i mi przeszło. Planuję fryzjera w maju 2009 Nie pozwolę mu nawet umyć swojej głowy Ewentualnie przyniosę Babydreama Jestem ciekawa jak zareaguje

Edytowane przez tulipanna.
Czas edycji: 2008-07-04 o 11:09 Powód: się wcisnęło za szybko;)
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-04, 11:31   #1512
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

IM YOUR DESTINY, LANESSA! Witajcie Dawno Was nie widziałam. Ja się moge pochwalić, że powolusieńku wychodzę z moimi włoskami na prostą. Zasługa Biolage nawilżającego oraz olejów (rycynowy, kokosowy, oliwa z oliwek, z avocado i pestek winogron). Mam już o wiele lepszy skręt, choć do dawnej świetności jeszcze mu dużo brakuje. Mam też kilka partii włosów, które za cholerę jeszcze nie chcą się kręcić. Ale jest już lepiej i bardzo się z tego cieszę.
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 15:47   #1513
ewaaaaaaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wrocław/Katowice
Wiadomości: 174
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Ten spray proteinowy to naprawdę super sprawa, moje włosy po różnych stylingach są mięciutkie i błyszczące polecam
__________________

ewaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 09:59   #1514
Enaffi
Wtajemniczenie
 
Avatar Enaffi
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 852
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

witam

Dziewczyny polecam wam mleczko termoaktywne KERASTASE zwłaszcza dla tych ktore lubia suszyć bądz prostować włosy jest naprawde rewelacyjne jak dla mnie przynajmniej ,włoski jakby nawilżone, odżywione, probowałam roznych specyfików to mleczko mnie nie zawiodłojedyny minus to cena
Enaffi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 17:25   #1515
arscenik
Raczkowanie
 
Avatar arscenik
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 55
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Witam. Ja natomiast mam pytanie odnośnie gotowych produktów do pielęgnacji włosów zniszczonych, farbowanych. Przeglądałam wątek Włosy zniszczone, suche, szorstkie–domowe sposoby, polecane kosmetyki–ściągawka, ale nie jestem pewna czy wszystkie te produkty są odpowiednie do włosów farbowanych(czy nie wypłukują koloru). Pozdrawiam.
P.S. Byłabym wdzięczna za wypisanie gotowych produktów właśnie do włosów farbowanych.
__________________

arscenik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 18:41   #1516
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez arscenik Pokaż wiadomość
Witam. Ja natomiast mam pytanie odnośnie gotowych produktów do pielęgnacji włosów zniszczonych, farbowanych. Przeglądałam wątek Włosy zniszczone, suche, szorstkie–domowe sposoby, polecane kosmetyki–ściągawka, ale nie jestem pewna czy wszystkie te produkty są odpowiednie do włosów farbowanych(czy nie wypłukują koloru). Pozdrawiam.
P.S. Byłabym wdzięczna za wypisanie gotowych produktów właśnie do włosów farbowanych.
ja farbuję granatową czernią Castinga i używam waxa polskiego i kallosa (z tego wątku- ściągawki) i uważam, że kolor trzyma się jak należy. Ale to też kwestia włosów i farby. W każdym razie te dwie odżywki polecam z czystym sumieniem
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 19:24   #1517
arscenik
Raczkowanie
 
Avatar arscenik
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 55
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Dziękuję bardzo za odp. Co do farby, to ja również farbuje Castingiem
A czy kallosa, także kupię w aptece?
arscenik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 20:06   #1518
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez arscenik Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za odp. Co do farby, to ja również farbuje Castingiem
A czy kallosa, także kupię w aptece?
oj nie. Kallosa można dostać w niektórych sklepach z art. fryzjerskimi, w drogeriach Kamila oraz na necie
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-12, 12:11   #1519
Caashmere
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 69
Unhappy Jak przywrocic dawny wyglad moim wlosom ? - zalamana :(

Strasznie przesuszaja mi sie włoski Są puchem , sianem i wszystkim na raz ;/ No i ja prostuje je prostownica ceramiczna Podobno nie niszczy ona wlosow tak jak inne . A ja mam takie pytanie . Czy olejek rycynowy moze nawilzyc i odzywic moje wlosy tak zeby nie robily takich problemow ? Zeby byly ladnymi , fajnymi falami ? W zalaczniku jakie wlosy mialam i jakie mam ( drugie zdjecie sprzed roku , bylam nad morzem ) . Czy moge przywrocic ich poprzedni stan .
Uwaga - zdjecie wstawiam tymczasowo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy2.jpg (20,7 KB, 189 załadowań)

Edytowane przez Caashmere
Czas edycji: 2008-07-12 o 13:33
Caashmere jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-12, 12:21   #1520
Ashlee_
Zadomowienie
 
Avatar Ashlee_
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 174
Dot.: Jak przywrocic dawny wyglad moim wlosom ? - zalamana :(

ja mam stasznie suche wlosy - efekt rozjasniania, i dzien i dzien na noc nakladam na nie oliwe z oliwek i to troche dziala, chociaz cudow si enie spodziewam probuj
__________________
never mind... anyway...

雪が歌う夜に君を憶うよ
凍りついたこの部屋で
憧れた未来を待ち望むように
孤独を生きて…






Ashlee_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-12, 13:26   #1521
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Jak przywrocic dawny wyglad moim wlosom ? - zalamana :(

Cytat:
Napisane przez Caashmere Pokaż wiadomość
Strasznie przesuszaja mi sie włoski Są puchem , sianem i wszystkim na raz ;/ No i ja prostuje je prostownica ceramiczna Podobno nie niszczy ona wlosow tak jak inne . A ja mam takie pytanie . Czy olejek rycynowy moze nawilzyc i odzywic moje wlosy tak zeby nie robily takich problemow ? Zeby byly ladnymi , fajnymi falami ? W zalaczniku jakie wlosy mialam i jakie mam ( drugie zdjecie sprzed roku , bylam nad morzem ) . Czy moge przywrocic ich poprzedni stan .
Uwaga - zdjecie wstawiam tymczasowo
wątek łączę- proszę korzystać z wyszukiwarki.
Na początek polecam lekture ściągawki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=250381
PS: usuwanie zdjęć jest niezgodne z regulaminem i skutkuje punktami karnymi
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-12, 13:34   #1522
Caashmere
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 69
Dot.: Jak przywrocic dawny wyglad moim wlosom ? - zalamana :(

Ale ja nic sie nie dowiem jesli poczytam problemy innycg bo to jest moj indywidualny problem
Caashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-12, 13:37   #1523
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak przywrocic dawny wyglad moim wlosom ? - zalamana :(

Cytat:
Napisane przez Caashmere Pokaż wiadomość
Ale ja nic sie nie dowiem jesli poczytam problemy innycg bo to jest moj indywidualny problem
No więc jak mamy Ci inaczej pomóc? Bierz się za lekturę.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-12, 15:46   #1524
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Jak przywrocic dawny wyglad moim wlosom ? - zalamana :(

Cytat:
Napisane przez Caashmere Pokaż wiadomość
Ale ja nic sie nie dowiem jesli poczytam problemy innycg bo to jest moj indywidualny problem
pewne problemy są wspólne. Podałam link z ogólnymi radami jak dbać o takie włosy. Zaglądnęłaś tam chociaż O rycynie też tam wspomniałam.
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 11:23   #1525
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Jak przywrocic dawny wyglad moim wlosom ? - zalamana :(

Co byście poleciły do włosów rozjaśnianych? Nie są w złym stanie, ale szukam czegoś naprawdę dobrego i mam dylemat pomiędzy serią Absolut Repair L'oreala, a Matrixem Biolage nawilżającym. Co wybrać?
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 17:29   #1526
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: Jak przywrocic dawny wyglad moim wlosom ? - zalamana :(

Cytat:
Napisane przez dziuniaaa Pokaż wiadomość
Co byście poleciły do włosów rozjaśnianych? Nie są w złym stanie, ale szukam czegoś naprawdę dobrego i mam dylemat pomiędzy serią Absolut Repair L'oreala, a Matrixem Biolage nawilżającym. Co wybrać?
Matrix uzywalam, byl rewelacyjny. Absolut...hm, nie znam.
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 17:45   #1527
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Jak przywrocic dawny wyglad moim wlosom ? - zalamana :(

Dzięki za opinię. I tu mam problem, bo jest mnóstwo pochlebnych opinii i na Matrixa i L'oreala, że nie wiem co wybrać.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 18:26   #1528
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: Jak przywrocic dawny wyglad moim wlosom ? - zalamana :(

Cytat:
Napisane przez dziuniaaa Pokaż wiadomość
Dzięki za opinię. I tu mam problem, bo jest mnóstwo pochlebnych opinii i na Matrixa i L'oreala, że nie wiem co wybrać.
ktory tanszy
Cytat:
Napisane przez Caashmere Pokaż wiadomość
Ale ja nic sie nie dowiem jesli poczytam problemy innycg bo to jest moj indywidualny problem
Na widualny nieznany nam problem niestety nic nie pomozemy..
chociaz z opisu twoj problem jest zarowno banalny jak i powszechny
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 18:32   #1529
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Jak przywrocic dawny wyglad moim wlosom ? - zalamana :(

Ceną się nie martwię tylko tym która seria daje lepsze efekty.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 19:53   #1530
Ownage
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7
Strasznie zniszczone włosy

Mam bardzo poniszczone włosy, co zrobic zeby je naprawic? podciąłem koncowki , uzywam szmponu 2 w 1 na zniszczone wlosy i efekt jest slaby ... Nie che ich całych obcinac ;(
Ownage jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-04 10:01:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:39.