Czy to jest przyczyną? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-19, 18:46   #1
Ewuska_90
Raczkowanie
 
Avatar Ewuska_90
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 429

Czy to jest przyczyną?


Od jakichs 3 misiecy,moze wiecej wypadaja mi włosy.Moze nie ejst to jakso dosłownie garsciami,ale zawsze jak wezme je w garśc to zostaje minimum jeden włos w mojej dłoni.Wydaje mi sie ze wypada mi wiecej niz te 100 dziennie.Kazdego dnia jak je myje czuje ze jest ich coraz mniej.Kiedys miałam bardzo grube,ale tez niewycieniowane wiec wydawało sie ich wiecej jak sie brało w dloń.Łykam rózne suplementy na tradik(neidługo dołacze skrzyp)odrzywiam sie zdrowo,nie mam jakos bardzo duzo staresów.
MAm dwa zasadnicze pytania
1)Czasem(mysle ze co ajkies 2 dni)robie robie na noc(po naturalnym wyschnieciu włosów)takie dwa slimaczki-koczki po bokach głwoy zeby rano włosy były ładnie falowane.Nie daje pianki ani nic,koczki nei sa bardzo mocno zwiniete.Lubie meic pofalowane włso,prostych nie lubie tymbardziej ze moje proste nie maja charakteru(fajna krótka fryzurka nie wchodzi w gre bo nie moge meic grzywki ze wzgledu na tradzik na czole)Czy te koczki na noc moga byc przyczyna ze włsoy mi wypadaja?na prawde nei wiem juz co robic
2)uzywam duzo odzywek(po kazdym myciu nakałdam odzywke)raz w tygoniu maske(teraz kupiałm waxa zobaczymy jak bedzie)czy mzoliwe zeby moje włosy były przeciazone kosmetykami?
Prosze Was zebyscie mi dały ajkeis rady,jakei macie doswiadczenia w tej kwestii,dodam ze nie susze włsoów,nie prostuje...
z góry dzieki
Ewuska_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-19, 20:53   #2
rozmarynek
Zadomowienie
 
Avatar rozmarynek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 362
Dot.: Czy to jest przyczyną?

koczki raczej nie szkodzą, chyba że za ciasno je wiążesz i tym sposobem duzo włosów wyrywasz
rozmarynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-19, 21:15   #3
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Czy to jest przyczyną?

Trudno powiedzieć co jest przyczyna wypadania ( swoją drogą zajrzyj do wątków na ten temat). Rzeczywiście zbyt duża ilośc odzywek moze zaszkodzić włosom ( w dodatku jesli nie są dobrze dobrane), ale jednoczęsnie koczki , choć wydaje się, że wszystko jest dobrze ( luźno zwiazane) mogą byc tu przyczyną ( wystarczy , że jakiś włos jest mocniej naprężony , w trakcie "wiercenia się" w nocy zostanie osłabiony-wiem z własnego doświadczenia, robilam "niegroźne" loczki, po ich zaniechaniu wypadało mi o wiele mniej włosów. Ale równie dobrze może być to zbyt duża ilosc witamin , lub witaminy źle dobrane ( o dziwo od tego tez mogą wypadać włosy) . Zastanów się tez czy w tym czasie nie zmieniłaś radykalnie ksmetyków ( nowy szampon? jakas dotąd niestosowana odżywka?) Niestety opis jest nie tak precyzyjny , by odpowiedż była jednoznacza, muszi iść teraz drogą prób i błędów by wyeliminowac czynnik szkodzący.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-19, 22:05   #4
lalinkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 290
Dot.: Czy to jest przyczyną?

nie jestem specjalistka od koczkow ale jakos nie wydaje mi sie zeby to bylo korzystne dla wlosow, zeby je tak wiazac..podobno nie powinno sie za czesto wiazac wlosow gumkami, bo wtedy sie lamia..ale to jest zaslyszane info
lalinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:40.