Wypadanie a scinanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-07, 09:40   #1
aessa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 35
Send a message via Skype™ to aessa

Wypadanie a scinanie


Witam,
Czy przy wypadaniu wlosow pomoze ich sciecie na krotko?
beda lzejsze (chociaz moje i tak nie sa ciezkie bo sa tylko do ramion i nie jest ich za wiele), ale czy to cos pomoze?
Moje pytanie nie dotyczy zadnych tabletek mikstur ani niczego takiego, juz sie naczytalam i naprobowalam, teraz kolej na sciecie o ile ma to sens.
aessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 12:25   #2
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Wypadanie a scinanie

Cytat:
Napisane przez aessa Pokaż wiadomość
Witam,
Czy przy wypadaniu wlosow pomoze ich sciecie na krotko?
beda lzejsze (chociaz moje i tak nie sa ciezkie bo sa tylko do ramion i nie jest ich za wiele), ale czy to cos pomoze?
Moje pytanie nie dotyczy zadnych tabletek mikstur ani niczego takiego, juz sie naczytalam i naprobowalam, teraz kolej na sciecie o ile ma to sens.
Ścięcie na ogół pomaga - fryzjerka zetnie Ci w końcu tą część włosów, która od kilku lat jest wystawiana na działanie różnych środków i niszczenie. I cieniowanie, w celu ich "odchudzenia" to też niezły pomysł. Powodzenia!
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 13:53   #3
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Wypadanie a scinanie

no właśnie też mnie ta kwestia nurtuje... włosy mam umiarkowanie zniszczone (ale jednak zniszczone - nie ma co się czarować ) i do tej pory dawałam sobie z nimi radę, wyglądały na tyle dobrze, że postanowiłam zapuszczać i teraz mam rekordową jak na siebie długość za ramiona

i ni z gruchy ni z pietruchy zaczęły wypadać garściami czyżbym była skazana na krótkie włosy?!?

na razie pomęczę się jeszcze trochę z dermeną, ale jak nic nie da to zetnę... buuu
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:48.