Jak mam dbac o włosy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-07, 14:43   #1
Creame
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wilno
Wiadomości: 7
Question

Jak mam dbac o włosy?


Witam wszystkich wizażanek!Chciałabym zapytac jak mam dbac o swoje włosy,jakich używac kosmetyków?Chcę,aby włosy szybciej mi urosły,byłyby błyszczące,zdrowe,nie kręciły się i nie puszyły się.Używam mało kosmetyków do włosów:szampon Johnsons baby z rumiankiem i odżywka płynny jedwab z Gliss Kura.Będę bardzo wdzięczna za każdą odpowiedź.
Creame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 15:04   #2
Agusia007
Zadomowienie
 
Avatar Agusia007
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 457
GG do Agusia007
Dot.: Jak mam dbac o włosy?

Rozpowszechniana na wizazu jest odzywka apteczna HENNA TREATMENT WAX nie jest specjalnie droga, powstal watek jej dotyczacy ktory jest juz bardzo rozbudowany:http://www.wizaz.pl/forum/showthread...+treatment+wax kazdej wizazance pomogl tak ,ze odzywil wlosy pomogl tym wlosom w okropnej kondycji, z wlasnego doswiadczenia wiem ze sa bardziej podatne na roznego rodzaju styling itd. Pamietac tzreba tylko, by uzywac jej w cieple.
Wspomagajaco stosuj olejek rycynowy(niewielka ilosc) masasz tu caly watek: swietnie nawilza, odbudowuje itd.tworzy"powloczke" na wlosiehttp://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=108990&h ighlight=olejek+rycynowy a dobrym nawilzaczem w moich przekonaniach jest odzywka z nivei- elastycznosc i blask pozostawiona na wlosach na jakies 5-7 minut
Zeby byly proste mzoesz sprobowac tej nowej serii elseve loreala albo ta serie z perla zobacz na Kosmetyku Wszech Czasow, znajdziesz cos dla siebie. Napewno.
__________________
Zapuszczamy włosy!!
So allein will ich nicht sein...Wo bistu du?
Das Feuer liebt mich..HILF MIR!
ein kleiner Mensch stirbt nur zum schein
wolte ganz allein sein..
Ich will ein Herzschlag kontrollieren
Ich muss Zerstören!Neein!
Nocny marek
Agusia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:19.